21 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

21 Aralık Hangi Burç

21 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 21 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

21 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Ailevi konularla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Geçmişte kalan konular gündeminize gelebilir. Kendi iç sesinizi dinleyerek olayların üstesinden gelebilirsiniz. Gün içinde güven aradığınız yerlere çekilebilirsiniz. Babanızla ilgili olaylarla uğraşacağınız zamanlar var. İş hayatınızda uğraştığınız konuların tamamlandığını görebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Ay'ın sosyal çevre alanınızda seyahat ettiği gündüz saatlerinde sosyalleşme isteğiniz artıyor. Burcunuzda seyahat eden Güneş ile Terazi burcundaki Ay arasındaki destekleyici açının etkisiyle sosyal çevrenizde yıldız gibi parlayabilirsiniz. Ay'ın Akrep burcuna girip Venüs ve Uranüs'le sert etkileşime gireceği akşam üstü saatleri itibariyle daha içine kapanık bir ruh haline bürünebilirsiniz. Özellikle kadınlarla olan iletişiminizde neyi, nasıl söylediğinize dikkat etmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Akşam saatlerine kadar hesap ve detay gerektiren konulara odaklanmanız gerekebilir, tamamlamanız gereken işler sizi bekliyor. 5 sonrasında ise ilişkilerden epeyce şanslı olabilirsiniz, beklediğiniz kişiyi karşınızda bulabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Bugün yoğun bir iletişim içinde olabilirsiniz. Bazı krizli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hassas olduğunuz konularda daha fazla güvene ihtiyaç duyabilirsiniz. İşlerinizde yeni konular gündeme gelebilir. Yakın çevrenizdeki değişimlerden etkilenebilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle çatışmalar yaşayabilirsiniz. Duygusal hayatınız enerjik olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Hatalarınızdan ders çıkarmalı ve sizi yanlış yapmaya iten kişilere “dur” demelisiniz. Ekstra harcama yapmak zorunda kalmadan hangi alanlara yönelebileceğinizi iyi düşünmelisiniz. Size fayda sağlayacak işbirliklerine kapınızı açmalısınız. Günün Atmosferi:Ekstra alışverişler ya da harcamalar bütçemizi epey zorluyor. Bu nedenle biraz ara vermeliyiz. Sevdiklerimiz için en iyisi neyse onu yapmalıyız. Sırları iyi muhafaza edelim. Üzerimizdeki baskı bizi ekonomik anlamda da zorlayabilir. Fakat yine de şu birkaç gün kontrollü olalım. Belki de sadece manevi destek yeterli olacaktır. Öte yandan iç huzurumuz artabilir, sosyal ilişkilerimiz güçlenebilir ve kendimizi daha pozitif hissetmeye başlayabiliriz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
03° 12' 16" R
Ay
Yay
29° 26' 03" R
Merkür
İkizler
16° 13' 30" R
Venüs
Yengeç
26° 44' 57" R
Mars
Aslan
07° 59' 19"
Jüpiter
Balık
02° 09' 38"
Satürn
Kova
12° 42' 53"
Uranüs
Boğa
13° 32' 21"
Neptün
Balık
23° 11' 58"
Plüton
Oğlak
26° 06' 17"
Chiron
Koç
12° 44' 09"
Lilith
Boğa
27° 21' 29"
True Node
İkizler
10° 41' 12"
Son Güncelleme : 24/06/2021 15:10

Astroloji Gündemi

24 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 24 Haziran 2021, Perşembe 24 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 24 Haziran 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>