30 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

30 Ocak Hangi Burç

30 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 30 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

30 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumu

Şu anda istemiyorsan zor durumlarla başa çıkmak zorunda değilsiniz. Kaçınma uzun vadeli bir çözüm değil, ancak şimdilik yeterince iyi. Bir sürü farklı güçlükle uğraşmak zorunda kalmadan bir gün geçirmeyi hak ediyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Finansal konuda istediğiniz desteği hiç ummadığınız yerden bulabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

İş hayatınız ve kariyer gelişiminiz ile ilgili konulara ağırlık vereceğiniz, bunlarla ilgili olarak da iş arkadaşlarınızla, ortaklarınızla veya üstlerinizle sürekli toplantı halinde kalabileceğinizi bir gündesiniz. Söylenenleri doğru anlamaya ve fikirlerinizi de açık şekilde ifade etmeye çalışmalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kovalar saat 09:53 Venüs-Kuzey düğüm karşıtlığı ilişkide yönlendirilmeye meyilli olduğunuzu gösteriyor. Uymaya çalışıyorsunuz. Belki de kendinizi sorgulamaktan kaçıyorsunuz. Siz bir ilişkiden ne bekliyorsunuz, paylaşım ne demek, hayatı birlikte kotarmak ne anlama geliyor? Kendinizden taviz verdiğiniz bir ilişki yaşıyorsanız bu yanlıştır veya sürekli kendinizi merkeze koyuyorsanız, gururlu davranıyor, sadece kendinizi haklı buluyorsanız bu da yanlıştır. Sağlıklı bir ilişki güven, dürüstlük, içtenlik üzerine kurulmadığı sürece tatmin edici olamaz. Gelin bugün, kendinize sorular sorun. Ben kimim, mutlu muyum, neler bekliyorum, neler veriyorum, neler alıyorum. Kendinize ve ilişkinize ayna tutun. Gördüğünüz gerçekleri reddetmeyin ama gelişmek için doğru tercihlerde bulunun. Saat 13:47 Ay-Uranüs görünümü, duygusal yaşamınız-bağlantılarınız ve çalışma hayatınızla ilgili konularda düzenleme ve işler hale getirme çabanızı işaret ediyor. Siz yenilikçi düşünen kişilersiniz. Bulunduğunuz ortamda zekanızla, duruşunuzla ve buluşlarınızla daima göz doldurursunuz. Ancak eski kafalı, sisteme aşırı bağlı insanlar nedeniyle sıkılabilirsiniz. Saat 19:41-21:54 arasında boşluk etkisindeyiz. Çevrenizdeki insanlar hayata olumlu bakan kişilerse, kendinizi huzurlu hissedersiniz. Pozitif düşünen insanlarla olmak hoşunuza gider. Ailevi meseleler üzerinde hassasiyet gösterebilirsiniz. Hayatınızdaki tüm gerekli, gereksizleri ayırmak ve boşu boşuna zaman kaybetmek istemezsiniz. Saat 21:54 itibariyle Ay-Aslan burcuna geçiş yapacak. Bekar Kovalar, kendini ifade edebilen, güçlü, cömert yaradılışta olan bir kişiye ihtiyaç duyabilir. Evli Kovalar, eşlerinin ilgili davranmasını beklerler. Yalnız Kovalar sosyal ilişkilere önem vererek, kafalarına uygun bir kişiyle tanışma fırsatı bulabilirler. Kendisini gizleyen, sürekli bencil davranan bir kişiyle anlaşmanız bugün pek kolay olmaz. Ay-Aslan geçiş günlerinde hiçbir şey için zorlanmaya gelemeyiz. Karşıt burcumuzda ilerlediği için, toplumsal konularda bir hayli hassas oluruz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ocak 2017 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kovalar, Saat 03:40 Ay-Kuzey düğüm görünümü, gelir-gider dengesinin gözetilmesi, maddi ve manevi anlamda tevazu içinde yaşanması, verici ve cömert davranışlarımızın da, geleceğimizi düşünerek ayarlanmasının önemli olduğunu gösteriyor. Saat 14:17 Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşiyor. Çevrenizle olan irtibatımız ılımlı hale geliyor. Manevi zenginliğimiz yükseliyor. Birilerinin bize dışarıdan mutlu-mutsuz-hatalı-eksik-güzel-çirkin diye nitelendirmesi yerine, bizim kendimiz için düşündüklerimizi önemsememiz gerekir. Yeni haftanın sizlere arzuladığınız başarı, mutluluk ve huzuru getirmesi dileğimle,

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ocak 2016 Kova Burcu Yorumu

Yarardan çok zarar getiren hoşgörülerle sürdürdüğünüz dostluklar var. İleriki zamanlarda bu konudaki bazı birikimler patlamalara neden olabilir. Bu günlerde güçlü ve şuurlu olmanızı gerektirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazı zaaflarınızın farkında olmanıza rağmen, onları gidermek konusunda ağır kanlı kalabiliyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 35' 48" R
Ay
İkizler
17° 23' 53" R
Merkür
Terazi
13° 18' 28" R
Venüs
Yay
18° 27' 27"
Mars
Terazi
26° 07' 24"
Jüpiter
Kova
22° 24' 07"
Satürn
Kova
07° 02' 11"
Uranüs
Boğa
13° 14' 31"
Neptün
Balık
20° 47' 08"
Plüton
Oğlak
24° 23' 41"
Chiron
Koç
09° 43' 35"
Lilith
İkizler
10° 54' 11"
True Node
İkizler
01° 54' 51"
Son Güncelleme : 24/10/2021 22:20

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>