25 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

25 Aralık Hangi Burç

25 Aralık doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 25 Aralık'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

25 Aralık 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Partnerinizle savaş yapmak yerine barışı tercih edin. Sürekli tartışmak size hiçbir şey kazandırmıyor. Gereğinden fazla çaba sarf ettiğiniz için, yorgun düşüyorsunuz. Eski hesapları bir kenara bırakın ve yaşama eğlenceli bakın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Aralık 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Günün bütününde Ay, Yay burcunda ilerlemesini sürdürüyor. Saatler 14:18 olduğunda ise Ay, boşluğa giriyor. Yarına kadar ruhsal olarak sıkıntılı bir süreçten geçebilirsiniz. Sağlığınızda da problemler baş göstermeye başlayabilir. Nedenini anlamadığınız medikal sorunlar ortaya çıkabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 03:32 Merkür-Neptün görünümü, bir türlü bitiremediğiniz, üstünde hesap kitap yaptığınız halde içinden çıkamadığınız işlerin canınızı sıkmasına neden oluyor. Ancak dışa pek renk vermeye çalışıyorsunuz. Özellikle ilişki meselelerinde bir hayli düşünmektesiniz. Saat 12:45 Ay-Jüpiter görünümü, engin gönlümüzün, iyi niyetlerimizin karşılığını görme arzumuzdur. Bizi kim nasıl görüyorsa görsün, biz kimin ne olduğunu iyi biliriz. Saat 20:06 Ay-Merkür görünümü, artı ve eksileriyle meseleleri ele almanın ve ona göre karar vermenin işaretçisidir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Aralık 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün iş hayatınızda iş verenler ya da birlikte çalıştığınız insanların samimiyetten uzak yaklaşımları işinize olan bağlılığınızı etkilememeli. Özel yaşamınızda ise aşkta huzur ve şans sizden yana.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Aralık 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Maddi konularda çok güzel gelişmeler var. Ev ve aile alanlarınıza aktaracağınız fonlar güzel teklifler almanızı sağlayacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları