11 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

11 Mart Hangi Burç

11 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 11 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

11 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Sizin daima hanenizin yakınında olacağınızı gösteriyor. Evinize yakın bir yerde çalışabilir ya da sizin hanenize yakın bir kişiyle birlikte çalışabilirsiniz. Sizin çalışma isteğinizi fark edecek olan bu kişi size kendiliğinden bu teklifte bulunacak ve sizden de olumlu yanıt gelmesi halinde oldukça mutlu olacaktır. Hem güvenilir hem de çalışkan bir insan olmanızdan dolayı bu kişinin yanında oldukça verimli çalışabileceğinizi söylemem mümkün olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Bugün birçok alanda aktif olarak yer almanız gerekiyor. Bu alanlarda ilginizi çeken birçok proje var ancak hangisine odaklanmanız gerektiğinden emin olamıyorsunuz. En nihayetinde içgüdüsel olarak bir alana yöneldiğinizi fark edeceksiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Yapıcı hareketin, iletişimin yoğun olduğu bir gündesiniz. Sabah saatlerinde şanslı olduğunuz zamanlar var. İyimser tavrınızla işlerinizin daha kolay ilerlemesiniz sağlayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki dedikodular kulağınıza gelebilir. Akşam saatlerinde zekanızı kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Ticari anlaşmalar söz konusu.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Bugün bir sohbet esnasında sizin yerinizde olmak isteyen kişilerin sizinle ilgili düşünceleri kafanızda bazı şüpheler uyanmasına neden olabilir. Onların bu görüşlerini çok da samimi bulamayabilirsiniz. Bu kişiler belki de sizinle açık rekabette olan kişilerdir. Bu noktada yapmanız gereken şey belki de herkese her şeyinizi anlatmamak ve bazı şeyleri kendinize saklamak olacaktır. Yine bu kişilerin yanlış yönlendirmelerini kulak asmadan hareket etmeli ve dost ile düşmanınızı birbirinden çok iyi ayırabilmelisiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Bugün karşınızdakileri ya da eşinizi daha iyi dinlemelisiniz. Tamamlanması gereken işler var.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Hayalgücünüzün genişlemesi ve yaratıcı yönünüzün güçlenmesi, gerçekçiliğinizi kaybetmeye başlamanıza neden olabilir. Çevrede olan bitenleri istediğiniz gbi değil, gerçekte oldukları gibi görün ve yaklaşımlarınızı buna göre belirleyin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
04° 56' 43" R
Ay
İkizler
21° 34' 36" R
Merkür
Terazi
25° 27' 02" R
Venüs
Akrep
19° 19' 56" R
Mars
Terazi
08° 20' 19" R
Jüpiter
Kova
23° 00' 57" R
Satürn
Kova
07° 01' 31" R
Uranüs
Boğa
14° 11' 59"
Neptün
Balık
21° 25' 07"
Plüton
Oğlak
24° 19' 60"
Chiron
Koç
10° 54' 52"
Lilith
İkizler
07° 55' 06"
True Node
İkizler
03° 25' 54"
Son Güncelleme : 27/09/2021 23:30

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>