31 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

31 Aralık Hangi Burç

31 Aralık doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 31 Aralık'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

31 Aralık 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Eşinizle ilgili durumlar gündeminizi meşgul edebilir. Olaylara verdiğiniz tepkiler önem kazanabilir. Denge ve uyum içinde olmak isteyebilirsiniz. Bugün karşınızdaki insanlara daha toleranslı davranabilirsiniz. Öğle saatlerinde işlerinizdeki değişikliklere ayak uydurmaya çalışabilirsiniz. Yeniden yön vermek isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Aralık 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Merkür'ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte merak ve ilgi alanlarınız artabilir, iletişime ve öğrenmeye çok daha açık olabilirsiniz. Yolculuklar gündeme gelebilir. Kendinizi anlatmak ve ifade etmek önem kazanabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Yılın bu son Pazar gününü hedeflerinize ve planlarınıza ayırabilirsiniz. Organizasyon ve düzen gerektiren konularla ilgilenebilirsiniz. Duygularınızı ortaya koymaktan, göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Aralık 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Koskoca bir yılı arkanızda bırakıyorsunuz sevgili oğlaklar. Sizler için oldukça önemli yıllar başlıyor. Ne kadar hazırsınız ya da ne bekliyorsunuz diye sormayacağım. Sizler Oğlak olduğunuzu yeter ki unutmayın. Satürn gezegeni sizden sorumluluk, disiplin ve çalışmanızı isteyecek. Bunlarında zaten sizler için doğuştan bir dürtü ve yetenek olduğunu düşünecek olursak, demek oluyor ki her şey sizler için çok kalıcı olacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Aralık 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 02:25 Güneş-Neptün olumlu görünümü, bir yandan güven duygunuzu yükselticidir diğer yandan yaratıcı düşünmenizi sağlar. Sorumluluklarının bilincinde olan insan, karşısına çıkan fırsatları değerlendirmeyi bilir. Ayrıca çevresiyle olan ılımlı ilişkisi, sevgi, saygı ve takdir görmesini sağlar. Saat 04:29 itibariyle etkili olacak Ay-Kova burcu geçişi, ister bir projenin bizzat yaratıcısı siz olun, isterseniz birilerinin hazırladığı projeye dahil olun fark etmez. Bugünlerde sesinizi duyurmak sizin için gayet önemlidir. Bazılarınız karşı cins üzerinde etkili olmak ve güçlü çekiciliğinizle ilgi uyandırmak isteyebilir. Nitekim ışıl ışıl parlayan gözleriniz, her istediğinizi sevgilinize kabul ettirebilmenizi sağlayabilir. Ancak burada aklınızın size rehberlik ettiğini de söylemek lazımdır. Zekanız, fiziksel çekiciliğinizle aynı paraleldedir. Farklı seçenekleri iş veya özel yaşamınızda ele alarak, şu anki mevcut meselelerinizi kolayca çözüme bağlayabilirsiniz. Kadrimizin kıymetimizin bilineceği güzel bir dünyada yaşamamız dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
08° 06' 08" R
Ay
Boğa
02° 56' 23" R
Merkür
Aslan
06° 23' 32" R
Venüs
Başak
10° 51' 06" R
Mars
Başak
00° 46' 14" R
Jüpiter
Kova
29° 43' 08" R
Satürn
Kova
10° 20' 47"
Uranüs
Boğa
14° 37' 42"
Neptün
Balık
22° 52' 39"
Plüton
Oğlak
25° 14' 52"
Chiron
Koç
12° 49' 44"
Lilith
İkizler
01° 24' 36"
True Node
İkizler
08° 53' 07"
Son Güncelleme : 31/07/2021 05:00

Astroloji Gündemi

31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları 31 Temmuz 2021, Cumartesi 31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>