27 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

27 Şubat Hangi Burç

27 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 27 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

27 Şubat 2024 Balık Burcu Yorumu

Ortaklı para konuları gündeminizi etkileyebilir. Kriz yaratan koşullara karşı kendinizi korumalısınız. Sorumlu olduğunuz konuları daha fazla ele almanız gerekebilir. Finansal konularda yenilenmeye gidebilirsiniz. İşlerinizde artış olabilir. Hızlı kararlar alabilirsiniz. İşlerinizde alternatif planlar yapmanız gerekebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2023 Balık Burcu Yorumu

Arkadaş ortamında daha çok zaman geçirmek iyi olacak. Yanında güvendiğin insanların olması başka şeylere zaman ayırmak için sana fırsat sunabilir. Bu sayede iş konusunda planladığın adımları atmak için imkanın olacak.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2022 Balık Burcu Yorumu

Şu an tam olarak tanımadığınız biriyle bir yola girmek istemeyebilirsiniz. Anlık hisler, yanıltıcı olabilir. Harcama yapmanızı gerektirecek bir fırsat olduğunu düşünebilirsiniz ancak karşınıza daha avantajlı bir durum çıkabileceğinden çok hızlı bir karar almamak iyi olabilir. Romantik yaşamda şu anlık sizi tatmin edici gelişmeler yaşanabilir ancak uzun vadeli bir şey için daha fazla çabaya ihtiyaç var.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

İşler bugün sizin açınızdan kritik bir noktaya geliyor ve diğer insanların açık bir şekilde eylemlerinize itiraz ettiğini göreceksiniz. Eğer durum öyle olmayı gerektiriyorsa, biraz bencil olmaktan bir şey çıkmaz. Aynada kendinize bakın be gördüğünüz insanla gurur duyun. Kalabalıkta kaybolmamaya dikkat edin ve kendi kişisel başarınızın ve mutluluğunuzun diğer insanlarınkine bağlı olduğunu göz önünde bulundurun.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Ay para evinizdeki seyahatine devam ederken Venüs ile kavuşum yapıyor. Bugün beklediğiniz ödemeler konusunda şans sizden yana olacak.Burcunuzda seyahat etmekte olan Güneş ile, Oğlak burcunda seyahat etmekte olan Mars arasındaki destekleyici açıyı hedeflerinizi netleştirmek için değerlendirebilirsiniz. Sosyalleşmek ve arkadaş çevrenizle vakit geçirmek bugün size keyif verecektir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Bugün saat 01.43'de Aslan burcunda gerçekleşen ve etkisini üç gün önce ve üç gün sonra yoğun olarak hissettirecek olan yeni ay ile birlikte iş hayatı, günlük rutin işler, sağlık, yanınızda çalışanlar ve yardımcılar ile evcil hayvanlarınız birincil olarak vurgulanırken, Mars'ın karesi bu alanlarla ilgili bir mücadele enerjisi doğurabilir ve fazladan bu alanlarda konsantre olmanız gerekebilir. Ancak devamında size iş hayatınızda yeni bir dönem vaad eden bu yeniay ile birlikte, çalışmalarınızla ön plana çıkabilir ve iş teklifleri alabilirsiniz. Sağlık durumunuza özen göstermeniz gereken bu süreçte, Satürn'ün Venüs ve Merkür ile olan uyumlu görünümü aşk hayatınızda uzun süreli yeni başlangıçlara, evlilik kararları ve evlilik zamanına, aşk, romantizm ve tutkunun ön plana çıkacağı enerjisi yüksek bir zamana, çocuk sahibi olmak isteyenler için çocuk haberleri almanıza ve üzerinde çalıştığınız projeler için desteklenmenize aracı olacak. Dolayısıyla hafta genelinde olası sorunlar üzerinde durmamanız ve ikili ilişkileriniz başta olmak üzere iş hayatınızda son derece keyifli bir döneme girdiğinizi fark etmeniz yararlı olacaktır

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
01° 05' 21" R
Ay
Akrep
08° 58' 55" R
Merkür
Boğa
08° 08' 22"
Venüs
Boğa
27° 19' 09"
Mars
Koç
16° 05' 16"
Jüpiter
Boğa
28° 59' 19"
Satürn
Balık
18° 11' 15"
Uranüs
Boğa
23° 35' 02"
Neptün
Balık
29° 28' 02"
Plüton
Kova
02° 01' 17"
Chiron
Koç
21° 47' 20"
Lilith
Başak
25° 42' 32"
True Node
Koç
14° 53' 18"
Son Güncelleme : 21/05/2024 19:10

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>