5 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

5 Ocak Hangi Burç

5 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 5 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

5 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Birtakım sıkıntılarınız olduğu anlamına gelir. Yaşadığınız sıkıntılar her ne konuda olursa olsun eninde sonunda çözülecekler. Ancak bunun için bir süre daha sabırlı olmanız gerekecek. Gereken çabayı ve sabrı gösterdiğinizde sıkıntılarınızın birer birer ortadan kalktığına şahit olacaksınız. Bunun anlamı ise işlerinizi genel olarak ertelemeyi tercih eden birisi olduğunuzu simgeler. Ancak bu şekilde devam ederseniz hiçbir şekilde sorunlarınızın üstesinden gelemeyeceksiniz. Sorumluluklarınızın bilincinde olarak hareket etmeniz ve işlerinizi ertelememiz birçok konuda hayatınızın yoluna girmesini sağlayacak. Eğer yaşadığınız ya da sevdiklerinizin yaşadığı bir sağlık sorunu varsa yakın zamanda şifa olacak. Haneniz içerisine giren sağlıkla oldukça iyi ve mutlu hissedeceksiniz. İtinayla sakladığınız bir sır var. Bu sırrı açığa çıkarmak isteyen sinsi kişilerin varlığını görüyorum. Çevrenizdeki bu iki düşmanınız resmen açığınızı kolluyor. Bu kişilere karşı sırlarınızın açığa çıkmaması adına oldukça dikkatli davranmanız gerekecek. Eğer öğrenirler ve açığa çıkarmayı başarırlarsa ciddi anlamda sıkıntı yaşayacaksınız. Bu duruma meyil vermek adına etrafınızdaki bu iki düşmanınıza karşı sırlarınızı itinayla saklamanız gerekecek. Aşk hayatınızda istediğiniz gelişmeler ne yazık ki gerçek olmayacak. Göz göre göre hislerinizi bastırarak aşk hayatınızda isteklerinizden vazgeçmeniz gerekecek. Ancak ilerleyen zamanlarda çok daha güzel bir kısmetiniz çıkacak. O zamana dek sabırlı olmanız gerekecek. Sakladığınız bir sırrınız her an ortaya çıkabilir. Bu sırrınız açığa çıktığında çok üzüleceksiniz. Bir süre ortalıklarda görünmek istemeyeceksiniz. Kabuğunuza çekilerek kendinizi dinleme fırsatı bulacaksınız. Geri dönüşünüz ve ayağa kalkışınız ise çok sağlam olacak. Geri döndüğünüzde kendinizi çok daha güçlü ve mutlu bir halde bulacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Bir süredir görmediğiniz yakın bir arkadaşınız ya da partneriniz sizi görmek isteyebilir. Bu nedenle, günün çoğunu harika bir ruh hali içinde geçirerek, buluşmayı dört gözle bekleyebilirsiniz. Paylaşacak çok fazla büyüleyici bilgiye sahip olacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. Arkadaşlarınızın desteğini yakından hissedeceksiniz

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün maddi konularda aradığınızı tam olarak bulamayabilir, ilişkilerinizde bastırılmış öfkenin yarattığı gerilim ve gizlenmiş duyguların açığa çıkması gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, daha güçlü, moralli ve kuralları koyan taraf olabileceksiniz. Ani tavırlar göstermek yerine, ilişkilerinizde anlatmak istediklerinizi sakince paylaşmanız faydalı olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde yolculuklar, eğitim süreçleriniz, olası devam eden davalar, ortaklar, yakın dostlar ve partnerinizle iletişim konusunda geçici kaygılar, problemler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek iletişim problemlerinin giderildiği, sosyal ortamlarda bulunabileceğiniz, partnerinizle olumlu kararlar alabileceğiniz bir zamanda olacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Yakın çevre ilişkilerinizde birtakım problemler yaşayabilirsiniz. Bazı konuşmalarınız arkadaşlarınızla bağlantılarınızda sıkıntı yaratabilir. Ticari anlaşmalarınıza dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları