3 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

3 Mart Hangi Burç

3 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 3 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

3 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Bugün olaylar biraz daha sisli olduğundan karar verme süreci sancılı geçebilir ancak muhtemelen çoğu şeyi bugün yapmasanız da olur. Geçmişi ve geleceği düşünmeyi bırakıp bugünde olmayı tercih edebilirsiniz ve bu size iyi gelebilir. Hiç değişmeyeceğini düşündüğünüz bazı şeyler ani değişimler yaşayabilir, bunun sizi durdurmasına izin vermeyin. Kendiniz için yeni hedefler belirlemeye odaklanın, çünkü yeni ve güçlü bir aşamaya giriyorsunuz ve yolunuza çıkan fırsatları boşa harcamamalısınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Gün içerisinde inançlarınız daha da kuvvetlenebilir. Hislerinizle hareket edeceğiniz bir gündesiniz. Uğraştığınız işlerde ilerleme kaydedebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren işler ön plana çıkabilir. Arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Öğle saatlerinde kendinizi daha duygusal hissedebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Düşünceleriniz biraz bulanık olsa da, fiziksel canlılığınız bugün çok güçlüdür. Bugün, yakın zamandan beri var olan engelleyici koşullar nedeniyle yakın çevrenizle aranızda gerginlik meydana gelebilir. Çevrenizdeki insanların sizinle birlikte adım atmasını amaçlayacaksınız ancak bu konuda biraz daha dengeli olmanız gerekebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Bugün Saka burcuna ilerleyen Ay, daha çok kafanızda olan ancak somuta geçmekte zorlanabilecek durumlara işaret etmekte. Dedikodulara ya da arkadaşlıklarla ilgili belirsizliklere dikkat edebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Sabah saatlerinde sevdiğiniz insanla yapacağınız keyifli etkinlikler öğleden sonra yerini daha sakin ortamlara bırakabilir. İlginizi ortaklaşa para alanlarınıza kaydıracaksınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Daha planlı, programlı yaşama yollarını aramalısınız. Sorun haline getirdiğiniz küçük problemlerden kurtulma dönemi. Bugün sizi etkisi altına alan iyimserlikten, bu anlamda yararlanabilirsiniz. Hayatınızın genelinde gözlemleyip sıkıntı duyduğunuz düzensizlik, belli konularda eleştiriye açık olmanıza ve cesaretli adımlar atabilmenize bağlı.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 39' 55" R
Ay
Balık
12° 31' 37" R
Merkür
Yay
20° 54' 53" R
Venüs
Yay
18° 23' 26" R
Mars
İkizler
18° 54' 33"
Jüpiter
Balık
28° 52' 57"
Satürn
Kova
19° 50' 44"
Uranüs
Boğa
16° 02' 48"
Neptün
Balık
22° 38' 52"
Plüton
Oğlak
26° 46' 48"
Chiron
Koç
12° 09' 56"
Lilith
Yengeç
25° 40' 10"
True Node
Boğa
13° 09' 26"
Son Güncelleme : 01/12/2022 00:50

Astroloji Gündemi

30 Kasım 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 30 Kasım 2022, Çarşamba 30 Kasım 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabaha karşı erken saatlerde 03:15’te Ay’ın Balık burcuna geçişiyle birlikte önümüzde uyum ve dengeleri sağlamak için bir hay... Devamını Oku >>