27 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

27 Şubat Hangi Burç

27 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 27 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

27 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Bugün Dolunay gerçekleşiyor. İlişkiler alanınızda önemli bitiş veya başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Bazı ilişkilerde çözüm odaklı, uyum gayesinde olmak daha toparlayıcı olabilir. Karşınızdaki kişilerden daha dürtüsel tepkiler görebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Bugün harcamalarınızla ilgili yeni planlamalara gidebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde kişisel yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Gün içinde başkalarından alacağınız destekler sizi keyiflendirecektir. İş hayatınızda elinizde olmayan nedenlerle sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz. Akışta kalın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Bugün uzağı görebileceğiniz, bu yüzden de geleceğe yönelik planlar üzerinde düşünebileceğiniz bir gündesiniz. Miadını doldurmuş kalıplar da sizi engelleyemeyecektir. Açık fikirlilik ile uzun vadeli planlamalar yapabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Ay tüm gün Aslan burcunda seyahat ederken gündelik hayatta neşeniz bol olur. Mesai arkadaşlarınızla keyifli sohbetlere dalabilirsiniz.Kalp sağlığınızı kontrol ettirmek de iyi bir fikir olabilir. Yeni bir iş düzenine geçmek için de kolları sıvayabilirsiniz. Alışveriş yapmak, yaratıcı yanınızı ortaya koymak da yapılacaklar listenizde olun.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2017 Balık Burcu Yorumu

Duygularınızı açıklamakta geç kalmayın. Zaman su gibi gidiyor. Aşk konusu biraz da fedakarlık gerekiyor. Geçmiş sizlere her zaman anılarınızı tazeletmek...

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2016 Balık Burcu Yorumu

Bugünlerde katıldığınız toplantılar, kurslar, seminerler veya konferanslar seçeneklerinizi daha iyi görmenizi sağladı veya sağlayabilir. Geçmişiniz veya kendinizle ilgili bilgileri başkalarıyla paylaşmak istemeyeceğiniz ve bu şekilde doğru olanı yapacağınız günlerdesiniz. Yeni bilgiler veya özellikler edinmek için kişisel gelişiminize önem vermeniz gereken günlerdesiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Mental açıdan hareketli ve kafaların iyi ve özgün çalıştığı günlerdeyiz. Düşüncelerimizi özgür şekilde kullanabilir, olaylara farklı açılardan yaklaşabiliriz veya farklı fikirlerimizle dikkat çekebiliriz. Ancak, öğle üzeri saatlerine kadar, Ay boşlukta olduğu için, kısmen de olsa, hiçbirşey net olmayabilir, ne yapacağımıza karar veremeyebiliriz veya genel bir halsizlik durumu söz konusu olabilir. Gerçekçi olmakta zorlanabiliriz. 14.00 Sonrası ise, ne istediğimizi biliyoruz, kendimizi daha rahat ifade ediyoruz, karşımızdaki kişilere anlayışla yaklaşmak istiyoruz, sezgilerimize güvenebileceğimiz, karşılıklı anlayış prensibine göre hareket etmeye çalışmamız ve birbirimize şefkatle yaklaşmamız gereken bir gündeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Balık
16° 35' 24" R
Ay
Yay
28° 05' 28"
Merkür
Kova
19° 20' 00"
Venüs
Balık
11° 45' 10"
Mars
İkizler
01° 38' 04"
Jüpiter
Kova
17° 57' 13"
Satürn
Kova
09° 05' 32"
Uranüs
Boğa
07° 49' 52"
Neptün
Balık
20° 28' 44"
Plüton
Oğlak
26° 10' 29"
Chiron
Koç
07° 33' 58"
Lilith
Boğa
15° 12' 23"
True Node
İkizler
15° 21' 21"
Son Güncelleme : 07/03/2021 02:00

Astroloji Gündemi

6 Mart 2021 Yükselen Burç Yorumları 6 Mart 2021, Cumartesi 6 Mart 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 6 Mart 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında... Devamını Oku >>