27 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

27 Aralık Hangi Burç

27 Aralık doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 27 Aralık'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

27 Aralık 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün iş ve ilişkilerin gerektirdiği sorumluluklar ön planda olabilir. Evinizle ilgili tadilat, temizleme ve düzenlemelerle ilgilenebilirsiniz. Aile içi ilişkilerde destek ve anlayış içinde olmakta, anlık gerilimlere kapılmamakta fayda var. Zira adım attığınızda olumlu yanıtlar alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Aralık 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Burcunuzda dün meydana gelen Güneş Tutulması'nın ardından Ay hala burcunuzda seyahat etmekte. Oğlak burcunda seyahat eden Güneş'in Jüpiter ile kavuşum yapacağı bugünü kişisel hedefler koymak için değerlendirebilirsiniz. Hayata geniş bir pencereden baktığınız bugünü kişisel gelişiminize ayırabilirsiniz. Ay'ın Satürn ve Plüton'la kavuşum yapacak oluşu kendinizi duygusal olarak baskı altında hissetmenize sebep olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Özgür ruhlu kişiliğiniz sizi özenilen bir insan haline getiriyor. Herkes sizi seviyor ama aynı anda kıskanıyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Aralık 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Çevrenizden biriyle yapacağınız konuşmalar sayesinde işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar yapacaksınız. Bu konuşma sizin için çok yararlı olacak. İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Aralık 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar Saat 07:20 Merkür-Neptün olumlu görünümü, eş veya iş ortağınızın içinde bulunduğu hassas durum karşısında ona destek olmanız anlamına geldiği gibi, çevrenizle aranızdaki hassas iletişimin de simgesidir. Gün boyu vizyon arayışınız ön plandadır. Kimi zaman birilerinin sizin kadar hassas düşünmeyeceğini veya sizin hayallerinize pek önem vermeyeceklerini düşünebilirsiniz. Ancak burada kendinize olan inancınız ve güven duygunuz çok önemlidir. Siz eğer amaçlarınızın farkındaysanız hiç kimsenin size karşı durması mümkün değildir. Kaldı ki bu enerji, ailevi konulardan tutun da, eğitim ve iş hayatınıza kadar geniş yelpazede kendinizi korumanız, kollamanız, sahip olduğunuz değerlerinizi muhafaza etmeniz yönünde size yardımcıdır. Saat 11:07 Güneş-Mars görünümü, Merkür geri hareket dönemine rastladığı için yeni bir hedef belirlemede, çevresel ilişkilerde veya amaca dönük şekilde işlerin planlanmasında güçlük yaratsa da, bugünlerde yapılacak gözden geçirmeler oldukça işinize yarayabilir. Nelere ihtiyacınız olduğunu, hangi işlerin öncelikli halledilmesi gerektiğini, kimlerle temas edileceğini tespit ederseniz, sonrasında kolayca ilerlersiniz. Saat 21:39 Güneş-Kuzey düğüm görünümü etkisinde, bilgimize, tecrübemize, ustalığımıza güveneceğiz. Hayatımızı daha sağlıklı, verimli şekilde geçirmek için endişeli, takıntılı şekilde düşünmeyeceğiz. Fiziksel ve bedensel sağlığımızı önemseyeceğiz. Eğitimi önemseyeceğiz. Gelişimden yana düşüneceğiz. Başkalarına bilgimizi aktarmak, onların da gelişimini sağlamak amaçlı projelere yöneleceğiz. Bunlara dikkat etmemizde yarar var. Gün boyunca yüzünüzden gülümseme eksik olmasın. Canı yürekten sevgilerimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 06' 56" R
Ay
İkizler
23° 37' 42" R
Merkür
Terazi
25° 26' 10" R
Venüs
Akrep
19° 31' 36" R
Mars
Terazi
08° 27' 07" R
Jüpiter
Kova
23° 00' 16" R
Satürn
Kova
07° 01' 18" R
Uranüs
Boğa
14° 11' 41"
Neptün
Balık
21° 24' 50"
Plüton
Oğlak
24° 19' 57"
Chiron
Koç
10° 54' 24"
Lilith
İkizler
07° 56' 15"
True Node
İkizler
03° 26' 04"
Son Güncelleme : 28/09/2021 03:40

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>