22 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

22 Şubat Hangi Burç

22 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 22 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

22 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Sizin bakış açınız daralıyor. Kasvetli ve çekingen düşünceleriniz var. Ayrıntılarla ilgilenmek ve tek-istikrarlı yükümlülükleri yerine getirmek için iyi bir dönemdir. Siz riskten çok korktuğunuz için fırsatları kaçıra bilirsiniz. Neşelenin!

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Sevdiğiniz kişiye karşı daha sevecen bir tutum takınmalısınız. Onunla bazı konularda uzlaşmakta zorluk çekiyorsunuz. Gergin haliniz ve sinirli tavırlarınız iş arkadaşlarınızla aranızda gerginlik yaratıyor. Özellikle bugün biraz daha sakin olmaya çalışın. Düşüncelerinizi sakin bir dille ifade etmelisiniz. Alacaklarınızı zamanında tahsil edemeyebilirsiniz. Ödemelerinizi dengelemeye çalışın. Sağlığınız iyi durumda. Siz yine de egzersiz yapmayı ihmal etmeyin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Bugün ikili ilişkilerinizde yapacağınız görüşmeler önemli olabilir. Var olan ilişkinizde yaşadığınız sorunlar yeniden gündeme gelebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün zihninizin bir hayli karışık olacağına işaret etmekte, İsteklerinizi ve yaptıklarınızı sorgulayacağınız bir gündesiniz. Geçmişte size doğru gelen şeyler bugün gelmeyebilir ve o dönemlerde istemeden de olsa sergilediğiniz davranışlarınızdan pişmanlık duyabilirsiniz. Bu duyguyu olumsuzluk olarak algılamaktansa kendinize yaptığınız bir öz eleştiri olarak değerlendirip kendinize yeni bir yol çizebilir ve bundan sonrası için içinizde ki sesi dinleyerek doğrularınızı hayata geçirebilirsiniz. Uzun süredir sabrettiğiniz konularda isyan bayrağını çekebilir ve ilişkinizi sorgulayarak haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz tavırlarını düzeltmesi için eşinize ciddi bir uyarı yapabilirsiniz. Kıskançlıkların sebep olacağı tartışmalara karşı ise tahammül göstermeniz oldukça güç. Bu süre içinde bekar Balık'lar kısa süreli ilişkiler içine girmekten uzak durmalı anlık heveslerle duygularınızı birbirine karıştırmadan hareket etmelisiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Şubat 2017 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar saat 01:17 Güneş-Kuzey Düğüm görünüm etkisinde, ilişkimizde bağlılık son derece önemlidir. Eğer sizin bu anlamda sorununuz varsa, her iki taraf da birbirine gereken anlayışı göstermez. Tabii ki bu bir problemdir. Yapılması gereken, gerçekçi bir analizdir. Artı ve eksileriyle ilişkimizi gözden geçirmeliyiz. Saat 08:08 Ay-Venüs görünüm etkisinde, para kazanmak amaçlı işlerimize ağırlık veririz. Fakat hayat şartları bazen istemediğimiz insanlara bizi mecbur bıraktığı için, zorluklar gözümüzden daha fazla büyüyebilir. Sabah saatlerinde biraz sakin olmakta yarar var. Saat 08:35 Ay-Neptün görünümü, hem inancınızı güçlendirici hem de engellerin üstesinden gelebilmeniz adına şifalandırıcıdır. Önderlik ettiğiniz ve mücadelesini verdiğiniz her alanda hakikatlerin peşine düşmeniz gerektiğini hatırlatan bu olumlu enerji zorlukları geride bırakabilmenizi sağlayıcıdır. Ders verici acı tecrübeleri yaşadığınıza üzülmeyiniz. Çünkü bu yaşanılanlar sayesinde eğri ile doğruyu birbirinden ayırmayı öğrendiniz. Canınız yandı belki ama kendinizi korumayı sonunda başardıysanız o zaman sorun yok demektir. Saat 12:02 Mars-Pluto mücadeleci görünümü, sizi finansal kazanç yönünde mücadeleci kılıyor. Gücünüzü kanıtlamak istersiniz. Özellikle hedefinize varmak için ne olursa olsun her türlü engelin üzerinden atlamaktan yanasınız. Bunlar olumlu tabii ki. Ancak risk almadan, insanlarla karşı karşıya gelmeden, çıkarlarınızın farkında olarak bu dar patikadan geçmeniz gerekiyor. Kolay değil. Ancak zor da değil. Dikkat edilecek nokta, sosyal hayatınıza önem vermek, güçlü ilişkiler kurmak ve yetenekli olduğunuz alanlara yönelerek sıkı çalışmaktır. Pluto etkisi sizleri güçlendiricidir. İşini bilen kaptan demişler. Biz de bilelim. Saat 22:34 Ay-Pluto kavuşumu etkisi altında, sevgilimizin duygu ve ihtiyaçlarımıza karşı daha hassas olması gerektiğini işaret eder. Güvende olmak için sevdiğimiz kişinin bize olan yaklaşımı son derece önemli. Bu enerji, her durumu ciddiyetle ele almamızı sağlıyor. Saat 23:12 Ay-Mars görünümü, toplumsal ilişkilerimizde güven, ciddiyet, sorumluluk olgularını ön planda tuttuğumuzun işaretçisidir. İşimize, dostluklarımıza önem veririz. Herkesle öyle fazla samimi olmayız. Parasal konularda ise, aktif bir harcama meyli görülebilir. Ancak kazanmaya dönük işlerde hırsımızın yükseldiğini fark ederiz. Beklentilerimize uygun bir gün geçirmemiz dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Şubat 2016 Balık Burcu Yorumu

Günün ilk yarısı tartışmalı durumlar ve anlaşmazlıklar açısından riskli görünüyor. Beklediğiniz haberler de istediğiniz gibi gelmeyebilir. Günün ikinci yarısı iletişim kanalları çok daha açık olacak. Haber trafiği yoğunlaşacak.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
07° 50' 13" R
Ay
Terazi
06° 38' 19" R
Merkür
Yay
08° 12' 23" R
Venüs
Oğlak
19° 47' 25"
Mars
Akrep
20° 35' 08"
Jüpiter
Kova
25° 13' 58"
Satürn
Kova
08° 52' 47"
Uranüs
Boğa
11° 48' 10"
Neptün
Balık
20° 24' 12"
Plüton
Oğlak
25° 00' 30"
Chiron
Koç
08° 36' 56"
Lilith
İkizler
14° 53' 49"
True Node
İkizler
01° 42' 29"
Son Güncelleme : 29/11/2021 23:30

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2021, Pazartesi 29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Başak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Yaklaşık bir buçuk yıldır devam eden İkizler Yay hattındaki tutulma... Devamını Oku >>