7 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

7 Ocak Hangi Burç

7 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 7 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

7 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Siz ciddi fakat üretken düşünce yapısında bulunuyorsunuz. Başarı elde etmenize yardımcı olmak için yaşlı deneyimli kişilerden yardım alın. Gerçekçi hedefler oluşturun, çünkü siz şimdi normalden daha pratik düşüncelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün oldukça fazla hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Programlarınızı planlamak ve buna göre çalışmak sizin için akıllıca olacaktır. İlişkinizde yorgun olabilir ve yorgunluğunuzu davranışlarınıza yansıtabilirsiniz bu da ilişkinizdeki uyuma bozacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Olumlu haberler alıyorsun!Aşk gezegeni Venüs, bugün itibari ile burç değiştiriyor ve ateş burcunda hareket etmeye başlıyor. Duruşunla ve tavırlarınla dikkat çekebileceğin bir gün? İş yerinde değişiklikler meydana gelirken, işten ayrılan ya da işten ayrılmak zorunda kalan iş arkadaşların olabilir. Bu durum kaygılanmana neden olurken, kendinle ilgili olumlu haberleri de alacaksın. İçin rahat olsun. Uzun süredir ilişkisi olan bir Oğlak burcuysan, ilişkini evlilikle taçlandırmak isteyeceksin. Ev ve aile evin uzun süredir güçlü etkileşimler altında olmayabilir. Bununla beraber hayatında birçok değişimi bu konularda yaşıyor olabilirsin. Eğer aile hayatına özel duyuyorsan yeniden onlarla birlikte yaşama fikri bu günlerde sana sıcak gelmeye başlayacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ilk yarısında daha verimli olabilirsiniz. Öğle sonrasında daha ciddi ilişkiler ve sorumluluklar öne çıkabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Hayatınızın keyifli alanlarında, özellikle aşk ve çocuklarınızla ilgili konularda sizi duygusal tatmine taşıyabilecek ve keyfinize keyif katacak etkinliklere katılabilirsiniz.Yemek, içmek ve dünyevi zevklere yönelmek için özel fırsatlara sahipsiniz. Güneş ve Plüton arasındaki kavuşum enerjisi size, sevdiklerinize ve hayatınızdaki özel kişiye güven telkin etme fırsatı verecektir. Duygular yanında güven ve sorumluluk bilincine de haiz bulunuyorsunuz. Bu durum da çevrenizdeki kişilerin size olan güven ve inançlarını sağlamlaştırıyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Şansınız oldukça açık durumda. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız karlı çıkarsınız. Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanmanız üzülmesine neden oluyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 58' 13" R
Ay
İkizler
21° 48' 49" R
Merkür
Terazi
13° 40' 29" R
Venüs
Yay
18° 50' 31"
Mars
Terazi
26° 22' 25"
Jüpiter
Kova
22° 24' 37"
Satürn
Kova
07° 02' 42"
Uranüs
Boğa
13° 13' 37"
Neptün
Balık
20° 46' 42"
Plüton
Oğlak
24° 23' 53"
Chiron
Koç
09° 42' 40"
Lilith
İkizler
10° 56' 41"
True Node
İkizler
01° 55' 26"
Son Güncelleme : 25/10/2021 07:20

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>