1 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

1 Aralık Hangi Burç

1 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 1 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

1 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Dün gerçekleşen Ay tutulmasının ardından Ay, İkizler burcunda seyahat etmeye devam ediyor.İkili ilişkilerinizin ön planda olacağı bugünü ortaklıklarınızdaki ve evliliğinizdeki problemlerin çözümü için değerlendirebilirsiniz. İmzalı işler gündeme gelebilir. Merkür, bugün itibariyle burcunuzda seyahat etmeye başlıyor. Kendinizi daha iyi ifade etmek isteyeceğiniz ve hayatınız üzerine daha fazla düşüneceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Başkalarına yardımcı olmanız için gerekli koşulların olacağı bir gündesiniz. Biraz bunalsanız da başkalarına yardım edebilmenin keyfi ağır basabilir...

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Günün ilk yarısında Ay Başak burcunda iken, oldukça meşgul ve aktif olabilirsiniz. Akşam saatlerinde sosyal olmak keyif verebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Korkularınız veya hedeflerinizi engelleyen konularla başa çıkmak için kendinizle veya iç benliğinizle ilgili önemli ayrıntı ve fikirlere sahipsiniz. Belki de profesyonel bir destek sayesinde çözüme ulaşabileceksiniz.Ancak maddi yetersizlik nedeniyle üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Bu durumu aşmanın yollarına erişebileceksiniz. Herhangi bir karar almanız için doğru zamanda değilsiniz. Ay sizin burcunuzda ilerlerken Neptün ile olumsuz açı etkisinde bulunuyor. Günü bilhassa somut ve derinleşmeyen konularla geçirmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
10° 09' 18" R
Ay
Boğa
28° 23' 37" R
Merkür
Aslan
10° 52' 27" R
Venüs
Başak
13° 24' 52" R
Mars
Başak
02° 07' 07" R
Jüpiter
Kova
29° 28' 24"
Satürn
Kova
10° 11' 12"
Uranüs
Boğa
14° 39' 42"
Neptün
Balık
22° 50' 21"
Plüton
Oğlak
25° 11' 53"
Chiron
Koç
12° 47' 56"
Lilith
İkizler
01° 38' 52"
True Node
İkizler
08° 53' 56"
Son Güncelleme : 02/08/2021 08:30

Astroloji Gündemi

2 Ağustos 2021 Yükselen Burç Yorumları 2 Ağustos 2021, Pazartesi 2 Ağustos 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 2 Ağustos 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>