11 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

11 Mart Hangi Burç

11 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 11 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

11 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Bugün senin için duygusal yoğunluğunun artacağı bir gün olacak. Yakın arkadaşınla dertleşmek için bir araya gelme planları yapabilirsin. Evli bir Balık burcuysan, eşinle birlikte akşam saatlerinde katılacağın bir davet olabilir. Alışverişe çıkarak eksiklerini tamamlamak isteyeceksin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Ay tüm gün Terazi burcunda seyahat edecek. Bugün gündeminizde krediler, borçlar ve gelir paylaşımıyla ilgili konular olacaktır. Ay ile Mars arasındaki kare açı arkadaş çevrenizle borç alma verme konularını gündeme getirebilir. Okültizme olan ilginiz artacaktır. Derin ve metafizik konularla ilgili araştırmalar yapabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Bugün kişisel ihtiyaçlarınız konusunda daha girişken davranacaksınız. Kendinize koyduğunuz güven sınırlarını kaldırıp orijinal ve yaratıcı işler yapmak için imkanlarınız var. Huzur bozan koşullar olsa da dengeyi korumak önemli.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Duygusal açıdan çok güçlü olduğunuz bir gündesiniz. Bunu fırsat bilip bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Özellikle son günlerde bazı insanlarla yapmış olduğunuz görüşmeler size olumlu bir çok yön gösterecektir. Ailenizle olan bağlarınız biraz zayıf, bu nedenden dolayı bugün onların gönlünü almayı düşünebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Özel ilişkiniz veya iş ortağınızla vakit geçireceğiniz bir cumartesi gününü planlayabilirsiniz. Fedakar ve titiz bir davranış biçimiyle karşınızdaki kişiye hoş duygular ve güven aşılayabilmek için çok olumlu enerjilere sahipsiniz.Merkür ve Chiron sizin burcunuzda kavuşum halindeler. Dolayısıyla bilhassa alıngan olabileceğiniz gibi yaralayıcı bir konuşma tarzına sahip olabilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızın size motivasyon gücü vereceğini bilmelisiniz. Ancak abartı güç savaşlarından ve rekabetten kaçınılması yararınıza olacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 06:27 Güneş-Chiron kavuşum etkisi altında Cuma gününe adım atıyoruz. Bu enerji cesaret verici olduğu gibi, kurallarını kendinizin belirlediği bir dünyada yaşama arzunuzun da göstergesidir. Zihinsel, mistik ve bilinmeyen konular üzerine daha fazla eğilebileceğiniz bu dönemde, yükselen şifa gücünüzle etrafınızdaki insanlara destek olabilirsiniz. Eğer siz kötü günler yaşarken birileri size yardımcı olmadıysa, siz bu süreçte diğer insanlara destek vererek o acı günlerin bilinçaltınızda açtığı derin yaraları sarmaya çalışabilirsiniz. Sizi bugünlerde  şifacı biri olarak görebilirler, böyle tanınmaktan mutlu olabilirsiniz. Sizi kimsenin kötü biri olarak görmesine tahammülünüz yoktur. Belki de bu yüzden gereğinden fazla iyilikte bulunabilirsiniz. Bu kavuşum, kendinizle bütünleşmenizi sağlayıcıdır. Bu bütünleşme, bir çok probleminizi çözebilmenizde yardımcıdır. Saat 08:01 itibariyle burcunuz üzerinde gerçekleşecek Merkür-Neptün kavuşumunu olumlu buluyorum.  Bu enerji, sezgilerinizi güçlendirici,  vizyon kazanmanızda destek verici,  ideallerinizi hayata geçirme anlamında yardımcı ilahi bir kuvvettir. Yükselen  inancınız sayesinde hem kendinizi hem dünyayı farklı bakış açısıyla ele alabilirsiniz.  Dini yolculuklar, mistik çalışmalarda bulunabilirsiniz. Sevgiye, şefkate, yardımlaşmaya dayalı, insanları kucaklayıcı bağlantılarda bulunabilirsiniz. Merkür burcunuzda zayıf etkili olmasına rağmen, Neptün ile buluştuğunda düşüncelerinizi rahatlatır, sizi bereketlendirir, şifalandırır.  Maneviyatınız yükselir. Kendinize olan inancınız, hayata olan direnciniz  artar.  Yeteneklerinizi dışa aksettirmeniz kolaylaşır. Arındığınızı, temizlendiğinizi, bilgeleştiğinizi hissedebilirsiniz. Saat 20:24-21:44 arasında kısa sürecek  Ay-Boşluk etkisi altındayız. Parasal konularda aceleci kararlar vermeyelim. Hesabımızı yapalım. Artı ve eksileriyle planlarımızı gözden geçirelim. Saat 21:44  Ay- Boğa burcu seyri,  bizi huzura çağırıyor ve  ayaklarımızı yere sağlam bastırıyor. Sevdiklerimizi, değerlerimizi önemsiyoruz ve kolumuzun kanadımızın altına almak istiyoruz  Boğa burcu günlerinde sınırları aşmak pek mümkün değildir. Kişi içinde bulunduğu her durumun kendisine güven vermesi taraftarıdır. Hani deyim yerindeyse ağzımın tadı iyi olsun isteriz. Aşk, çocuklar, para sağlığımız, iş hayatımız her şey son derece önemli hale gelir. İyileştirici ve huzur verici gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
22° 08' 19" R
Ay
Koç
19° 03' 57"
Merkür
Koç
14° 24' 10"
Venüs
Koç
26° 21' 41"
Mars
İkizler
22° 56' 45"
Jüpiter
Kova
25° 15' 38"
Satürn
Kova
12° 08' 36"
Uranüs
Boğa
09° 35' 54"
Neptün
Balık
21° 47' 47"
Plüton
Oğlak
26° 44' 46"
Chiron
Koç
09° 38' 38"
Lilith
Boğa
19° 11' 17"
True Node
İkizler
11° 45' 39"
Son Güncelleme : 11/04/2021 22:50

Astroloji Gündemi

11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Nisan 2021, Pazar 11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Nisan 2021 Pazar yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında n... Devamını Oku >>