1 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

1 Aralık Hangi Burç

1 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 1 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

1 Aralık 2022 Yay Burcu Yorumu

Görünüşte masum bir soru, yakınınızdaki birini uyarmadan harekete geçirebilir. Muhtemelen kendi düşüncelerinize ve potansiyel olarak doyumsuz bilgi arzularınıza odaklanıyorsunuz, etrafınızdakilerin ağrılı noktalarını tam olarak hatırlamayabileceğiniz bir noktaya kadar. Zorla yapıldığında bile düzeltilmek, nasıl iletişim kuracağınız konusunda daha dikkatli düşünmeniz gerektiğini hatırlatabilir. Bastırılmış hissetmek ile başınızı belaya sokmak veya başkalarını incitmek arasında bir orta noktaya ulaşabilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Hayallerinin gerçekleşmesi için büyük adımlar atmak isteyeceksin. Yeni işler ve girişimler peşinde koşmak hayallerine daha çabuk ulaşmanı sağlayabilir. Planlarını akıllıca yapmak senin için önemli olacak.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

İş yerinizdeki bazı insanların çokta dostça tavırları olmayabilir. Bu kişilere karşı önlem almak zekanız için oldukça basit bir durum, etkileyiciliğinizi kullanın...

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Bugün 14:25'ten yarın 09:10'a kadar Ay Boşlukta hareket edecek. Olmayan birlikteliklerin için neden, nasıl diye kendine sorular sormaktan vazgeç ve karşına çıkan fırsatları değerlendirmeye çalış. Çünkü gün senin için hoş sürprizler hazırlayacak. Son zamanlarda yaşadığın duygusal kısıtlamalardan kurtulduğunu fark edebilir, aşk konusunda adeta yeniden doğduğunu hissedebilirsin. Bu durum İlişkinde ileriye dönük sağlam adımlar atmana neden oluyor. Bugün aynı zamanda bazı olaylarda ne kadar haklı olduğunu, insanlara peşin yargının bazen işe yaradığına tanıklık edebilirsin. Sosyal çevrende ısrarcı ve inatçı yaklaşımda olan arkadaşlarınla yüzleşebilirsin. Gün içerisinde katılacağın etkinlikler, bazı konularda eksik olduğunu fark ettirecek. Bununla farklı dillere ya da edebiyat akımına da ilgin oluşabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Günün ilk yarısında Ay Başak burcunda iken, oldukça meşgul ve aktif olabilirsiniz. Akşam saatlerinde sosyal olmak keyif verebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
15° 58' 41" R
Ay
Oğlak
23° 58' 32" R
Merkür
Boğa
23° 16' 13"
Venüs
Aslan
01° 18' 07"
Mars
Aslan
09° 59' 42"
Jüpiter
Boğa
04° 39' 27"
Satürn
Balık
07° 06' 54"
Uranüs
Boğa
20° 31' 30"
Neptün
Balık
27° 31' 56"
Plüton
Kova
00° 04' 19"
Chiron
Koç
19° 03' 24"
Lilith
Aslan
16° 44' 15"
True Node
Boğa
03° 14' 01"
Son Güncelleme : 07/06/2023 01:50

Astroloji Gündemi

6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları 6 Haziran 2023, Salı 6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları Ay, Oğlak burcundaki yolculuğunu sürdürürken sorumluluk ve düzen odaklı olabiliriz. Projelerimizi somutlaştıracak, büyütüp, g... Devamını Oku >>