5 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

5 Ocak Hangi Burç

5 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 5 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

5 Ocak 2023 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Hassas olduğunuz konularda kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. İşlerinizi büyütmek için mücadele verebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak için uygun bir gündesiniz. Ticari konular gündeminizi etkileyebilir. Sevdiklerinizle birlikte programlar yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Detaylar senin için hiç olmadığı kadar önemli hale geliyor. Geçmişte elde ettiğin tecrübelerini kullanarak hataların önüne geçeceksin. Eğer evli bir Oğlak burcuysan, eşinle maddi konularda düzenleme yapmak isteyeceksin. Uzun zamandır gayrimenkul alma planların varsa, fırsat doğabilir. İlişkilerinde kontrolü ele almak isteyebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde yolculuklar, eğitim süreçleriniz, olası devam eden davalar, ortaklar, yakın dostlar ve partnerinizle iletişim konusunda geçici kaygılar, problemler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek iletişim problemlerinin giderildiği, sosyal ortamlarda bulunabileceğiniz, partnerinizle olumlu kararlar alabileceğiniz bir zamanda olacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Başarının somut kanıtlarını ölçümleyebileceğin bir gün. Sahip olduklarını değerlendirebilir, seni tatmin edip etmediklerine karar verebilirsin. Yeni bir alım yapabilirsin.Bu bir araba olabilir; ayrıca evinde bazı yeniliklere gidebilirsin. Seviyeni arttıracak bir şeylerin peşindesin. Maddi sahipliklerin üzerinden gururlanıyorsun; öyleyse sahip olduklarına yenilerini de ekle.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Bazı sorunlar kendiliğinden çözülüyor!İletişim gezegeni Merkür, bugün itibari ile burcunda hareket etmeye başlıyor. Zihnini ve kalbini yoran insanları hayatından çıkarmayı aklına koyduğunun farkındayım. Haklı olduğun konular elbette olabilir, fakat bunu süreklilik haline getirmek durumu itici bir hale sokuyor. Biraz daha sakin olursan, bugün sorunların kendiliğinden çözüldüğünü göreceksin. Gezegenlerin seyri de bazı sert kararların da yumuşamanı sağlayabilir; karar aşamasını rötara alabilir. Evli ya da ilişkisi olan bir Oğlak burcuysan, değer verdiğin kişiyle keyifli, eğlenceli bir o kadar da mutlu bir gün geçireceksin. Öte yandan bugünden itibaren bulunduğun ortamlarda varlığınla dikkatleri üstüne çekeceğini söyleyebilirim.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz işlerinizi olgunlaştırmak isteyebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularda daha aktif olmak isteyebilirsiniz. Eğitim işlerinizde yavaşlamalar olabilir. Gün içindeki değişiklikler işlerinizin hız kazanmasına neden olabilir. İkili ilişkilerinizde uyumu yakalamak zor olabilir. Daha fazla sorumluluk almak sizi geliştirebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
08° 58' 08" R
Ay
Boğa
19° 22' 53" R
Merkür
Başak
25° 32' 20" R
Venüs
Aslan
24° 39' 08" R
Mars
Terazi
23° 27' 33" R
Jüpiter
Boğa
14° 18' 38" R
Satürn
Balık
01° 24' 03"
Uranüs
Boğa
22° 36' 05"
Neptün
Balık
25° 55' 02"
Plüton
Oğlak
27° 54' 34"
Chiron
Koç
18° 04' 44"
Lilith
Aslan
29° 52' 33"
True Node
Koç
24° 54' 47"
Son Güncelleme : 02/10/2023 13:20

Astroloji Gündemi

2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 2 Ekim 2023, Pazartesi 2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Akrep burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saat sekiz civarında Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte... Devamını Oku >>