20 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

20 Mart Hangi Burç

20 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 20 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

20 Mart 2023 Balık Burcu Yorumu

Bugün akıllı, kararlı, idealist ve yorulmak bilmez bir savaşçısın. Hayatında büyük hızla gerçekleşen olaylar var. Seçeneklerini dikkatlice değerlendir. Bunun için kendine zaman ayır. Böylece yaratıcı çözümler sana geliyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Özel hayatınızda çok esnek olduğunuz için partnerinizin çıkarmaya çalıştığı bütün sorunları görmezliğe geliyorsunuz. Onun en büyük sorunu da sizin karşı cinsle samimiyetiniz. İşinizde geçmişteki hataları tekrarlamamaya çalışıyorsunuz. Fakat bazı konularda hakkınızın yendiğini düşünüyorsunuz. Çelişkili konularda haklılığınızı ispat etmek biraz zor olabilir. Bazı harcamaları yapmamanız gerektiğini daha harcama yaparken fark ediyor ama yine de kendinizi alamıyorsunuz. Aldığınız kalorilerin mutlaka acısı çıkacaktır

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Bugün birden fazla iş ve planla ilgilenebilir ve iş ve özel hayatınıza bölünebilirsiniz. Estetik konularda ve beden sağlığınızla ilgili destekler alabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Çok şanslı olduğunuz bir gerçek. Ancak şans insanı bir yere kadar getirir. Her ne olursa olsun, bazı konular emek ister. Lafla peynir gemisi yürümez. Eğer bir beklentiniz varsa önce siz toprağa bir şeyler ekmelisiniz, sulamalısınız. Sonra bitki size meyvesini verecektir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Ay'ın Başak burcunda hareket ettiği bir güne merhaba diyorsunuz. Sabah Ay, sizin burcunuzda hareket eden Neptün ve sonrasında Merkür ile karşıt açılar yapıyor olacak. Özellikle sevgilinizle veya eşinizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Kalp kırıklıklarına, duygusal yaralar almaya açık bir zaman diliminde olacaksınız. Akşam ise bu sert etkilerin kaybolmasıyla o karamsar halinizden eser kalmıyor. Aksine geri planda kalmak yerine artık kendinizi ön plana atma vaktinin geldiğini anlayacaksınız. Sevdiğinizle aranızdaki ilişki daha tutkulu bir aşka akşam saatleriyle birlikte dönüşebilir. Sevgiler, Astromeri

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Bugün duygularınızla değil aklınızla kararlar almanız gereken bir gün olabilir. Yoğun bir konuşma ve yazışma trafiği yaşayabilirsiniz. Duyacağınız haberler sadece işinizle de ilgili olmayabilir. Hatta bazıları tamamıyla dedikoduya girebilir. Ancak siz duyduklarınızı tartmalı, ölçülü tepkiler vermelisiniz. Çünkü bazı haberler size yeni fırsatlar yaratabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
09° 31' 20" R
Ay
Boğa
27° 04' 04" R
Merkür
Başak
26° 30' 06" R
Venüs
Aslan
25° 04' 55" R
Mars
Terazi
23° 50' 05" R
Jüpiter
Boğa
14° 15' 37" R
Satürn
Balık
01° 22' 20"
Uranüs
Boğa
22° 35' 11"
Neptün
Balık
25° 54' 08"
Plüton
Oğlak
27° 54' 26"
Chiron
Koç
18° 03' 13"
Lilith
Aslan
29° 56' 19"
True Node
Koç
24° 55' 26"
Son Güncelleme : 03/10/2023 02:50

Astroloji Gündemi

2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 2 Ekim 2023, Pazartesi 2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Akrep burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saat sekiz civarında Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte... Devamını Oku >>