31 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

31 Mart Hangi Burç

31 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 31 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

31 Mart 2021 Koç Burcu Yorumu

Soğuk algınlığı odaklı halsizleşebilirsiniz bu da bilhassa iş konularında motivasyonunuzu düşürebilir. Finanse bereketiniz eski düzenine girecek.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz ve kalabalık sosyal gruplar içinde yürütülen faaliyetler, hayatınızda daha büyük bir önem kazanmaya başlayabilirler. Toplum yararına faaliyet gösteren sosyal bir kuruma da katılmanız ihtimal dahilindedir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Bugünün tamamında Ay Kova burcundaki hareketine devam ediyor. Sizler için yüksek enerjili ve şanslı dönem devam ediyor. Ay'ın Güneş ile kurduğu olumlu kontak sebebiyle bugün yüzünüzü güldüren gelişmeler yaşayabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda arkadaşlarınız destek olabilir. Bugün Mars İkizler burcuna geçiyor. 16 Mayıs tarihine kadar iletişim trafiğiniz artacak. Yeni edindiğiniz çevrelerden güzel kariyer fırsatları bulabilirsiniz. Kardeşinizle ilgili gelişmeler olabilir. Eğitim hayatında zorlu ve savaşmanızı gerektirecek durumlar meydana gelebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Mart 2018 Koç Burcu Yorumu

Bugün Terazi burcunda gerçekleşen dolunay, ilişkilerinize ve evlilik konusuna vurgu yapıyor. Karşınızdakileri daha iyi dinlemeye gayret etmelisiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Mart 2017 Koç Burcu Yorumu

Partneriniz üzerinde oldukça etkilisiniz. Enerjinizi ona yansıtabiliyorsunuz. Çevresel aktivitelere birlikte katılacak, bir çok şeyi paylaşacaksınız.. Kendinize her anlamda güvenin. Girişimciliğinizi ortaya koymalısınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Mart 2016 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar Perşembe günümüz,  saat 18:16 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak sondördün etkisinde başlıyor. Bu oluşum, mesleki konularda liderlik gücümüzü göstermek ve dış dünyada  başarılı bulunmak arzumuzun simgesidir. Öncü bir burçta oluşması kişiyi hırslandırabilir  ve kısa süreli bir kriz yaratabilir. Bu krizin en önemli nedeni,  kendi bildiği şekilde ilerlemekten yana olan bireyin  birileri veya sorumlulukları yüzünden engellenmesi sonucu yaşadığı gerilimdir. Böyle durumda olanlar öncelikle izledikleri yolun ne denli güvenli olduğunu ve isteklerini yerine getirme halinde ne denli kazançlı çıkacaklarını iyice tespit etmelidirler. İşte bu tespiti yaparken dikkat edilmesi gereken ve edilmediği takdirde rahatsız edici olan en önemli nokta gerginlikten uzak durmak, birilerini, kuralları, sizi engelleyen şartları mantıklı bir şekilde gözden geçirmektir. Eğer tam tersine hiddetlenir, istediğinizi elde edemediğiniz için isyan ederseniz  şansınızı zorlamış olursunuz. Sakin olun, aklı başında hareket etmeye özen gösterin.  Böylelikle daha sağlıklı bir şekilde ilerler, eksiklerinizi görür ve birilerinin dikkatini çekebilirsiniz. Saat 23:49 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Uranüs kavuşumu gerek çevre ilişkilerinde ve gerekse çalışma hayatımızla ilgili konular üzerinde zihnimizin hızlı çalışacağını, çözüm bulmaktan yana olacağımızı, yenilikleri uygulama hevesliliğimizin güçlü olduğunu gösteriyor. Şu sıralarda bir belirsizlik yaşıyorsanız, tarafsız bir bakış açısıyla sektörün ve şartların farkında olmamız gerekiyor. Ayrıca özel hayatımız, evimiz ve ailemizle ilgili konularda da benim düşüncelerim doğru demek yerine, başkalarının da görüşlerini dinlememizde yarar var. Gönlünüz ve niyetinizin her dem size güzellikler yaşatması dileğimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
24° 01' 55" R
Ay
Aslan
14° 11' 27" R
Merkür
İkizler
18° 17' 52" R
Venüs
Yengeç
15° 03' 34" R
Mars
Aslan
02° 03' 12"
Jüpiter
Balık
02° 07' 55"
Satürn
Kova
13° 06' 55"
Uranüs
Boğa
13° 06' 49"
Neptün
Balık
23° 10' 05"
Plüton
Oğlak
26° 18' 09"
Chiron
Koç
12° 31' 30"
Lilith
Boğa
26° 17' 34"
True Node
İkizler
10° 41' 16"
Son Güncelleme : 15/06/2021 00:30

Astroloji Gündemi

14 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Haziran 2021, Pazartesi 14 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Haziran 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konular... Devamını Oku >>