1 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

1 Ocak Hangi Burç

1 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 1 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

1 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Adından çok söz ettireceğin bir yıla giriyorsun. Çevrendekilerin senin ile ilgili söylediklerine kulak asmamalısın. Motivasyonunu düşürebilecek etkileri hayatından çıkarmaya karar vereceksin. Tatil gününü hobilerine yeniden yönelerek geçirmek isteyebilirsin. İş hayatında yeni gelişimleri karşına çıkaracak bir telefon alabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Her işinizde neden bu kadar aceleci davranıyorsunuz? Biraz yavaşlamanızda fayda var. Yapmak istediğiniz şeyler için bolca zamanınız var. Daha sakin davranmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ruh hali: İletişimi kuvvetlendirmek isteyeceksin! Mücadele gezegeni Mars, bugün ateş burcuna geçiş yapıyor. Senin açından gezegenlerin seyri oldukça yoğun. Ne zamandır işlerinden başını kaldıramıyorsan, bugün dinlenmek isteyeceksin. Ancak işler beklediğin gibi gitmeyebilir. Birlikte olduğun insanla iletişimini kuvvetlendirmek isteyebilirsin. Aşkını özellikle yazılı bir şekilde göstermek isteyebilirsin. Eğer yalnız yaşayan bir Oğlak burcuysan seni bugün de bir sürprizin beklediğini bilmelisin. Uzun zamandır görüşmediğin bir arkadaşının sürpriz ziyareti ile şaşıracaksın. Seyahat halinde olan bir Oğlak burcuysan dikkatli olmanı tavsiye ederim. Trafikte aksaklıklar yaşayabilirsin. Bir de aile konulu gündemlere ve para meselelerine dair dikkatli olmak gerekebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar yeni yılın ilk günü, saat 09:11 Ay-Yengeç burcu seyriyle başlıyor. Kendinize duyduğunuz güven, başta ailevi değerleriniz olmak üzere aşk hayatınızla alakalı meseleler üzerinde etkili olup, huzur içinde bir gün geçirmenizi sağlayabilir. Kafanızın içindeki sorulara cevap ararken, birileri veya farklı nedenlerin sizi baskı altına almasına izin vermeyiniz. Kimileriniz böyle bir yansıma altında, partnerinin kendisi için doğru bir tercih olmadığını bile bile ilişkisini sürdürmesi gerektiğine karar verebilir. Çünkü alışkanlıklar, şefkat duygusu veya yalnız kalma korkusu öylesine baskındır ki kişi yeni bir sayfa açmakta tereddüt eder. Oysaki bilinçli düşünerek, gerçeklerin farkında olarak beraberliğinizi gözden geçirdiğinizde neler yapmanız gerektiğini gayet net bir şekilde tespit edebilirsiniz. Bu enerji altında sahip olduğunuz değerleriniz gözünüzde büyüyebilir. Çünkü size aittirler. Onları korumak ve kollamak gereği duyabilirsiniz. 2018 yılının sizlere arzu ettiğiniz mutluluk, şans, sağlık ve başarıyı getirmesi dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 09:53 itibariyle etkili olacak Mars-Neptün kavuşumuyla, ailevi yaşam, ileriye dönük hedeflerimiz, sosyal ilişkilerimiz ve yakın çevremizle olan temaslarımızda hassasiyetimiz yüksek. İyi niyetimizin birileri tarafından pek dikkate alınmadığını düşünüyoruz. Bizim üzerinde durduğumuz, kritik ettiğimiz, böyle olsa diyerek iç geçirdiğimiz noktalar başkalarıyla aynı olmadığında, hayal kırıklığı yaşıyoruz. Kardeşimizin sorunu, aynı çevrede yaşadığımız kişilerin tavırları, ev içindeki sıkıntılarımız bizim de pek de arzu etmediğimiz durumlar. Ancak ben derim ki, bütün bunları böylesi bir bakış açısıyla ele alırsak daha fazla üzülürüz. Tabii ki haksızlık varsa, hakikaten göz göre göre birileri bizi yoruyorsa, kurban durumuna düşürüyorsa, mesafe koymamız yerinde olur. Ancak ortada bir neden yokken, her durumu alınganlık, endişe, korkuyla ele almak da yanlış olur. Bilinçli, mantıklı şekilde hareket etmek yararlıdır. Bu görünüm, sanatsal becerilerimiz, mistik faaliyetler, artistik yeteneklerimiz yönünde yaratıcı çalışmaların başarıyla yürütülmesini sağlar. Bu anlamda gayet olumludur. Saat 19:23 Ay-Uranüs arasındaki olumlu görünüm, hangi konuda olursa olsun kısıtlanmaktan pek hoşlanmadığınızın göstergesidir. Bir yandan güvenli olanı elde tutmak diğer yandan farklı bir şeyler yaparak hayatınızı renklendirme ihtiyacınız yoğundur. Saat 20:38 Ay-Jüpiter arasındaki görünümle, para meselelerinizi kökten çözecek bir iş veya gelişmenin beklentisi içinde olduğumuzu gösteriyor. Görevimizi elimizden geldiğince yapıyoruz ancak tam olarak rahat değiliz. Belki de iş sorunlarımız var. Ancak bir fırsat karşımıza çıkarsa rahat edeceğimizi düşünüyoruz. Bu görünüm, böyle bir desteğin işaretçisi gibi. Öyle bir şey olmalı ki, gönlümce ben de ihtiyaçlarımı alayım diye düşüneceğiz. Saat 21:04 Ay-Satürn görünümü, maddi konularda insanları kendi yararı adına kullanan kişilerden hoşlanmıyorsunuz. Sizin en sevmediğiniz davranış biçimi budur. Dürüstlüğü seviyorsunuz. Bazen hiç kimseyle konuşmaktan hoşlanmıyorsunuz. Çünkü güvenilecek insan fazla yok diye içinizden geçirebilirsiniz. 2017 Yılının sizlere hayırlı mutluluk, sağlık, başarı ve şans getirmesini dilerim.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Enerjiniz baskı yaratabilir ve büyük bir sıkıntı duyabilirsiniz. Fakat sevdiğinizin büyük bir desteğini alacak ve kendinizi çok güçlü hissedeceğiniz için sıkıntılar hafifleyecek.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
20° 44' 03" R
Ay
Boğa
14° 25' 06" R
Merkür
İkizler
11° 20' 39"
Venüs
İkizler
02° 36' 43"
Mars
Yengeç
10° 46' 30"
Jüpiter
Kova
29° 41' 10"
Satürn
Kova
13° 23' 46"
Uranüs
Boğa
11° 16' 39"
Neptün
Balık
22° 38' 59"
Plüton
Oğlak
26° 45' 56"
Chiron
Koç
11° 13' 05"
Lilith
Boğa
22° 26' 50"
True Node
İkizler
10° 44' 53"
Son Güncelleme : 11/05/2021 08:00

Astroloji Gündemi

11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Mayıs 2021, Salı 11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Mayıs 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>