4 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

4 Mart Hangi Burç

4 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 4 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

4 Mart 2023 Balık Burcu Yorumu

Hoşlandığın kişi ile keyifli vakitler geçirebilir ve bu kişinin ilgisini kazanmak için güzel bir muhabbet başlatabilirsin. Bu kişi ile arandaki iletişimin artması, günün daha iyi geçmesini ve kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Yalnız kalmak isteyeceksiniz. Düşünceleriniz sizleri suskunluğa itiyor. Bazı şeyler olması gerektiği için olur. yaptığınız her şeyi sorgulamak sizi bunalıma sürükleyebilir. Bazı şeylerin nedensizce de yapılabileceğini unutmayın. Kendinize yüklenmekten vazgeçin. Yalnızlığınızında bir anlamı olsun. Boş yere kendinizi yıpratmayın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Bugün iş hayatınızdaki ilişkilerinizde kıskançlık, anlaşmazlık ve uyumsuzluklara açık bir günden geçmektesiniz. Aşırı yemek yemekten kaçınmalı, dengeli beslenme planı uygulamaya çalışmalısınız. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, arkadaş çevreniz ve değer verdiğiniz kişilerle eğlenceli aktiviteler düzenleyebilir, oyun partileri yapabilir, hayatın keyifli taraflarına daha çok odaklanabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

İhtiyacınız olanı almanın vakti geldi. Arzu ettikleriniz genelde size yüzde yüz faydası olan şeyler olmuyor ve bu da gerginliklere ortam hazırlıyor. Faydanıza olan şeylerle istedikleriniz kesişim kümesini bulmak neredeyse imkansızmış gibi hissediyorsunuz, özellikle de söz konusu duygusal yaşantınız olunca. Duvarları yaratıcı yanınızla örülü mağaranızda kalmak ve kendinizi dışarı açmak konusunda ikilemde kalıyorsunuz. İlla birini seçmek zorunda mısınız?

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Çevrenden destek bekleyeceksin!Birlikte olduğun kişinin ailesiyle ilgili sorunlarına bugün sen de dâhil olabilirsin. İnsanların ego savaşlarına tanık olup, onlardan olabildiğince uzak durmak isteyeceğin bir gün geçireceksin. Bu zamana kadar çözüme ulaştırmadığın sorunların bugün teker teker kapını çalabilir. Altından kalkabilecek kadar güçlü olduğunu biliyorsun ancak yine de çevrenden destek bekleyeceksin. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Balık burcuysan, ona duyduğun özlem artabilir. Gururu bir tarafa bırakmaya ne dersin? Akşam saatleri, sana hareket getirebilir, ne kadar sosyalleşmek istemesen de bugün daha önce verdiğin sözleri tutmak için dışarı çıkabilirsin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Güneş ile Neptün arasındaki olumlu etkileşimle bugün herkesi kendinize hayran bırakırsınız. Romantik bir güne kendinizi hazırlayın. Rüyalarınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz. Bağışlamak, affetmek, kabul etmek ve sevgiyle bir şeyleri tedavi edebilirsiniz. Herkesin yardımına koşacağınız bir gündesiniz. Evlilik teklifi alırsanız şaşırmayın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
13° 59' 51" R
Ay
Yay
23° 45' 09" R
Merkür
Boğa
20° 28' 60"
Venüs
Yengeç
29° 20' 26"
Mars
Aslan
08° 47' 14"
Jüpiter
Boğa
04° 13' 23"
Satürn
Balık
07° 04' 29"
Uranüs
Boğa
20° 24' 48"
Neptün
Balık
27° 30' 16"
Plüton
Kova
00° 06' 11"
Chiron
Koç
18° 58' 42"
Lilith
Aslan
16° 30' 21"
True Node
Boğa
03° 26' 45"
Son Güncelleme : 05/06/2023 00:10

Astroloji Gündemi

4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Haziran 2023, Pazar 4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları Sabah 06:42’de Yay burcunda meydana gelecek dolunay ile güne başlayacağız. Dolunay anının haritasını çıkarmak istediğimizde ü... Devamını Oku >>