9 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

9 Ocak Hangi Burç

9 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 9 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

9 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün ev ve ailevi konular sizi daha bağlayıcı olabilirsiniz. Aynı zamanda evle ilgilenmeniz sorumluluklar da artıyor olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde ilişkiler açısından daha rahat temalar söz konusu. Genel olarak şanslı bir gündesiniz. İlişkilerde denge ve uyum arayışında olabilirsiniz. Anlaşmalar içinde olabilirsiniz. Akşama doğru gerginlikler artabilir. Baskı altında karar vermeye çalıştığınızı hissedebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Aldığınız bir kararın arkasında durmanız gerekiyor, ama bu konuda biraz zorlanabileceksiniz. Üzüldüğünüz bir sağlık sorunu var. Ama koşullarınız çok ilgilenmenize uygun görünmüyor. Bazen badirelerden öyle beklenmedik biçimde çıkıyorsunuz ki, arkadaşlarınız hayranlıklarını gizleyemiyorlar. Bugün de canınızı sıkan bir konuyu müthiş bir kolaylıkla çözeceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün yapacağınız görüşmeler sizi çok keyiflendirecek. Düşüncelerinizin ne kadar doğru olduğunu anlayacak ve yeni planlar yapacaksınız. Harekete geçmek için büyük bir istek duyabilirsiniz. Uzaklara yolculuk yapmayı planlayabilir, geleceğe yönelik farklı istekler içine girebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Gün boyunca devam eden projelerinizi daha rahat kabul ettirmenizi ve kariyer gelirlerinizle ilgili yapacağınız olası görüşmeleri destekleyen bir görünüm sözkonusu iken, yakın çevrenize zaman ayırabilir, etkinlik ve seminerlerde yer alabilir, seyahate çıkmayı planlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
29° 30' 14" R
Ay
Kova
00° 04' 26" R
Merkür
İkizler
01° 26' 26" R
Venüs
Koç
20° 34' 40"
Mars
Balık
26° 41' 31"
Jüpiter
Koç
01° 47' 40"
Satürn
Kova
25° 03' 33"
Uranüs
Boğa
15° 40' 09"
Neptün
Balık
25° 02' 26"
Plüton
Oğlak
28° 29' 56"
Chiron
Koç
14° 58' 27"
Lilith
Yengeç
03° 57' 44"
True Node
Boğa
22° 29' 36"
Son Güncelleme : 20/05/2022 16:00

Astroloji Gündemi

20 Mayıs 2022 Cuma Günlük Astroloji Olayları 20 Mayıs 2022, Cuma 20 Mayıs 2022 Cuma Günlük Astroloji Olayları Ay Terazi burcundaki ilerleyişini sürdürürken uyum ve denge arayışımız da halen devrede...Ancak sabah saatlerinde bu uyumlu h... Devamını Oku >>