3 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

3 Nisan Hangi Burç

3 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 3 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

3 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

İki dakika önce bir şey söyleyip iki dakika sonra tam tersini iddia edebilirsiniz. Çoğunlukla, daldan dala atlıyorsunuz fakat bugün insanlar sizi bu konuda uyarabilir. İki düşünüp bir konuşun. Sesli düşünmeyin, insanlar sizi duymasın. Devam eden düşünceleriniz, kesin kararınızmış gibi algılanabilir ve bu durum kafa karışıklıklarına yol açabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Bugün görev ve sorumluluklar gün boyu ön planda olabilir. Zorunlu ve mecburi işlerle ilgilenebilirsiniz. Aile büyükleriyle ilişkiler ön planda olabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Ay'ın Aslan burcundaki seyahati sizi romantik bir ruh haline sokuyor. Flörtleşmek, çocuklarınızla ve hobilerinizle ilgilenmek için uygun bir gün olacak.Venüs'ün İkizler burcuna girişi ile yakın çevrenizle olan ilişkileriniz önem kazanıyor. Sanal ortamlarda flörtler gündeme gelebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

İkili ilişkilerde karmaşa yaşanıyor!Gündüzü başka akşamı başka olan bir güne hazır ol. Saat 18:34'ten sonra Ay boşlukta hareket etmeye başlayacak. Aile şirketinde çalışan bir Koç burcuysan, kendinden daha güçlü kişileri karşına almamaya dikkat etmelisin. Ne istediğini biliyorsun ancak özgürlüğüne olan düşkünlüğün ilişkilerini bugünlerde zora sokabiliyor. İlişkisi olan ya da evli bir Koç burcuysan, ilişkinin rutin gidişini sorgulayabilirsin. İlişkisi olmayan bir Koç burcuysan, gün içerisinde katılacağın toplantı ya da organizasyonda kalbini ısıtan bir aşka yelken açabilirsin. Akşam saatlerinde baş ağrısı yaşayabilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Ailede bazı dengelerin gündem kazanması söz konusu. Bugün sorumluluk duygusu içinde hareket ediyor ve değer yargılarınızı gözden geçirmek istiyorsunuz.. Atılımlarınız ve hedefleriniz konusunda isabetli davranışlar içindesiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi önceleri huzurunuzu kaçırsa da sonra olaylar tamamen lehinize gelişerek tüm olumsuzlukları giderecek. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
18° 17' 18" R
Ay
Yengeç
12° 50' 04" R
Merkür
Oğlak
05° 08' 02" R
Venüs
Oğlak
00° 17' 34" R
Mars
İkizler
15° 16' 24"
Jüpiter
Balık
29° 15' 48"
Satürn
Kova
20° 30' 21"
Uranüs
Boğa
15° 42' 47"
Neptün
Balık
22° 39' 25"
Plüton
Oğlak
27° 01' 14"
Chiron
Koç
12° 00' 49"
Lilith
Yengeç
26° 43' 54"
True Node
Boğa
12° 56' 10"
Son Güncelleme : 10/12/2022 12:30

Astroloji Gündemi

10 Aralık 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 10 Aralık 2022, Cumartesi 10 Aralık 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Hem kafamızın hem de duygularımızın karmakarışık olduğu bir güne uyanabilir, sabah saatlerinde ne istediğimizi kendimiz bile... Devamını Oku >>