28 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

28 Mart Hangi Burç

28 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 28 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

28 Mart 2021 Koç Burcu Yorumu

Bugün Koç burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Etkisini 3 gün önce ve sonra hissedeceğiniz yeniay haftasında finansal durumunuzla ilgili geçici bir zorlanma yaşayabilir, özel ilişkilerinizde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bu yeniay zamanında yaşamın içindeki tüm ikili ilişkilerinizde geçmiş kalıplarınızı kırıp, yeni başlangıçlar yapmak için fırsatlarınız olacak ancak bu fırsatları elde etmek için öncelikle hayatınızdaki ruhunuza yük olan insanlardan kurtulmanız gerekmekte.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Bugünlerde dikkatli ve doğal olmanız çok önemli. İyi özelliklerinizi ön plana çıkartmanız insanların taktirini kazanmanıza vesile olacaktır.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Venüs bulunduğu evde başkalarına karşı içten davranma , barış ve huzur yaratma arzunuzu artırıyor. Gün boyu kendinizi adayacağınız yeni ideallere yönelirken ruh beden dengesine odaklanın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Mart 2018 Koç Burcu Yorumu

Bugün duygusal anlamda yaşamınızda farklılıklar beklediğiniz, özel hayatınızı paylaştığınız kişiyle daha sıcak ilişkiler içinde olmak istediğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Sevgi ile ilgili bazı konularda çekimser kalmanız karşınızdaki kişinin bir anda vazgeçmesine neden olabilir. Eğer seviyorsanız bunu söylemekten asla çekinmeyin. Çünkü sevgi de gurur olmaz. Eğer bir partneriniz varsa onunla ilgili önemli bir karar verebilir, ilişkinizi ciddi boyutlara taşıyabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Mart 2017 Koç Burcu Yorumu

Sorumlu olduğunuz konularda artışlar gündeme gelebilir. Çalışma arkadaşlarınızla iletişiminiz önem kazanabilir. Yüzeysel ilişkilerinizi sorgulayıp kendinizi...

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Mart 2016 Koç Burcu Yorumu

Yeni anlaşmalar veya üzerinde uzlaşılacak konular ya da işinizi veya kariyerinizi ilgilendiren güzel gelişmeler söz konusu olabilir, ama düşmanca tavırları olan kişilere dikkat etmeniz gerekiyor. Haftanın ilk günlerinde bazı girişimleriniz olabilir ve olayları başlatan kişi siz olabilirsiniz. Dillere destan enerjinizi ve liderlik özelliklerinizi gösterebileceğiniz günlerde olacaksınız. Ancak üstesinden gelmeniz gereken bazı konularda(hukuki, eğitim ya da işle ilgili) hazırlıklı olmayabilirsiniz. Neyse ki, size destek olabilecek ilişkileriniz var. Haftanın ikinci yarısında ise, duygularınız derinleşiyor, duygusal anlamda hissettiğiniz her şeyi dışarıya yansıtmamanızda fayda var. Hafta sonunda yine liderlik şapkasını takıyorsunuz ve hareketli, eğlenceli, maceralara açık günlerdesiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
04° 11' 58" R
Ay
Balık
11° 32' 11" R
Merkür
Yengeç
27° 47' 30" R
Venüs
Başak
05° 57' 59" R
Mars
Aslan
28° 12' 34" R
Jüpiter
Balık
00° 09' 44" R
Satürn
Kova
10° 38' 55"
Uranüs
Boğa
14° 33' 18"
Neptün
Balık
22° 56' 43"
Plüton
Oğlak
25° 20' 38"
Chiron
Koç
12° 52' 31"
Lilith
İkizler
00° 57' 28"
True Node
İkizler
09° 11' 41"
Son Güncelleme : 27/07/2021 03:00

Astroloji Gündemi

26 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 26 Temmuz 2021, Pazartesi 26 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 26 Temmuz 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>