9 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

9 Ocak Hangi Burç

9 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 9 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

9 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

İlişkilerinizde sorunlar bekleniyor. Değişmek istemeseniz, bunu yapmak için sizi zorlayacaklar. Ortaklar aniden haklarını talep edecek ve tanıdığınız düşmanlarınız onları yönetecek. Bu çatışmalar sizin başkalarının ihtiyaçlarını göz ardı etmenizi ve katılığınızı ortaya çıkaracaktır.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde işlerini yetiştirmenin telaşı içinde olabilir, zamanını verimli kullanamayabilirsin. Sonrasında karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; olayları kontrol etmekte zorlanabileceğine, girişimlerinde iş birliklerinden destek alman gerektiğine işaret ediyor.   Yakın ilişkide olduğun kişilerle duygusal iletişim kurabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün Ay Kova burcundaki seyahatine devam ediyor. Artık para kazanmanın püf noktalarına odaklanmalısınız. Belki ortaklıklarınızı sorguladığınız bir döneme adım atıyorsunuz. Köklü değişimler öncesi sakin ve dingin kalıp her detayı gözden geçirmelisiniz. Dijital ortamlardan kazanç elde edeceğiniz yeni iş fırsatları önünüze çıkabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Alacağınız kararlar çok önemli aşamaya neden olacak. Hızlı düşünecek ve bazı olaylara kesinlik kazandıracaksınız. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını görmek, yeni atılımlarınız için hızlı bir katalizör görevi üstlenecek.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Gün boyunca devam eden projelerinizi daha rahat kabul ettirmenizi ve kariyer gelirlerinizle ilgili yapacağınız olası görüşmeleri destekleyen bir görünüm sözkonusu iken, yakın çevrenize zaman ayırabilir, etkinlik ve seminerlerde yer alabilir, seyahate çıkmayı planlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
20° 39' 37" R
Ay
Boğa
13° 30' 59" R
Merkür
İkizler
11° 14' 19"
Venüs
İkizler
02° 31' 05"
Mars
Yengeç
10° 43' 42"
Jüpiter
Kova
29° 40' 37"
Satürn
Kova
13° 23' 40"
Uranüs
Boğa
11° 16' 23"
Neptün
Balık
22° 38' 52"
Plüton
Oğlak
26° 45' 58"
Chiron
Koç
11° 12' 52"
Lilith
Boğa
22° 26' 20"
True Node
İkizler
10° 45' 03"
Son Güncelleme : 11/05/2021 06:10

Astroloji Gündemi

11 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları 11 Mayıs 2021, Salı 11 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Mayıs 2021 Salı günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler be... Devamını Oku >>