25 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

25 Ocak Hangi Burç

25 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 25 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

25 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumu

İlişkinizle ilgili duyduğunuz kaygıları partnerinizle paylaşırsanız, yersiz olduğunu anlayarak daha fazla büyütmeden çözebilirsiniz. Gereksiz tartışmalardan uzak kalmak istiyorsanız onun da bazı isteklerini yerine getirmeye çalışın. Mesleğinizle ilgili bazı değişiklikler yapmaya çok hazır görünüyorsunuz. Bununla ilgili çok ilginç düşünceleriniz var. Bu düşüncelerinizle ilgili destek arayışlarınız sonuçsun kalmayacak. Finansal kararlarda her şeyden önce riskleri hesaplamalısınız

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Burcunuzda oluşan yeniay sizi özgüveniniz konusunda destekliyor. Kendinizi rahatlıkla güçlü ve özgün bir şekilde ifade edebildiğiniz bir dönemdesiniz. Özgüveniniz yüksek olabilir. Kendinizi merkeze alan yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Finansal konularda yanılgıya düşmemek için içinde bulunduğunuz durumu iyi değerlendirmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Hayatına yeni bir yol çizmek istiyorsun!İletişim için mükemmel bir gün. Kişisel gelişimine katkı sağlayacak gelişmelerin içinde bulunabilirsin. İşinden memnun olmayan bir Kova burcuysan, gün içerisinde sık sık kendini sorgulayacaksın. Beni en çok ne mutlu eder, ne iş yaparsam daha verimli olurum? gibi sorularla kendine yeni bir yol çizmeye çalışacaksın. İlişkisi olan ya da evli bir Kova burcuysan, değer verdiğin kişiyle bazı konularda fikir ayrılıkları yaşayabilirsin. Fikirlerinin doğruluğu konusunda ısrarcı olman ne kadar doğru? Bunu bir düşünmende fayda var. Kardeşlerinle aranda oluşan güven problemini bir kenara bırakmalısın. Ailenin uzun zamandır bir araya gelmesini fırsata dönüştürebilirsin. Bu dönem hobilerine yönelmek istiyorsun ve internetten araştırdığın dil programı ilgini çekebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Beklemediğiniz bir haber alacak ve çok duygulanacaksınız. Büyük bir keyif ve istekle hemen harekete geçebilirsiniz. Planlarınızı uygulayabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Kendinizi güçlü hissedeceksiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Ocak 2017 Kova Burcu Yorumu

Gizli kalmış olaylardan dolayı stresler yaşayabilirsiniz. Bu durum sizi bir şeyleri kabullenmek zorunda bırakabilir. Bugün kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Yaşadığınız içsel süreçler nedeniyle dağılabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızı bitirmek için zaman harcayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle plan yapabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Ocak 2016 Kova Burcu Yorumu

Dostlarınız üzerinde bıraktığınız iyi düşünceler, uzak bir yerlerde çok sıkça anılmanıza neden oluyor. Yakında biraz tereddütlü bir sevinç yaşayabilirsiniz. Zamansız geldiğini düşüneceğiniz bu sevinç, sizde genel bir rahatlama yaratacak. Son derece ciddi bir konuda gevşeklik göstermek üzeresiniz. Bu sizin tarzınız olmadığı halde, bazı öngörülerinizle böyle davranmaya yöneliyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
03° 37' 54" R
Ay
Yengeç
11° 31' 26" R
Merkür
Terazi
15° 28' 55" R
Venüs
Yay
20° 32' 32"
Mars
Terazi
27° 29' 15"
Jüpiter
Kova
22° 27' 14"
Satürn
Kova
07° 05' 12"
Uranüs
Boğa
13° 09' 35"
Neptün
Balık
20° 44' 50"
Plüton
Oğlak
24° 24' 50"
Chiron
Koç
09° 38' 37"
Lilith
İkizler
11° 07' 45"
True Node
İkizler
01° 58' 27"
Son Güncelleme : 26/10/2021 23:20

Astroloji Gündemi

Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor 26 Ekim 2021, Salı Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor Bugün Ay, Yengeç burcundaki yaklaşık 2.5 gün süren yolculuğuna başlıyor. Günün ilk yarısı hassas, sezgisel ve son derece uyum... Devamını Oku >>