21 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

21 Aralık Hangi Burç

21 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 21 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

21 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Finansal konularla ilgili ciddi kararlar vermekten kaçınmanız gereken bir gündesiniz. Dağınık enerjiler var. Ortaklı para konuları gündeminizi etkilemeye devam edebilir. Duygusal yönden bağlayıcı koşulların etkisi altında kalabilirsiniz. Kendinizi aşma ve yenilenme sürecine girme isteği içinde olabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Ailevi konularla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Geçmişte kalan konular gündeminize gelebilir. Kendi iç sesinizi dinleyerek olayların üstesinden gelebilirsiniz. Gün içinde güven aradığınız yerlere çekilebilirsiniz. Babanızla ilgili olaylarla uğraşacağınız zamanlar var. İş hayatınızda uğraştığınız konuların tamamlandığını görebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

İş hayatınızı ilgilendiren konulardaki bazı belirsizlikler sizi biraz yorabilir. Çalışma arkadaşlarınızla yaşadığınız ufak problemler bazı yanlış anlaşılmaları da beraberinde getirebilir. Olayları kafanızda büyütmemelisiniz. Bugün çalışmıyorsanız, günlük sorumluluklarınızda bu duruma dahil edilebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Yavaş ama istikrarlı bir gelişme sizi bekliyor. Umutsuzluğunuzu giderebildiğiniz zaman hedefin ne kadar yakınınızda olduğunu görebilirsiniz. Bugün bunu görebilmeniz için bir fırsatınız olabilir.Yaşadığınız küçük bir sağlık problemi de artık sizi tek ediyor. Zorlu bir sürecin başındasınız. Ama sonuçta ulaştığınız hedef bu zorlukların hepsine değecek.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Bugün yoğun bir iletişim içinde olabilirsiniz. Bazı krizli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hassas olduğunuz konularda daha fazla güvene ihtiyaç duyabilirsiniz. İşlerinizde yeni konular gündeme gelebilir. Yakın çevrenizdeki değişimlerden etkilenebilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle çatışmalar yaşayabilirsiniz. Duygusal hayatınız enerjik olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
06° 52' 23" R
Ay
Akrep
23° 38' 57" R
Merkür
Oğlak
29° 08' 39"
Venüs
Oğlak
11° 12' 18"
Mars
Oğlak
01° 41' 35"
Jüpiter
Balık
06° 02' 21"
Satürn
Kova
14° 52' 15"
Uranüs
Boğa
10° 50' 52"
Neptün
Balık
21° 16' 37"
Plüton
Oğlak
26° 46' 59"
Chiron
Koç
09° 05' 19"
Lilith
İkizler
21° 19' 48"
True Node
Boğa
29° 12' 30"
Son Güncelleme : 26/01/2022 23:50

Astroloji Gündemi

26 Ocak 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 26 Ocak 2022, Çarşamba 26 Ocak 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Dün başlayan gerilimli hava bugünde devam ediyor. Özellikle sabah erken saatlerde ulaşımda ve iletişimde sıkıntılar olabilir,... Devamını Oku >>