11 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

11 Mart Hangi Burç

11 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 11 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

11 Mart 2023 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık burçları, bugün bugün duygusal olarak biraz gergin olabilirsiniz. Her zamankinden daha az özgüvenli ve ayrıca biraz sıkılmış hissedebilirsiniz. Ayrıca, yapılması gereken aşırı derecede bunaltıcı ve sıkıcı bir işiniz olabilir. Müzik dinleyerek ve sık sık ara vererek stresi azaltmayı deneyin. Kendinizi yıpratmaya bırakmazsanız kimseye yardım edemezsin!

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

İnsanların görüşleri bugün biraz gerilimli olabilir ve genel olarak inatçı tavırlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Siz hazır olduğunuz takdirde ilham göz açıp kapayıncaya kadar çıkıp gelebilir. Egonuzun tutsağı olursanız size ulaşmaya çalışan sinyalleri algılamanız zor olabilir. Her türlü yeniliğe karşı açık görüşlü ve esnek olun. Değerlendirebileceğiniz bütün olasılıkları gözden geçirin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Hayalgücünüzün genişlemesi ve yaratıcı yönünüzün güçlenmesi, gerçekçiliğinizi kaybetmeye başlamanıza neden olabilir. Çevrede olan bitenleri istediğiniz gbi değil, gerçekte oldukları gibi görün ve yaklaşımlarınızı buna göre belirleyin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Bugün birçok alanda aktif olarak yer almanız gerekiyor. Bu alanlarda ilginizi çeken birçok proje var ancak hangisine odaklanmanız gerektiğinden emin olamıyorsunuz. En nihayetinde içgüdüsel olarak bir alana yöneldiğinizi fark edeceksiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Size kendinizi değersiz hissettiren insanlardan uzak durmalısınız. Bugün yeni başlangıçlar yapmalı ve yeni hedefler belirlemelisiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün iş arkadaşlarınıza karşı kırıcı tavırlar içinde bulunmamanız için uyarıyor sizleri. Uykusuzluk iş telaşı sizi gergin bir ruh haline sokabilir. Sabah saatlerinde yaşanan gecikmeler iptaller yerini günün ilerleyen saatlerinde olumlu gelişmelere bırakacaktır. Sakin olun ve sonradan pişman olacağınız davranışlar içinde olmamaya özen gösterin. Bugün maddi konularda oldukça şanlısınız bu olumlu etkiyi şans oyunlarında da değerlendirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise duygularınız oldukça karışık olabilir bir arkadaşınızın birlikte olduğu insanın yakın ilgisi aklınızı karıştırabilir ve kendinizi duvarlar arasında hapsolmuş gibi hissedebilirsiniz. Ani kararlar yanlış bir ilişkide olmanıza sebep olabilir. Mantıklı davranmayı elden bırakmamalı ve size yapılmasını istemediğiniz hiçbir şeyi değer verdiğiniz insanlara yapmamalısınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 33' 45" R
Ay
Oğlak
02° 19' 01" R
Merkür
Boğa
21° 15' 26"
Venüs
Yengeç
29° 54' 12"
Mars
Aslan
09° 07' 53"
Jüpiter
Boğa
04° 20' 51"
Satürn
Balık
07° 05' 13"
Uranüs
Boğa
20° 26' 43"
Neptün
Balık
27° 30' 45"
Plüton
Kova
00° 05' 39"
Chiron
Koç
19° 00' 03"
Lilith
Aslan
16° 34' 19"
True Node
Boğa
03° 23' 14"
Son Güncelleme : 05/06/2023 14:20

Astroloji Gündemi

5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 5 Haziran 2023, Pazartesi 5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yay burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Dün gerçekleşen dolunayın ardından bazı yüzleşmeler yaşanmış, duygula... Devamını Oku >>