11 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

11 Mart Hangi Burç

11 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 11 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

11 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Hoşlandığınız kişiyle aranızdaki yakınlaşma artarak devam ediyor fakat henüz beklediğiniz sonuç gerçekleşmedi. Bugün yine aynı ortamda olabilirsiniz, bu harekete geçmek için çok fazla düşünmeyin. İşinizle ilgili bir konuda çıkış yolu arıyorsunuz. Bunu paylaşmanız gerekecek. Problemin içinde tek başınıza biraz bocalamanız sinirlerinizi gerebilir. Bugün beklediğiniz parasal gelişmeler ile ilgili bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz. Beslenme alışkanlığınız kilo almanıza sebep oluyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Günün genelinde Boğa burcundaki hareketine devam eden Ay, iletişiminizin güçlü olduğu bir günde olduğunuzu gösteriyor. Çalıştığınız çevrede kurduğunuz yeni kontaklar size fırsatlar sunabilir. Bugünün sabah saatlerinde etkili olan Ay-Venüs arasındaki zor açı sebebiyle iletişim kurarken kullandığınızın kelimelerin kırıcı olabileceğini gösteriyor. Eğitim hayatınızda da beklediğinizden farklı sonuçlarla karşılaşmanız sizi gerginleştirebilir. Akşama doğru Ay'ın Neptün ile olan kontağı sizleri bu etkilerden kurtarıp, aksine güzel gelişmeler yaşayabileceğiniz bir sürece götürüyor. Sevgiler, Astromeri

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Hayalgücünüzün genişlemesi ve yaratıcı yönünüzün güçlenmesi, gerçekçiliğinizi kaybetmeye başlamanıza neden olabilir. Çevrede olan bitenleri istediğiniz gbi değil, gerçekte oldukları gibi görün ve yaklaşımlarınızı buna göre belirleyin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Değişimleriniz çevrenize ilginç gelecektir. Sakin ortamları tercih ederken; kendinizle ilgili konularda sessiz kalmayı yeğleyecek, kritikçi bir yaklaşım içinde bulunacaksınız. Sağlığınızla ilgili vitamin almalısınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Gün boyunca kendinizi neşeli, iyimser ve eğlenceli bir enerji ile ifade ederken, aşk hayatınızda ani bir teklif alabilir, ev ve yerleşime dair konularla aile ilişkilerinizde ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evinizde sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz bugün, ilişkilerde güç mücadelelerinden uzak durmayı tercih etmelisiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları