9 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

9 Ocak Hangi Burç

9 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 9 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

9 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

İlişkilerinizde sorunlar bekleniyor. Değişmek istemeseniz, bunu yapmak için sizi zorlayacaklar. Ortaklar aniden haklarını talep edecek ve tanıdığınız düşmanlarınız onları yönetecek. Bu çatışmalar sizin başkalarının ihtiyaçlarını göz ardı etmenizi ve katılığınızı ortaya çıkaracaktır.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Çevrenizdeki insanlarla aranıza belli bir mesafe girmiş hissedebilirsiniz. İnsanlarla yakınlık kurmakta zorlanabilir, onları yapmacık bulabilirsiniz. Maddi anlamdaki yetersizlikler yer almak istediğiniz bazı planları iptal etmenize sebep olabilir. Duygusal anlamda zorlayıcı bir gün.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Ailenizin ihtiyaçlarını karşılamakla ilgileneceğiniz bir gün sizi bekliyor. Özellikle yaşlı akrabalarınız için ufak tefek tamirat veya alışveriş işleri yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün yapacağınız görüşmeler sizi çok keyiflendirecek. Düşüncelerinizin ne kadar doğru olduğunu anlayacak ve yeni planlar yapacaksınız. Harekete geçmek için büyük bir istek duyabilirsiniz. Uzaklara yolculuk yapmayı planlayabilir, geleceğe yönelik farklı istekler içine girebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
28° 54' 28" R
Ay
Boğa
15° 22' 42" R
Merkür
Terazi
11° 11' 23" R
Venüs
Yay
15° 39' 56" R
Mars
Terazi
24° 19' 21"
Jüpiter
Kova
22° 21' 17"
Satürn
Kova
06° 58' 49"
Uranüs
Boğa
13° 20' 59"
Neptün
Balık
20° 50' 19"
Plüton
Oğlak
24° 22' 21"
Chiron
Koç
09° 50' 19"
Lilith
İkizler
10° 36' 14"
True Node
İkizler
01° 55' 17"
Son Güncelleme : 22/10/2021 05:30

Astroloji Gündemi

Ay Boğa Burcunda 21 Ekim 2021, Perşembe Ay Boğa Burcunda Boğa burcundaki Ay’ın etkileri altında yeni bir gün bizleri beklemekte... Maddi manevi olarak huzur, güven, istikrar ve konfo... Devamını Oku >>