22 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

22 Mart Hangi Burç

22 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 22 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

22 Mart 2021 Koç Burcu Yorumu

Aileyle ilgili konuların ağırlığını biraz daha fazla hissedeceğiniz bir gün olabilir. Aksiyona geçmek için sabırsız olabilirsiniz. Kontrolü elden kaybetmemeye dikkat zira enerjik bir günde olabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koç; güne kalabalıklardan izole olmak niyetiyle başlayabilir; içten içe de kendini yeniden keşfe odaklanabilir, planlarını ve yeni eylemlerini mercek altına alabilirsin. Hayallerine yeni bir bakış açısıyla bakmana yardımcı olacak Satürn; hiçbir şeyin artık eskisi gibi olmayacağını vurgularken, sosyal çevreninde de dönüştüğüne şahit olabilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Belli gizlilikler içinde sürdürmeye çabaladığınız bir ilişkinizde, sizin dışınızdaki bazı açıklamalar problem yaratabilir. Kendinize fazlaca yöneldiğiniz geçmiş dönemlerde, eksik bıraktığınız konular ve ihmal ettiğiniz ilişkilerle ilgili olarak, bugünlerde yüzleşmelere zorlanabilirsiniz. Aile ilişkilerinizdeki bazı duygusal gereksinimlerin çözümünde siz varsınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mart 2018 Koç Burcu Yorumu

Merkür burcunuzda gerilemeye başlıyor. 15 Nisan'a kadar iletişimde, yolculuklarda, ticari konularda biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Düşünmek, konsantre olmak bu dönemde zor olabilir, dolayısıyla zihinsel olarak rahat olmak için uyku düzeninize dikkat etmelisiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mart 2017 Koç Burcu Yorumu

Oğlak burcunun sevgiden kısıtlanmış hali bugün de devam ederken kısmetli birisiyle sorumluluk gerektiren bir ortaklık başlamak isteyebilirsiniz.Üstelik Ay'ın Oğlak burcundaki etkisizliğini de göz önünde bulundurursak ortaklık veya partnerlik ilişkisinde şu ara yol alabilmek pek olumlu gözükmemektedir. Felsefi düşüncelerinizin, fikirlerinizin, ortaklık ve ilişkilerinizle uyum gösteremediği bir dört günlük sürece girmiş bulunuyorsunuz. İnançsal baskıları karşılamakla ilgili öfke problemleri yaşayabilir, tatsız durumlara yol açabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Mart 2016 Koç Burcu Yorumu

Çalışma hayatınızda daha fazla söz sahibi olmak isteyebilirsiniz. Ticari konular ön plana gelebilir. Sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. Planlı olmanız gereken konulara özen göstermelisiniz. İşlerinizde yeni kararlar alabilirsiniz. İlişkiler gündeme gelebilir. Yaşadığınız olaylar farkındalığınızı arttırabilir. İşler tamamlanabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
04° 53' 51" R
Ay
İkizler
21° 00' 09" R
Merkür
Terazi
25° 27' 14" R
Venüs
Akrep
19° 16' 40" R
Mars
Terazi
08° 18' 25" R
Jüpiter
Kova
23° 01' 08" R
Satürn
Kova
07° 01' 35" R
Uranüs
Boğa
14° 12' 04"
Neptün
Balık
21° 25' 11"
Plüton
Oğlak
24° 20' 01"
Chiron
Koç
10° 54' 59"
Lilith
İkizler
07° 54' 47"
True Node
İkizler
03° 25' 52"
Son Güncelleme : 27/09/2021 22:20

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>