26 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

26 Aralık Hangi Burç

26 Aralık doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 26 Aralık'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

26 Aralık 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Evde düzene koyulması gereken çok şey olması bugün sizi biraz huysuzlaştırabilir ya da gezegenlerin konumu nedeniyle biraz keyifsiz hissedebilirsiniz. Morali bozuk bir kadın arkadaşınızın çıkagelmesi durumu daha da zorlaştırabilir. Yorgun olmanıza rağmen yerinizde duramayabilirsiniz. Tek başınıza uzun bir yürüyüşe çıkın. Bu muhtemelen zihninizi boşaltacak ve sizi canlandıracaktır.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Aralık 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Gerçekten güzel bir gün! Beklenmeyen kazanım şanslarının yanı sıra yakınınızdaki insanların iyi niyetleri günü sizin için çok özel kılabilir hoş sürprizlere hazır olun. Mali konular olumlu gözükürken, Aşk hayatınızda ani ve pozitif gelişmeler ile unuttuğunuz mutluluğu yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Aralık 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün yeni keşfettiğiniz yeni bir grup insanla bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Genelde sahnenin merkezinde olmaktan hoşlandığınız için, kendinizi en iyi ışıkta sunmak isteyebilirsiniz. Ancak işi gösterişle karıştırmamaya dikkat edin. Özellikle yeni bir kalabalığın içinde arka planda kalmak iyi bir seçim olabilir. Neden liderlik yeteneklerinizi yakında onların keşfetmesine güvenmiyorsunuz? Daha sonra mutlulukla tüm grubun yararı için onları iyi bir şekilde kullanabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Hissettiğin aşkı yaşıyorsun! Başarıların konuşulurken hedeflerinde daha rasyonel davrandığın bir dönem başlıyor senin için Şansın sana da güleceği günlere az kaldı. Etrafındaki meselelerle ilgilenmekten, kendine bir türlü vakit ayıramadığının farkında olmalısın. Bu süreç sona doğru gidiyor. Ama son kez yine kendi gündeminin dışında birkaç meseleyle ilgilenmen gerekebilir. Son zamanlarda yoğun duygular beslediğin ilişkilerde ya da alanlarda, duyguların değişebilir. Karar almak için acele etme. Sadece biraz daha gözlemci davran. Aşk hayatında ise kimseyi dinlemiyorsun! İnsanlar ne düşünürse düşünsün sen hissettiğin aşkı yaşamak isteyeceksin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Aralık 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar Saat 03:27 Ay-Koç burcunda ilerleyecek. Bu enerji bulunduğunuz alanı koruma dürtünüzü işaret eder. Bu ister aileniz olsun isterse yaşadığınız eviniz. Hiç fark etmez. Hemen savaşçı kesilirsiniz. Kimsenin sizin hakkınızı yemesine, yaptıklarınızı hafife almasına müsaade etmezsiniz. Sert konuşabilirsiniz veya tepkisel davranabilirsiniz. Hatta bunda da kendinizi haklı görebilirsiniz. Saat 12:20 itibariyle oluşacak ilkdördün etkisi, geçtiğimiz 18 Aralık tarihindeki Yeniaydan bu yana yaşadıklarımızı gözden geçirme ve kararlarımızı ele alma ve eksiklerimizi tamamlama anlamında önem taşır. İlkdördün etkisi altında eviniz sınırları içinde kendinizi güçlü bir şekilde ifade etme arzunuz yoğundur. Hatta bu yoğunluk istekleriniz konusunda kimi zaman bencil tavırlar göstermenize veya çevrenizdekileri kendiniz gibi düşünmeye zorlamanıza neden olabilir. Hakimiyetin elinizde olmasını istediğiniz için, bazen farkında bile olmadan, aynı evde yaşadığınız kişileri kırabilir, sonra da pişman olabilirsiniz. Oysaki kesinlikle kötü bir niyetiniz yoktur. Sadece dış dünyadaki sorumluluklarınız ve başarı olma zorunluluğunuz sizi gerilim altına alınmıştır. Peki ne yapılmalıdır? Tabi ki özellikle bugün sabırlı olmak gerekiyor. Ayrıca bilinçli düşünmek kesinlikle şart. Çünkü buna dikkat etmeniz halinde 2 Ocak 2018 tarihinde Yengeç burcunda oluşacak Dolunay sırasında gerilime düşmez, arzu ettiğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
18° 26' 07" R
Ay
Kova
04° 52' 36" R
Merkür
Başak
10° 52' 04" R
Venüs
Yengeç
29° 11' 08" R
Mars
Boğa
24° 26' 54" R
Jüpiter
Koç
08° 25' 46" R
Satürn
Kova
22° 10' 14"
Uranüs
Boğa
18° 50' 43"
Neptün
Balık
24° 57' 30"
Plüton
Oğlak
26° 50' 40"
Chiron
Koç
16° 13' 05"
Lilith
Yengeç
13° 10' 04"
True Node
Boğa
17° 57' 45"
Son Güncelleme : 11/08/2022 05:30

Astroloji Gündemi

10 Ağustos 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 10 Ağustos 2022, Çarşamba 10 Ağustos 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Güne kararlı ve tutarlı bir başlangıç yapabilir, sistemin içinde kalıp, farklı deneyimlere de açık olabiliriz. Teknolojiden f... Devamını Oku >>