26 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

26 Aralık Hangi Burç

26 Aralık doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 26 Aralık'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

26 Aralık 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Etrafında gelişen her şeyi kontrol altına alamayacağın gerçeği ile yüzleştiğin bir gündesin. Her ne kadar yaşantında bazı şeylere müdahale etmek ve kontrol etmek istesen de bu mümkün olmayabilir. Özellikle bugün önemli işlerinle ilgilenirken, çevrenden gelen yardımlar işlerini kolaylaştıracak. Evli bir Oğlak burcuysan, eşinin ani fikir değişiklikleri şaşırmana neden olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Aralık 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Uzun süredir ertelediğin ev işleriyle ilgilenmek gerekecek. Bu işleri büyümeden halletmek ileride daha rahat etmeni sağlayacak. O sebeple mümkün olduğunca çabuk bu işler hakkında uğraşmak isteyebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Aralık 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün saat 01.43'de Aslan burcunda gerçekleşen ve etkisini üç gün önce ve üç gün sonra yoğun olarak hissettirecek olan yeni ay ile birlikte ortak gelirler, miras, prim,nafaka, burs ve krediler alanınız vurgulanırken, bunları elde etmekte mücadele sergileyecek olsanız bile mücadelenin ardından parasal konuları tamamlayabileceğiniz görünmekte. Geçici kalp çarpıntılar ve depresif ruh hali yaşayabileceğiniz yeniay haftasında, arkadaş çevrenizle ilgili güç mücadeleleri ve problem yaşayabilirsiniz. Yeniay anında etkin olan Satürn'ün Venüs ve Merkür ile uyumlu görünümü aşk ve ilişkiler konusunda size muazzam destek olurken, varolan ilişkilerinizde mutluluğunuzu arttırmanıza, aile olmayı düşünmenize ve birlikte geçireceğiniz zamanın çok daha kaliteli ve keyifli olmasına destek olurken, bu süreçte iyi iş teklifleri alabilir, çalışma hayatınızda başarılı anlaşmalar yapabilirsiniz. Bekar olanlar için aşk ve uzun süreli bir ilişki getirecek olan yeni ay, iş hayatınızda da sizi muazzam destekliyor olacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Aralık 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak; burcunda gerçekleşen Yeniay ve Venüs'ün kazançlar evine geçmesiyle birlikte; kendini rahat ifade etmen ve hedeflerin doğrultusunda ilerlemen için fırsatlar gelişebilir.  Kendini geliştireceğin ve geleceğini kurmana yardımcı olacak adımlar atabilir; fiziksel görünümünle ilgilenebilirsin. Hayatında yeni sayfalar açmak için birçok şansın olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Özellikle evli Oğlak burçlarının aile içi problemleri söz konusu olabilir. Evinizdeki gerginlikler bilinçaltı yoğunluğuna, uyku sorunlarına sebep olabilir. Veya tam tersi şekilde hali hazırda kafanızda kurduklarınız evi içi gerginliklere sebep olabilir. Hayalini kurduğunuz konularda adım atmak dikkatinizi değiştirecektir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
11° 11' 50" R
Ay
İkizler
19° 30' 20" R
Merkür
Başak
29° 27' 20" R
Venüs
Aslan
26° 24' 44" R
Mars
Terazi
24° 58' 23" R
Jüpiter
Boğa
14° 06' 13" R
Satürn
Balık
01° 17' 16"
Uranüs
Boğa
22° 32' 23"
Neptün
Balık
25° 51' 25"
Plüton
Oğlak
27° 54' 05"
Chiron
Koç
17° 58' 38"
Lilith
Başak
00° 07' 43"
True Node
Koç
24° 57' 26"
Son Güncelleme : 04/10/2023 19:41

Astroloji Gündemi

4 Ekim 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 4 Ekim 2023, Çarşamba 4 Ekim 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabah saatlerinden itibaren dünün sarsıcı ve öngörülemez etkilerinden sıyrılıp; daha kontrollü ve organize olabiliriz. Ay Akr... Devamını Oku >>