23 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

23 Nisan Hangi Burç

23 Nisan doğumluların burcu Boğa Burcudur. 23 Nisan'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

23 Nisan 2020 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğa; burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile yaşamında ve ilişkilerde yeni bir döneme girebilirsin. Fiziksel görünümünde, sağlığında ve hayatını ilgilendiren kararlarda dönüşüme gitmen için karşına fırsatlar çıkabilir. Eskiye dair temizlemen gereken konulardan kurtulman önünü açacaktır.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu

Sorumlulukların değişiyor!Ay bugün öğle saatlerinden itibaren boşlukta hareket edecek. Ailende çözümlenemeyen miras ve mal paylaşımı konuları tekrar gündeme gelecek. Paranın birbirine düşürdüğü bazı aile bireylerine ders veren konuşmalar yapabilirsin. Sorumlulukların ile ilgili değişim yaşayabilirsin. İlişkisi olmayan bir Boğa burcuysan, bir süredir dikkatini çekmeye çalıştığın kişiden alacağın beklenmedik yemek teklifi akşam bütün planlarını iptal etmene neden olacak. Evli ve çocukları olan bir Boğa burcuysan, ailecek nostaljik bir zaman geçirebilirsiniz. Bugün aynı zamanda ani hareketler yapmaktan özellikle kaçınmalısın. Sakarlıklar sıkıntı yaratabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumu

Gün içinde işlerinizde yapıcı enerjiler içinde olabilirsiniz. Kendinize duyduğunuz güvenle birçok işin altından kalkabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün aile içinde gerginlikler yaşanabilir. Geçmişte kalan konular gündeminizi etkileyebilir. İlerleyen saatlerde iletişimden kaynaklı sürtüşmeler yaşanabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Nisan 2017 Boğa Burcu Yorumu

Zihninizde tasarladığınız yeni oluşumlar için yeni insanlarla iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Yakın çevre dostluklarınız dan güzel destekler alabileceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Nisan 2016 Boğa Burcu Yorumu

Bugün günün ilk yarısında vereceğiniz bazı tavizler söz konusu olabilir. Bulunduğunuz ortamın gereği olarak çevrenizdeki insanlara uyum sağlamak sizin lehinize olacak. Eşinizden gelecek destek size bugün güç katacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları