12 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

12 Aralık Hangi Burç

12 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 12 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

12 Aralık 2022 Yay Burcu Yorumu

Herkesin temkinli davranıyor olması, senin de aynısını yapmanı zorunlu kılmaz. Hatta, iyimser ruhun çevrende dönen yoğun dramayı çok daha olumlu karşılamakta. Diğerlerinin senin oynamanı istediklerini bildiğin role kendini kaptırmamaya dikkat et. Her zaman önüne serilen rolü üstlenmek kolaydır; fakat bu genelde yaşanan durumu olumlu sonuçlara da itmez. Kendi senaryonu takip et; başkasınınkini değil.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Para meselelerine dair yeni sorunlar veya yaklaşımlar ortaya çıkabilir, sahip olduğunuz ve olmadığınız şeylerle ilgili derin hisler duyabilirsiniz. Hayati ve anlamlı değişiklikler yapmaya hazır olduğunuz bir yere ulaşmanıza yardımcı olarak, gerçeği aramaya ve onunla yüzleşmeye daha isteklisiniz. Bir kaynağı veya yeteneği tam olarak kullanma veya sergileme fırsatı olabilir. Aile ve ev hayatınızda suları durgunlaştırmayı başarıyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Ay'ın Akrep burcundaki seyahati içe kapanmanıza sebep olabilir.Yalnız kalmak ve ruhunuza iyi gelecek aktivitelere vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki kadınlarla güvenle ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Spiritüel çalışmalar, ibadet ve meditasyon için bugünü değerlendirebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Insanların söylediklerine kuşkuyla yaklaşın. Tüm yazılı medyayı inceleyin ve yazarlıkla ilgili herşeyi ayrıntısıyla öğrenin. Görüşlerinizi net bir şekilde ifade ettiğinizden ve duyduklarınıza açıklık getirdiğinizden emin olun. Kolayca kafanız karıştığından dolayı insanlar sizi kullanabilir. Odaklanın. Güvenilir, inanılmış yöntemler kullanın.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Bilgiyi esirgeyen, sır saklayan veya çarpıtan insanlarla ilgili gizler açığa çıkabilir. Olaylara ve kişilere karşı önyargısız davranışlar sergilemek ve tarafsızlığı korumak önemli. Kapsamlı bilgiler zaman içinde gelecektir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
15° 58' 41" R
Ay
Oğlak
23° 58' 32" R
Merkür
Boğa
23° 16' 13"
Venüs
Aslan
01° 18' 07"
Mars
Aslan
09° 59' 42"
Jüpiter
Boğa
04° 39' 27"
Satürn
Balık
07° 06' 54"
Uranüs
Boğa
20° 31' 30"
Neptün
Balık
27° 31' 56"
Plüton
Kova
00° 04' 19"
Chiron
Koç
19° 03' 24"
Lilith
Aslan
16° 44' 15"
True Node
Boğa
03° 14' 01"
Son Güncelleme : 07/06/2023 01:50

Astroloji Gündemi

6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları 6 Haziran 2023, Salı 6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları Ay, Oğlak burcundaki yolculuğunu sürdürürken sorumluluk ve düzen odaklı olabiliriz. Projelerimizi somutlaştıracak, büyütüp, g... Devamını Oku >>