23 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

23 Nisan Hangi Burç

23 Nisan doğumluların burcu Boğa Burcudur. 23 Nisan'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

23 Nisan 2024 Boğa Burcu Yorumu

Bugün sizde iyi bir izlenim bırakabilir. İmajınızı değiştirmek istiyorsanız önünüzdeki bu zaman bunu yapmak için iyi bir zamandır. Bu dönem genel olarak kişisel çekicilik, dikkat ve güç için hayati bir öneme sahiptir. Nitekim bugün günlük işlerinizi halletmek isteyebilirsiniz. Yardım etmek için elinizden gelenin fazlasını yapma eğilimindesiniz ancak bazı görevleri başkalarına devretmeniz, kendinize biraz zaman ayırmanız ve ara sıra hayır demeniz gerekebilir. Aşırı bağlılıktan kaçının.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Nisan 2023 Boğa Burcu Yorumu

Hayatınızda artık daha fazla ertelemek istemediğiniz bir değişim gerçekleştirmek niyetindesiniz. Kendinize güven ve heyecan dolu yaklaşımınızla planınızı hayata geçirebileceksiniz. Bu dönemdeki enerjiden yararlanarak ilk adımlarınızı atın. Ailenize ve arkadaşlarınıza da planınızdan bahsedin. Arkanızda olacak ve sizi kuvvetle destekleyecekler.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Nisan 2022 Boğa Burcu Yorumu

Hem yoğun bir şekilde istismar edilmekten çekiniyorsunuz, Hem de bu şartların doğmasını besleyecek davranışlarda bulunuyorsunuz. Duygusallığınızın belirlediği şartlar, sizi etkilemeye başladı. Bugün kafanız karışık olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Nisan 2021 Boğa Burcu Yorumu

Düşüncelerinizi genişletin. Fırsatlardan hemen yararlanın ve olabildiğince fazla öğrenmeğe çalışın. Yeni düşünce tarzını heyecan verici buluyor ve yeni konuları kolayca kavraya biliyorsunuz. Şu anda alınacak riskler iyi bir geri dönüşüm sağlar, ama böyle bir şansın sürekli olacağını beklemeyin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Nisan 2020 Boğa Burcu Yorumu

Beraber olduğunuz kişiye karşı duygularınız oldukça aşınmış durumda, alaycı konuşmalarınızdan belli. Fakat vazgeçemiyorsunuz da. İlişkinizin sonu umut vaat etmiyor. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce sakin olup, kendinizi iyi ifade edin. Sorunlarınızdan kaçarak çözemezsiniz. Bir an önce ne istediğinize karar verip harekete geçin. Çok uzun zamandır sürüncemede olan bir mülk satışından para gelebilir. Kiloları vermenin zamanı gelmedi mi?

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu

Başka insanlarla ortaklaşa kullanmakta olduğunuz maddi kaynaklar hakkında bazı düşünceleriniz olabilir. Bu düşünceler, aşırı iyimserlik ile aşırı mükemmeliyetçilik arasında gidip gelebilirler. Bir orta nokta bulmanız gerekecektir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
29° 00' 04" R
Ay
Yay
01° 42' 24" R
Merkür
Yengeç
05° 16' 20"
Venüs
Yengeç
03° 08' 32"
Mars
Boğa
07° 50' 37"
Jüpiter
İkizler
05° 44' 44"
Satürn
Balık
19° 20' 42"
Uranüs
Boğa
25° 10' 59"
Neptün
Balık
29° 53' 19"
Plüton
Kova
01° 36' 30"
Chiron
Koç
22° 57' 28"
Lilith
Başak
28° 56' 23"
True Node
Koç
12° 37' 17"
Son Güncelleme : 19/06/2024 22:43

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>