1 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

1 Aralık Hangi Burç

1 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 1 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

1 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Çalışma ortamınızda bugün yapacağınız çalışmalar oldukça sizden söz ettirebilir. Kusursuzluk algısı içinde yaptığınız işleri fazla abartmamalısınız. Çalışma arkadaşlarınız yetenekleriniz konusunda her zaman sizlere hayranlık duyacaktır. Mütevazi duruşunuz ile gönülleri fethediyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Günün genelinde Ay, Kova burcunda seyrine devam ediyor. Sabahın ilk ışıklarıyla oluşan Ay-Uranüs gergin görünümü nedeniyle eğitim hayatınızda beklenmedik durumlar oluşabilir. Kardeşlerinizle ilgili ani şeyler yaşayabilirsiniz. Ay-Mars arasında gerçekleşen sert görünüm sebebiyle sağlığınızı riske atacak hareketlerden uzak durmalısınız. Ay'ın Güneş ile oluşturduğu uyumlu açı, akşam saatlerinde sizi çok mutlu edecek gelişmeleri de beraberinde getirecektir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Kendini yeniden keşfediyorsun! Bugün laf sokmalardan, imali konuşmalardan anlamlar çıkartmamanı öneririm. Hemen öfkene yenik düşebilirsin. Kendini ifade etmek için bulunduğun ortamlarda tam aksi bir imaj çizmen gerekebilir. Aslında kendini yeniden keşfettiğin önemli bir döngüden geçiyorsun. Rutinden farklı, daha zorlayıcı işler yapmak için adımlar atıyorsun. Sosyal hayatında sağlam temelli ilişkiler kurarken, ön plana çıkıyorsun. Bu yüzden bir araya geldiğin insanlar hayatında sandığından da önemli bir yer edinebilirler. Evliliğinde sorunları olan bir Yay burcuysan, aklın karmakarışık hale gelebilir. Bu durumu atlatmak için yalnız kalmak isteyeceksin. Uzak mesafede yaşayan akrabalarını ziyaret etmek için plan yapabilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Aile bağlarınızda bazı yoksunluklar hissediyorsunuz. Sevgi dolu yüreğiniz, bunun çözümünü arıyor. Kendinizi bir konuda baskılıyorsunuz. Böyle davranmamanız halinde sonradan onarılamayacak kırgınlıkların sebebi olacağınızdan korkuyorsunuz. Zor bir haftayı problemli bitirmiş olmanızın gerginliği size yetiyor, yani gerginlikler istemiyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Saat 17.00'a kadar olan zaman diliminde kariyer gelirleri, arkadaş çevreniz, toplantı ve görüşmelerle ilgili iletişim problemleri, finansal konularda geçici zorlanmalar yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında etkinlik, davet ve organizasyonlarda yer alabilir, yakın çevre ilişkileri ve iletişimden yana fırsatlar elde edebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
25° 19' 05" R
Ay
Boğa
27° 35' 22"
Merkür
Koç
20° 54' 33"
Venüs
Boğa
00° 22' 36"
Mars
İkizler
24° 54' 09"
Jüpiter
Kova
25° 49' 57"
Satürn
Kova
12° 20' 38"
Uranüs
Boğa
09° 46' 47"
Neptün
Balık
21° 54' 17"
Plüton
Oğlak
26° 46' 08"
Chiron
Koç
09° 49' 48"
Lilith
Boğa
19° 32' 53"
True Node
İkizler
11° 27' 19"
Son Güncelleme : 15/04/2021 04:40

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>