22 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

22 Şubat Hangi Burç

22 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 22 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

22 Şubat 2023 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık; bugün maddi kaynaklar, gelirlerinizle ilgili şans sizinle olacak. Trafik, seyahat, kardeşler, yakın çevre, eğitimde ise ani sorunlar gündeme gelebilir. Ev, aile, gayrimenkul konularında karar alabilirsiniz. Güzel bir gün dilerim.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Şubat 2022 Balık Burcu Yorumu

Gizli kalan düşüncelerinizi paylaşıyorsunuz. Duygusal olarak biriktirdiğiniz yaşanmışlıklarınız sorumluluk duygunuzu baskılayabilir. İçinizde var olan her şeyi paylaşabilirsiniz kurduğunuz cümlelerde seçici olmaya önem göstermelisiniz.   

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Ailenizle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ani çıkışlar yapmak hiçbir sorunu çözmeyeceği gibi durumu daha da zorlaştırabilir. Bu gergin ve duygu değişkenliğinin olduğu anlarda, kendinize hakim olmak ve olayları tüm açılarıyla düşünmeniz gerekiyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Bir önceki günün hareketli akşamından sonra, bugün kalkıp kendine gelmekte zorlanabilirsin. Ancak üzerindeki yorgunluğun tatlı bir yorgunluk olduğunu bilmek yüzünde tebessüm oluşmasını sağlıyor. Yalnız yaşayan bir Balık burcuysan, ailenden alacağın telefon onları özlediğini sana hatırlatıyor. Gün içinde programın yoksa aileni ziyaret edebilirsin. İlişkisinde sorunları olan bir Balık burcuysan, sevgilinle aranızdaki sorunları çözmek için duygusal konuşmalar yapabilirsin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Bazı konularda dile getirmekten çekinseniz de pişmanlıklarınız var. Onları sevin ve onlardan ders alın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün zihninizin bir hayli karışık olacağına işaret etmekte, İsteklerinizi ve yaptıklarınızı sorgulayacağınız bir gündesiniz. Geçmişte size doğru gelen şeyler bugün gelmeyebilir ve o dönemlerde istemeden de olsa sergilediğiniz davranışlarınızdan pişmanlık duyabilirsiniz. Bu duyguyu olumsuzluk olarak algılamaktansa kendinize yaptığınız bir öz eleştiri olarak değerlendirip kendinize yeni bir yol çizebilir ve bundan sonrası için içinizde ki sesi dinleyerek doğrularınızı hayata geçirebilirsiniz. Uzun süredir sabrettiğiniz konularda isyan bayrağını çekebilir ve ilişkinizi sorgulayarak haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz tavırlarını düzeltmesi için eşinize ciddi bir uyarı yapabilirsiniz. Kıskançlıkların sebep olacağı tartışmalara karşı ise tahammül göstermeniz oldukça güç. Bu süre içinde bekar Balık'lar kısa süreli ilişkiler içine girmekten uzak durmalı anlık heveslerle duygularınızı birbirine karıştırmadan hareket etmelisiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
18° 13' 48" R
Ay
Kova
28° 15' 59" R
Merkür
Boğa
26° 41' 15"
Venüs
Aslan
03° 29' 27"
Mars
Aslan
11° 22' 22"
Jüpiter
Boğa
05° 08' 43"
Satürn
Balık
07° 09' 08"
Uranüs
Boğa
20° 39' 02"
Neptün
Balık
27° 33' 40"
Plüton
Kova
00° 02' 05"
Chiron
Koç
19° 08' 33"
Lilith
Aslan
17° 00' 05"
True Node
Boğa
03° 03' 25"
Son Güncelleme : 09/06/2023 10:20

Astroloji Gündemi

9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 9 Haziran 2023, Cuma 9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Gerilimi yüksek iki günün ardından sabah saatlerinde inatlaşmaya devam edebiliriz. Hatta kendimizi uzlaşmaya ve anlaşmaya iyi... Devamını Oku >>