22 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

22 Mart Hangi Burç

22 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 22 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

22 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

İlişkilerinizde bazı şeyleri akışa bırakmayı öğrenin. Egosal tuzaklara düşmemeye dikkat etmelisiniz. Evde kaldığınız bugünlerde yaşam alanını paylaştığınız kişilerle gerilimler yaratmamalı aksine daha yardımsever yönünüzü ortaya koymalısınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Yakın ilişkiler kurduğunuz kişilere uyum içinde olacağınız bir gündesiniz. Onların yarattığı samimi hava sayesinde oldukça neşeli olabileceğiniz gibi, zihninizi meşgul edip duran bir konu hakkında yardım da isteyebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mart 2018 Koç Burcu Yorumu

Bugün maddi konularda istediğinizi çizgiyi bir türlü tutturamadığınız için, yaşadığınız karamsarlıktan kurtulamıyorsunuz. Sezgilerinize çok fazla güvenmenize karşın, çevrenizdeki olayların iç yüzü farklı olabilir unutmayın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mart 2017 Koç Burcu Yorumu

İş hayatındaki gelişmeler, tüm gününü kapsayacak. Sabırsız yanın ön plana çıkabilir ama aceleci davranmamanda fayda var.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mart 2016 Koç Burcu Yorumu

Günün geneli iş konulu olumlu gelişmeler açısından destekleyici olacak. Yaptığınız işlerin takdir edilmesi ve işe yaradığınızı hissetme durumu, keyfinizi yerine getirebilir. Motivasyonunuzu yüksek tutmanın faydasını göreceksiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları