21 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

21 Aralık Hangi Burç

21 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 21 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

21 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Devamlı aklına gelen geçmişini artık ardında bırakıyorsun. Unutmak zor olsa da geleceğe odaklanman gerektiğinin farkındasın. Bugün yılın en uzun gecesi yaşanacak. Ailen ile daha fazla vakit geçirme isteğin artarken onların daha önce fark edemediğin sorunlarını fark edebilirsin. Onların aklından kaygıyı silen sen oluyorsun.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yay; Kalabalık ortamlarda bulunmak isteyebilirsin. Özel ilişkinde gözle görülür bir hareketlilik söz konusu olabilir. Finansal konularda hırsına yenik düşmeden planlı hareket etmeye çalışmalı, sevdiklerinle keyifli zamanlar geçirmeye bakmalısın. Zira çabuk sinirlenip, gereksiz tepkiler verebileceğin koşullar oluşabilir.  Ufak molalar vermek zihnini dinginleştirebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Maddi anlamda pozitif beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Güne umutsuz başlayıp, günü umutla bitirebilirsiniz. Sosyalleşmek için uygun zamanlar değil. Fakat daha ileri tarihlerdeki organizasyonları planlamak için oldukça uygun bir gün. Eşinizin gelirlerinde artış söz konusu olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Yavaş ama istikrarlı bir gelişme sizi bekliyor. Umutsuzluğunuzu giderebildiğiniz zaman hedefin ne kadar yakınınızda olduğunu görebilirsiniz. Bugün bunu görebilmeniz için bir fırsatınız olabilir.Yaşadığınız küçük bir sağlık problemi de artık sizi tek ediyor. Zorlu bir sürecin başındasınız. Ama sonuçta ulaştığınız hedef bu zorlukların hepsine değecek.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

İş ve para konularında kendinizi oldukça motive hissedebileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Bu bir aylık dönemde kaynaklarınızın, yeteneklerinizin ve sahip olduklarınızın daha çok bilincinde ve farkında olabilir ve bunları geliştirmek üzere kendinizi motive hissedebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
24° 37' 02" R
Ay
Balık
21° 54' 48" R
Merkür
Terazi
10° 11' 37" R
Venüs
Yay
11° 07' 46" R
Mars
Terazi
21° 27' 08" R
Jüpiter
Kova
22° 19' 47" R
Satürn
Kova
06° 54' 59"
Uranüs
Boğa
13° 31' 05"
Neptün
Balık
20° 55' 46"
Plüton
Oğlak
24° 20' 40"
Chiron
Koç
10° 01' 23"
Lilith
İkizler
10° 07' 32"
True Node
İkizler
02° 17' 38"
Son Güncelleme : 17/10/2021 21:50

Astroloji Gündemi

Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz 17 Ekim 2021, Pazar Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz Ay Balık burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Merkür ve Venüs arasındaki uyumlu açı yakınlarımızla kolay iletişime ge... Devamını Oku >>