20 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

20 Mart Hangi Burç

20 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 20 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

20 Mart 2024 Balık Burcu Yorumu

Çalışma hayatınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde işlerinizi netleştirmek isteyebilirsiniz. Gelecek yönünde yeni kararlar alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinize farklı bir gözden bakabilirsiniz. Yakınlarınızdan destek görebilirsiniz. Hizmet aldığınız kişilerle ilgili konuları ihmal etmemenizde fayda var.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mart 2023 Balık Burcu Yorumu

Uzun süredir hazırladığınız planların eyleme dönüştürülmesine az kaldı. Hâlâ şüpheleriniz olsa bile bu işi daha fazla ertelemeyin. Dört bir yandan yardım teklifleri alacaksınız. Fakat yapıcı eleştirilere açık olmanız gerekecek, neticede sizin iyiliğiniz isteniyor. Bu hareketli dönemde vücudunuz için de bir şeyler yapmayı unutmayın. Beslenmenize dikkat edin ve bir hobiyle uğraşarak kendi içinizde denge sağlayın. Karşılaşacağınız stresle ancak bu şekilde baş edebileceksiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Çok özel ve önemli biri siz tarafından görülmeyi bekliyor olabilir. Bugün aldığınız geri bildirimler hayatınızdaki insanlar hakkında ciddi olmanıza yardımcı oluyor. Biriyle resmi bir şey yapmak için bekliyorsanız, bunu yeşil ışık olarak kabul edin. Ruh eşiniz olabilecek, elmanızın diğer yarısı ortaya çıkmak üzere ancak bu romantik bir ilişki olmak zorunda değil.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Kişinin kendini tanıdığını ifade eder. Siz zamanla bu aktiviteyi normal mesleğinizden daha iyi yaptığınızı fark edeceksiniz. Bu durum kursta size ders veren kişilerin de dikkatini çekecek ve sizin daha çok üstünüze düşmeye başlayacaklar. Hatta size kurstan bazı zamanlar için ders teklifi bile gelebilir. Sadece bir aktivite olarak gördüğünüz bu kurstan zamanla ders vermeye başlayarak bir gelir elde edebilir ve belki de zamanla bunu kalıcı mesleğiniz haline getirebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Dürüstlüğünüz ve iyi niyetinize güvenen bir sözcüyle güçlerinizi birleştirebilirsiniz. Bu kişi, bir adım atıp sizin için sesini yükseltmekten memnun. Sahnede bir yer kazandınız. Bu yüzden adınızı anons ettiklerinde sahne arkasına sinmeyin. Diğerlerinin övgülerini şükranla kabul edin. Bunu hak ettiniz. Daha sonra, kendi sesinizi yükseltmeyi öğrenin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Gün boyu uzun vadeli planları tasarlayabilir, yeni projeler için gerekli hazırlıkları yapabilirsiniz. Kararlı davranışlar sergileme, yaşam amacının farkında olma adına baskılara maruz kalabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 04' 27" R
Ay
Akrep
05° 19' 41" R
Merkür
Aslan
18° 50' 10" R
Venüs
Aslan
04° 09' 25" R
Mars
Boğa
25° 57' 25"
Jüpiter
İkizler
11° 10' 01"
Satürn
Balık
19° 14' 08"
Uranüs
Boğa
26° 18' 17"
Neptün
Balık
29° 53' 19"
Plüton
Kova
01° 03' 47"
Chiron
Koç
23° 28' 35"
Lilith
Terazi
01° 44' 12"
True Node
Koç
09° 59' 30"
Son Güncelleme : 15/07/2024 04:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>