1 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

1 Aralık Hangi Burç

1 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 1 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

1 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Online alışverişi şu sıralar abartmış olabilirsin. Harcamalarını kontrol altında tutmalısın. İlişkisi olan bir Yay burcuysan evlilik kararı bugün gündemine gelebilir. Mesleği konusunda yanlış karar alan bir arkadaşını yanlışından döndürebilirsin. Ay boşlukta hareket ediyor kendini fiziksel anlamda fazla yormamalısın.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Hayatın taşıdığı sürprizler bugün sizin karşınıza da çıkabilir. Hayatta hiçbir şey nedensiz değildir. Sezgilerinizi kullanarak olayların temelinde yatan konuyu ortaya çıkarırsınız. Meditasyon yapmak, enerji çalışmalarına katılmak size iyi gelir. Yoga eğitmenliği ve şifa eğitimleriyle ilgilenin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Sosyal becerilerinizin öne çıktığı bir gündesiniz. Ertelenmiş programları yapabilirsiniz. Romantik konularda illüzyona kapılmamak önemli. Çocuklarla ilgili sorumluluklar gün boyu yorucu olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde sorunlara açık olacaksınız. Sosyal ortamlarda kolay tepkiler verebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Son derece enerjik olabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Fiziksel aktiviteleri, sporu abartabileceğiniz bir gün ancak buna da kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Ayrıca inançlarınız, bilginiz, bilgeliğiniz sizi motive eden ve harekete geçiren unsurlar olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları