4 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

4 Mart Hangi Burç

4 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 4 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

4 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Çevreniz tarafından hayal kırıklığına uğratılabilirsiniz. Beklemediğiniz şekilde sonuçlanan olaylar planlarınızı alt üst edebilir. Canınızı sıkmak yerine bu durumda neler yapabileceğinize odaklanın ve gerekirse destek isteyin. 

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Ay bugün itibariyle Yengeç burcunda seyahat etmeye başlıyor. Önümüzdeki birkaç gün kendinizi romantik hissedebilirsiniz. Çocuklarınıza ve partnerinize vakit ayırmak sizi mutlu edecektir. Geri harekette olan Merkür'ün Kova burcuna girişi ile eski konular su yüzüne çıkabilir. Uzun süredir görmediğiniz kişilerden haberler alabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Çevrenden destek bekleyeceksin!Birlikte olduğun kişinin ailesiyle ilgili sorunlarına bugün sen de dâhil olabilirsin. İnsanların ego savaşlarına tanık olup, onlardan olabildiğince uzak durmak isteyeceğin bir gün geçireceksin. Bu zamana kadar çözüme ulaştırmadığın sorunların bugün teker teker kapını çalabilir. Altından kalkabilecek kadar güçlü olduğunu biliyorsun ancak yine de çevrenden destek bekleyeceksin. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Balık burcuysan, ona duyduğun özlem artabilir. Gururu bir tarafa bırakmaya ne dersin? Akşam saatleri, sana hareket getirebilir, ne kadar sosyalleşmek istemesen de bugün daha önce verdiğin sözleri tutmak için dışarı çıkabilirsin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Uzun zaman önce yollarını ayırdığın sevgilin bir anda aklına gelebilir. İçinde bitmemişlik hissi uyanabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Birilerine bir şeyler açıklamak durumunda kalmak ve anlaşılmadığınızı düşünmek sizi yorabilir. Sorunlarınızı duygusal kriz ortamı yaratmadan çözmeye çalışmalısınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Bugün geleceğiniz ilgili planlar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kararlar almak isteyebilirsiniz. Başkalarından alacağınız yardımlar karar vermenizi kolaylaştırabilir. Gün içinde arkadaşlarınızla program yapmak size iyi gelebilir. Yabancılarla ilgili kolay olmayan koşullar söz konusu. Akşam saatlerinde duygularınız yoğunlaşabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
25° 21' 08" R
Ay
Boğa
27° 59' 54"
Merkür
Koç
20° 58' 48"
Venüs
Boğa
00° 25' 11"
Mars
İkizler
24° 55' 25"
Jüpiter
Kova
25° 50' 18"
Satürn
Kova
12° 20' 45"
Uranüs
Boğa
09° 46' 54"
Neptün
Balık
21° 54' 21"
Plüton
Oğlak
26° 46' 08"
Chiron
Koç
09° 49' 55"
Lilith
Boğa
19° 33' 07"
True Node
İkizler
11° 27' 14"
Son Güncelleme : 15/04/2021 05:30

Astroloji Gündemi

15 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları 15 Nisan 2021, Perşembe 15 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 15 Nisan 2021 Perşembe günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında nele... Devamını Oku >>