12 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

12 Aralık Hangi Burç

12 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 12 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

12 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Kontrolünüz dışı gelişmeler sizi mistik ve manevi konulara çok daha yatkın kılıyor. Sezgileriniz ve bilinçaltınız devreye girerken hayatı daha akışta algılayabilirsiniz. Rüyalarınız anlam kazanabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Bugün saat 07:12'de Dolunay gerçekleşecek. İş hayatında bugün senden daha yüksek mevkide olan insanlarla iletişime geçebilirsin. Kariyer planlaman için hedeflerin doğrultusunda mailler yollayacaksın. Onlara hedeflerini ve hayallerini anlatırken heyecanın ortaya çıkacak. Başarılarına gölge düşürecek hiçbir olaya tahammülün yok bugün. Eğer önemli bir görüşmen ya da toplantın varsa uzun süreden beri yakalayamadığın fırsatlar önüne gelebilir. Aceleci olmaman senin için en iyisi, çünkü acele ettiğin takdirde en emin olduğun kararlarda ile kafan karışabilir, istemediğin kararların göbeğinde kendini bulabilirsin. Evli bir Yay burcuysan, eşinin ailesi ile ortaklaşa bir iş söz konusu olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yaylar, gün boyu etkili olacak Ay-Kova burcu seyri dostlarınızla iletişimin ve kendinizi en güzel şekilde ifade etmenin işaretçisidir. Sosyal ilişkileriniz güçlüdür ve işler kolayca yürür. Doğal liderliğiniz, girişim yeteneğin ön plandadır. Yakınlarınızla olan iletişimde sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Bunlar hoş değişiklikler olacağı gibi harekete geçiren aktif sosyal faaliyetlerin de işaretçisidir. Haberleşme, görüşme, arkadaşlarınızla bir araya gelme, bir etkinlik düzenleme veya etkinliğe katılma, internet üzerinden bilgi akışı, yeni tanışmalar bir hayli etikli olabilir. Partnerinizle alakalı konular gündeme gelebilir. İlişkisi olanlar birlikte seyahate gitmeyi düşünebilirler. Bazı önemli konular üzerinde birileriyle fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Saat 20:36 Ay-Güneş görünüm etkisinde, tecrübeli insanlarla konuşmak, bilgilenmek hoşunuza gider. Kafanızın içinde birden fazla düşünce ve yenilik belirebilir. Seyahat konuları ilginizi çekebilir. Yakın çevrenizde bulunan insanlarla aranıza mesafe koyarken, yeni tanıştığınız kişilere karşı daha samimi davranabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Bugün geleceğiniz ilgili planlar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi ilerletmek için mücadele verebilirsiniz. Ticari konularda gelecek yönünde yeni atılımlar yapmak isteyebilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınızla program yapmak size iyi gelebilir. Gençlerle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Eğitimle ilgili işlerinizde fırsatlar söz konusu olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

İlişkiniz mevcutsa odaklanma sıkıntısı çekebilir, yüzeysel davranmakla suçlanabilirsiniz. Dolayısıyla gerek ortaklıklarınız, gerekse özel ilişkinizle ilgili bir gerginlik yaşayabilirsiniz.Derin muhabbetler yapmak için uygun değildir. Gün içinde birden fazla kişiyle randevulaşabilirsiniz. Güneş/Uranüs olumlu açısı sayesinde özel hayatınızda, çocuklarınız, aileniz ve eşinizle ilgili öngöremediğiniz sürprizler karşınıza çıkabilir. Sıra dışı bir spora merak salabildiğiniz gibi havacılık ve elektronikle ilgili hobilere yönelmeyi tercih edebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 33' 18" R
Ay
İkizler
16° 54' 27" R
Merkür
Terazi
13° 16' 05" R
Venüs
Yay
18° 24' 53"
Mars
Terazi
26° 05' 44"
Jüpiter
Kova
22° 24' 04"
Satürn
Kova
07° 02' 07"
Uranüs
Boğa
13° 14' 37"
Neptün
Balık
20° 47' 11"
Plüton
Oğlak
24° 23' 40"
Chiron
Koç
09° 43' 42"
Lilith
İkizler
10° 53' 55"
True Node
İkizler
01° 54' 48"
Son Güncelleme : 24/10/2021 21:20

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>