3 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

3 Mart Hangi Burç

3 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 3 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

3 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

İşyerinizde olan ve sizin yeni konumuzdan memnun olmayan insanları gösteriyor. Sizin bu insanlara karşı nispet yapacağınız çıkmış. Sizin elde ettiğiniz bu konumdan dolayı o insanlara tepeden baktığınızı görüyorum. Bu duruma çok içerlenen içlerinden birisinin sizin hakkınızda iyi olmayan planları olacak. Atacağınız her adımı çok iyi incelemenizi tavsiye ediyorum. Çünkü yakın bir zamanda bir iftiraya uğrayacağınız söz konusu olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Sezgileriniz, mantığınızdan daha çok çalışacaktır. Bu, bugün için çok önemli bir avantaj çünkü mantığınız, karamsarlığınızdan olumsuz şekilde etkileniyor. Olayları sezgilerinizle değerlendirin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Ay?ın Kova burcundaki seyahati sizin bilinçaltı alanınıza yerleşiyor. Demek haberci rüyaları not almanızda fayda var. Topluluklara karşı görevlerinizi tam anlamıyla yerine getireceğiniz bir gündesiniz. Mantıkla, duygular arasında ikilemde kalabilirsiniz. Çevrenizdeki kadınların soğuk ve mesafeli tavırları canınızı sıkabilir. Hayatta herkesin sizin kadar fedakar olmayacağını aklınızdan çıkarmayın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Bugün ortaklaşa konularda daha sakin olmaya bakın. Parasal konula söz konusu olduğunda adil davranmak ve sorumlulukları ihmal etmemek gerekiyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar, Saat 04:16 Jüpiter-Uranüs görünümü, bir işin, bir ilişkinin, bir ortaklığın, yatırımın, kararın maddi-manevi anlamda getiri ve götürü hesabını iyi yapmak lazım. Göze hoş görünebilir, hesabımıza, işimize gelebilir. Ancak adil, hak ve eşitlikçi bir bakış açısıyla ele almak, yasal haklarımızı gözetmek ve herkesin payına düşeni hesaplamak gerekiyor. Saat 06:26 Ay-Neptün görünümü, rahatlatıcı, dinginleştirici, huzur verici olup, hayata olan direncimizi yükseltici, Şifalandırıcı ve sizi manevi yönde destekleyicidir. Saat 08:14 Ay-Güneş görünümü, bir yandan aşkı teninizde hissetmenizi diğer yandan kendinize olan güven duygunuzu her alanda sergilemenizi sağlıyor. Böyle bir etki altında çevreniz üzerindeki tesiriniz gayet yüksek. Küçük birikimleri değerlendirmek, yeni bir iş görüşmesinde başarılı olmak ve fikirlerinizi kabul ettirmek anlamında kaygınız olmasın. Günün bu saatinde karşılaştığınız her insan size elinden gelen desteği sunabilir. Saat 18:20-4 Mart saat 13:06 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Rahatınıza bir hayli düşkünsünüzdür. Genel olarak hangi konuda olursa olsun değişimde bulunmak, cesaretle bir işe kalkışmak, bir konuda karar vermek mümkün olmadığı gibi, önerilmez de. Çünkü kişi verdiği kararın sakıncalı, eksik noktalarıyla daha sonra uğraşmak zorunda kalabilir. Ancak çok zorlanacağını söyleyemeyiz. Kendimize ve hayata yakın, huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Sezgileriniz, mantığınızdan daha çok çalışacaktır. Bu, bugün için çok önemli bir avantaj çünkü mantığınız, karamsarlığınızdan olumsuz şekilde etkileniyor. Olayları sezgilerinizle değerlendirin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
03° 42' 28" R
Ay
Yengeç
12° 26' 03" R
Merkür
Terazi
15° 34' 16" R
Venüs
Yay
20° 37' 11"
Mars
Terazi
27° 32' 19"
Jüpiter
Kova
22° 27' 22"
Satürn
Kova
07° 05' 19"
Uranüs
Boğa
13° 09' 24"
Neptün
Balık
20° 44' 45"
Plüton
Oğlak
24° 24' 53"
Chiron
Koç
09° 38' 26"
Lilith
İkizler
11° 08' 16"
True Node
İkizler
01° 58' 35"
Son Güncelleme : 27/10/2021 01:10

Astroloji Gündemi

Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor 26 Ekim 2021, Salı Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor Bugün Ay, Yengeç burcundaki yaklaşık 2.5 gün süren yolculuğuna başlıyor. Günün ilk yarısı hassas, sezgisel ve son derece uyum... Devamını Oku >>