1 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

1 Ocak Hangi Burç

1 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 1 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

1 Ocak 2024 Oğlak Burcu Yorumu

İdealist tavırlarınız başkalarına ters gelebilir fakat onları her konuda ikna edebileceksiniz. Sizden olumlu etkilenmeleri sizin lehinize gelişiyor. Bugün, detaylar üzerinde fazla duruyor ve olayları farklı bir şekilde yorumluyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ocak 2023 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak burçları, bugün hayallerinizin gerçeğe dönüşmesini büyük bir gururla izleyeceksiniz. Sadece hayata karşı edindiğiniz net tutuma bir süre ara vermeniz gerekiyor. Aksi halde karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremeden elinizin tersiyle itmek zorunda kalabilirsiniz. Olayları ve durumları objektif bir şekilde değerlendirmeyi deneyin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Arkadaşlarınla daha fazla zaman geçirmek için programını baştan düzenleyebilirsin. Onlarla geçireceğin zaman kendini daha iyi hissetmek için önemli olacak. Sorumluluklarını ertelemek yerine zamanını daha etkili kullanmakta fayda var.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Bazı sorumluluklar almanız gereken bu süreçte sizi fazladan sorumluluklar ile bunaltmaya çalışan, ya da kendi işlerini size yüklemeye çalışan iş...

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Yeni yılın ilk gününde gökyüzünde hayli güzel enerjiler var. Duyarlılığının yüksek olduğu bugün iletişime geçip kendini aktarman gereken kimseler varsa sabah saatlerini değerlendirmende fayda var. Senin için önemli bir kadınla ilgilenmen gerekebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Geçmişinizle ilgili birtakım hesaplaşmalarınız, bir an evvel birileriyle paylaşılmayı istiyor olabilir. Aile içindeki küçük problemlerden endişelenmeniz yersiz. Sizin dışınızda oluşan bu problemler, siz hiç karışmadan şu günlerde kendiliğinden hallolacak. Bu akşam bir davet alabilirsiniz. Reddedip evde dinlenmeyi seçmeniz zararınıza olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
08° 23' 52" R
Ay
Kova
19° 40' 36" R
Merkür
Boğa
20° 34' 04"
Venüs
İkizler
06° 40' 32"
Mars
Koç
21° 50' 22"
Jüpiter
İkizler
00° 46' 45"
Satürn
Balık
18° 36' 54"
Uranüs
Boğa
24° 01' 12"
Neptün
Balık
29° 37' 07"
Plüton
Kova
01° 56' 39"
Chiron
Koç
22° 08' 36"
Lilith
Başak
26° 33' 10"
True Node
Koç
14° 03' 27"
Son Güncelleme : 29/05/2024 09:50

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>