31 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

31 Aralık Hangi Burç

31 Aralık doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 31 Aralık'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

31 Aralık 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün birine onu ne kadar önemsediğinizi söylemek için ideal bir gün. Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız varsa ona çiçek alabilir ya da güzel bir kart gönderebilirsiniz. Evren bize melekleri pek çok farklı formda gönderir. Zorda kaldığınız bir anda size yardım elini uzatmış ve günlerinizi daha aydınlık kılmış biri olabilir. Hayatınızda yarattıkları farkın hakkını vermeyi deneyin. Bugün, şükranlarınızı sunun.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Aralık 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün meydana gelen dolunayla birlikte ilişkiniz, evliliğiniz veya birlikteliğinize ilişkin yeni bir farkındalık söz konusu olabilir. Bu farkındalık sonucu ilişkinize dair bir karar vermeniz gerekebilir, bu bir devam veya ayrılık kararı olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Aralık 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak; yeni yıla girmek için yakın çevre gezilerini tercih edebilir, kardeş, komşu veya kuzenlerle ufak organizasyonlar yapabilirsin. Bugün kendini hem duygusal hem de zihinsel açıdan güçlü hissedebilirsin. Geleceğe yönelik planlarını şimdiden yapmanın zamanıdır!  İletişimin yoğun olacağı bir güne benziyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Çevrenizde bulunan kişiler sizden daha farklı istekler içinde bulunabilirler. Bu durum üzerinizde sıkıntı yaratacak. Fakat, kolay çözümleyecek ve olumlu beklentiler içine girerek ilişkilerinizi yumuşatacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Aralık 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Akşam, dost toplantılarıyla, hafta içi uykusuz kalmama kararınızı yine hayata geçiremeyebilirsiniz. Çok yakınınızda olan birisinin iç dünyasına girmek için çok çabalayabilirsiniz. Onun bugünlerde kendisini kimseye açmaya niyeti yok gibi. Biraz sabırlı olabilirseniz, bir süre sonra sizden bazı konularda yardım istekleri olabilir. Yapıcı olma niyetiyle, çok tavizkar davrandığınız bir meseleniz var.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 03' 40" R
Ay
Terazi
16° 02' 35" R
Merkür
Yengeç
03° 47' 54" R
Venüs
İkizler
16° 54' 17"
Mars
Boğa
01° 20' 35"
Jüpiter
Koç
07° 57' 33"
Satürn
Kova
24° 26' 17"
Uranüs
Boğa
17° 59' 03"
Neptün
Balık
25° 25' 16"
Plüton
Oğlak
27° 39' 40"
Chiron
Koç
16° 21' 58"
Lilith
Yengeç
09° 16' 12"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 07:10

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>