27 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

27 Aralık Hangi Burç

27 Aralık doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 27 Aralık'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

27 Aralık 2021 Oğlak Burcu Yorumu

İş hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde yoğun bir gündeminiz olabilir. İletişimin hızlı aktığı zamanlar var. Gün içinde hedeflerinize ulaşmak için uygun koşullar oluşacak. Sağlam temeller atmak isteyeceksiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla plan yapmak isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Aralık 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Hayatınızda çok güçlü yerlerde yer aldığınızı fakat bu aralar zorluklar ile yüzleşmek zorunda kaldığınıza işaret eder. Ne kadar zorluk çekerseniz çekin yine de çok güçlü bir şekilde her şeyin üstesinden geleceksiniz. Maddi noktalarda rahat edeceğiniz zamanlarda olduğunuzu görüyorum. Ardından hayatın neşe dolu anları da gelecek. Hayat arkadaşınıza göz koyan birileri olabilir. Bunlara meydan vermemek adına daha çok ilgi göstermeniz ve bu ilgi ile hayata daha çok tutunmanız gerekebilir. Eğer çocuklarınız varsa bu ara çocuklarınızı da alarak hayat arkadaşınız ile bir dinlenme yerlerine gidebilirsiniz. Farklı etkinlikler hepiniz için iyi gelecektir. Aslında omuzlarınızda yer alan yükün artık bitmek üzere olduğuna işaret eder. O kadar güçlü bir yapınız var ki her ne olur ise olsun yakında bitecek ve güzellikleri ile mutlulukların tadına varacaksınız. En merak ettiğiniz yerleri görmek ve oralarda yeni anılar elde etmek için çok doğru bir zamandasınız. Ardından hayatın tüm enerjisini farklılıkları ile görmek için uygun zamanlarda hareket edeceksiniz. Kalbinizde yer alan bir enerji var ve bu enerjiyi ortaya çıkarmak için çok geç kalmadan hayat arkadaşınız ile yan yana olmayı başarmanız gerekiyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Aralık 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Çocuklarınla ilgili almış olduğun sorumluluklar ve ev hayatınızdaki yükler seni sosyal hayattan uzaklaştırabilir. Var olan koşullardan sıkıldığını hissedebilirsin. Moralini yüksek tutmalı, günün akışına kendini bırakmalısın. Maddi anlamda sıkışmamak için kendini ödeme planları ve faturaların arasında bulabilir, hesap kitap yaparken sevdiğin insanlara ayıramadığın o güzelim vakitleri aklına çokça getirebilirsin. Doğan gereği farklı konulara ilgi duyman yenilik arayışını bugünlerde tetikliyor. İlişkisi olmayan bir Oğlak burcuysan, hoşlandığın kişi sana farklı konulardan bahsedebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 05:33 Ay-Güneş görünümü, attığınız adım, giriştiğiniz bir mesele ve genel olarak moraliniz üzerinde faydalı bir tesirdir. Kendinize güveninizi yükseltir. Amacınız ne ise onun farkında olarak çalışırsınız. Saat 14:49 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, iş anlaşmalarında adil düşünülmesini ve hakkınız olanın verilmesini istiyorsunuz. Saat 14:52 Ay-Satürn görünüm etkisinde, söyledikleriniz, yaptıklarınız diğerleri tarafından başarılı bulunur. Kararlı ve dikkatli şekilde işlerinizi yoluna koyarsınız. Ciddi ve oldukça tutarlı davranırsınız. İnsanlar size saygı duyarlar. Saat 20:09 Ay-Neptün ile karşıt bir görünüm yapacak. Bu görünümü hesaba kattığımızda, ne kendimizi yıpratacak kadar aşırı titiz ne gereğinden fazla rahat davranmayalım. Sağlığınıza, hijyeninize, kişisel bakımınıza bir önem verelim. Bilgi sahibi olmak, araştırmak, keşfetmek ve bulduklarınızı belli bir alanda verimli bir şekilde kullanmaya gayret gösterelim. Hangi konuda huzur bulmak istiyorsak, o konuyu dikkatlice, aklı başında ele alalım.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Aralık 2017 Oğlak Burcu Yorumu

İş teklifleri alman, farklı teknikler kullanman yükselmene neden olabilir. Tecrübelerin seni ileriye taşıyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 48' 01" R
Ay
İkizler
25° 14' 07" R
Merkür
Oğlak
02° 59' 00" R
Venüs
Yay
28° 27' 16" R
Mars
İkizler
15° 49' 50"
Jüpiter
Balık
29° 11' 06"
Satürn
Kova
20° 23' 45"
Uranüs
Boğa
15° 45' 42"
Neptün
Balık
22° 39' 07"
Plüton
Oğlak
26° 58' 54"
Chiron
Koç
12° 01' 55"
Lilith
Yengeç
26° 34' 03"
True Node
Boğa
13° 05' 29"
Son Güncelleme : 09/12/2022 01:20

Astroloji Gündemi

8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 8 Aralık 2022, Perşembe 8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Bugün saat 07:08’ de İkizler burcunun 16 derecesinde Marsiyen bir dolunay gerçekleşiyor. Önümüzdeki onbeş gün boyunca gündemi... Devamını Oku >>