31 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

31 Mart Hangi Burç

31 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 31 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

31 Mart 2021 Koç Burcu Yorumu

Yatırımını değerlendirmeyi düşündüğün için alım satım konularında daha çok ön planda olmak isteyeceksin. Bahar aylarının geldiğini hissettiğin bugünlerde daha fazla dışarı çıkma planları yapacaksın. Bugün Güneş, Satürn 60’lığı olacak. Evli bir Koç burcuysan, eşinle birlikte alışverişe çıkma planların olabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Kendini oldukça eleştirdiğin bir gün. Geçmişteki kararlarınla yüzleşmek adına düşünecek vakti çokça buluyorsun. Evinde çalışan bir Koç burcuysan evindeki dağınıklık seni geriyor. Sosyalleşmekle aran iyi olduğu için vaktinin çoğunu evde geçirmek seni etkiliyor. Hayatını dengeye oturtmak adına bazı alışkanlıklarını değiştiriyorsun. Evli ya da ilişkisi olan bir Koç burcuysan sevdiğin kişinin önyargılı davranacağı konular gündeme gelebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Mars'ın İkizler burcuna ilerlediği bugün yakın çevrenizde hareket ve zihinsel açıdan aktif olabileceğiniz koşullar var. Arkadaşlarla daha fazla meşgul olabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Mart 2018 Koç Burcu Yorumu

Bazı durumlara kolay kanıyorsunuz. Bunun insanlara önyargısız yaklaşımınızdan ve insana duyduğunuz güvenden kaynaklandığına inanıyorsunuz. Aile içi ilişkiler olumlu gelişmelere açık. Yakın zamanda müthiş sevineceğiniz mutlu bir haberiniz olacak. Bu haberle, hayal olarak gördüğünüz bazı umutlarınızı ciddi, ciddi düşünmeye başlayabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Mart 2017 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar Saat 02:12-19:41 arasında boşlukta olacak Ay etkisi altında, güvendiğiniz insanlarla bir arada olmak size huzur ve emniyet duygusu verir. Herhangi bir problemle karşılaştığınızda bunu mantıklı bir şekilde gözden geçirmeniz faydalı olur. Tepki göstermek zamanı değildir. Bilakis aklı başında hareket ederek huzuru yakalayabiliriz. Saat 12:37 Ay- Chiron güçlendirici ve şifalı görünümü güç, huzur ve güven aşılayıcıdır. Kişisel değerleriniz başta olmak üzere, umutlarınız, kendinizde ve başkalarında kıymetli bulduğunuz güzelliklere sahip olmak, zayıflıklarınızı yenmek istersiniz. Saat 19:41 itibariyle etkili olacak, Ay-İkizler burcu geçişi sizi hareketli ve meraklı kılmakta. İlginizi çeken konularda bilgilenebilir, çabucak bitirmeniz gereken işleriniz varsa bu olumlu enerjiden destek alarak halledebilirsiniz. Düşüncelerinizi içinizden geldiği şekilde insanlara ifade edebildiğinizde mutlu olursunuz. 31 Mart saat 20:31-10 Nisan saat 02:14 tarihleri arasında düz seyirle Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, maddi güvence, sağlamlık, üretime dönük düşünme yönünde olumludur. Kıymetli olanı isteriz. Ancak bir o kadar da güvenmek ve uzun vadeli kılmaktan yanayızdır. Kalite, başarı, standartlarımızı yüksek tutma arzusu, sevdiklerimiz ve kendimizin rahatlığı, huzurlu bir yaşam, emin adımlarla ilerlememizi sağlayan bir iş, tutumluluk bu dönemin etkileri arasında yer alır. 10-20 Nisan arası Merkür-Boğa burcunda gerileyecek. Bu tarih sonrası paramızı değerlendirme veya finansal yöndeki ilişki ve bağlantılar, alış-satış gibi işlerde tabii ki temkinli hareket etmemizde yarar var. Saat 21:34 Ay-Venüs görünümü, çevremizle iletişimde, bağlantılarda, yolculuk, haberleşme ve her türlü tanışma ve görüşmede zamanlamayı iyi yapınız. Çünkü Venüs geriliyor. Tedbirli ve iyi gözlemde bulunmakta yarar var. Günün ışığı, gönlünüzü aydınlatsın. Her işiniz kolayca gerçekleşsin. Gönülden sevgilerimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
04° 24' 31" R
Ay
Terazi
20° 14' 47" R
Merkür
Kova
02° 05' 22" R
Venüs
Oğlak
11° 34' 39"
Mars
Yay
29° 55' 60"
Jüpiter
Balık
05° 29' 36"
Satürn
Kova
14° 34' 58"
Uranüs
Boğa
10° 49' 59"
Neptün
Balık
21° 12' 27"
Plüton
Oğlak
26° 42' 14"
Chiron
Koç
09° 00' 39"
Lilith
İkizler
21° 03' 40"
True Node
Boğa
29° 13' 01"
Son Güncelleme : 24/01/2022 13:40

Astroloji Gündemi

24 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 24 Ocak 2022, Pazartesi 24 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Terazi burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Gün boyunca ilişkiler ve işbirlikleri odak noktamız olabilir. Günü... Devamını Oku >>