28 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

28 Mart Hangi Burç

28 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 28 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

28 Mart 2024 Koç Burcu Yorumu

Siz her anlamada tatmin sağlayacak işlerden hoşlanmanıza rağmen, olaylara aktiflik kazandırmak için zamana ihtiyacınız var. Güneş burcunuzda ilerlerken olabilecek sorunları ve her şeyi ince ayrıntılarına kadar düşünmelisiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Mart 2023 Koç Burcu Yorumu

Hayatınıza düzen getirmeyi başarıyor ve planlarınızı uygulamaya alıyorsunuz. Etrafınızda olup biten şeyleri mantık süzgecinden geçirmekte ve kendi lehinize çevirmekte oldukça başarılısınız. Daha somut hedeflerinize ulaşmanız için sabırlı ve sakin bir tutum yararlı olabilir. Acele kararlar almaktan çekinin, hiçbir şeyi kaçırmıyorsunuz!

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Mart 2022 Koç Burcu Yorumu

Haftaya tempolu başlangıç yapıyorsun. Günün erken saatlerinden itibaren hareket halinde olacaksın. İlişkisi olan Koç burcuysan, sevgilinin bazı konulardaki davranışları seni sinirlendirebilir. Ona uyarılarda bulunacaksın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Mart 2021 Koç Burcu Yorumu

Bugün Koç burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Etkisini 3 gün önce ve sonra hissedeceğiniz yeniay haftasında finansal durumunuzla ilgili geçici bir zorlanma yaşayabilir, özel ilişkilerinizde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bu yeniay zamanında yaşamın içindeki tüm ikili ilişkilerinizde geçmiş kalıplarınızı kırıp, yeni başlangıçlar yapmak için fırsatlarınız olacak ancak bu fırsatları elde etmek için öncelikle hayatınızdaki ruhunuza yük olan insanlardan kurtulmanız gerekmekte.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Çevrenizde bulunan nüfuzlu kişilerden birinin dikkati bugün sizin üzerinizde olacak. Buna hazır mısınız? Sahne ışıkları size çevrildiğinde heyecandan dizlerinizin titrememesine dikkat edin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Etrafındakileri etkiliyorsun!Düşüncelerinle etrafındakiler üzerinde etki bırakabileceğin bir gün. Eğer küçük işletmeler peşinde isen bu konuda başarılar elde edebilirsin. Yeni projeler ve eğitimler yoğun bir gün geçirmene neden olabilir. Kendi işini yapan bir Koç burcuysan, piyasa araştırmasına göre atılım yapmak isteyeceksin. İlişkisi olan bir Koç burcuysan, sevgilinle tatil planları yapabilirsin. Hayatına yeni bir düzen vermek isteyeceksin. Ne zamandır gitmek istediğin kursa kayıt yaptırabilirsin. Gün içerisinde bir araya geleceğin arkadaşlarının sorunları motivasyonunu düşürebilir. Kafanı ve hayat tarzını değiştirmek sana şifa gibi gelecektir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
00° 08' 03" R
Ay
Terazi
26° 50' 51" R
Merkür
Boğa
06° 41' 03"
Venüs
Boğa
26° 05' 53"
Mars
Koç
15° 20' 04"
Jüpiter
Boğa
28° 45' 16"
Satürn
Balık
18° 07' 33"
Uranüs
Boğa
23° 31' 36"
Neptün
Balık
29° 26' 44"
Plüton
Kova
02° 01' 47"
Chiron
Koç
21° 44' 26"
Lilith
Başak
25° 35' 55"
True Node
Koç
14° 55' 58"
Son Güncelleme : 20/05/2024 19:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>