25 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

25 Aralık Hangi Burç

25 Aralık doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 25 Aralık'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

25 Aralık 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Gün içinde yeteneklerinize, hobilerinize, çocuklara, aşk ve flört alanına odaklanmak isteyebilirsiniz. Kendinize ve hayata dair sürpriz kararlar alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Aralık 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Geçmişi tamamen kabullenip yeni projelere yelken açma zamanı geldi. Hiçbir şey eskisi gibi olmayabilir. Yeni hayatınıza dair kararlar almaktan ve adım atmaktan korkmayın. Hedeflerinizi net bir şekilde belirleyin.Content Video - Oğlakların sorunlarını çözeceği bir hafta!

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Özel detayları kimseyle paylaşmıyorsun! Aklında bir sürü fikir var. Fakat bunları dile getirirken, etrafından beklediğin desteği göremeyebilirsin. Tabi bunun için biraz sabırlı olman gerekiyor. Söz konusu sen olunca, aynı anda birden çok işi halletmekte üstüne yoktur! Kendi işini yapan bir Oğlak burcuysan, evrak işlerinde bazı aksaklıklar yaşayabilirsin. Kendine ait özel detayları herkesle paylaşmamaya özen göstermen gereken bir gün. Özellikle sevgiline karşı sarf edeceğin cümleleri bugün iki kez düşünmende fayda var. İlişkinizdeki sorunları sineye çekerken, gökyüzü sana ve sevgilinle birbirinizi aslında ne kadar sevdiğinizi hatırlatacaktır. Kronik rahatsızlığın varsa, soğuk algınlığına karşı dikkatli olmanı öneririm.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Aralık 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün gündeminiz hareketli olabilir fakat işlerin akışında yavaşlama yaşanabilir. Yakın çevrenizle ilgili değişiklikler sizi yorabilir. Ticari görüşmeler veya sözleşmelerde dikkatli olmanız gereken zamanlar var. Finansal konularda sorumluluklarınız artabilir. Ortaklıklarınıza özen gösterin. Harcamalarınızı düzenlemeye çalışın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Aralık 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Gün boyunca para alış verişi, finansal durumunuzla ilgili olumlu gelişmeler ön plana çıkarken, takım çalışmaları sizin için faydalı olabilir. Özel ilişkilerinizde kendinize güveninizin tam olduğu, değişime adapte olduğunuz, uyumu bir gündesiniz. Bugün ayrıca teknolojik aletler satın almak için ideal bir gün

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
04° 11' 58" R
Ay
Balık
11° 32' 11" R
Merkür
Yengeç
27° 47' 30" R
Venüs
Başak
05° 57' 59" R
Mars
Aslan
28° 12' 34" R
Jüpiter
Balık
00° 09' 44" R
Satürn
Kova
10° 38' 55"
Uranüs
Boğa
14° 33' 18"
Neptün
Balık
22° 56' 43"
Plüton
Oğlak
25° 20' 38"
Chiron
Koç
12° 52' 31"
Lilith
İkizler
00° 57' 28"
True Node
İkizler
09° 11' 41"
Son Güncelleme : 27/07/2021 03:00

Astroloji Gündemi

26 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 26 Temmuz 2021, Pazartesi 26 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 26 Temmuz 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>