4 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

4 Mart Hangi Burç

4 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 4 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

4 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık; çok romantik ve hassas duygular içinde olabilir, sevdiklerin için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayabilirsin. Bugün canını sıkacak ya da seni gerçeklerle yüzleştirecek bir olaya tahammül edemeyebilir tamamen keyif aldığın konulara yönelebilirsin. Geçmişten tanıdığın biriyle karşılaşman anılarını canlandırabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Ailenize zaman ayırmanız gerekiyor. Belki biraz daha fazla zaman geçirebilseniz, siz de kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Kariyer hayatınızda almanız gereken dersleri almış olduğunuzu umuyorum. Çünkü vermediğiniz veya kaldığınız sınavları verme zamanı. Bir de hatırlatmama gerek yok ama o kariyeri yapıyor olmamızın asıl sebebi yaşamın tadına varabilmek.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün duygularınız ve sezgileriniz rehberliğinde ilerlemenin olumlu enerjileri ile karşılaşacağınıza işaret etmekte. Özellikle işinizle ilgili duygularınız her hangi bir şeyi yapmamanız yönünde ise yapmayın. Emin olun ki sonunda yapmadığınız için memnuniyet duyacaksınız. Bugün sizi rahatsız eden her şeyin üzerine gidebilecek güce sahipsiniz. Buna yaşamınız da ki olumsuzluklara karşı bir başkaldırışta diyebilirsiniz. Özel yaşamınızda ilişkisi devam eden Balık'lar aşkın galibiyeti için biraz daha mücadele etmeli ve birlikte olduğunuz insanın size verdiği sevginin hakkını vererek hareket etmelisiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Bugün özel ilişkilerde ani çıkışlara dikkat. Genel olumsuzlukların etkisi size bugünlerde yön verebilir. Nedensiz bulduğunuz aşırılıklarınızla, sonradan bunları kavrama sürecinde pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Bu sıralar kendinizi mutlu edebileceğiniz verimli uğraşlara yönelebilirsiniz. Günlük hayatın baskısını, bu şekilde azaltabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 05:57 Ay-Neptün olumlu görünümü, hayal dünyanızı renklendirici ve sezgilerinizi güçlendiricidir. Şifalandırıcıdır. Ayrıca bir yandan ciddi düşünmenizi diğer yandan hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek çaba sarf etmenizi sağlar. Saat 14:32  Ay-Güneş  görünümü, önemli plan veya yapılması öncelikli işlerinizi halletmenizde gayet faydalıdır. Saat 19:17 Ay-Pluto kavuşumu etkisi altında, sevgilimizin duygu ve ihtiyaçlarımıza karşı daha hassas olması gerektiğini işaret eder. Güvende olmak için sevdiğimiz kişinin bize olan yaklaşımı son derece önemli. Bu enerji, her durumu ciddiyetle ele almamızı sağlıyor. Saat 21:57 itibariyle Ay-Uranüs arasında oluşacak görünüm, farklı yollar arayışınızı ve maddi güvenceye kavuşma çabanızı işaret etmekte. Elinizdeki verileri iyi inceleyiniz. Çünkü bu görünüm kısa süreli bir etkidir. O an için doğru sanırsınız ancak daha sonra aceleye geldiğini görebilirsiniz. Saat 22:29 Ay-Jüpiter görünümü, ciddi ve oldukça planlı bir şekilde hareket etmemizi sağlıyor. Özellikle ilişki ve iş ortaklıklarında bir hayli titiz düşünebiliriz. İlerisi adına garanti bekleriz. Duygularımız mesafelidir. Sözler değil, icraat bizim için kıymetlidir. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Tüm işlerinizde başarılar dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları