8 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

8 Ocak Hangi Burç

8 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 8 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

8 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Arkadaşlık ilişkilerinizde bazı küslükler son bulabilir. Ya da sizlerin ipleri gerdiğiniz bir ilişki yeniden bir form kazanabilir. Parasal konularda önemli bir gelişme sizleri bekliyor. Alacağınız alabilir ve borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün yeni başlangıçlarla dolu olacak. Bu süreçte duygularınız ve anlayışınız başkalarıyla ilişkinize derinlik ve nitelik kazandıracak şekilde tazelenebilir. Öyle ya da böyle, ilişkilerinizin bundan her düzeyde etkileneceğini aklınızda bulundurun. Başlangıç noktasının siz olduğunuz gerçeğini göz önüne alın. Hedeflerinize odaklanın ve onları gerçekleştirmenize yardımı dokunabilecek kişilerle temas halinde kalın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Finansal konularınızın ve gelirlerinizin gündemde olacağı bir gün. Geleceğe yönelik net kararlar alıp onları uygulayarak yerinizi sağlamlaştırabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Sosyal çevrenizden alacağınız şanslarla bu hafta kafanızdaki planlarınızı uygulayabilirsiniz. Gün içinde bazı iş konuları kafanıza takılabilir, sakinliğinizi korumaya çalışın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün çocuklarla ilgili konularla daha çok ilgilenebilirsiniz. Sizi yaratıcı kılan konulara da zaman ayırmaya bakın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar 8 Ocak 2016-9 Mayıs 2016 tarihleri arasında Jüpiter-Başak burcunda gerileyecek. Eğitim, iş, ticari konularda, hayata bakış açımız, inancımız, fikirlerimiz yönünde içsel gözlemde bulunma vaktidir. İnandıklarımız, bilgimiz, tecrübelerimiz yeterli mi? kulaktan dolma, sonradan edinme, başkalarından etkilenme yoluyla mı buralara geldik. Zorluklar veya engeller karşısında nasıl bir tutum sergiliyoruz. Pes mi ediyoruz, sonuna kadar mı gidiyoruz yoksa hiçbir şey yapmadan öylece oturuyor muyuz? İşte bunlara gerçekçi şekilde bakmak zamanıdır. Körü körüne bir şeylere inanmak yerine, araştırarak doğru bilgiye ulaşmak gerekir. Kendimizi hafife almamalı ancak özgüven duygumuzun hangi temele dayandığını da bilmeliyiz. Farkındalık çok önemli. Bir amacımız, yolumuz olmalı. Bu gök kubbe altında yaşadığımız gerçeği ve bunun birey anlamında bize yüklediği sorumluluğu taşımalıyız. Bunun karşılığını alırız veya almayız. Eğer biz, gönülden veriyorsak, onun hesabını yapamayız. Ancak gerektiğinde, yararlı ve zararlı olanın farkına varabilmek için bu zamanı olumlu yönde değerlendirebiliriz. İnancımızı geliştirici yolculuklar, çalışmalar, keşifler, araştırmalar, ihtisas alanında çalışmalar ve iç görüşümüz sayesinde, sürecin sonunda başarılı teklifler, fırsatlarla karşılaşabiliriz. 8 Ocak saat 21:36-25 Ocak saat 23:50 Merkür-Oğlak burunda geriliyor. Siz Oğlaklar, Yeni başlangıçlar, İş ve özel girişimleriniz,  Kendinizi keşfetme ve isteklerinizin peşinden gidebilme cesaretiniz Fiziksel görünümünüz ve dış dünyada nasıl görünmek istediğiniz (imajınız),  Kendiniz ifade biçiminiz (dışarıdan görünen), yaşam enerjiniz (canlılığınız), mizacınız,  Kendinizi ortaya koyma gücünüz, insanlara yaklaşım biçiminiz,  Deni girişimleriniz (başlangıç yapmak istediğiniz durumlar) Davranışlarınızdaki kararlılığınız, kimlik duygunuz, cesaretiniz,  Yaşam bilinciniz, tipiniz, eğilimleriniz, egonuz, genel sağlık durumunuz, baskınlığınız. Gölgeli Günler: Merkür geri hareketinin etki dahilindeki tarihler olup, 1 Ocak-1 Şubat 2016 arasında yukarıdaki konu ve alanlarda tedbirli, dikkatli bir şekilde gözden geçirmelerde bulununuz. Bir karar vermeden önce iyi inceleyiniz, üzerinde düşününüz. Günün güzellikleri sizleri ışıklandırsın. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 33' 18" R
Ay
İkizler
16° 54' 27" R
Merkür
Terazi
13° 16' 05" R
Venüs
Yay
18° 24' 53"
Mars
Terazi
26° 05' 44"
Jüpiter
Kova
22° 24' 04"
Satürn
Kova
07° 02' 07"
Uranüs
Boğa
13° 14' 37"
Neptün
Balık
20° 47' 11"
Plüton
Oğlak
24° 23' 40"
Chiron
Koç
09° 43' 42"
Lilith
İkizler
10° 53' 55"
True Node
İkizler
01° 54' 48"
Son Güncelleme : 24/10/2021 21:20

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>