9 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

9 Ocak Hangi Burç

9 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 9 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

9 Ocak 2024 Oğlak Burcu Yorumu

Kalbinizin sesini dinlemek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Özellikle aşk ilişkilerinde verimli olabilmek için kalbinizi dinleyerek gurur yapmadan partnerinize ilerleyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2023 Oğlak Burcu Yorumu

Çalışma hayatınızda işlerinizi toparlama fırsatı bulabileceğiniz bir gündesiniz. Parasal konularda başkalarından fikir alabilirsiniz. Gün içinde fazla harcama yapmamaya özen gösterin. Kişisel yeteneklerinizle ilgili konularda yeniden harekete geçebilirsiniz. İlişkilerinizde dengeyi sağlamaya çalışın. Bazı olayların sonuçlanması sizi rahatlatabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Eviniz ve mutfağınızla ilgilenebilirsiniz. Geçmişten konular gündeminize gelirken ailenizden destek görebilirsiniz. Aile içi iletişime dikkat etmeniz gerekebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Partneriniz ile birlikte daha fazla vakit geçirmek istiyorsunuz. Finansal hesaplarınızı çok iyi bir şekilde yönetiyorsunuz. Arkadaşlarınız ile güzel bir akşam yemeği yiyin ve birlikte geçirdiğiniz eğlenceli anları hatırlayın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde işlerini yetiştirmenin telaşı içinde olabilir, zamanını verimli kullanamayabilirsin. Sonrasında karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; olayları kontrol etmekte zorlanabileceğine, girişimlerinde iş birliklerinden destek alman gerektiğine işaret ediyor.   Yakın ilişkide olduğun kişilerle duygusal iletişim kurabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Gün boyunca kendinizi hem ikili ilişkiler hem de iş hayatınızda ön planda ve hırslı bir enerji ile ifade ederken, ikili ilişkilerinizde gereksiz gerginlikler ve stresten uzak durmalı, her konuda öne çıkıp, her işi halletmeye çalışmamalı ve gereksiz yükler edinmemelisiniz. Güzellik ve bakım işlerinizi tamamlayabileceğiniz bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
23° 23' 01" R
Ay
Başak
20° 18' 12" R
Merkür
İkizler
22° 26' 53"
Venüs
İkizler
25° 54' 48"
Mars
Boğa
03° 31' 00"
Jüpiter
İkizler
04° 24' 38"
Satürn
Balık
19° 13' 10"
Uranüs
Boğa
24° 52' 47"
Neptün
Balık
29° 50' 21"
Plüton
Kova
01° 42' 55"
Chiron
Koç
22° 45' 58"
Lilith
Başak
28° 17' 16"
True Node
Koç
12° 51' 33"
Son Güncelleme : 14/06/2024 01:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>