3 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

3 Mart Hangi Burç

3 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 3 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

3 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Geleceğiniz için alternatif fikirler üretip, bunları proje haline getirebilirsiniz. Hassasiyet gösterdiğiniz konulara daha fazla eğilmek isteyeceğiniz zamanlar var. Beden sağlığınıza daha fazla özen göstermelisiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Halının altına süpürdüklerini temizlemenin vakti sence de gelmedi mi? Eski yüklerinden tamamen kurtuluyorsun. Kendine yeni bir sayfa açmak isteyeceksin. Eğitimine devam eden bir Balık burcuysan, internet üzerinden araştırmalarına ağırlık vermeye başlayacaksın. Kültür sanat aktivitelerine katılmayı düşünebilirsin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

İkili ilişkiler konusunda belli sıkıntılarla baş etmeye çalışıyorsun. Eksik bıraktığın işlerin başına tekrardan dönmeyi istiyorsun. Kendini genel anlamda düzene sokmak için harcamalarını kısıtlıyorsun. Eğitimine devam eden bir kardeşin varsa onun bu konudaki sıkıntıları gündeme gelebilir. Uzun süreli ilişkisini yeni sonlandırmış bir Balık burcuysan, kendinle baş başa kalmak isteyebilirsin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Daha planlı, programlı yaşama yollarını aramalısınız. Sorun haline getirdiğiniz küçük problemlerden kurtulma dönemi. Bugün sizi etkisi altına alan iyimserlikten, bu anlamda yararlanabilirsiniz. Hayatınızın genelinde gözlemleyip sıkıntı duyduğunuz düzensizlik, belli konularda eleştiriye açık olmanıza ve cesaretli adımlar atabilmenize bağlı.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Sezgileriniz, mantığınızdan daha çok çalışacaktır. Bu, bugün için çok önemli bir avantaj çünkü mantığınız, karamsarlığınızdan olumsuz şekilde etkileniyor. Olayları sezgilerinizle değerlendirin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Bugün gündeminiz hareketli olabilir fakat işlerin akışında yavaşlama yaşanabilir. Yakın çevrenizle ilgili değişiklikler sizi yorabilir. Ticari görüşmeler veya sözleşmelerde dikkatli olmanız gereken zamanlar var. Finansal konularda genişlemeler olabilir. Ortaklıklarınıza özen gösterin. Harcamalarınızı düzenlemeye çalışın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
07° 23' 11" R
Ay
Boğa
18° 08' 39" R
Merkür
Boğa
27° 10' 51"
Venüs
Boğa
00° 08' 59"
Mars
Koç
02° 48' 32"
Jüpiter
Koç
03° 12' 39"
Satürn
Kova
25° 12' 39"
Uranüs
Boğa
16° 07' 34"
Neptün
Balık
25° 11' 26"
Plüton
Oğlak
28° 24' 26"
Chiron
Koç
15° 19' 32"
Lilith
Yengeç
04° 52' 32"
True Node
Boğa
22° 33' 12"
Son Güncelleme : 28/05/2022 20:50

Astroloji Gündemi

28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Mayıs 2022, Cumartesi 28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Ay halen Boğa burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Bugün de maddi manevi huzur, güven, konfor ve istikrar arayışındayız...... Devamını Oku >>