8 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

8 Ocak Hangi Burç

8 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 8 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

8 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Geleceğe dair düşüncelerin bugün aklında kendisine yer bulabilir. Eğer çalışan bir Oğlak burcuysan, kariyerinde kendine yeni bir yol çizmek isteyeceksin. Hayatındaki birçok konuyu dizayn etmek için harekete geçeceksin. Sosyal medya hesaplarını bir süre askıya almak isteyebilirsin. “Daha önce yapmalıydım” dediğin temizliğe, telefon rehberinden başlayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Olumlu bir haber alacağınızı gösteriyor. Eğer beklediğiniz bir haber varsa bu haberin olumlu şekilde sonuçlanacağı anlamına da gelmektedir. Alacağınız haber her ne olursa olsun son derecede mutlu olmanıza neden olacak. Aslında da elinize güzel fırsatlar geçecek demektir. Eğer elinize geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmeyi başarırsanız hayatınıza harika bir döneme gireceksiniz. Eğer düşündüğünüz işler varsa bu dönemde düşündüğünüz işleri gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Bu işler için de elinize geçen fırsatları değerlendirerek almak istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Oldukça sıkıntılı dönemler içerisinden geçmişiniz. Bu sıkıntı aşk konularında oldukça başınızı ağrıtmış. Bir süre daha bu konular başınızı ağrıtmaya devam edecek. Canınız çok fazla sıkılacak ve hatta bazen kendinizi köşeye sıkışmış gibi hissedeceksiniz. Bunun anlamı da kötülüğünüzü isteyen insanların bulunmasıdır. Bu kişileri hemen bularak etkisiz bırakmak için fikirler düşünmeniz gerekecek. Aksi halde canınızı bir de bu kişiler ciddi anlamda sıkmayı başaracaklar. Bu kişileri en kısa süre içerisinde devre dışı bırakmanız gerekecek. Aksi halde sonuçları son derecede can sıkıcı olacak. Yakın zamanda elinize oldukça fazla miktara para geçecek. Elinize geçen bu para sayesinde öncelikle kendinize olan öz güveniniz daha da artacak. Yapmak isteyip de maddi konulardan dolayı yapamadığınız birçok şeyi yapma fırsatınız olacak. Elinize geçen bu parayı yaşam kalitenizi artıracak meblağda olacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün yeni başlangıçlarla dolu olacak. Bu süreçte duygularınız ve anlayışınız başkalarıyla ilişkinize derinlik ve nitelik kazandıracak şekilde tazelenebilir. Öyle ya da böyle, ilişkilerinizin bundan her düzeyde etkileneceğini aklınızda bulundurun. Başlangıç noktasının siz olduğunuz gerçeğini göz önüne alın. Hedeflerinize odaklanın ve onları gerçekleştirmenize yardımı dokunabilecek kişilerle temas halinde kalın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Finansal konularınızın ve gelirlerinizin gündemde olacağı bir gün. Geleceğe yönelik net kararlar alıp onları uygulayarak yerinizi sağlamlaştırabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Maddi sıkıntınız bitiyor. Ummadığınız bir yerden para alacaksınız. Herşey yavaş yavaş yoluna giriyor. Uzun süren ve ciddi bir çalışmanın üzerine, bir tatil size iyi gelebilir. Hareketli günlere hazır olun. Bu hareketlilik sizin yapınıza da uygun. Böylelikle kendinize olan güveniniz de artacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar Saat 04:03 Ay-Pluto görünümü, güçlendirici, güven hissi verici ve tutkularımızı kuvvetlendirici bir etki yaratıyor. Aşkta, çocuklarımızla olan ilişkimizde, içinden çıkamadığımız her meselede ipi elinden tutan tarafız. Saat 05:23-9 Ocak saat 01:06 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, soğukkanlı bir şekilde hareket etmek, keskin kararlardan uzak durmak yararlıdır. Huzurunuzu önemseyiniz. Moralinizi yükseltecek olan ne varsa ona yönelin. Saat 10:53 Ay- Chiron arasındaki şifalı görünümü, hem maddi-manevi hem de aşk hayatınızla ilgili konularda güven duygumuzu yükseltecek. Zayıf noktalarımızı şifalandıracak. Birilerine hesap vermekten uyarı almaktan, yanlışa sapmaktan uzak duracağız. Bu görünüm, bize kuvvet verecek, kalkan olacak. Saat 22:29 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, hayallerimizi gerçeğe dönüştürme arzumuzu işaret ediyor. Bunu sağlamanın yolu, ideallerimize sahip çıkmak ve akıllı seçimlerde bulunmaktan geçiyor. Bilgi ve tecrübelerimize uygun bir yol belirlemeliyiz. Zorluklar olsa da, bunlar zamanla aşılacaktır. Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
09° 01' 27" R
Ay
Balık
17° 23' 30" R
Merkür
Yay
21° 27' 16" R
Venüs
Yay
18° 50' 06" R
Mars
İkizler
18° 46' 33"
Jüpiter
Balık
28° 53' 29"
Satürn
Kova
19° 52' 05"
Uranüs
Boğa
16° 02' 01"
Neptün
Balık
22° 38' 49"
Plüton
Oğlak
26° 47' 18"
Chiron
Koç
12° 09' 31"
Lilith
Yengeç
25° 42' 32"
True Node
Boğa
13° 09' 37"
Son Güncelleme : 01/12/2022 09:20

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>