1 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

1 Ocak Hangi Burç

1 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 1 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

1 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Ay, Ateş burcunda başlıyor. Konuşulacağın bir yıla adım atıyorsun. Konuşulanların, motivasyonunu düşürmesine izin verme.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Hareketli bir gündem içindesiniz. Gün içinde eğitimler düzenleyebilirsiniz. Konuşma ve yazışmanın bol olduğu zamanlar var. Fikir düzeyinde aksiyon almak isteyebilirsiniz. Bu durum tartışmalara yol açabilir. Aldığınız kararları yazılı hale getirmeyi unutmayın. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

İş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu canınızı sıkabilir. Umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller. Uzaktan gelecek bir kişi bir anda hayatınızın akışını değiştirecek.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Geçmişinizle ilgili birtakım hesaplaşmalarınız, bir an evvel birileriyle paylaşılmayı istiyor olabilir. Aile içindeki küçük problemlerden endişelenmeniz yersiz. Sizin dışınızda oluşan bu problemler, siz hiç karışmadan şu günlerde kendiliğinden hallolacak. Bu akşam bir davet alabilirsiniz. Reddedip evde dinlenmeyi seçmeniz zararınıza olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Maddi kaynaklarınızın idaresi için gelişmiş teknik ve interaktif bankacılık sistemlerini araştırabilir, finansal iletişimlerinizde Merkür gerilemesi sonrasında dikkatli operasyonlar yapmak için hedefler koyabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar yeni yılın ilk gününü, saat 08:40 itibariyle etkili olacak Ay-Terazi burcu geçişiyle karşılıyoruz. Gün boyu, temel prensibimiz uyum ve iş birliği içinde hareket etmek olmalı. Bazı konularda özellikle mesleki kariyer, otoriteyle olan ilişkilerimizde biraz önce söylediğim iki olgunun önemi büyük. Tepe noktamızda ilerleyen Ay, doğal olarak görevimizi yaparken birilerinin takdirine ihtiyacımız olduğunu hissettiriyor. Kaldı ki bir Oğlak için sağlamlık ve garanti olmadan kendini rahat hissetmesi öyle kolay değildir. Ay-Terazi burcunda ilerlediğine göre insan içinden geldiği gibi davranmakta zorlanıyor. Aslında haklı olduğu konuda bile şüpheler içinde kalabiliyor. Söylese olmayacak, sussa ne işe yarayacak diye içinden geçiriyor. Demek oluyor ki, düşünmeden etmeden hareket etmemekte fayda var. Saat 14:05 Ay-Venüs görünümünde kendimizi hiçbir şeyin üzmesine, yormasına izin vermeyiz. Belli bir mesafede durarak ancak nezaketimizi koruyarak iletişimde bulunmayı tercih ederiz.   Yeni yılın sizlere arzu ettiğiniz her konuda mutluluk getirmesi dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Balık
12° 07' 23" R
Ay
Terazi
24° 45' 42"
Merkür
Kova
15° 14' 15"
Venüs
Balık
06° 11' 08"
Mars
Boğa
29° 02' 51"
Jüpiter
Kova
16° 57' 03"
Satürn
Kova
08° 37' 37"
Uranüs
Boğa
07° 39' 22"
Neptün
Balık
20° 18' 38"
Plüton
Oğlak
26° 04' 00"
Chiron
Koç
07° 19' 16"
Lilith
Boğa
14° 42' 40"
True Node
İkizler
15° 30' 40"
Son Güncelleme : 02/03/2021 15:00

Astroloji Gündemi

2 Mart 2021 Yükselen Burç Yorumları 2 Mart 2021, Salı 2 Mart 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 2 Mart 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında nele... Devamını Oku >>