23 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

23 Nisan Hangi Burç

23 Nisan doğumluların burcu Boğa Burcudur. 23 Nisan'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

23 Nisan 2020 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğa; burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile yaşamında ve ilişkilerde yeni bir döneme girebilirsin. Fiziksel görünümünde, sağlığında ve hayatını ilgilendiren kararlarda dönüşüme gitmen için karşına fırsatlar çıkabilir. Eskiye dair temizlemen gereken konulardan kurtulman önünü açacaktır.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu

Sorumlulukların değişiyor!Ay bugün öğle saatlerinden itibaren boşlukta hareket edecek. Ailende çözümlenemeyen miras ve mal paylaşımı konuları tekrar gündeme gelecek. Paranın birbirine düşürdüğü bazı aile bireylerine ders veren konuşmalar yapabilirsin. Sorumlulukların ile ilgili değişim yaşayabilirsin. İlişkisi olmayan bir Boğa burcuysan, bir süredir dikkatini çekmeye çalıştığın kişiden alacağın beklenmedik yemek teklifi akşam bütün planlarını iptal etmene neden olacak. Evli ve çocukları olan bir Boğa burcuysan, ailecek nostaljik bir zaman geçirebilirsiniz. Bugün aynı zamanda ani hareketler yapmaktan özellikle kaçınmalısın. Sakarlıklar sıkıntı yaratabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumu

Çalışmalarındaki dağınıklık, bugün seni biraz zorlayabilir. Uzun zamandır iş arayışı içinde olan bir Boğa burcuysan, geçmişte yaptığın başvurudan dönüş alabilirsin. Yakın arkadaşına yapacağın yardım, aranızdaki bağı kuvvetlendirecek. İlişkisi olan bir Boğa burcuysan, ilişkideki bazı pürüzlerin sebebini sevdiğin kişiye yükleyebilirsin. Ancak, suçlayıcı olmadan önce, kendi hatalarını da görmeye ne dersin? Çocukları olan bir Boğa burcuysan, aralarında çıkan anlaşmazlığa pratik bir çözüm bulabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Nisan 2017 Boğa Burcu Yorumu

Her ne kadar bireysel davranmayı arzu etseniz de arkadaşlarınızın ruhsal çalkantılarına kılavuzluk etmekten kurtulamayacaksınız. Onlara vereceğiniz desteğin size de iyi geleceğini bilmelisiniz. Sezgilerinize güvenenlerin beklentilerini boşa çıkarmayacaksınız. Arkadaşlarınız ve özellikle dost bildiğiniz kişilerle vakit geçirmek, onların dertlerini ve sevinçlerini paylaşmak konusunda olumlu etkilere sahip bulunuyorsunuz. Bilinçaltı düzeyde motivasyonunuzun artacağı bir günde bulunuyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Nisan 2016 Boğa Burcu Yorumu

Hayatınıza dair konuşmalarınızla, özel yaşantınıza dair yaptıklarınız birbirini tutmuyor. Bu dönemde mantık ve duygusallık arasında gidip geliyorsunuz. Aşk hayatınızda ve çocuklarla ilgili konularda bugün rahat hareket edeceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
24° 34' 11" R
Ay
Boğa
18° 35' 06"
Merkür
Koç
19° 21' 20"
Venüs
Koç
29° 25' 52"
Mars
İkizler
24° 26' 29"
Jüpiter
Kova
25° 41' 58"
Satürn
Kova
12° 17' 52"
Uranüs
Boğa
09° 44' 12"
Neptün
Balık
21° 52' 46"
Plüton
Oğlak
26° 45' 50"
Chiron
Koç
09° 47' 11"
Lilith
Boğa
19° 27' 48"
True Node
İkizler
11° 29' 35"
Son Güncelleme : 14/04/2021 10:20

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>