31 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

31 Aralık Hangi Burç

31 Aralık doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 31 Aralık'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

31 Aralık 2020 Oğlak Burcu Yorumu

İletişim içinde olduğunuz kişilerin farklı davranış biçimlerinden olumsuz etkilenmek istemiyorsanız, onları olduğu gibi kabul etmelisiniz. Sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün ve karşınızdaki kişilere karşı daha esnek olmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Aralık 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Başkalarına yardımcı olmak önemli, ancak bunu yaparken kendinizi ihmal etmediğinizden emin olun. Bugün işlerin biraz üzerine gitmenin ve ufkunuzu genişletmenin tam zamanı. Günün olayları fazlasıyla dramatik bir hava içinde gelişebilir. Tuhaf durumlara müdahil olmaktan çekinmeyin. Gerçeklerden biraz uzaklaşma arzunuzu böylelikle giderebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu enerji, arkadaşlık ilişkilerinden partnerinizle olan özel paylaşımlara kadar her konuda derinlemesine ve tutkulu tarzda düşünmenizi sağlıyor. Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, dikkatli ve gayet olgun şekilde konuşmanın işaretçisidir. Temkinli ve kendinize güvenli şekilde hareket edersiniz. Olumlu yönde haberler alırsınız. Mutlu olursunuz. Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Aralık 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Koskoca bir yılı arkanızda bırakıyorsunuz sevgili oğlaklar. Sizler için oldukça önemli yıllar başlıyor. Ne kadar hazırsınız ya da ne bekliyorsunuz diye sormayacağım. Sizler Oğlak olduğunuzu yeter ki unutmayın. Satürn gezegeni sizden sorumluluk, disiplin ve çalışmanızı isteyecek. Bunlarında zaten sizler için doğuştan bir dürtü ve yetenek olduğunu düşünecek olursak, demek oluyor ki her şey sizler için çok kalıcı olacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Aralık 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Hayatınızın akışını yönlendirmek sizin elinizdedir. Toplumsal konulara odaklanıp kendi planlarınızı ve hedeflerinizi de buna göre dönüştürmek istiyorsunuz. Yeni yıla girerken somut hedeflerinizin gerçekleşmesini dilerim.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 56' 33" R
Ay
İkizler
21° 29' 11" R
Merkür
Terazi
13° 38' 49" R
Venüs
Yay
18° 48' 49"
Mars
Terazi
26° 21' 19"
Jüpiter
Kova
22° 24' 35"
Satürn
Kova
07° 02' 40"
Uranüs
Boğa
13° 13' 41"
Neptün
Balık
20° 46' 44"
Plüton
Oğlak
24° 23' 52"
Chiron
Koç
09° 42' 44"
Lilith
İkizler
10° 56' 30"
True Node
İkizler
01° 55' 23"
Son Güncelleme : 25/10/2021 06:40

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>