7 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

7 Ocak Hangi Burç

7 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 7 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

7 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Güzel gelişmelerin yaşanacağı günlerden geçiyorsun. Karşına çıkan ufak sorunların seni sıkmasına izin vermemelisin. Geçmişten bugüne aklını kurcalayan ama cevabını bulamadığın soruların yanıtları karşına çıkabilir. Miden ile ilgili hassasiyetinin artmaması için yediklerine dikkat etmelisin. Son zamanlarda aldığın kiloları vermek için spora başlayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Şansınız oldukça açık durumda. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız karlı çıkarsınız. Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanmanız üzülmesine neden oluyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Haftaya güçlü bir başlangıç yapıyorsunuz. Uzun süredir istikrarla ilerliyorsunuz. Öyle iyi bir askersiniz ki, daha işlerinizi hallederken bile bir sonraki yapacaklarınızın planları kafanızda hazır bekliyor. Duygusal anlamdaki boşluğunuz devam ediyor ama pek de önemsemiyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar Pazar günümüz üç önemli görünüm eşliğinde başlıyor. İlki, saat 02:39 Merkür-Uranüs arasında gerçekleşiyor. Her ne kadar hızlı bir şekilde olaylara müdahalede bulunma arzumuzu gösteriyorsa da, bir şeyler önümüze engel koymaya devam etmektedir. İç baskılar ister istemez isyan etmemize neden olabilir. İki dağ arasında sıkışmış gibiyizdir. Böyle bir durumda belki zor ama benim tavsiyem eğer yerine yeni bir şey koyamayacaksanız, eskiyi düzenlemek için ılımlı hareket etmenizdir. İkincisi, saat 03:39 Mars-Jüpiter kavuşumu, toplumsal tüm aktivitelerinizde, girişimlerinizde başarılı olmanızı sağlayıcıdır. İnsanlar son derece güçlü ve kararlı biri olduğunuzu görürler. Hangi alanda adım atmak ve başarılı olmak istiyorsanız, bu enerjiden yararlanabilirsiniz. Güven duygunuzun yükseldiğini göreceksiniz. Ailenizle ilgili önemli bir meseleyi halledeceksiniz. Uzun zamandır uğraştığınız bir konuda başarılı olabilirsiniz. Yeni bir proje teklifi alabilirsiniz. Bir grupta liderliğinizi kabul ettirebilirsiniz. Rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Bir davanız arzu ettiğiniz şekilde sonuçlanır. Güçlü dostlardan maddi-manevi destek görürsünüz. Üçüncüsü, saat 07:07 Merkür-Chiron görünümü, tecrübelerimizi, inandıklarımızı daha güçlü bir ortamda, iş yerinde veya bir başka şehirde-ülkede sergileme arzumuzu gösterir. Yeter ki yenilik olsun ve yeter ki haksızlıklar bir son bulsun. Saat 05:51-15:14 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Günü kendimizce planlarken, gecikmeler olabileceğini mutlaka göz önüne alalım. Saat 15:14 itibariyle etkisini hissedeceğimiz Ay-Terazi burcu geçişinde, ilişkilerin hayatımızdaki önemi belirgin şekilde artıyor. Nezaketi, uyumu ve huzuru biz de istiyoruz. Ancak bunun sağlanması tek taraflı olmamalı diye düşüneceğiz. Karşımızdaki insanın da, bizim değerlerimize, prensiplerimize saygı göstermesi halinde herkesle anlaşabiliriz. Mutlu ve keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün sizi değiştirip dönüştürecek olaylarla karşılaşabilir ve bu olayların içinden alnınızın akıyla çıkabilirsiniz. Değişmekten ve güçlü yapınızı ortaya koymaktan hoşlanacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Kaçırmak istemediğiniz bir fırsatın bugün de takipçisi olacaksınız. Bu konuda umudunuzu canlı tutmanız, sizi hedefe yaklaştıran temel neden olacak. Yakın bir dostunuzun ikili özel ilişkisinde problemler var. Onun bu sorunlarını fazla iç içe yaşıyorsunuz. Belleğinize yer etmiş bir şey sizi devamlı düşündürüyor. Ama bunu belleğinizden silip atmaya niyetli de görünmüyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
08° 08' 07" R
Ay
Boğa
03° 21' 23" R
Merkür
Aslan
06° 27' 55" R
Venüs
Başak
10° 53' 35" R
Mars
Başak
00° 47' 32" R
Jüpiter
Kova
29° 42' 53" R
Satürn
Kova
10° 20' 38"
Uranüs
Boğa
14° 37' 44"
Neptün
Balık
22° 52' 37"
Plüton
Oğlak
25° 14' 49"
Chiron
Koç
12° 49' 42"
Lilith
İkizler
01° 24' 50"
True Node
İkizler
08° 53' 06"
Son Güncelleme : 31/07/2021 05:50

Astroloji Gündemi

31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları 31 Temmuz 2021, Cumartesi 31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>