15 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

15 Nisan Hangi Burç

15 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 15 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

15 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Mesleki konularda etrafınızdakilerin yorumlarına fazla hassasiyet gösterme potansiyeliniz var. Gün içerisinde düşünce biçiminize mutlak dikkat etmelisiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Şehir dışında yaşayan bir sevdiğiniz bugün sizi arayabilir. Sesini duyduğunuz anda “Keşke yanımda olsaydı!” diye düşünmeye başlayacaksınız. Hayatınızdaki önemli değişiklikleri bu kişiyle paylaşmak için güzel bir fırsat olacak.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Yaratıcı becerileriniz gelişkin. Kabiliyetlerinize ve talihinize güvendiğiniz gelişmeler olası. Motivasyonunuzu yüksek tutmanız önemli. Ego çatışmalarından kaçının, olaylar hızlı ilerliyor ani gelişmeler olası.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerek iş gerek özel hayatınızda herşey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin vermeyin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Uzun zamandır beklediğiniz fırsatlar belki de şimdi avuçlarınızın içinde. Ne istediğinizi bilmeniz ve çevrenizdekilerin uyarılarına rağmen gösterdiğiniz kararlı tutum, meyvelerini verecek. Şimdi bütün sorun bu kararlılığı korumanızda. Bugün size zor günlerinizde destek veren bir arkadaşınızla uzun, uzun konuşma fırsatı bulabilirsiniz. Yeni birlikteliklere açık bir görüşme olabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar saat 09:31 Ay-Mars görünümü, aşk hayatınızı ilgilendiren yeniliklerin işaretçisidir. Bay ve Bayan Koçları çekici kıldığı gibi, karşı cins üzerinde bir hayli etkili olmalarını sağlayan olumlu bir enerjidir. Sizleri şanslı, aktif, bir hayli güçlü kılar. Yolculuk, dış dünya ile bağlantı, hedefinizi gerçekleştirme, yeni birileriyle tanışma, harekete geçme anlamında da bir hayli kuvvetli kılacaktır. Saat 15:43 Ay-Venüs olumlu görünümü, aşk-çocuklar ve yaşamın tüm güzelliklerini kucaklama arzumuzun işaretçisidir. Takdir edilmek, isteklerimizi elde etmek, prestij kazanmak, sorunlarımızı çözmek anlamında bize kuvvet olacak. Bu görünüm, ilişkinizle alakalı konularda da dengelerin yerli yerine oturtulması yönünde yardımcı olacaktır. Saat 22:30 Ay-Merkür görünümü, finansal konularda hesabı bilmek, aşk hayatınızla ilgili meseleler üzerinde dikkatlice analizde bulunmak gerektiğini işaret ediyor. Evdeki hesap çarşıya uymayan durumlar varsa, açılmamak gerekir. Saat 23:11 Ay-Satürn görünümü, yeteneklerimizi değerlendirmede ve istediğimiz alanda başarılı olmada yardımcıdır. İnsanları etkilemek, takdir edilmek, farklı biri olduğumuzu göstermek isteyeceğiz. Bunu fazlasıyla arzulayacağız. Önümüzdeki yolu göreceğiz. Bilgimizi, tecrübemizi fikirlerimizi, davranışlarımızla dışarıya yansıtacağız. Bizi neyin mutlu ve güçlü hissettirdiğini anlayacağız. Başkalarıyla iletişimde bulunarak güçleneceğiz, takdir edileceğiz. Günün güzellikleri yolunuzu aydınlatsın. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
10° 11' 18" R
Ay
Boğa
28° 48' 12" R
Merkür
Aslan
10° 56' 46" R
Venüs
Başak
13° 27' 21" R
Mars
Başak
02° 08' 25" R
Jüpiter
Kova
29° 28' 09"
Satürn
Kova
10° 11' 03"
Uranüs
Boğa
14° 39' 44"
Neptün
Balık
22° 50' 19"
Plüton
Oğlak
25° 11' 50"
Chiron
Koç
12° 47' 54"
Lilith
İkizler
01° 39' 06"
True Node
İkizler
08° 53' 57"
Son Güncelleme : 02/08/2021 09:20

Astroloji Gündemi

2 Ağustos 2021 Yükselen Burç Yorumları 2 Ağustos 2021, Pazartesi 2 Ağustos 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 2 Ağustos 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>