8 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

8 Mart Hangi Burç

8 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 8 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

8 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Partnerinizle aranızı düzeltmek için, ilk adımı o sizden, siz ondan bekliyorsunuz. Bugün size küçük bir adım atmak düşebilir. Tek eksiğiniz cesaret! Kariyerinizle ilgili projeleri hayata geçirmek için çalışma arkadaşlarınızın fikirlerine önem verin. İş yerinizde bugün bazı beklenmedik olumlu sürprizler var. Zamansız masraflar yüzünden elinizde para durmuyor. Ama bugün yerinde bir karar vererek kazançlı bir anlaşma yapacaksınız. Ayaklarınızı üşütmemeye özen gösterin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Burcunuzda gerçekleşen yeni ay yeni açılımlar ve yaklaşımlar geliştirmenizi sağlarken, iş ve özel yaşamınızda, kişisel duruş ve görünümünüzde farklılıklar sergileyebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün duygusal hayatınızda karışıklıklara ve hayal kırıklıklarına karşı uyarıyor sizleri. Bi an duygularınıza yenilerek size karşı ilgisinden emin olamadığınız bir insana sevginizi ifade ederek red cevabı alabilirsiniz dikkatli davranın ve ilk adımın karşı taraftan gelmesini bekleyerek hareket edin. Ailevi konularda ise maddi istekler konusunda ısrarcı davranışlar olumlu karşılanmayabilir. Anlayışlı davranmalı ve kırıcı tutumlar içinde olmamaya özen göstermelisiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Aşk ve sevgi söz konusu olduğunda kendinizi ifade etmekte zorlanmayabilirsiniz. Ay Yengeç burcunun son derecelerinde ilerlemeyi sürdürürken yaşamınızın tam kalbinde olan kadınlara, annenize duyduğunuz sevgi veya aşk geçmiş konu, olay ve hatıralarla birlikte gündeminizde yer edebilir. 

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Aşka ve cinselliğe daha fazla odaklandığınız bir süreç sizi bekliyor. Canınızın istediği gibi davranmak isteği içinde olacaksınız. Bu duygularınızı uzun süredir hayatın zorlukları nedeni ile bir parça bastırmış ve romantizmden uzaklaşmış olabilirsiniz. Artık kendinizi hayatın akışına bırakacaksınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları