15 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

15 Nisan Hangi Burç

15 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 15 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

15 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte gerek özel ve iş yaşamınızda gerekse sağlığınızla ilgili konularda ardınızı, arkanızı daha fazla kollamanız gereken bir dönem başlıyor. Görünmeyen kaza ve rahatsızlıklara dikkat etmelisiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

İş yerinizde titiz çalışmalar içerisinde olmanız üstlerinizin dikkatini çekecektir. Sizlere olan güvenleri artarken ileride terfi için ilk sizleri tercih etmelerini sağlayacaktır. İş hayatınızda önemli bir zafere doğru ilerliyorsunuz ama bugün ilk adımlarını hissedebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, sağlık konusunda sindirim sistemi ve sinir sistemi problemlerine dikkat etmeli, dengeli beslenme planına geçmeli ve pozitif enerjili ortamlarda bulunmalısınız. Problemli ilişkiler için ayrılık kararı verebileceğiniz, bekar olanların ise yeni tekliflerle karşılaşabileceği bir zaman dilimi geçirmektesiniz. Bu süreçte günlük çalışma temponuzun yükseldiğini fark edebilir, yeni iş teklifleri alabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Sevdiklerinin sıkıntılarına yardım ediyorsun! Ay, öğle saatlerine kadar boşlukta hareket edecek. Aklında birçok fikir var fakat bunları nasıl hayata geçireceğin konusunda çelişkiler yaşayacaksın. Aklını dağıtan bu karmaşadan kurtulmak için kendine yapman gerekenlerin çizelgesini oluşturabilirsin. Bugün iş ortamında bir arkadaşına yapılan haksızlığı karşı savunmacı bir tutum sergileyeceksin. İlişkisi olan ya da evli bir Koç burcuysan, değer verdiğin kişiyle baş başa bir akşam geçirebilirsin. Dinlenmek, planlar, huzur? Gün içerisinde bu kelimeler sıklıkla aklından geçecek. Sevdiğin insanların mutluluklarını paylaşırken sıkıntılı süreçlerinde de yanlarında olmayı kendine görev biliyorsun. Aile fertlerinden eğitim gören birinin maddi olarak zorlandığı haberini duymanla, destek olmak için harekete geçeceksin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar saat 03:04 Ay-Kuzey düğüm görünümü, dışa yansıyan duyguların doğal akışını sağlıyor. Kişi kendini aşkta ve hayatın genelinde doyumlu hissediyor. Neysem oyum, ne hissedersem onu yaşarım diyerek kişisel anlamda gelişiyor, canlanıyor. Saat 10:46 Ay-Mars görünümü, kendinizi aktif bir şekilde önde gösterme çabanızdır. Özgür olmak arzunuzdur. Ancak iş hayatı ve sorumluluklarınız ağır basar. Siz de tepki gösterirsiniz. Aileniz ve iş ortamınızdaki bulunan kişilerle tartışmaktan kaçınmak gerekir. 15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında Merkür burcunuzda düz ilerleyecek. Fikirlerinizi kendinizden emin ifade edeceksiniz. Ancak ilişki söz konusu olduğunda, partnerin düşüncelerini almanız, beklenmedik tepkide bulunmadan önce dengeyi iyi muhafaza etmeniz gerekiyor. Birbirinize karşı anlayışlı olmaya çalışınız. Her ikinizin de, hedef ve kişilik farklılıklarına saygı duyunuz. Denge, saygı, sevgi ve anlayışın iletişimde önemi bir hayli fazla. Çekişmelerin, bencilliklerin hiç kimseye faydası olmaz. Sen ve ben demek yerine biz demeyi başarmamız gereken süreçteyiz. Saat 20:37 Ay-Pluto görünümü, dünyada olan bitenler ve kişisel mevzular üzerinde hislerinizi, öfkenizi dışa yansıtmakta zorlanmanıza yol açar. Konuşmak, derdinizi anlatmak, kızgınlığınızı ifade etmek isteseniz de sizi anlamaları pek kolay olmaz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Uzun zamandır beklediğiniz fırsatlar belki de şimdi avuçlarınızın içinde. Ne istediğinizi bilmeniz ve çevrenizdekilerin uyarılarına rağmen gösterdiğiniz kararlı tutum, meyvelerini verecek. Şimdi bütün sorun bu kararlılığı korumanızda. Bugün size zor günlerinizde destek veren bir arkadaşınızla uzun, uzun konuşma fırsatı bulabilirsiniz. Yeni birlikteliklere açık bir görüşme olabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 31' 11" R
Ay
Kova
12° 38' 18" R
Merkür
Yay
17° 40' 47" R
Venüs
Yay
15° 43' 57" R
Mars
İkizler
19° 41' 47" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 21"
Satürn
Kova
19° 42' 55"
Uranüs
Boğa
16° 07' 35"
Neptün
Balık
22° 39' 10"
Plüton
Oğlak
26° 43' 49"
Chiron
Koç
12° 12' 36"
Lilith
Yengeç
25° 25' 56"
True Node
Boğa
13° 11' 16"
Son Güncelleme : 28/11/2022 22:00

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>