1 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

1 Ocak Hangi Burç

1 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 1 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

1 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Karşı tarafa soru sorma hakkı bile tanımıyorsunuz. Biraz ılımlı tarzda hareket ederek başarıyı yakalayabilirsiniz. Duygularınızın dalgalandığı bir...

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Yeni yılın ilk günü korkularınızla baş ederek geride kalmalarını sağlıyorsunuz. Aldığınız manevi destekle yeni bir güne umutla başlıyorsunuz. Devamını getirmek sizin elinizde. Değişime karşı durmayın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Yeni yılın ilk gününe dinamik bir giriş yapıyorsun. Dün akşam gösterdiğin performansın, hala çevren tarafından konuşuluyor. Bugün senin için dinlenme zamanı. Motive olacağın alanlara odaklanmaya çalışacaksın. İlişkisi olan ya da evli bir Oğlak burcuysan, değer verdiğin kişiyle önemli kararlar alabilirsiniz. Birbirinize daha fazla zaman ayırmanız gerektiğini anlayacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ruh hali: İletişimi kuvvetlendirmek isteyeceksin! Mücadele gezegeni Mars, bugün ateş burcuna geçiş yapıyor. Senin açından gezegenlerin seyri oldukça yoğun. Ne zamandır işlerinden başını kaldıramıyorsan, bugün dinlenmek isteyeceksin. Ancak işler beklediğin gibi gitmeyebilir. Birlikte olduğun insanla iletişimini kuvvetlendirmek isteyebilirsin. Aşkını özellikle yazılı bir şekilde göstermek isteyebilirsin. Eğer yalnız yaşayan bir Oğlak burcuysan seni bugün de bir sürprizin beklediğini bilmelisin. Uzun zamandır görüşmediğin bir arkadaşının sürpriz ziyareti ile şaşıracaksın. Seyahat halinde olan bir Oğlak burcuysan dikkatli olmanı tavsiye ederim. Trafikte aksaklıklar yaşayabilirsin. Bir de aile konulu gündemlere ve para meselelerine dair dikkatli olmak gerekebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Yeni yılın ilk gününde ikili ilişkilerinizde kendinizi ifade edebilmek önemli olabilir. Aile hayatınız da otoriter davranabilirsiniz. Erkek figürleri gündeminizi etkileyebilir. İşlerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Eksiklerinizi gidermek için zaman yaratabilirsiniz. Gün içinde ortaklı konularla da ilgilenebilirsiniz. İşlerinizde alacağınız sorumluluklar gündeminizi etkileyebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 09:53 itibariyle etkili olacak Mars-Neptün kavuşumuyla, ailevi yaşam, ileriye dönük hedeflerimiz, sosyal ilişkilerimiz ve yakın çevremizle olan temaslarımızda hassasiyetimiz yüksek. İyi niyetimizin birileri tarafından pek dikkate alınmadığını düşünüyoruz. Bizim üzerinde durduğumuz, kritik ettiğimiz, böyle olsa diyerek iç geçirdiğimiz noktalar başkalarıyla aynı olmadığında, hayal kırıklığı yaşıyoruz. Kardeşimizin sorunu, aynı çevrede yaşadığımız kişilerin tavırları, ev içindeki sıkıntılarımız bizim de pek de arzu etmediğimiz durumlar. Ancak ben derim ki, bütün bunları böylesi bir bakış açısıyla ele alırsak daha fazla üzülürüz. Tabii ki haksızlık varsa, hakikaten göz göre göre birileri bizi yoruyorsa, kurban durumuna düşürüyorsa, mesafe koymamız yerinde olur. Ancak ortada bir neden yokken, her durumu alınganlık, endişe, korkuyla ele almak da yanlış olur. Bilinçli, mantıklı şekilde hareket etmek yararlıdır. Bu görünüm, sanatsal becerilerimiz, mistik faaliyetler, artistik yeteneklerimiz yönünde yaratıcı çalışmaların başarıyla yürütülmesini sağlar. Bu anlamda gayet olumludur. Saat 19:23 Ay-Uranüs arasındaki olumlu görünüm, hangi konuda olursa olsun kısıtlanmaktan pek hoşlanmadığınızın göstergesidir. Bir yandan güvenli olanı elde tutmak diğer yandan farklı bir şeyler yaparak hayatınızı renklendirme ihtiyacınız yoğundur. Saat 20:38 Ay-Jüpiter arasındaki görünümle, para meselelerinizi kökten çözecek bir iş veya gelişmenin beklentisi içinde olduğumuzu gösteriyor. Görevimizi elimizden geldiğince yapıyoruz ancak tam olarak rahat değiliz. Belki de iş sorunlarımız var. Ancak bir fırsat karşımıza çıkarsa rahat edeceğimizi düşünüyoruz. Bu görünüm, böyle bir desteğin işaretçisi gibi. Öyle bir şey olmalı ki, gönlümce ben de ihtiyaçlarımı alayım diye düşüneceğiz. Saat 21:04 Ay-Satürn görünümü, maddi konularda insanları kendi yararı adına kullanan kişilerden hoşlanmıyorsunuz. Sizin en sevmediğiniz davranış biçimi budur. Dürüstlüğü seviyorsunuz. Bazen hiç kimseyle konuşmaktan hoşlanmıyorsunuz. Çünkü güvenilecek insan fazla yok diye içinizden geçirebilirsiniz. 2017 Yılının sizlere hayırlı mutluluk, sağlık, başarı ve şans getirmesini dilerim.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
29° 34' 39" R
Ay
Kova
01° 10' 46" R
Merkür
İkizler
01° 23' 51" R
Venüs
Koç
20° 40' 00"
Mars
Balık
26° 44' 57"
Jüpiter
Koç
01° 48' 29"
Satürn
Kova
25° 03' 40"
Uranüs
Boğa
15° 40' 25"
Neptün
Balık
25° 02' 32"
Plüton
Oğlak
28° 29' 54"
Chiron
Koç
14° 58' 39"
Lilith
Yengeç
03° 58' 15"
True Node
Boğa
22° 29' 34"
Son Güncelleme : 20/05/2022 17:50

Astroloji Gündemi

20 Mayıs 2022 Cuma Günlük Astroloji Olayları 20 Mayıs 2022, Cuma 20 Mayıs 2022 Cuma Günlük Astroloji Olayları Ay Terazi burcundaki ilerleyişini sürdürürken uyum ve denge arayışımız da halen devrede...Ancak sabah saatlerinde bu uyumlu h... Devamını Oku >>