30 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

30 Ocak Hangi Burç

30 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 30 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

30 Ocak 2022 Kova Burcu Yorumu

Gündeminin belirleyicisi sağlık konuları olacak. Aile büyüklerinden birisinin sağlığı hakkında sevindirici haberler alabilirsin. 2021 yılının Aralık ayında başlayan Venüs Retro’su bugün sona eriyor. Sosyal çevren ile olan iletişimin güç kazanabilir. İlişkisi yeni sonlanmış bir Kova burcuysan, mantığın ile kalbin arasında bir seçim yapman gerekebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumu

İş hayatınız ve kariyer gelişiminiz ile ilgili konulara ağırlık vereceğiniz, bunlarla ilgili olarak da iş arkadaşlarınızla, ortaklarınızla veya üstlerinizle sürekli toplantı halinde kalabileceğinizi bir gündesiniz. Söylenenleri doğru anlamaya ve fikirlerinizi de açık şekilde ifade etmeye çalışmalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Bir karar mı vermeye çalışıyorsunuz? Seçenekleri değerlendirmeniz çok uzun zaman alıyor olabilir ancak bu kararsızlığınız sizi kaosa sürükleyecek. Arkadaşlarınızın acele etmenizi söylemesi çok normal, artık bir karara varmalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Gelecek beklentilerinizi gerçekleştirmek için adım atabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yaratıcılığınızı ve insan ilişkilerinizi kullanarak ilerleme kaydedebilirsiniz. Sosyal konular gündeminizi meşgul edebilir. Meslek grubundan arkadaşlarınla bir araya gelmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler var.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kovalar saat 09:53 Venüs-Kuzey düğüm karşıtlığı ilişkide yönlendirilmeye meyilli olduğunuzu gösteriyor. Uymaya çalışıyorsunuz. Belki de kendinizi sorgulamaktan kaçıyorsunuz. Siz bir ilişkiden ne bekliyorsunuz, paylaşım ne demek, hayatı birlikte kotarmak ne anlama geliyor? Kendinizden taviz verdiğiniz bir ilişki yaşıyorsanız bu yanlıştır veya sürekli kendinizi merkeze koyuyorsanız, gururlu davranıyor, sadece kendinizi haklı buluyorsanız bu da yanlıştır. Sağlıklı bir ilişki güven, dürüstlük, içtenlik üzerine kurulmadığı sürece tatmin edici olamaz. Gelin bugün, kendinize sorular sorun. Ben kimim, mutlu muyum, neler bekliyorum, neler veriyorum, neler alıyorum. Kendinize ve ilişkinize ayna tutun. Gördüğünüz gerçekleri reddetmeyin ama gelişmek için doğru tercihlerde bulunun. Saat 13:47 Ay-Uranüs görünümü, duygusal yaşamınız-bağlantılarınız ve çalışma hayatınızla ilgili konularda düzenleme ve işler hale getirme çabanızı işaret ediyor. Siz yenilikçi düşünen kişilersiniz. Bulunduğunuz ortamda zekanızla, duruşunuzla ve buluşlarınızla daima göz doldurursunuz. Ancak eski kafalı, sisteme aşırı bağlı insanlar nedeniyle sıkılabilirsiniz. Saat 19:41-21:54 arasında boşluk etkisindeyiz. Çevrenizdeki insanlar hayata olumlu bakan kişilerse, kendinizi huzurlu hissedersiniz. Pozitif düşünen insanlarla olmak hoşunuza gider. Ailevi meseleler üzerinde hassasiyet gösterebilirsiniz. Hayatınızdaki tüm gerekli, gereksizleri ayırmak ve boşu boşuna zaman kaybetmek istemezsiniz. Saat 21:54 itibariyle Ay-Aslan burcuna geçiş yapacak. Bekar Kovalar, kendini ifade edebilen, güçlü, cömert yaradılışta olan bir kişiye ihtiyaç duyabilir. Evli Kovalar, eşlerinin ilgili davranmasını beklerler. Yalnız Kovalar sosyal ilişkilere önem vererek, kafalarına uygun bir kişiyle tanışma fırsatı bulabilirler. Kendisini gizleyen, sürekli bencil davranan bir kişiyle anlaşmanız bugün pek kolay olmaz. Ay-Aslan geçiş günlerinde hiçbir şey için zorlanmaya gelemeyiz. Karşıt burcumuzda ilerlediği için, toplumsal konularda bir hayli hassas oluruz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ocak 2017 Kova Burcu Yorumu

Hiç bir fikri kolay kabul etmeyebilirsiniz bugün. Çünkü olukça titiz davranıyorsunuz. Tam tersine bugün son derece uyumlu ılımlı olmalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
04° 13' 06" R
Ay
Koç
07° 00' 42" R
Merkür
Boğa
28° 40' 51"
Venüs
Koç
26° 17' 31"
Mars
Koç
00° 21' 13"
Jüpiter
Koç
02° 39' 21"
Satürn
Kova
25° 09' 47"
Uranüs
Boğa
15° 56' 39"
Neptün
Balık
25° 08' 03"
Plüton
Oğlak
28° 26' 51"
Chiron
Koç
15° 11' 20"
Lilith
Yengeç
04° 30' 30"
True Node
Boğa
22° 30' 14"
Son Güncelleme : 25/05/2022 13:40

Astroloji Gündemi

25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 25 Mayıs 2022, Çarşamba 25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabaha karşı erken saatlerde Ay, son açısını Balık burcundaki Mars ile yapacağından tepkisel olabilir; duygularımızın etkisiy... Devamını Oku >>