27 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

27 Şubat Hangi Burç

27 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 27 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

27 Şubat 2022 Balık Burcu Yorumu

Sosyal yönden oldukça canlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir arada olmaktan, ortak aktiviteler yapmaktan, düşünce ve fikirlerinizi paylaşmaktan keyif alabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Her olayı farklı algılayarak, kendi içsel potasında değerlendirmek gibi özel bir yeteneğe sahipsiniz. Bugün Ay’dan olumlu etkiler alıyor olmanız sayesinde, partnerinizle olan ilişkilerinizde yeni bir enerji oluşturuyorsunuz. 

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Gün boyunca artan aşk ve sevgi duygunuz ve ilişkilerle ilgili özlemlerinizle, kendinizi daha yüce bir iradeye teslim etme arzusu hissedebilir, meditasyon, dua, ritüeller ve enerji çalışmalarına yönelebilirsiniz. Gün içinde kendinize zaman ayırıp, ruhunuzu ve zihninizi dinlendirmeniz faydalı olacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Konuşkan bir birey olmanız ve art niyetli değilsiniz. Başkalarının değil fakat kendi sırlarınızı saklamakta başarısızsınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün yakın çevrenizde yaşanabilecek üzücü olaylara karşı uyarıyor sizleri. Bugün kimsenin avukatlığına soyunmayın. Bu kişi çok yakınınız olsa bile, Hiç beklemediğiniz tepkiler alabilir ve oldukça kırılabilirsiniz. Haksızlığa tahammül edemeyen yapınız hiçte hak etmediğiniz sözler duymanıza sebep olabilir. Özel yaşamınızda ise oldukça sıkıntılı geçen dönemlerden sonra ilişkisi devam eden Balık'lar ciddi kararlar alacak ve duygularınızı tüm netliğiyle ifade ederek ilişkinizin gidişatını duygularınızın doğrultusunda belirleyeceksiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2017 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar, Saat 03:19 itibariyle Mars-Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Parasal konularda yaşanması muhtemel hızlı değişimlerin göstergesidir. Para ansızın gelir ve ansızın harcanır biter. Tutumlu olmak neredeyse zordur. İstediğiniz bir şey varsa, kimse ona sahip olmaktan sizi geri tutamaz. Tabii ki bu görünüm kazanç anlamında bir Balık burcu insanını cesur kılabilir. Bu yönüyle iyidir. Ancak tutmayı bilirsek, içgüdüsel değil de mantıklı düşünebilirsek yararlı olacaktır. Saat 17:24 Mars-Jüpiter karşıtlığı, maddi-manevi anlamada kişisel arzu ve isteklerimize göre hareket etme arzumuzun işaretçidir. Kazançlı çıkmak, haklı olmak, illaki kabul ettirmek, ne istiyorsak onu elde etmek isteriz. Fakat, gücümüz nedir, sınırlarımızı zorluyor muyuz, doğru bir yolda mıyız, fazla mı abartıyoruz bunlara bakmak gerekiyor. Çünkü Venüs 4 Mart tarihinde gerileyecek ve bugünlerde gölgeli günlerindeyiz. Maddi konularda her şeyi ölçüp tartmakta yarar var. Harcamalarınıza lütfen dikkat ediniz. Saat 20:58 Merkür-Kuzey düğüm karşıtlık etkisinde, hiçbir şeyin şansa bırakılmadan, verimli, sağlıklı bir şekilde ilişkimizi gözden geçirmeliyiz. Hassas düşünebiliriz. Ancak bunun bir yararı olmadığını biliyoruz. Paylaşım, sevgi, karşılıklı düşünebilme, gelecek gibi olguların önemsendiği bir ilişkide ancak mutlu ve huzurlu olabiliriz. Saat 21:10 Ay-Chiron kavuşumuyla, başkalarına karşı özverili, ılımlı davranmanın ve de yardımcı olmanın size kazandırdıkları üzerinde durabilirsiniz. Ancak başkalarına yardımcı olayım diyerek, iyi niyetinizin kullanılmasına da izin vermeyiniz. Yeni haftanın hepimiz için mutlu gülümseyişlerle geçmesi dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 33' 55" R
Ay
Boğa
03° 29' 11" R
Merkür
Yay
26° 44' 58" R
Venüs
Yay
23° 13' 05"
Mars
İkizler
17° 26' 19"
Jüpiter
Balık
29° 00' 02"
Satürn
Kova
20° 05' 55"
Uranüs
Boğa
15° 54' 23"
Neptün
Balık
22° 38' 42"
Plüton
Oğlak
26° 52' 26"
Chiron
Koç
12° 05' 40"
Lilith
Yengeç
26° 06' 00"
True Node
Boğa
13° 14' 33"
Son Güncelleme : 04/12/2022 21:10

Astroloji Gündemi

4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Aralık 2022, Pazar 4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları Ay Koç burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Sabah saatlerinde hem bedensel hem de zihnen oldukça aktifiz...Yine hızlı k... Devamını Oku >>