3 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

3 Mart Hangi Burç

3 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 3 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

3 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Yeni düşünce ve fikirlere çok açıksınız. Hayatınızı daha ilginç hale getirmek istiyorsunuz ve her şeyi merak ediyorsunuz. Günlük çevre hakkında daha fazla bilgi alın ve ilginizi çeken konuları inceleyin. Artık teknik konularda mükemmelleşmek gerekir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Bugün havada kafa karışıklığı, uyumsuzluk ve mutsuzluk olabilir. Arkadaş ve aile arasında tartışmalar ve yanlış anlamalar olması muhtemeldir. Yangına körükle gitmemeye çalışın. Önünüzdeki kişinin sinirleri biraz parlarsa, sadece dinleyin ve kabul edin. Olaya atlayıp ve haklı olduğunuzu kanıtlamak yerine, anlayışlı olmayı ve empatik kurmayı seçin - özellikle de öyleyseniz!

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Gün boyu yoğunlaşan baskı ve stres sizi önemli kararlar almaya zorluyor. Bir süredir devam eden hayalperest tutumlar yerini kararlılığa bırakıyor. Objektif tutumlar önemli.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün işiniz gereği kendinizi baskı altında hissederek sizden bekleneni karşılamakta zorlanabileceğinize işaret etmekte. Dünyanın hızına yetişemeyeceğiniz gibi inzivaya da çekilemezsiniz tabi ki; Yapabileceğinizi de yapamayacaklarınızı da ifade edin. Kimse sizden yapabileceklerinizden fazlasını istememeli bile bile, Bu sizi yıpratır ve güven duygunuzu zedeler. Buna izin vermemelisiniz. Vermemelisiniz diyorum hür iradeniz sizin zenginliğinizdir? Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden göreceğiniz destek sizleri mutlu ederken güven duygunuzu da pekiştirecektir. Bir olabilmenin huzuru paha biçilemez?

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Sezgileriniz, mantığınızdan daha çok çalışacaktır. Bu, bugün için çok önemli bir avantaj çünkü mantığınız, karamsarlığınızdan olumsuz şekilde etkileniyor. Olayları sezgilerinizle değerlendirin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Uzmanlığınızı konuşturduğunuz bir proje ile ilgili bugün engellemeler ve pürüzler ortaya çıkabilir. Dünkü olumlu enerjilerinizi bugün de korumaya devam etmeli ve bütün bu pürüzlerle baş edebilecek dayanışmayı sağlamalısınız. Çalıştığınız kuruma mal olabilecek başarınızı gölgeleyebilecek soyut ve somut her türlü engellemeyi bertaraf edebilirsiniz. Genel olarak ise; bugün Ay Yay burcunda ilerlemeye devam ediyor. Günün enerjisi sabah saatlerinde Ay/Satürn kavuşumu ile daha ciddi bir görünüm sergiliyor. Duygusal anlamda bir miktar karamsar, özgürlüğünüz kısıtlanmış veya tek başına işlerin üstesinden gelmek zorunda hissedebilirsiniz. Kadınlarla, anne veya aile çevrenizdeki ilişkilerde bir soğukluk ve diyalogda tıkanmalar olabilir. Genelde negatif bir ruh hali içerisinde olduğunuz bir transittir. Sağlığınıza özen göstermeli dikkatsiz hareketler yaparak sakarlıklara ve çarpmalara karşı uyanık olmalıyız. Günlük hayatınızda ki sorumluluklara eğilmek bu sabah zor gelse bile disiplinli olmak ve işleri halletmek için içsel baskıları bir kenara bırakıp işe koyulmak isteyebilirsiniz. Öğleden sonra genel Yay enerjilerini devam ettiriyoruz. Hareket etmek, spor yapmak, arkadaşlarla sohbet etmek, hayatı bizim için anlamlı kılan konulara eğilmek, yabancılar, uzak ülkelerle ilgili seyahatler, değişik kültürler gibi konularla ilgilenebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
24° 37' 51" R
Ay
Boğa
19° 19' 21"
Merkür
Koç
19° 28' 56"
Venüs
Koç
29° 30' 31"
Mars
İkizler
24° 28' 45"
Jüpiter
Kova
25° 42' 37"
Satürn
Kova
12° 18' 06"
Uranüs
Boğa
09° 44' 25"
Neptün
Balık
21° 52' 53"
Plüton
Oğlak
26° 45' 52"
Chiron
Koç
09° 47' 24"
Lilith
Boğa
19° 28' 13"
True Node
İkizler
11° 29' 21"
Son Güncelleme : 14/04/2021 11:50

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>