8 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

8 Ocak Hangi Burç

8 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 8 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

8 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün zorunluluklar, kısıtlanma ve gecikmeler gündeminizde olabilir. Hayatı, kendinizi veya hedeflerinizi sorgulayabilirsiniz. Abartılı tepkilerden, abartılı düşüncelerden kaçınmalısınız. Aceleci olmamalı.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Gün boyunca kendinizi hem ikili ilişkiler hem de iş hayatınızda ön planda ve hırslı bir enerji ile ifade ederken, ikili ilişkilerinizde gereksiz gerginlikler ve stresten uzak durmalı, her konuda öne çıkıp, her işi halletmeye çalışmamalı ve gereksiz yükler edinmemelisiniz. Güzellik ve bakım işlerinizi tamamlayabileceğiniz bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün Ay, Kova burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gündeminizde para konuları olabilir. Gelirlerinizi ve giderlerinizi bir düzene sokmak isteyebilirsiniz. Yeni bir yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Maaşınızda ya da aldığınız primlerde artış olabilir. Maddi olarak güçleneceğiniz dönemler yaklaşıyor. Yalnızca gün içerisinde sinirlerinizin gerileceği anlar olabilir. Ailevi konularda fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Bugün çok fazla otoriter davranmanız hem aile ilişkilerinizde hem de partner ilişkilerinde sizi zor duruma sokabilir. Olaylara farklı pencerelerden bakmayı deneyin. Evinizde ufak kazalara karşı dikkatli olun. Sevgiler, Astromeri

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Arkadaşlarınızın arasında ciddi, tutarlı bir imajınız var. İmajınızın hakkını fazlasıyla veriyorsunuz. Önemli bir adım atmak üzeresiniz. Ama etrafınıza sizden beklendiği kadar kararlı bir görüntü veremiyor gibisiniz. Bu adımda, çok kararlı olmanızı engelleyen haklı nedenleriniz var. Bu engelleri, atacağınız adım kadar önemsiyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Maddi sıkıntınız bitiyor. Ummadığınız bir yerden para alacaksınız. Herşey yavaş yavaş yoluna giriyor. Uzun süren ve ciddi bir çalışmanın üzerine, bir tatil size iyi gelebilir. Hareketli günlere hazır olun. Bu hareketlilik sizin yapınıza da uygun. Böylelikle kendinize olan güveniniz de artacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar 8 Ocak 2016-9 Mayıs 2016 tarihleri arasında Jüpiter-Başak burcunda gerileyecek. Eğitim, iş, ticari konularda, hayata bakış açımız, inancımız, fikirlerimiz yönünde içsel gözlemde bulunma vaktidir. İnandıklarımız, bilgimiz, tecrübelerimiz yeterli mi? kulaktan dolma, sonradan edinme, başkalarından etkilenme yoluyla mı buralara geldik. Zorluklar veya engeller karşısında nasıl bir tutum sergiliyoruz. Pes mi ediyoruz, sonuna kadar mı gidiyoruz yoksa hiçbir şey yapmadan öylece oturuyor muyuz? İşte bunlara gerçekçi şekilde bakmak zamanıdır. Körü körüne bir şeylere inanmak yerine, araştırarak doğru bilgiye ulaşmak gerekir. Kendimizi hafife almamalı ancak özgüven duygumuzun hangi temele dayandığını da bilmeliyiz. Farkındalık çok önemli. Bir amacımız, yolumuz olmalı. Bu gök kubbe altında yaşadığımız gerçeği ve bunun birey anlamında bize yüklediği sorumluluğu taşımalıyız. Bunun karşılığını alırız veya almayız. Eğer biz, gönülden veriyorsak, onun hesabını yapamayız. Ancak gerektiğinde, yararlı ve zararlı olanın farkına varabilmek için bu zamanı olumlu yönde değerlendirebiliriz. İnancımızı geliştirici yolculuklar, çalışmalar, keşifler, araştırmalar, ihtisas alanında çalışmalar ve iç görüşümüz sayesinde, sürecin sonunda başarılı teklifler, fırsatlarla karşılaşabiliriz. 8 Ocak saat 21:36-25 Ocak saat 23:50 Merkür-Oğlak burunda geriliyor. Siz Oğlaklar, Yeni başlangıçlar, İş ve özel girişimleriniz,  Kendinizi keşfetme ve isteklerinizin peşinden gidebilme cesaretiniz Fiziksel görünümünüz ve dış dünyada nasıl görünmek istediğiniz (imajınız),  Kendiniz ifade biçiminiz (dışarıdan görünen), yaşam enerjiniz (canlılığınız), mizacınız,  Kendinizi ortaya koyma gücünüz, insanlara yaklaşım biçiminiz,  Deni girişimleriniz (başlangıç yapmak istediğiniz durumlar) Davranışlarınızdaki kararlılığınız, kimlik duygunuz, cesaretiniz,  Yaşam bilinciniz, tipiniz, eğilimleriniz, egonuz, genel sağlık durumunuz, baskınlığınız. Gölgeli Günler: Merkür geri hareketinin etki dahilindeki tarihler olup, 1 Ocak-1 Şubat 2016 arasında yukarıdaki konu ve alanlarda tedbirli, dikkatli bir şekilde gözden geçirmelerde bulununuz. Bir karar vermeden önce iyi inceleyiniz, üzerinde düşününüz. Günün güzellikleri sizleri ışıklandırsın. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
10° 09' 18" R
Ay
Boğa
28° 23' 37" R
Merkür
Aslan
10° 52' 27" R
Venüs
Başak
13° 24' 52" R
Mars
Başak
02° 07' 07" R
Jüpiter
Kova
29° 28' 24"
Satürn
Kova
10° 11' 12"
Uranüs
Boğa
14° 39' 42"
Neptün
Balık
22° 50' 21"
Plüton
Oğlak
25° 11' 53"
Chiron
Koç
12° 47' 56"
Lilith
İkizler
01° 38' 52"
True Node
İkizler
08° 53' 56"
Son Güncelleme : 02/08/2021 08:30

Astroloji Gündemi

2 Ağustos 2021 Yükselen Burç Yorumları 2 Ağustos 2021, Pazartesi 2 Ağustos 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 2 Ağustos 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>