13 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

13 Aralık Hangi Burç

13 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 13 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

13 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Başarılarına gölge düşürecek hiçbir olaya tahammülün yok bugün. Uzun süreden beri yakalayamadığın fırsatlar önüne gelebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Güne alacağın haberlerin şaşkınlığıyla başlıyorsun. Çalışma arkadaşının değişikliğine ya da ani istifasına şahit olabilirsin. Gökyüzü, imzalar ya da sözleşmelerde dikkatli olman gerektiğini vurguluyor. Eğitim hayatın devam ediyorsa, mesleki gelişimini artırmak adına sertifika programlarına katılabilirsin. Eğer sevgilinle arandaki problemi aracı kişilerle çözmek istiyorsan, yanlış yolda olduğunu şimdiden söylemeliyim. İlişkine üçüncü kişileri katmanın sonuçları beklediğinden de kırıcı olabilir. Sorunları bizzat sen çözmelisin. Karşı tarafı iyice dinlemeli ve peşin hükümlü olmamakta fayda var. Konuşmaları dikkatli seçmediğin takdirde yapıcı konuşmaya çalışsan bile, karşı taraf bunu yanlış anlayabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Sabah saatleri hareketli olabilir. İletişimden kaynaklı çatışmalara dikkat etmelisiniz. Yakın çevrenizdeki olaylar sizi de etkileyebilir. Yeni haberle duyabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda evinizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Babanıza daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Fedakar davranmanız gereken koşullar söz konusu.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Bugün gelecek beklentilerinizle ilgili yeni sorumluluklar alabilirsiniz. İşlerinizi toparlamak için başkalarından yardım alabilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınıza da zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Hobilerinizle ilgili hedeflerinizi gerçekleştirmek için planlar yapabilirsiniz. Değişiklikler sizi rahatsız edebilir. Mücadele içinde olmak sizi daha zor durumlara sokabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Kendini tam anlamıyla ifade etmekte zorlanabilirsin. İkili ilişkilerinde fikir ayrılıklarından kaynaklı gerginlikler yaşanabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
28° 59' 26" R
Ay
Boğa
16° 22' 38" R
Merkür
Terazi
11° 14' 23" R
Venüs
Yay
15° 45' 08" R
Mars
Terazi
24° 22' 41"
Jüpiter
Kova
22° 21' 20"
Satürn
Kova
06° 58' 55"
Uranüs
Boğa
13° 20' 47"
Neptün
Balık
20° 50' 13"
Plüton
Oğlak
24° 22' 23"
Chiron
Koç
09° 50' 07"
Lilith
İkizler
10° 36' 47"
True Node
İkizler
01° 55' 07"
Son Güncelleme : 22/10/2021 07:30

Astroloji Gündemi

Ay Boğa Burcunda 21 Ekim 2021, Perşembe Ay Boğa Burcunda Boğa burcundaki Ay’ın etkileri altında yeni bir gün bizleri beklemekte... Maddi manevi olarak huzur, güven, istikrar ve konfo... Devamını Oku >>