7 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

7 Ocak Hangi Burç

7 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 7 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

7 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Kısa yollardan kaçınarak ve başarıya ulaşmak için zorlu bir yolculuğa çıkarak, olumsuz durumları umut verici fırsatlara dönüştürebilirsiniz. Güçlü kalın ve yol boyunca karşılaşabileceğiniz negatif düşüncelere kapılmayın. Bazı yeni şeyler öğrenmek zorunluluk halini alabilir, bu durumda panike kapılmayın, sizin için heyecan verici bir eğitim süreci başlıyor ve bu size birçok kapıyı açabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Partneriniz ile olan ilişkinize zarar vermeye çalışan insanları çevrenizden uzaklaştırın. Finansal kayıplar vermek istemiyorsanız, bütçenizi sık sık kontrol edin. Sebze tüketiminizi arttırmaya çalışın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Hayatınızda yeniliklere yer açarak enerjinizi yeniden güçlendirmek isteyebilirsiniz. Aklınızdaki kişinin güvenini kazanmak için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız. Bazen içsel olarak daraldığımızı ve işin içinden çıkamadığımızı düşünebiliriz. Bunları aşmaya çalışın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Olumlu haberler alıyorsun!Aşk gezegeni Venüs, bugün itibari ile burç değiştiriyor ve ateş burcunda hareket etmeye başlıyor. Duruşunla ve tavırlarınla dikkat çekebileceğin bir gün? İş yerinde değişiklikler meydana gelirken, işten ayrılan ya da işten ayrılmak zorunda kalan iş arkadaşların olabilir. Bu durum kaygılanmana neden olurken, kendinle ilgili olumlu haberleri de alacaksın. İçin rahat olsun. Uzun süredir ilişkisi olan bir Oğlak burcuysan, ilişkini evlilikle taçlandırmak isteyeceksin. Ev ve aile evin uzun süredir güçlü etkileşimler altında olmayabilir. Bununla beraber hayatında birçok değişimi bu konularda yaşıyor olabilirsin. Eğer aile hayatına özel duyuyorsan yeniden onlarla birlikte yaşama fikri bu günlerde sana sıcak gelmeye başlayacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

İş hayatınız ve kariyeriniz açısından muazzam etkiler sunan bugün, etkili iş görüşmeleri yapabilir, kariyeriniz ve çalışma hayatınızda destek görebilir, daha fazla insana ulaşabilir ve hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Bugün ayrıca yeni insanlarla tanışma ve ilişkilerinizde etkili görüşmeler yapma fırsatınız da olacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Hayatınızın keyifli alanlarında, özellikle aşk ve çocuklarınızla ilgili konularda sizi duygusal tatmine taşıyabilecek ve keyfinize keyif katacak etkinliklere katılabilirsiniz.Yemek, içmek ve dünyevi zevklere yönelmek için özel fırsatlara sahipsiniz. Güneş ve Plüton arasındaki kavuşum enerjisi size, sevdiklerinize ve hayatınızdaki özel kişiye güven telkin etme fırsatı verecektir. Duygular yanında güven ve sorumluluk bilincine de haiz bulunuyorsunuz. Bu durum da çevrenizdeki kişilerin size olan güven ve inançlarını sağlamlaştırıyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 30' 20" R
Ay
Kova
12° 26' 17" R
Merkür
Yay
17° 39' 30" R
Venüs
Yay
15° 42' 54" R
Mars
İkizler
19° 42' 05" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 20"
Satürn
Kova
19° 42' 52"
Uranüs
Boğa
16° 07' 37"
Neptün
Balık
22° 39' 10"
Plüton
Oğlak
26° 43' 48"
Chiron
Koç
12° 12' 37"
Lilith
Yengeç
25° 25' 50"
True Node
Boğa
13° 11' 18"
Son Güncelleme : 28/11/2022 21:40

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>