20 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

20 Mart Hangi Burç

20 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 20 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

20 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Bugün birden fazla iş ve planla ilgilenebilir ve iş ve özel hayatınıza bölünebilirsiniz. Estetik konularda ve beden sağlığınızla ilgili destekler alabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Dürüstlüğünüz ve iyi niyetinize güvenen bir sözcüyle güçlerinizi birleştirebilirsiniz. Bu kişi, bir adım atıp sizin için sesini yükseltmekten memnun. Sahnede bir yer kazandınız. Bu yüzden adınızı anons ettiklerinde sahne arkasına sinmeyin. Diğerlerinin övgülerini şükranla kabul edin. Bunu hak ettiniz. Daha sonra, kendi sesinizi yükseltmeyi öğrenin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Gün boyu uzun vadeli planları tasarlayabilir, yeni projeler için gerekli hazırlıkları yapabilirsiniz. Kararlı davranışlar sergileme, yaşam amacının farkında olma adına baskılara maruz kalabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Bu sıralar yeni ilişkilere dikkat! Zaman zaman iletişimden kaynaklanan problemleriniz olabilir. Bu iletişimsizliği ilişkilerin başındaki zararsız aksamalar şeklinde ele alabilirseniz, bu başlangıçların bir kısmı kalıcı olabilir. Son zamanlardaki durgunluğunuzun sebep olduğu merakı, gidermeniz gerekiyor. Acele etmezseniz can sıkan sorularla karşılaşabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Yorgun olsanız bile güzel amaçlar uğruna çalıştığınız gerçek. Çevrenizdeki her şeyi daha güzel hale getirebilme yeteneğiniz var. Ancak sağlığınızı ihmal etmeyin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar, 20 Mart saat 06:30-19 Nisan saat 18:29 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş, siz Balıkların parasal konularda hızlı kararlar vermeniz, aktif hareket etmeniz anlamına gelse de, ben etraflıca düşünmenizden yanayım. Lütfen harcamalarınıza dikkat ediniz. Kredi çekmek, borçlanmak, daha fazla kazanayım diye aceleyle hareket etmek yanlış olabilir. İzlediğiniz yolun doğruluğundan emin değilseniz daha dikkatli olmakta yarar görüyorum. Saat 19:39 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, inatlaşa hiçbir şeyin çözülmeyeceğini hatırlatıyor. İlişkide bütüne değil, ayrıntılara önem veriliyor.  Güzelliklerin değerini bilen Balıklar için paylaşım, sevgi, empatide bulunmak önemli. Partnerin de buna gönüllü olması lazım. Eğer bu varsa, huzurlu olabiliriz. Kaldı ki, birazdan açıklayacağım Venüs-Neptün kavuşumu olumludur. Problem varsa, bunun şimdilik kaydıyla rafa kalkması anlamına gelir.Saat 19:45 Venüs-Neptün kavuşumu, hayallerin, ideallerin, iç gözlem yoluyla kendinize yol alışın belirticidir. Bugüne dek yaşananları güçlenen maneviyatınızla farklı bir pencereden gözlemlemenizde size yardımcıdır. Aşkın saf halini, sevmenin güzelliğini, inanmanın kuvvetini ruhunuzda hissetmenizi sağlarken, size özel yeteneklerinizi şifa ve bilgelik anlamında insanlara sunmanızda rehberlik edicidir. Maneviyatı güçlendiricidir.  Huzura erişebileceğimiz bir gün geçirmemiz dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
20° 40' 01" R
Ay
Boğa
13° 35' 54" R
Merkür
İkizler
11° 14' 54"
Venüs
İkizler
02° 31' 36"
Mars
Yengeç
10° 43' 58"
Jüpiter
Kova
29° 40' 40"
Satürn
Kova
13° 23' 41"
Uranüs
Boğa
11° 16' 25"
Neptün
Balık
22° 38' 53"
Plüton
Oğlak
26° 45' 58"
Chiron
Koç
11° 12' 53"
Lilith
Boğa
22° 26' 23"
True Node
İkizler
10° 45' 02"
Son Güncelleme : 11/05/2021 06:20

Astroloji Gündemi

11 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları 11 Mayıs 2021, Salı 11 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Mayıs 2021 Salı günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler be... Devamını Oku >>