15 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

15 Nisan Hangi Burç

15 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 15 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

15 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Sabah saatlerinde yakın çevrenizle ilgili haberler alabilirsiniz. Netleşmeyen konular içinde kararsız kalabilirsiniz. Aile hayatınızı ilgilendiren konular gündeminizi etkileyebilir. Güven aradığınız durumlara çekileceğiniz zamanlar var. Kendi iç sesinizi dinleyerek olaylara yeni bakış açısı getirebilirsiniz. Gün içinde yaratıcı konularla ilgilenebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Kendine daha çok dikkat etmeye başlıyorsun, sağlığını korumak adına önlemler alabilirsin. Özel hayatında birtakım hareketlilikler yaşanıyor, geçmişte kalan biri ile tekrar iletişime geçebilir eski samimiyetini yakalayabilirsin. Sürekli yaptığın fikir değişiklikler etrafındaki insanları sana uyum sağlamasını zorlaştırabilir. İş hayatını belli bir plan ve programa sokmak istiyorsun.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Yaratıcı becerileriniz gelişkin. Kabiliyetlerinize ve talihinize güvendiğiniz gelişmeler olası. Motivasyonunuzu yüksek tutmanız önemli. Ego çatışmalarından kaçının, olaylar hızlı ilerliyor ani gelişmeler olası.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Aşk hayatınız ve ilişkilerinizle ilgili baskılandığınızı hissedebilir kendinizi duygusal anlamda boşlukta hissedebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konularda bazı problemler yaşayabilir ancak onların eğitim hayatlarıyla ilgili sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Öncelikli olarak fikirsel ve zihinsel konularda atılım yapabileceğinizi ve sorumluluk alabileceğinizi fark etmelisiniz. Ancak bu süreçte geliştirdiğiniz fikirleri kendinizde tutmak isteyebilirsiniz. Coşkulu, ancak ketum davranış biçimleri geliştirebilir, amaçladığınız konuda kararlı, sorumlu ve tedbirli davranmayı deneyimleyebileceksiniz. Bu Satürn gününde kendinize güveniniz artacak. Mesleki beklentilerinize uygun motivasyonu sağlamış olacaksınız. Uzlaşma enerjiniz tekrar yükselişe geçiyor.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

Bazı hayallerinizden vazgeçmek üzeresiniz. Aslında bunu yapmanız sizin için büyük önem taşıyor çünkü siz inandığınız şeylerden yanlış bile olsa zor vazgeçersiniz. Kalabalıklar içinde bulunur, gruplar içinde sözünüzü kolaylıkla dinletebilirsiniz. Bu sayede takıntılarınızdan kurtulacaksınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 35' 23" R
Ay
İkizler
17° 18' 59" R
Merkür
Terazi
13° 18' 04" R
Venüs
Yay
18° 27' 01"
Mars
Terazi
26° 07' 08"
Jüpiter
Kova
22° 24' 06"
Satürn
Kova
07° 02' 10"
Uranüs
Boğa
13° 14' 32"
Neptün
Balık
20° 47' 08"
Plüton
Oğlak
24° 23' 41"
Chiron
Koç
09° 43' 36"
Lilith
İkizler
10° 54' 08"
True Node
İkizler
01° 54' 50"
Son Güncelleme : 24/10/2021 22:10

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>