27 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

27 Şubat Hangi Burç

27 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 27 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

27 Şubat 2023 Balık Burcu Yorumu

Topluluğunuzdaki bir soruna para saçmak, şu anda size neden olan duygusal rahatsızlığı gidermenin en etkili yolu gibi görünebilir. S Başka biriyle konuşmak, daha sürdürülebilir bir çözüm bulmanızda size yardımcı olacaktır. Değişimin gerekli olduğuna dair içgüdüsel tepkinizde muhtemelen haklısınız. Bununla birlikte, kendinizi iyi hissetmenizi sağlamanın ötesine geçmeyen türden hızlı düzeltmelerden kaçınmaya özen gösterin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2022 Balık Burcu Yorumu

Bugün içsel mücadelenin sınırları zorlanabilir. Kardeşinle bir konu hakkındaki ayrı görüşleriniz olabilir. Orta yolu bulmak için Tatil gününü ailene ayıracaksın. Hafta içinin temposunda onları ihmal ettiğini düşünüyorsun. Çocukları olan bir Balık burcuysan, çocuklarına sorumluluklarını hatırlatmak ve iş paylaşımını öğretmek isteyeceksin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Siz o kadar tekliflere açıksınız ki, kendinizle çelişkiye düşebilirsiniz. Kafanız çalışıyor ve öğrenmeye isteklisiniz. Verdiğinizden daha çok bilgi alın. Eğer düzenli olsanız yeni teknolojiyi veya teknik bilgiyi kolaylıkla kavraya bilirsiniz. Seyahatla ilğili problemler dişinda.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Sürüncemede kalan işlerinizi bir çırpıda halledebilir ve her şeyin bu kadar kolay olmasına şaşırabilirsiniz. Tutumunuz yumuşak oldukça seveniniz ve...

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

İş hayatınızla ilgili durumlar gündeminizi etkileyebilir. Düşüncelerinizle çevrenizdekileri etkilemek isteyebilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak yaptığınız işler yaratıcılığınızı arttıracaktır. Hayatınızdaki otorite figürleriyle görüşmeler yapabilirsiniz. Meslek hayatınızda mücadele gerektiren durumlar gündeme gelebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Ortaklaşa para konularında yaşayacağınız bazı şeyler canınızı sıkabilir. Bu sizi çok üzmesin zira sosyal çevrenizdeki güçlü ilişkileriniz güzel projeler adına sizi destekleyecek.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 29' 46" R
Ay
Oğlak
01° 18' 21" R
Merkür
Boğa
21° 09' 55"
Venüs
Yengeç
29° 50' 14"
Mars
Aslan
09° 05' 27"
Jüpiter
Boğa
04° 19' 58"
Satürn
Balık
07° 05' 08"
Uranüs
Boğa
20° 26' 30"
Neptün
Balık
27° 30' 42"
Plüton
Kova
00° 05' 43"
Chiron
Koç
18° 59' 54"
Lilith
Aslan
16° 33' 51"
True Node
Boğa
03° 23' 40"
Son Güncelleme : 05/06/2023 12:40

Astroloji Gündemi

5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 5 Haziran 2023, Pazartesi 5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yay burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Dün gerçekleşen dolunayın ardından bazı yüzleşmeler yaşanmış, duygula... Devamını Oku >>