17 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

17 Şubat Hangi Burç

17 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 17 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

17 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Eğlence ve rahatlama isteğiniz ile yaratıcılığınızın artması, dikkatinizi toplamak konusunda zorlanmanıza neden olabilir. Sevdiğiniz insanı sosyal çevreniz içine sokmaya çalışırken zorlanmanız, kafanızı iyice karıştırabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Beğeni topluyorsun!Geçmiş saplantılarından yavaşça kurtulmaya başladığın şu günlerde, çevrendekilere yaklaşımın da pozitif anlamda gelişiyor. Bu durumun hayatına getireceği değişimlere sen bile inanamayacaksın. Uzun zamandır rafa kaldırdığın benliğini sergilemek için güzel bir gün. Evli bir Kova burcuysan, eşinle birlikte arkadaşlarınızı bir araya getirecek bir yemek daveti verebilirsiniz. Akşam saatlerinde sürpriz aramalarla karşılaşabilirsin. Yazınsal işlerle uğraşıyor ya da sanatın herhangi bir dalıyla ilgileniyorsan çalışmalarınla ilgili bugün etrafından beğeni toplayabilir, bu anlamda yeni işler alabilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Uzun zamandır biriktirdiğiniz özel işlerinizi yapmanız için önemli bir fırsat bugün elinize geçebilir. İhmal etmezseniz önemli bir yükten kurtulacaksınız. Sevdikleriniz kendinizden emin ve cana yakın tavırlarınızdan çok hoşlanıyorlar. Bugün yakınlaşma fırsatını bulduğunuz birisi size uzaktan yanlış bir izlenim verdiğinizi söyleyebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceksin. Kararsız tutumlarından çevrendekilerin şikayetçi olduğunu fark edebilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Şubat 2016 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kovalar 17 Şubat - 12 Mart tarihleri arasında burcunuz üzerinde ilerleyecek Venüs dönemi genel olarak çevresel ilişkilerde, aşk hayatınızla ilgili konularda, paylaşım ve yenilik anlamındaki gelişmelerde şanslı bir zamanın işaret eder. Özgürlüğünüz, bireylik duygunuz, insanlarla olan irtibatınız, kendinizi güçlü bir şekilde dışa yansıtmanız mümkündür. Arkadaşlarınızla paylaşım, çevrenizle temasınız bu süreçte ön plandadır. Fikir paylaşımlarında bulunmak, sosyal medyada güçlenmek, değişime açık bir yüreklilikle katılmak sizin için kolaydır. Yeni biriyle tanışabilirsiniz. Sürpriz fırsatlarla karşılaşırsınız. İdeallerinizi gerçekleştirmek arzunuz yoğunlaşır. İnsanlar sizi ilgiyle takip ederler. İlgi çekici bulunursunuz. Düşünülmemiş, sıra dışı işler, uğraşılar, hobiler, kültürel faaliyetler, çocuklarla ilişkiler bu dönemde etkilidirSaat 05:02 Ay-Jüpiter görünümü, düşündüğünüz bazı işlerin mutlaka yeniden ve etraflıca ele alınmasını gerektiriyor. Hesabı bilirseniz, sıkışmazsınız. Genel olarak bu görünüm zamanı hoşça geçirmenizi sağlayıcıdır. Tabii ki, siz olumlu düşünmeye gayret ederseniz.Saat 18:37-21:24 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bir mesele üzerinde düşünmek, neler eksik veya tamam diye tespitlerde bulunmak mümkündür. Eğer nişan, nikah veya sözlenme gibi bir ciddi durum söz konusuysa, bu saatlerde tarih belirlemek yanlış olur. Aşk evinizde etkili olacak boşluk hali, yeni bir buluşma, biriyle tanıştırılma, randevu belirlemek, anlamında sakıncalıdır.Ay-Yengeç burcu seyir etkinliği Saat 21:24 itibariyle başladığında, sizi hiç kimsenin eleştirmesine veya yönlendirmesine izin vermediğiniz gibi, kendi değerlerinize öylesine sahip çıkarsınız ki, yanlış veya  sizi  haklı gösterecek sözler sarf edebilirsiniz.Güven dolu yarınlar hepimizin olsun. Gönlümüzden geçenler bize eş olsun dileğimle,

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları