8 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

8 Mart Hangi Burç

8 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 8 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

8 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Hayatının en iyi noktasını yaşamaya yaklaşmıştır. Hayatınız bir yükselişe geçecek ve beklemediğiniz kadar iyi bir konuma geleceksiniz. Gelecek olduğunuz bu konumla birlikte alacak olduğunuz zamla belirli birikimler yapmalısınız. Hayatınız en iyi zamanlarını yaşayacak olduğunuz şu zamanda yaptığınız birikimler önünüzdeki senelerde size çok destek olacak ve rahatça geçinebileceksiniz. Zaten birikim yapmayı seven bir insan olarak bu durum sizi hiç zorlamayacak.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Sabah saatlerinde gündelik yaşamınızla ilgili koşullar belirleyici olurken detayları gözden kaçırmamaya çalışın. Öğle sonrasında ise ikili ve birebir ilişkilerde karşılıklı iletişime dikkat etmeniz gerekebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Bugünlerde aşk hayatınızla alakalı olumlu bakış açıları elde etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Radikal karar almak için özellikle dikkat etmeniz gereken bir safhadasınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Venüs'ün burç değiştirmesiyle birlikte kazançlarınızı artırabileceğiniz, kendinize yeni kazanç imkanları yaratabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bununla birlikte alışveriş ve harcamalar da gündeminize gelebilir. Dekoratif eşyalar, hoş ve alımlı giysiler alabilir, makyajınıza, bakımınıza, kozmetiğe, estetiğe daha çok para harcayabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Bugün, sosyal çevrenizdeki güçlü insanlar fikirlerinize fazlasıyla önem verecek. İş yaptığınız insanların hayatınızla ilgili konularda sizi desteklediğine şahit olacaksınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Kendi doğrularına inandığınız konularda, iş başarınızı ikiye katlıyorsunuz. Bugün partnerinizle aranızda olumlu bir hava gelişecek. Güzel sohbetlerin yapılacağı bir gece geçirebilirsiniz Farklı fikirlerin konuşulduğu ortamlarda mümkün olduğu kadar tartışmalara girmek istemiyorsunuz. Risklere karşı temkinli olmanız gerekiyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
21° 16' 23" R
Ay
Koç
08° 23' 30"
Merkür
Koç
12° 40' 31"
Venüs
Koç
25° 16' 08"
Mars
İkizler
22° 24' 52"
Jüpiter
Kova
25° 06' 07"
Satürn
Kova
12° 05' 10"
Uranüs
Boğa
09° 32' 58"
Neptün
Balık
21° 45' 60"
Plüton
Oğlak
26° 44' 21"
Chiron
Koç
09° 35' 35"
Lilith
Boğa
19° 05' 25"
True Node
İkizler
11° 53' 50"
Son Güncelleme : 11/04/2021 01:40

Astroloji Gündemi

10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 10 Nisan 2021, Cumartesi 10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 10 Nisan 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>