21 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

21 Aralık Hangi Burç

21 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 21 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

21 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Bugün Ay Yengeç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Güneş ise Oğlak burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında kazançlar ve harcamalarla ilgili şanslı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Aile büyükleriniz ve sizden yaşça büyük kişilerden destek ve fayda görebilirsiniz. Aşk ilişkilerinizde kıskançlıklar, hırs veya tutkular öne çıkabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Gn güzel günler artık bir telefon kadar yakınlarınızda olduğunu bu ara hayatınıza tam olarak odaklanırsanız her şeyin farkına varabileceksiniz. Bir telefon alabilir ve karşınızdaki kişiler ile iyi iletişimler kurabilirsiniz. Bu iletişimin ardından iyi bir kariyer hayatı sizler için kapıları aralayacaktır. Sevdiğiniz ve hayatınızda olan kişi ile güzel etkinlikler kurabilirsiniz. Bu kadar güzel etkinlikler sonucu hayatınıza yön vermeniz söz konusu olacak. Ciddi bir birliktelik kurma kararı alabilir ve ilişkinizin ileri boyutlara taşınması kararına varacaksınız. Aklınızda yer alan soru işaretlerinden kurtulabilir, farklı birliktelikler için ellerinizden geleni yapacaksınız. Yeni iş kurma fırsatları ellerinize geçebilir. Bunu iyi bir şekilde değerlendirmeniz istediğiniz sonuçları almanız için yardımcı olacak. Hayatınızdaki kişiler ile bir iletişim sorunu yaşabilirsiniz. Onların sizlere olan yardımını göz ardı etmemeniz gerekir. Her an yanınızda olan bu kişilere karşı vurdum duymaz olursanız onları kaybetmek ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Sizi seven kişilere hayatınızdan vakit açmanız onlar ile güzel birlikteliklerin rahat bir şekilde oluşmasına yardımcı olacaktır. Aile büyüklerinden birinin sizden gelecek bir yardıma ihtiyacı var gibi hissediyorum. Dikkatli olun.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Sizi ailevi açıdan ilgilendiren bir konu ya da plan üzerinde durabilirsiniz. Duygularınızı paylaşabileceğiniz imkanlar da var. Akşam saatleri riskli konulara dikkat.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Bugün karşıtlıklarla uğraşıp, dengede kalmaya çalışabilirsiniz. Eşinizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Ticari anlaşmalar için uygun imkanlar var. İkna edilmeniz veya etmeniz gereken ikili durumlar yaşayabilirsiniz. Öğlen saatlerinde duygusal karmaşalar yaşayabilirsiniz. Ani çıkışlarınız olabilir, toleranslı olmakta fayda var.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

İş ve para konularında hareketli bir döneme ilerliyorsunuz. Bugün Güneş'in burç değiştirmesiyle birlikte sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, bilgi, tecrübe ve yeteneklerinizi daha doğru ve iyi değerlendirmek isteyebileceğiniz bir dönem başlıyor.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
18° 26' 07" R
Ay
Kova
04° 52' 36" R
Merkür
Başak
10° 52' 04" R
Venüs
Yengeç
29° 11' 08" R
Mars
Boğa
24° 26' 54" R
Jüpiter
Koç
08° 25' 46" R
Satürn
Kova
22° 10' 14"
Uranüs
Boğa
18° 50' 43"
Neptün
Balık
24° 57' 30"
Plüton
Oğlak
26° 50' 40"
Chiron
Koç
16° 13' 05"
Lilith
Yengeç
13° 10' 04"
True Node
Boğa
17° 57' 45"
Son Güncelleme : 11/08/2022 05:30

Astroloji Gündemi

10 Ağustos 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 10 Ağustos 2022, Çarşamba 10 Ağustos 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Güne kararlı ve tutarlı bir başlangıç yapabilir, sistemin içinde kalıp, farklı deneyimlere de açık olabiliriz. Teknolojiden f... Devamını Oku >>