7 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

7 Ocak Hangi Burç

7 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 7 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

7 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Şansınız oldukça açık durumda. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız karlı çıkarsınız. Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanmanız üzülmesine neden oluyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgilinizle yanlış anlamalardan kaynaklanan problem yaşamanız söz konusu. Sorunlarınızı büyütmeden, kendinizi anlaşılır bir şekilde ifade ederek çözmeye çalışın. İş yerinde üzerinize vazife olmayan işleri de üstleniyorsunuz. Bir süre sonra bununla ilgili huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Yabancı olduğunuz konularda yatırım yaparken, mutlaka uzmanlarına danışarak karar vermeniz lehinize olur. Hastalıktan yeni kalktınız. Ama yine kendinizi sakınmıyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Haftaya güçlü bir başlangıç yapıyorsunuz. Uzun süredir istikrarla ilerliyorsunuz. Öyle iyi bir askersiniz ki, daha işlerinizi hallederken bile bir sonraki yapacaklarınızın planları kafanızda hazır bekliyor. Duygusal anlamdaki boşluğunuz devam ediyor ama pek de önemsemiyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Haftanın son gününü uyumlu ilişkilerle kapatıyoruz. İş hayatınızda parlayacağınız ve herkesin beğenisini kazanacağınız bir gün. Yönetim kadrosundaki yeni kişilerle tanışabilir, farklı oluşumlara dahil olabilirsiniz. Hak, hukuk, adaletin gözetildiği sohbetlerde ön plana çıkarsınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Ciddiye alınmak ve otoritenizi sağlamlaştırmak için gereken güç ve karizma elinizde mevcut olacaktır. Beğenmediğiniz karakter özellikleriniz veya yaşam alanınızda değiştirmek istediğiniz konularda harekete geçebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün alacağınız bir haber çok hoşunuza gidecek. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla karşılaşacak ve birlikte hoş vakit geçireceksiniz. Sevdiğinizle ilgili karamsar duygularınız giderek azalıyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Balık
08° 38' 42" R
Ay
Başak
04° 32' 26"
Merkür
Kova
12° 50' 47"
Venüs
Balık
01° 51' 22"
Mars
Boğa
27° 02' 59"
Jüpiter
Kova
16° 09' 44"
Satürn
Kova
08° 15' 21"
Uranüs
Boğa
07° 31' 45"
Neptün
Balık
20° 10' 50"
Plüton
Oğlak
25° 58' 42"
Chiron
Koç
07° 08' 07"
Lilith
Boğa
14° 19' 35"
True Node
İkizler
16° 07' 42"
Son Güncelleme : 27/02/2021 03:50

Astroloji Gündemi

26 Şubat 2021 Yükselen Burç Yorumları 26 Şubat 2021, Cuma 26 Şubat 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 26 Şubat 2021 Cuma yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>