3 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

3 Nisan Hangi Burç

3 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 3 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

3 Nisan 2024 Koç Burcu Yorumu

Bugün Merkür, burcunda geri gidiyor. Yakın çevrende yaşananlara sen bile inanamayabilirsin. Olayların nasıl bu seviyeye geldiğini düşünmeden edemiyorsun. Olayların içine dahil olmaktansa sakin kalıp kendi köşenizde olmayı tercih edeceksin. Sosyal medyada gereğinden fazla vakit geçirdiğini düşünebilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Nisan 2023 Koç Burcu Yorumu

Bugün çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız yorulmanıza neden olabilir. Bazı konularda daha tepkisel olabilirsiniz. Eğitimle ilgili işlerinizde güçlü kişilerden yardım alabilirsiniz. İşlerinizi geliştirmek için alternatif planlar yapabilirsiniz. Olayları büyütmemeye özen gösterin. Bugün mücadeleci tavrınızı ortaya koyabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Bugün harcamalar ve birikimleriniz söz konusu olduğunda daha esnek davranmak gerekebilir. Bazı planlarda ani değişikliklere gitmek mümkün.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Sevgilinizin topluluk içinde biraz özensiz olduğunu düşünüyorsunuz, ama bu sorununuzu onunla bir kez bile konuşmayı denemediniz. Amirlerinizin sizden beklediği yeniliği, değişikliği yapmalısınız, hiçbir şey kaybetmeyecek, gönül kazanacaksınız. Birlik ve beraberlik, güvenli yaklaşım başarılı sonuçlar verecek. Bir gayrimenkul satış işinden beklediğiniz para bugün elinize geçiyor ve harcamalarınızda oldukça rahatlayacaksınız. Diş bakımına dikkat.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Çok zorlandığını hissettiğin bir gün başlıyor. İş hayatında sınanmadığın olaylar ile karşı karşıya kalabilirsin. Yaşadığın sorunları çözüme kavuşturmak adına mesai arkadaşın ile konuşma girişiminde bulunabilirsin. Aile büyüklerine akıl danışmanı gerektirecek bir karar verme döneminden geçebilirsin. Eğitim gören bir ikizler burcuysan eğitimine odaklanmak isteyebilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

İkili ilişkilerde karmaşa yaşanıyor!Gündüzü başka akşamı başka olan bir güne hazır ol. Saat 18:34'ten sonra Ay boşlukta hareket etmeye başlayacak. Aile şirketinde çalışan bir Koç burcuysan, kendinden daha güçlü kişileri karşına almamaya dikkat etmelisin. Ne istediğini biliyorsun ancak özgürlüğüne olan düşkünlüğün ilişkilerini bugünlerde zora sokabiliyor. İlişkisi olan ya da evli bir Koç burcuysan, ilişkinin rutin gidişini sorgulayabilirsin. İlişkisi olmayan bir Koç burcuysan, gün içerisinde katılacağın toplantı ya da organizasyonda kalbini ısıtan bir aşka yelken açabilirsin. Akşam saatlerinde baş ağrısı yaşayabilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
00° 12' 41" R
Ay
Yay
18° 16' 48" R
Merkür
Yengeç
07° 57' 46"
Venüs
Yengeç
04° 42' 03"
Mars
Boğa
08° 46' 19"
Jüpiter
İkizler
06° 01' 50"
Satürn
Balık
19° 21' 53"
Uranüs
Boğa
25° 14' 49"
Neptün
Balık
29° 53' 49"
Plüton
Kova
01° 35' 02"
Chiron
Koç
22° 59' 45"
Lilith
Başak
29° 04' 49"
True Node
Koç
12° 24' 54"
Son Güncelleme : 21/06/2024 05:10

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>