27 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

27 Şubat Hangi Burç

27 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 27 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

27 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Bugün Dolunay gerçekleşiyor. İlişkiler alanınızda önemli bitiş veya başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Bazı ilişkilerde çözüm odaklı, uyum gayesinde olmak daha toparlayıcı olabilir. Karşınızdaki kişilerden daha dürtüsel tepkiler görebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Bugün harcamalarınızla ilgili yeni planlamalara gidebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde kişisel yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Gün içinde başkalarından alacağınız destekler sizi keyiflendirecektir. İş hayatınızda elinizde olmayan nedenlerle sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz. Akışta kalın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Ay tüm gün Yay burcunda seyahat ederken kariyerinizde önemli gelişmeler meydana gelecektir. Sözü geçen yetkili kişilerin alacağı önemli kararlar iş hayatınızdaki değişimlere olumlu etkide bulunur. Yabancılarla iletişim, yurt dışı projeleri hızlanır. Kültürel aktivitelerden kazanım elde edersiniz. Annenizin desteğini alarak tereddüt ettiğiniz bir konuda başarı elde etme şansınız yükselir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Ay tüm gün Aslan burcunda seyahat ederken gündelik hayatta neşeniz bol olur. Mesai arkadaşlarınızla keyifli sohbetlere dalabilirsiniz.Kalp sağlığınızı kontrol ettirmek de iyi bir fikir olabilir. Yeni bir iş düzenine geçmek için de kolları sıvayabilirsiniz. Alışveriş yapmak, yaratıcı yanınızı ortaya koymak da yapılacaklar listenizde olun.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2017 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar, Saat 03:19 itibariyle Mars-Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Parasal konularda yaşanması muhtemel hızlı değişimlerin göstergesidir. Para ansızın gelir ve ansızın harcanır biter. Tutumlu olmak neredeyse zordur. İstediğiniz bir şey varsa, kimse ona sahip olmaktan sizi geri tutamaz. Tabii ki bu görünüm kazanç anlamında bir Balık burcu insanını cesur kılabilir. Bu yönüyle iyidir. Ancak tutmayı bilirsek, içgüdüsel değil de mantıklı düşünebilirsek yararlı olacaktır. Saat 17:24 Mars-Jüpiter karşıtlığı, maddi-manevi anlamada kişisel arzu ve isteklerimize göre hareket etme arzumuzun işaretçidir. Kazançlı çıkmak, haklı olmak, illaki kabul ettirmek, ne istiyorsak onu elde etmek isteriz. Fakat, gücümüz nedir, sınırlarımızı zorluyor muyuz, doğru bir yolda mıyız, fazla mı abartıyoruz bunlara bakmak gerekiyor. Çünkü Venüs 4 Mart tarihinde gerileyecek ve bugünlerde gölgeli günlerindeyiz. Maddi konularda her şeyi ölçüp tartmakta yarar var. Harcamalarınıza lütfen dikkat ediniz. Saat 20:58 Merkür-Kuzey düğüm karşıtlık etkisinde, hiçbir şeyin şansa bırakılmadan, verimli, sağlıklı bir şekilde ilişkimizi gözden geçirmeliyiz. Hassas düşünebiliriz. Ancak bunun bir yararı olmadığını biliyoruz. Paylaşım, sevgi, karşılıklı düşünebilme, gelecek gibi olguların önemsendiği bir ilişkide ancak mutlu ve huzurlu olabiliriz. Saat 21:10 Ay-Chiron kavuşumuyla, başkalarına karşı özverili, ılımlı davranmanın ve de yardımcı olmanın size kazandırdıkları üzerinde durabilirsiniz. Ancak başkalarına yardımcı olayım diyerek, iyi niyetinizin kullanılmasına da izin vermeyiniz. Yeni haftanın hepimiz için mutlu gülümseyişlerle geçmesi dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Şubat 2016 Balık Burcu Yorumu

Eski bir arkadaşınızdan alacağınız dolaylı bir haber, bazı projelerinizi gözden geçirmenize neden olacak. Enerjik bir gününüzdesiniz ve aklınızdan pek çok program geçiyor. Birlikte olmak istediğiniz kişilerin isteksizliği sorun olabilir. Bugün bazı anılar size fasılalı hüzünler yaşatacak. Geçmişle, orada size ait bir şeyleri unutmuşsunuz gibi bir ilişki içindesiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 07' 45" R
Ay
İkizler
23° 47' 33" R
Merkür
Terazi
25° 26' 06" R
Venüs
Akrep
19° 32' 32" R
Mars
Terazi
08° 27' 40" R
Jüpiter
Kova
23° 00' 12" R
Satürn
Kova
07° 01' 17" R
Uranüs
Boğa
14° 11' 39"
Neptün
Balık
21° 24' 49"
Plüton
Oğlak
24° 19' 57"
Chiron
Koç
10° 54' 21"
Lilith
İkizler
07° 56' 21"
True Node
İkizler
03° 26' 04"
Son Güncelleme : 28/09/2021 04:00

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>