3 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

3 Mart Hangi Burç

3 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 3 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

3 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Gün içerisinde inançlarınız daha da kuvvetlenebilir. Hislerinizle hareket edeceğiniz bir gündesiniz. Uğraştığınız işlerde ilerleme kaydedebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren işler ön plana çıkabilir. Arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Öğle saatlerinde kendinizi daha duygusal hissedebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Bugün ihtiyacınız olan bilgi akışını sağlayabileceksiniz merak ettiğiniz tüm cevapları yakın çevreniz vasıtasıyla öğrenebileceksiniz. Geçmiş borçlarınızla ilgili olumlu sonuçlanmalar oluşabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Gün boyu yoğunlaşan baskı ve stres sizi önemli kararlar almaya zorluyor. Bir süredir devam eden hayalperest tutumlar yerini kararlılığa bırakıyor. Objektif tutumlar önemli.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak işlere önem vermelisiniz. Bugün, maddi konularla ilgili atılımlar söz konusu. İşinizle ilgili görüşeceğiniz kişilere ön yargılı olmamalısınız. Dostlarınızı ihmal ettiğinizi sizde farkındasınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

İş hayatınıza odaklanabilirsiniz. Maddi konularda abartılı davranışlardan uzak durun. Ani şanslar ve gelişmeler altında olabilirsiniz. Ortak parasal konularda duygusal çıkışlarınız yüksek olabilir

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Uzmanlığınızı konuşturduğunuz bir proje ile ilgili bugün engellemeler ve pürüzler ortaya çıkabilir. Dünkü olumlu enerjilerinizi bugün de korumaya devam etmeli ve bütün bu pürüzlerle baş edebilecek dayanışmayı sağlamalısınız. Çalıştığınız kuruma mal olabilecek başarınızı gölgeleyebilecek soyut ve somut her türlü engellemeyi bertaraf edebilirsiniz. Genel olarak ise; bugün Ay Yay burcunda ilerlemeye devam ediyor. Günün enerjisi sabah saatlerinde Ay/Satürn kavuşumu ile daha ciddi bir görünüm sergiliyor. Duygusal anlamda bir miktar karamsar, özgürlüğünüz kısıtlanmış veya tek başına işlerin üstesinden gelmek zorunda hissedebilirsiniz. Kadınlarla, anne veya aile çevrenizdeki ilişkilerde bir soğukluk ve diyalogda tıkanmalar olabilir. Genelde negatif bir ruh hali içerisinde olduğunuz bir transittir. Sağlığınıza özen göstermeli dikkatsiz hareketler yaparak sakarlıklara ve çarpmalara karşı uyanık olmalıyız. Günlük hayatınızda ki sorumluluklara eğilmek bu sabah zor gelse bile disiplinli olmak ve işleri halletmek için içsel baskıları bir kenara bırakıp işe koyulmak isteyebilirsiniz. Öğleden sonra genel Yay enerjilerini devam ettiriyoruz. Hareket etmek, spor yapmak, arkadaşlarla sohbet etmek, hayatı bizim için anlamlı kılan konulara eğilmek, yabancılar, uzak ülkelerle ilgili seyahatler, değişik kültürler gibi konularla ilgilenebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
07° 09' 10" R
Ay
Koç
20° 55' 08" R
Merkür
Aslan
04° 18' 11" R
Venüs
Başak
09° 39' 52" R
Mars
Başak
00° 08' 50" R
Jüpiter
Kova
29° 49' 47" R
Satürn
Kova
10° 25' 12"
Uranüs
Boğa
14° 36' 42"
Neptün
Balık
22° 53' 41"
Plüton
Oğlak
25° 16' 15"
Chiron
Koç
12° 50' 29"
Lilith
İkizler
01° 18' 00"
True Node
İkizler
08° 54' 36"
Son Güncelleme : 30/07/2021 05:10

Astroloji Gündemi

30 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları 30 Temmuz 2021, Cuma 30 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 30 Temmuz 2021 Cuma günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler b... Devamını Oku >>