28 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

28 Mart Hangi Burç

28 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 28 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

28 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Arkadaşlık ilişkilerin nasıl seyrediyor? Görünüşe göre kavga istiyorsun. Bunun sebebi peşinde olduğun liderlik pozisyonuna başkasının göz dikmiş olması olabilir mi? Güya grubun lideri olacaktın, fakat şu anki manzara hiç böyle demiyor. Öyleyse yeni bir grup projesine atıl; böylece ilişkilere sıfırdan başlayabilirsin. Şu aralar tatile çıkmak da sana iyi gelebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Günün tamamında Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Bugün kariyer hayatınızla ve geleceğinizle ilgili konular öne çıkabilir. Ay-Güneş sert açısının etkisiyle çalışma hayatınızda tepkilerinize hakim olmakta zorlanabilirsiniz. Sonrasında Ay'ın güzel kontakları sayesinde daha uyumlu bir gün geçirebilirsiniz. Güzel haber ise bugün 16:58'de Merkür retrosu bitiyor. Hem fiziki hem duygusal yorgunluğunuz, kafa karışıklıklarınız sona eriyor. Sağlığınızla ilgili probleminiz varsa bu süreçten sonra her şey netliğe kavuşacaktır. Sevgiler, Astromeri

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Mart 2018 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar saat 05:05 Ay-Jüpiter görünüm nedeniyle, miras, hisseli bir paranın bölüşümü, kredi, bankalarla alakalı işlemlerde dikkatli ve tedbirli olmalıyız. Saat 11:33 Ay-Venüs görünümü, aşk-çocuklar ve yaşamın tüm güzelliklerini kucaklama arzumuzun işaretçisidir. Takdir edilmek, isteklerimizi elde etmek, prestij kazanmak, sorunlarımızı çözmek anlamında bize kuvvet olacak. Bu görünüm, ilişkinizle alakalı konularda da dengelerin yerli yerine oturtulması yönünde yardımcı olacaktır. Saat 12:55-17:30 Ay-Boşluk etkisindeyiz. Gergin bir durumla karşı karşıya kalırsanız sakin olunuz ve olan biteni tekrar gözden geçiriniz. Geleceğinizi yakından ilgilendiren konularda, bir şey olmaz diye yürürlüğe koyduğunuz bir iş, bir karar veya fırsatı tüm olasılıklarıyla ele alınız. Günlük aktivitenizde, kendinizi kabul ettirmekten yanasınızdır. Takdir edilmeyi, söylediklerinizin onaylanmasını, size karşı gelinmemesini istersiniz. Ancak önerileriniz kabul görmeyebilir veya uygulanması zor olabilir. Üzerinde biraz daha düşünmeniz gerekebilir. Boşluk dilimi içinde, aşk hayatınız, çocuklarınız, spekülasyon, eğlence kısaca hayatı güzel algılamanızı sağlayan konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren sanatsal çalışmalarınız açısından herhangi bir zorlama yoktur. Ancak bu aktivitelerin belirli bir alanda ciddi manada sergilenmesi veya duyurulması konusunda zorluklar yaşanabilir. Duygularınızı açık ve net bir dille ifade edebilmeniz kolay olmayabilir. Bir iş, bir karar veya fırsatı tüm olasılıklarıyla ele alınız. Saat 17:30 Ay-Başak burcu seyrinde sağlığımız önemlidir. Çok fazla çalışmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak bizi bir hayli yorabilir. Sağlığımızla ilgilenme yönünde etkili olan bu enerji, cilt ve özellikle ellerimizin bakımı ve temizlik konularında etkilidir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Mart 2017 Koç Burcu Yorumu

Sağlığınıza ve özellikle baş ağrılarına dikkat etmeniz gereken bir gün. Bugün hayatınızla ilgili önemli farkındalık edinebileceğiniz farklı karşılaşmalar yaşayabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Mart 2016 Koç Burcu Yorumu

Bugün gezmek değişik yer ve ortamlarda olmak isteyeceksiniz. Hayattan aldığınız keyif ve maddi konulardaki olumlu durumlar etrafınıza pembe gözlüklerle bakmanıza neden olacak.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları