6 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

6 Nisan Hangi Burç

6 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 6 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

6 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Sevgilinizle aranızda biraz soğukluk var. Karşılıklı yapıcı eleştiriler artık suçlamalara dönüşmüş. Ama partneriniz hala umutlu görünüyor. Çalışma hayatında tarafsız olmak için gösterdiğiniz çaba, bilinçli bir yaklaşım sergilemenize yardımcı oldu. Geçmişte yapmış olduğunuz hataların sonuçları ile yüzleşmekten kaçınmayın. Anlayışlı ve dürüst davranın. Paranızı arttırmak için yapılan önerilere kapılarınız kapatmayın. Aşırı gece hayatı sağlığınızı tehdit edebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Partnerinize olan aşırı sevginiz, sizi çeşitli endişe ve kuruntulara sokarak, tatsız bir gün geçirmenize neden olabilir. İşle ilgili konularda karşılaştığınız bazı sorunlar adeta sabrınızı zorluyor. Çevrenizden aldığınız tepkiler sizi yıpratabilir. Maddi konularda özellikle nakit akışından dolayı sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ödemelerinizde gecikmeler söz konusu olabilir. Aileden birinin sağlığı ile ilgili sorunlar sizi çok üzüyor. Ancak merak etmeyin, yakın zamanda bütün sorunlar ortadan kalkacak.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Hafta sonu için keyfiniz pek yok diyebilirim. Aslında hem enerjiniz var hem de bazı istekleriniz var ama sanki bir yandan da tatsız gibisiniz. Belki partnerlik ilişkinizde oluşabilecek problemleri düzenleme telaşınız yüzündendir. Uzaklar size iyi gelmeyebilir. Hala doğum günlerinizi keyifle kutladığımız dönemlerdeyiz. Siz bizim hayatımızın genel enerjisi için çok önemlisiniz. Keyfiniz hiç bozulmasın!

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Uzaklar, yabancılar ve uluslararası konularla ilgili gündeminiz yoğunlaşıyor. Seyahatler söz konusu olabilir. Dışarıdan haberler alabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Kariyer, eğitim, seyahat ve yabancılarla yapılacak olan işlerinizde olayları gözlemleyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Eğitim veya seyahat sorumluluklarınız gerilim ve sıkıntı yaratıyor.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

Burcunuzda gerçekleşen yeni ay nedeni ile kendinize olan güveniniz en yüksek noktaya çıkabilir. Kendinizi her anlamda kusursuz görmeniz sorunlara yol açabileceğinden kontrolünüzü kaybetmemeye çalışmalısınız. Aşırı iddialı oluşunuz tartışmaları başlatabilir. Uranüs gezegeninin de etkisi ile adeta bir bombaya dönüşebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
03° 37' 29" R
Ay
Yengeç
11° 26' 28" R
Merkür
Terazi
15° 28' 26" R
Venüs
Yay
20° 32' 06"
Mars
Terazi
27° 28' 58"
Jüpiter
Kova
22° 27' 13"
Satürn
Kova
07° 05' 11"
Uranüs
Boğa
13° 09' 36"
Neptün
Balık
20° 44' 50"
Plüton
Oğlak
24° 24' 50"
Chiron
Koç
09° 38' 38"
Lilith
İkizler
11° 07' 43"
True Node
İkizler
01° 58' 26"
Son Güncelleme : 26/10/2021 23:10

Astroloji Gündemi

Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor 26 Ekim 2021, Salı Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor Bugün Ay, Yengeç burcundaki yaklaşık 2.5 gün süren yolculuğuna başlıyor. Günün ilk yarısı hassas, sezgisel ve son derece uyum... Devamını Oku >>