5 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

5 Ocak Hangi Burç

5 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 5 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

5 Ocak 2023 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün olaylara daha hassas yaklaşabilirsin. Fakat bu hassasiyetin ikili ilişkinde anlaşmazlıklara sebep olabilir. Girdiğin çevrelerde dikkat çekebileceğin bir gün. Farklı insanlarla birlikte edineceğin yeni tecrübeler seni bugün oldukça heyecanlandırabilir. Eğer evli bir Oğlak burcuysan, eşinin ailesinde sağlık sorunları olan bir büyüğün gündeme gelebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Uzun süredir hayal ettiğiniz bir şey yavaş yavaş şekilleniyor ve sizin tarafınızdan gerçeğe dönüştürülmeyi bekliyor. Dönüştürün, çünkü bu tüm hayatınız kalıcı ve olumlu bir şekilde etkilenecek. Aileniz ve arkadaşlarınız da bu değişim çabasına olumlu yaklaşacak ve yol boyunca her adımınızda size destek olacaklar.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Birtakım sıkıntılarınız olduğu anlamına gelir. Yaşadığınız sıkıntılar her ne konuda olursa olsun eninde sonunda çözülecekler. Ancak bunun için bir süre daha sabırlı olmanız gerekecek. Gereken çabayı ve sabrı gösterdiğinizde sıkıntılarınızın birer birer ortadan kalktığına şahit olacaksınız. Bunun anlamı ise işlerinizi genel olarak ertelemeyi tercih eden birisi olduğunuzu simgeler. Ancak bu şekilde devam ederseniz hiçbir şekilde sorunlarınızın üstesinden gelemeyeceksiniz. Sorumluluklarınızın bilincinde olarak hareket etmeniz ve işlerinizi ertelememiz birçok konuda hayatınızın yoluna girmesini sağlayacak. Eğer yaşadığınız ya da sevdiklerinizin yaşadığı bir sağlık sorunu varsa yakın zamanda şifa olacak. Haneniz içerisine giren sağlıkla oldukça iyi ve mutlu hissedeceksiniz. İtinayla sakladığınız bir sır var. Bu sırrı açığa çıkarmak isteyen sinsi kişilerin varlığını görüyorum. Çevrenizdeki bu iki düşmanınız resmen açığınızı kolluyor. Bu kişilere karşı sırlarınızın açığa çıkmaması adına oldukça dikkatli davranmanız gerekecek. Eğer öğrenirler ve açığa çıkarmayı başarırlarsa ciddi anlamda sıkıntı yaşayacaksınız. Bu duruma meyil vermek adına etrafınızdaki bu iki düşmanınıza karşı sırlarınızı itinayla saklamanız gerekecek. Aşk hayatınızda istediğiniz gelişmeler ne yazık ki gerçek olmayacak. Göz göre göre hislerinizi bastırarak aşk hayatınızda isteklerinizden vazgeçmeniz gerekecek. Ancak ilerleyen zamanlarda çok daha güzel bir kısmetiniz çıkacak. O zamana dek sabırlı olmanız gerekecek. Sakladığınız bir sırrınız her an ortaya çıkabilir. Bu sırrınız açığa çıktığında çok üzüleceksiniz. Bir süre ortalıklarda görünmek istemeyeceksiniz. Kabuğunuza çekilerek kendinizi dinleme fırsatı bulacaksınız. Geri dönüşünüz ve ayağa kalkışınız ise çok sağlam olacak. Geri döndüğünüzde kendinizi çok daha güçlü ve mutlu bir halde bulacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Etrafınıza bakın ve kendinizi geliştirebileceğiniz ne kadar çok alan olduğuna inanın. Her yeni gün kendinize bir şeyler katmanız için yeni bir fırsat. Yeni bir hobi, yeni bir kitap ya da yeni bir sergi? Her biri ufkunuzu genişletmek için sizi bekliyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Maddenin değerini bilen Oğlaklar ilişkilerde güven arayışınız artabilir. Maddi konularda yaşamsal hedefleri gözden geçirmenizi sağlayacak olaylar gelişebilir. İlişkilerde sınrları hatırlatmak gerekebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
11° 25' 02" R
Ay
Aslan
17° 33' 41"
Merkür
Koç
26° 03' 18"
Venüs
Boğa
18° 30' 08"
Mars
Yengeç
03° 24' 33"
Jüpiter
Koç
19° 13' 17"
Satürn
Balık
02° 46' 08"
Uranüs
Boğa
16° 49' 06"
Neptün
Balık
25° 44' 02"
Plüton
Kova
00° 08' 41"
Chiron
Koç
15° 35' 60"
Lilith
Aslan
09° 17' 01"
True Node
Boğa
04° 14' 56"
Son Güncelleme : 01/04/2023 13:00

Astroloji Gündemi

1 Nisan 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 1 Nisan 2023, Cumartesi 1 Nisan 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Ay Aslan burcunda...Kendimizi ortaya koymak ve isteklerimizin peşinden ilerlemekten çekinmeyeceğimiz bir gün bizleri beklemek... Devamını Oku >>