9 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

9 Ocak Hangi Burç

9 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 9 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

9 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Gözlemci yanın ile bugün daha dikkatli olacaksın. Daha önce dikkatini çekmeyen konular bugün dikkatini çekebilir. Eğer sorunlu bir şekilde devam eden bir ilişkin varsa, ayrılığa dair konuşmaları yapamadığını fark edeceksin. Kısa kısa kaçamakların dışında kendine daha çok zaman ayırmak isteyebilirsin. Yeni hobi alanları araştırıyorsun.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Ciddi anlamda bir pişmanlık söz konusu ve anlatılmayan şeyler mevcut bir gün. Karşı karşıya gelmeye çekindiğinizi fark ettim. Sanki karşındaki insan sana karşı yaptığı hatalardan pişmanlık duyuyor ancak bunları sana anlatmaya çekiniyor. Biraz çekimser durduğunu ve insanlar ile arana mesafe koymaya çalıştığını söyleyebilirim. çok gözyaşı dökmüşsün. Özellikle son iki ayın senin için çok zor geçtiğini fark ettim. Yaşadığın duygusal problemleri kendin için daha da büyütmüş ve hayatı kendine zorlaştırmışsın. Öncelikle kendini sevmeli ve sana karşı yapılan her şeyi bir kenara koymanı tavsiye ediyorum. İnsanlara güvenmiyor ve affetmemeyi kendine yük ediyorsun. Affetmen o insanı tekrar hayatına almanı gerektirmez. Kendine yüklediğin yüklerden kurtulmalısın. bu adam ile konuşmalı ve onun ile söylemek istediğin her şeyi konuşmalısın. Bu sayede kendini daha iyi hissedebilir ve üstündeki yükten kurtulabilirsin. Sürekli kafanda dönüp duran düşünceler için yüzleşme yapman gerekli. Kendini bu konuşma sonrasında daha hafif hissedebilir ve bakış açını değiştirebilirsin. Hayatı pozitif yönleri ile ele almalı ve daha affedici bir tavır sergilemelisin. Özellikle en başta kendini affetmek yapacağın her şeyin başlangıcı olacaktır. Güzel bir gelecek tamamen senin elinde. İnsanlara karşı tutumların ile hayatına sen yön vereceksin. Aşk hayatının yoluna gireceğini ve mutluluğun seni bulacağını söyleyebilirim. Hak ettiğin mutluluk seninle olsun.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

00.14 - 10.43 saatleri arasında Ay Boşlukta hareket edecek. Bugün olaylara daha hassas yaklaşabilirsin. Fakat bu hassasiyetin ikili ilişkinde anlaşmazlıklara sebep olabilir. Hassas yapını gerçekçi bir bakış açısıyla yoğurman olayları en az hasarla atlatmanı sağlıyor. Para konusunda bu kadar katı olmak seni de yoruyor. Üstüne başına bir şeyler almak için alışverişin yolunu tutabilirsin. Evli bir Oğlak burcuysan, eşinle aranda yersiz tartışmaların olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün yapacağınız görüşmeler sizi çok keyiflendirecek. Düşüncelerinizin ne kadar doğru olduğunu anlayacak ve yeni planlar yapacaksınız. Harekete geçmek için büyük bir istek duyabilirsiniz. Uzaklara yolculuk yapmayı planlayabilir, geleceğe yönelik farklı istekler içine girebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Sorumluluklarının sana fazla geldiğini hissedebilirsin. Beklemediğin bir kişiyle telefon görüşmesi yapabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
09° 00' 11" R
Ay
Balık
17° 06' 23" R
Merkür
Yay
21° 25' 21" R
Venüs
Yay
18° 48' 32" R
Mars
İkizler
18° 47' 01"
Jüpiter
Balık
28° 53' 27"
Satürn
Kova
19° 52' 00"
Uranüs
Boğa
16° 02' 04"
Neptün
Balık
22° 38' 50"
Plüton
Oğlak
26° 47' 16"
Chiron
Koç
12° 09' 32"
Lilith
Yengeç
25° 42' 24"
True Node
Boğa
13° 09' 36"
Son Güncelleme : 01/12/2022 08:50

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>