21 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

21 Aralık Hangi Burç

21 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 21 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

21 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Devamlı aklına gelen geçmişini artık ardında bırakıyorsun. Unutmak zor olsa da geleceğe odaklanman gerektiğinin farkındasın. Bugün yılın en uzun gecesi yaşanacak. Ailen ile daha fazla vakit geçirme isteğin artarken onların daha önce fark edemediğin sorunlarını fark edebilirsin. Onların aklından kaygıyı silen sen oluyorsun.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Venüs'ün burç değiştirmesiyle birlikte yakın çevrenizde güzel gelişmelerle zihinsel olarak rahatlayabilirsiniz. Kardeş ve komşularınızdan alacağınız güzel haberler olabilir. İletişimde cazibenizi, etkileyici ses tonunuzu ortaya çıkarabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden seyahatler, eğitim süreçleri, kişisel gelişimi ilgilendiren alanlar, yakın dostlar, ortaklar ve eşinizle iletişim konusunda durağanlık, belirsizlik yaşayabilirsiniz. İletişim konusunda karşınızdaki insanlar kendilerini olması gerektiği gibi ifade edemeyebileceklerinden dolayı gün içinde gelişen konuları zamana bırakmanız ve onlara kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri için fırsat vermeniz faydalı olacaktır.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

İş ve para konularında hareketli bir döneme ilerliyorsunuz. Bugün Güneş'in burç değiştirmesiyle birlikte sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, bilgi, tecrübe ve yeteneklerinizi daha doğru ve iyi değerlendirmek isteyebileceğiniz bir dönem başlıyor.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Kendinizi isteksiz ve yorgun hissedebilirsiniz. Ancak harekete geçmek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için gayret göstermeniz gerekiyor. Bir kez harekete geçtikten sonra yaşam enerjinizin yükseldiğini hissedeceksiniz. Karşılaşmak istemediğiniz durumlar karşınıza çıkabilir ve korkularınız ile yüzleşebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları