27 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

27 Aralık Hangi Burç

27 Aralık doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 27 Aralık'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

27 Aralık 2023 Oğlak Burcu Yorumu

Ev ve iş arasındaki koşuşturmadan kendinize vakit ayıramadığınızı düşünmeye başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla kısa bir tatil organize etmek için harekete geçebilirsiniz. Uzun zamandır ilişkisi olmayan bir Oğlak burcuysanız, yakın çevrenizin bu konuda sizi sıkıştırmaları, birileriyle tanıştırmaya çalışmaları duygusal patlamalar yaşamanıza sebebiyet verebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Aralık 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün yakın çevrenizle ilgili konularla daha çok meşgul olabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişiler gündeminizi oluşturabilir. Gün içindeki değişiklikler sizi biraz zorlayabilir ve strese sokabilir. Sorumluluklarınızı yönetmek için mücadele içinde olabilirsiniz. İşlerinizi yaparken geleceğe yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Sağlamlaştırmak istediğiniz konulara yönelmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Aralık 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli zaman. Aceleci davranıp yanlış karar vermeyin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Aralık 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Gökyüzünün olumlu etkileriyle duygularınız bugün oldukça derin ve güçlüdür. Sakin kararlı ve yaşananları derin bir incelemeden geçireceğiniz bir gündesiniz. Bu haliniz çevrenizde ki bazı insanları rahatsız edecektir. Görmezden gelin ve değerlendirmelerinizin sonunda neler yapacağınızın planlarını yapın. Bugün ruhsal çalışmalar için oldukça uygun bir gündesiniz meditasyon yapabilir dua ederek ruhunuzu arındırabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ve çocuğunuzdan göreceğiniz destek ve sevgiyle moral bulacak ve yaşadığınız zorluklarla baş edebilecek gücü toparlayacaksınız. Beraberliği olmayan Oğlak'lar geçmişte kalan bir ilişki tekrar ısrarlı bir şekilde karşınıza çıkabilir gözyaşları ve pişmanlıklara inanıp inanmamak tamamen sizin iradenizde.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Aralık 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Geçmiş yaralarınızı telafi edebileceğiniz önemli olaylar gündeminizde olabilir. Geleceğe yönelik geri dönüşü zor kararlar alabilir ve kafanızdaki geçmiş kavramına son noktayı koyabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
29° 07' 31" R
Ay
Başak
01° 09' 02"
Merkür
Koç
17° 53' 53"
Venüs
Koç
16° 41' 43"
Mars
Balık
20° 45' 18"
Jüpiter
Boğa
21° 16' 41"
Satürn
Balık
15° 29' 05"
Uranüs
Boğa
21° 41' 52"
Neptün
Balık
28° 32' 10"
Plüton
Kova
02° 03' 26"
Chiron
Koç
19° 59' 26"
Lilith
Başak
22° 03' 02"
True Node
Koç
15° 35' 42"
Son Güncelleme : 18/04/2024 19:30

Astroloji Gündemi

19 Nisan 2024 Boğa Burcunda Güneş - Burçlara Etkileri 18 Nisan 2024, Perşembe 19 Nisan 2024 Boğa Burcunda Güneş - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar 19 Nisan'da Güneş burcunuzdan ayrılıp Boğa burcuna geçtiğinde durulmanın ve çalışm... Devamını Oku >>