3 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

3 Mart Hangi Burç

3 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 3 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

3 Mart 2023 Balık Burcu Yorumu

Sabah saatlerinde hayatın güzel yanları kendinizi mutlu ve keyifli hissetmenizi sağlayabilir. Yaratıcı yanlarınızı geliştirebileceğiniz olanaklarla pek çok yenilik yapabilirsiniz. Dinlenceler ve keyifli ortamlar sizi streslerinizden uzaklaştırabilir. Ancak akşam saatlerinde bazı plan değişiklikleri gündeme geliyor. Tamamlanması gerekli işler, sağlık temaları ile ilgili uğraşlar karşısında güçlü olmanız gerekecek.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Geleceğiniz için alternatif fikirler üretip, bunları proje haline getirebilirsiniz. Hassasiyet gösterdiğiniz konulara daha fazla eğilmek isteyeceğiniz zamanlar var. Beden sağlığınıza daha fazla özen göstermelisiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Halının altına süpürdüklerini temizlemenin vakti sence de gelmedi mi? Eski yüklerinden tamamen kurtuluyorsun. Kendine yeni bir sayfa açmak isteyeceksin. Eğitimine devam eden bir Balık burcuysan, internet üzerinden araştırmalarına ağırlık vermeye başlayacaksın. Kültür sanat aktivitelerine katılmayı düşünebilirsin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Sezgileriniz, mantığınızdan daha çok çalışacaktır. Bu, bugün için çok önemli bir avantaj çünkü mantığınız, karamsarlığınızdan olumsuz şekilde etkileniyor. Olayları sezgilerinizle değerlendirin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Bugün Saka burcuna ilerleyen Ay, daha çok kafanızda olan ancak somuta geçmekte zorlanabilecek durumlara işaret etmekte. Dedikodulara ya da arkadaşlıklarla ilgili belirsizliklere dikkat edebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Sabah saatlerinde sevdiğiniz insanla yapacağınız keyifli etkinlikler öğleden sonra yerini daha sakin ortamlara bırakabilir. İlginizi ortaklaşa para alanlarınıza kaydıracaksınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 25' 42" R
Ay
Yay
00° 27' 11" R
Merkür
Boğa
18° 25' 23"
Venüs
Yengeç
27° 45' 51"
Mars
Aslan
07° 49' 59"
Jüpiter
Boğa
03° 52' 33"
Satürn
Balık
07° 02' 16"
Uranüs
Boğa
20° 19' 27"
Neptün
Balık
27° 28' 51"
Plüton
Kova
00° 07' 35"
Chiron
Koç
18° 54' 51"
Lilith
Aslan
16° 19' 20"
True Node
Boğa
03° 34' 17"
Son Güncelleme : 03/06/2023 08:50

Astroloji Gündemi

3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 3 Haziran 2023, Cumartesi 3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Akrep burcunda ilerleyen gergin ve yorgun Ay saat 03:51’de son açısını Venüs ile son açısını kurduktan sonra sabah 08:04’e de... Devamını Oku >>