5 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

5 Ocak Hangi Burç

5 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 5 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

5 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Muhtemelen çok rahat ve özgüvenli olduğunuz ve harika zaman geçirdiğiniz için, gittiğiniz her yerde işler kesinlikle harika hâle geliyor. Buna devam edin!

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Yaratıcı konularda daha aktif olabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiklerinizle, çocuklar için zaman ayırmak ve hayatın güzel yönlerine açık olmak güzel olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Maddenin değerini bilen Oğlaklar ilişkilerde güven arayışınız artabilir. Maddi konularda yaşamsal hedefleri gözden geçirmenizi sağlayacak olaylar gelişebilir. İlişkilerde sınrları hatırlatmak gerekebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün maddi konularda aradığınızı tam olarak bulamayabilir, ilişkilerinizde bastırılmış öfkenin yarattığı gerilim ve gizlenmiş duyguların açığa çıkması gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, daha güçlü, moralli ve kuralları koyan taraf olabileceksiniz. Ani tavırlar göstermek yerine, ilişkilerinizde anlatmak istediklerinizi sakince paylaşmanız faydalı olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Aşkta kendinizi şanssız hissedebilirsiniz fakat yakın çevrenizle iletişiminiz oldukça güçlü olacak. Duygularınız değişiyor. Duygusal karmaşa hissedebilirsiniz fakat endişelerinizi sevdiğinize yansıtmasanız iyi olacak. Özellikle bilgisine güvendiğiniz kişilerin tavsiyesini dinlemek size iyi gelecek. Yapmanız gereken şeyleri odaklanırsanız, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Bugünlerde bir iç ferahlığına ihtiyaç duyuyorsunuz. Bir süredir zamanla yarışan temponuz, sizi biraz bunaltmış gibi. Dost çevrenizdeki bazı davetlere zamansızlık gerekçesiyle kolayca hayır dememelisiniz. Hassas kişiliğiniz, ilişkilerde çok özel bir konumda olmanızı sağlıyor. Önümüzdeki günler içersinde, umutlarınızı yeniden yeşertecek gelişmeler var.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
03° 37' 29" R
Ay
Yengeç
11° 26' 28" R
Merkür
Terazi
15° 28' 26" R
Venüs
Yay
20° 32' 06"
Mars
Terazi
27° 28' 58"
Jüpiter
Kova
22° 27' 13"
Satürn
Kova
07° 05' 11"
Uranüs
Boğa
13° 09' 36"
Neptün
Balık
20° 44' 50"
Plüton
Oğlak
24° 24' 50"
Chiron
Koç
09° 38' 38"
Lilith
İkizler
11° 07' 43"
True Node
İkizler
01° 58' 26"
Son Güncelleme : 26/10/2021 23:10

Astroloji Gündemi

Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor 26 Ekim 2021, Salı Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor Bugün Ay, Yengeç burcundaki yaklaşık 2.5 gün süren yolculuğuna başlıyor. Günün ilk yarısı hassas, sezgisel ve son derece uyum... Devamını Oku >>