8 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

8 Ocak Hangi Burç

8 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 8 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

8 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Gün boyunca kendinizi hem ikili ilişkiler hem de iş hayatınızda ön planda ve hırslı bir enerji ile ifade ederken, ikili ilişkilerinizde gereksiz gerginlikler ve stresten uzak durmalı, her konuda öne çıkıp, her işi halletmeye çalışmamalı ve gereksiz yükler edinmemelisiniz. Güzellik ve bakım işlerinizi tamamlayabileceğiniz bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Maddi sıkıntınız bitiyor. Ummadığınız bir yerden para alacaksınız. Herşey yavaş yavaş yoluna giriyor. Uzun süren ve ciddi bir çalışmanın üzerine, bir tatil size iyi gelebilir. Hareketli günlere hazır olun. Bu hareketlilik sizin yapınıza da uygun. Böylelikle kendinize olan güveniniz de artacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Kimliğinizi, özdeğerinizi açığa çıkarmak adına Satürn ve Pluto arasında sıkışan Güneş sebebiyle yoğun baskı hissedebilirsiniz. İlişkilerde objektif davranmaya, baskıcı tutumları şevkatle dönüştürmeye sebep olan bu süreçte kendinize adil olmanız, gereksiz sorumlulukları ve kontrol duygusunu bırakmanız önemli.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Hareketli olacağınız bir gün. Bazı konularda başkalarından yardım alacaksınız. Kişisel yeteneklerinizin üzerine eğilebilir ve akademik konularla ilgilenebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Özel hayatınızla ilgili alanlarda, özellikle aşk ve çocuklarınızla ilgili konularda sizi duygusal tatmine taşıyabilecek ve keyfinizi arttıracak huzur verici etkinliklere katılabilirsiniz.Yemek, içmek ve dünyevi zevklere yönelmek için özel fırsatlara sahipsiniz. Hobilerinize yönelebileceğiniz ve bilhassa akşam saatlerinde Ay'ın boşluk etkisinden dolayı kendinize döndüğünüz bir durum oluşabilir. Merkür geri hareketini bugün sonlandırıyor. Kontrolünüz dışında meydana gelen iletişimsel aksaklıklarla artık daha az karşılaşacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Jüpiter geri hareketi döneminde eğitim, yolculuklar, yabancılarla bağlantılı meseleler, hukuki konularda beklentileriniz tam olarak karşılanmayabilir. Günlük koşturmalardan sıyrılıp, yaşananların manasına odaklanmaya çalışın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
24° 57' 03" R
Ay
Boğa
23° 10' 18"
Merkür
Koç
20° 08' 42"
Venüs
Koç
29° 54' 45"
Mars
İkizler
24° 40' 34"
Jüpiter
Kova
25° 46' 02"
Satürn
Kova
12° 19' 17"
Uranüs
Boğa
09° 45' 31"
Neptün
Balık
21° 53' 32"
Plüton
Oğlak
26° 45' 59"
Chiron
Koç
09° 48' 31"
Lilith
Boğa
19° 30' 23"
True Node
İkizler
11° 28' 16"
Son Güncelleme : 14/04/2021 19:40

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>