6 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

6 Nisan Hangi Burç

6 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 6 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

6 Nisan 2023 Koç Burcu Yorumu

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı sıkışıklık oluşabilir. Eşinizle ilgili olaylar gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz işler sizi uğraştırabilir. Sorumlu olduğunuz konuları toparlamakta sıkıntı duyabilirsiniz. İçinize kapanabilirsiniz. Öğleden sonra yaşayacağınız duygusal değişiklik işlerinize de etki edebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Yakın çevrenizle olan iletişiminiz ön plana çıkıyor. Telefon ya da görüşme trafiğiniz yoğun olabilir. Bir yurt içi seyahati olasılığı doğabilir. Eğitimle ilgili konular da gündeminize gelebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Biraz daha emek dolu anlarda başarılı olmalısınız. Böylesi anlar için sizler de daha çok emek vererek bol kazanç dolu anlar için çalışacaksınız. Daha çok şu süreçlerde de biraz daha emek  verilmesi gerektiğini gösterir. Geçmiş zamanlarda verilen emeklerin artık başarı dolu meyvelerini yavaş da olsa yemeye başlayacaksınız. Bunun için bir yandan mutlu olacak bir yandan da mutlu oldukça daha çok başarmak için emek vereceksiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Eğitim hayatına ve iş hayatına karşı motiveni kaybedebilirsin, belirsiz durumlar aklını karıştırıyor, doğru kararlar vererek üstesinden gelebilirsin. İlişki hayatında olan iniş çıkışlar yavaşlıyor, her şey rayına oturuyor gibi. Çevrene karşı kapalı halin birinin dikkatini çekiyor, birilerini sevindirmen gerekebilir. Maddi anlamda alacak - verecek konusunda önemli gelişmeler yaşayabilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Ay Boğa burcunda seyahat ederken, beklediğiniz tahsilatlar gelir, kazancınız artar. Verdiğiniz teklifler onaylanır. Telekomünikasyon, iletişim alanında iş gelişmeleri gerçekleşir. Büyük organizasyonların yürütülmesini üstlenebilirsiniz. Yaratıcılığınız ve ileri görüşünüz sayesinde yeni iş planları başlatabilirsiniz. Uzaktan yöneterek pek çok insanın çalışma sistemini şekillendirebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Ay Yay burcunda seyahat ederken hayatın keyfini çıkartın.Seyahatler size iyi gelir. Yabancılarla temas etmek ufkunuzu genişletir. Farklı mutfakları deneyimlemelisiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
08° 58' 33" R
Ay
Boğa
19° 28' 38" R
Merkür
Başak
25° 33' 03" R
Venüs
Aslan
24° 39' 27" R
Mars
Terazi
23° 27' 49" R
Jüpiter
Boğa
14° 18' 36" R
Satürn
Balık
01° 24' 02"
Uranüs
Boğa
22° 36' 04"
Neptün
Balık
25° 55' 01"
Plüton
Oğlak
27° 54' 34"
Chiron
Koç
18° 04' 43"
Lilith
Aslan
29° 52' 36"
True Node
Koç
24° 54' 47"
Son Güncelleme : 02/10/2023 13:30

Astroloji Gündemi

2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 2 Ekim 2023, Pazartesi 2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Akrep burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saat sekiz civarında Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte... Devamını Oku >>