4 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

4 Mart Hangi Burç

4 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 4 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

4 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Kendini ifade etmekte zorlanacağın bir gün olacak. Farkında olmadan kırdığın birisi varsa, aranı düzeltmek için adım atabilirsin. İş yerindeki çalışma arkadaşlarınla birlikte bir organizasyonun içerisinde yer alabilirsin. Kulağına gelen konuşmalarda önceden bilmediğin konular hakkında fikir sahibi olabilirsin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Bugün fiziksel olarak kendinizi çok güçlü hissediyor olabilirsiniz. İşte spor yapmak için harika bir sebep! Hemen harakete geçin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

İş ve eğitim alanında mantığınızı konuşturuyor iken, doğuştan gelen yeteceğiniz olan sezgilerinizi bastırmak yerine onlarla beraber ilerleyin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 00:20 Ay-Satürn görünümü, paylaşımı bilen, olgun ve nazik kişilerle ilişkimize önem vermeye işarettir. Bunun dışındaki kişilerden pek hoşlanmayız. Saat 10:58 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, finansal açıdan güven ve istikrarın bizim için önemi büyük. Sağlıklı, doyumlu ve kendimizi güçlü şekilde ifade edeceğimiz bir yaşam istiyoruz. Tercihlerimizi bu doğrultuda yapmaktan yanayız. Bizi hiçbir şeyin üzmesine, kimsenin hafife almasına izin vermeyeceğiz. Saat 16:54 Güneş-Neptün kavuşumu, burcunuz üzerinde gerçekleşmesi gayet kıymetlidir. Birkaç gün boyunca etkili olup, rahatlatıcı, huzur verici, sezgilerinizi güçlendiricidir. Özellikle mesleğiniz sanatsal ve mistik konularda ise tabii ki ilham gücünüzü arttırır. Moral motivasyonu yükselticidir. Bir tülün ardından bakmak gibidir hayata. İnsan yarının ne getireceğini bilmese de, bu enerji sayesinde bugünün kıymetine erişir. Nefes alıyorsam, umut her dem vardır diyerek sevgi ile yaşamı kucaklar. Saat 23:36 Ay-Pluto görünümü, hedeflerinizi gerçekleştirmek için birilerine boyun eğmemeniz gerektiğini, isterseniz her türlü işin altından kalkarak güce kavuşacağınızı gösteriyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Venüs para alanınızda geriliyor. 3 Nisan'a kadar maddi konularda zorlanabilirsiniz. Bir kadınla iş yapıyorsanız çok dikkatli olun. Büyük bir borcun altına girmeyin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Bugün geleceğiniz ilgili planlar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kararlar almak isteyebilirsiniz. Başkalarından alacağınız yardımlar karar vermenizi kolaylaştırabilir. Gün içinde arkadaşlarınızla program yapmak size iyi gelebilir. Yabancılarla ilgili kolay olmayan koşullar söz konusu. Akşam saatlerinde duygularınız yoğunlaşabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
07° 07' 58" R
Ay
Koç
20° 39' 51" R
Merkür
Aslan
04° 15' 33" R
Venüs
Başak
09° 38' 23" R
Mars
Başak
00° 08' 03" R
Jüpiter
Kova
29° 49' 55" R
Satürn
Kova
10° 25' 18"
Uranüs
Boğa
14° 36' 41"
Neptün
Balık
22° 53' 42"
Plüton
Oğlak
25° 16' 17"
Chiron
Koç
12° 50' 30"
Lilith
İkizler
01° 17' 52"
True Node
İkizler
08° 54' 39"
Son Güncelleme : 30/07/2021 04:40

Astroloji Gündemi

29 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 29 Temmuz 2021, Perşembe 29 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 29 Temmuz 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>