11 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

11 Mart Hangi Burç

11 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 11 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

11 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Yaptığınız işlerin alt yapısına çok önem veriyorsunuz. Başlattığınız organizasyonların ilginç gelişmesi size bağlı bir durum. Bugün yaşamı farklı noktalardan gördüğünüz için, olayları irdelemek sizi mutsuz edecektir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Bu aralar yardımseverlik dengesini iyi ayarlamanız sizin açınızdan enerjinizi daha verimli kullanmanıza vesile olacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Üzerinde kararlı olduğun konularda tekrardan düşünmen gereken bir gündesin. Çelişkili davranışlar karşısında sakinliğini koruyamayabilirsin. Daha net olmak istiyorsun. Küçük detaylarla uğraşmak yerine hayatın ile ilgili önemli kararlar almak isteyebilirsin. Ticaretle ilgilenen bir Balık burcuysan, bugünkü alım ve satım işlerinde daha dikkatli olmalısın. Uzun zamandır görüşmediğin birisinden mesaj almak seni şaşırtabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Günün genelinde Boğa burcundaki hareketine devam eden Ay, iletişiminizin güçlü olduğu bir günde olduğunuzu gösteriyor. Çalıştığınız çevrede kurduğunuz yeni kontaklar size fırsatlar sunabilir. Bugünün sabah saatlerinde etkili olan Ay-Venüs arasındaki zor açı sebebiyle iletişim kurarken kullandığınızın kelimelerin kırıcı olabileceğini gösteriyor. Eğitim hayatınızda da beklediğinizden farklı sonuçlarla karşılaşmanız sizi gerginleştirebilir. Akşama doğru Ay'ın Neptün ile olan kontağı sizleri bu etkilerden kurtarıp, aksine güzel gelişmeler yaşayabileceğiniz bir sürece götürüyor. Sevgiler, Astromeri

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Mars ile Uranüs arasındaki zorlu etkileşim kazançlarınızda kontrolsüz bir dönem başlatır.Sürpriz kazançlara da açıksınız. Harcamalarınızı kontrol altında tutmakta fayda var. Fazla düşünmeden üstlendiğiniz iş projeleri hayatınıza farklı fikirler taşır.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Sosyal çevrenizdeki bazı arkadaşlarınız özel hayatınızda kararsız kaldığınız konularda devreye girebilirler. Özel yaşantınızda kafanıza takılanlar bu dönem sizi bir türlü rahat bırakmıyor. Birkaç gün boyunca bu konularda son derece hassas olacaksınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 37' 43" R
Ay
Boğa
04° 17' 02" R
Merkür
Yay
26° 50' 37" R
Venüs
Yay
23° 17' 48"
Mars
İkizler
17° 24' 53"
Jüpiter
Balık
29° 00' 10"
Satürn
Kova
20° 06' 10"
Uranüs
Boğa
15° 54' 15"
Neptün
Balık
22° 38' 42"
Plüton
Oğlak
26° 52' 32"
Chiron
Koç
12° 05' 37"
Lilith
Yengeç
26° 06' 25"
True Node
Boğa
13° 14' 36"
Son Güncelleme : 04/12/2022 22:40

Astroloji Gündemi

4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Aralık 2022, Pazar 4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları Ay Koç burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Sabah saatlerinde hem bedensel hem de zihnen oldukça aktifiz...Yine hızlı k... Devamını Oku >>