24 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

24 Aralık Hangi Burç

24 Aralık doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 24 Aralık'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

24 Aralık 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün açık davranmanız sayesinde iş hayatınızdaki zor durumlarla başa çıkabileceksiniz, çünkü beklenmedik bir yerden destek gelecek. Kabul edin ve size destek veren kişilerle ilişkilerinizi yakınlaştırmaya çalışın. Özel hayatınızda da bir miktar destek göreceksiniz. Bu olumlu ortamdan yararlanarak, uzun süredir aklınızı meşgul eden konuları ele alın. Şu anda işe atılmak için gereken motivasyonu kendinizde bulamıyorsanız, bir de arkadaşlarınızla beraber yapmayı deneyin – daha kolay olacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Aralık 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Farklı fikirler üretebileceğiniz ilginç günlerden birini yaşıyorsunuz. Duygusal değişimlerin sizde yarattığı ruh halini dizginlemek elinizde. Bugün, bazı önemli konularda acele karar vermemeli ve öncelikle kariyerinizi düşünmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Aralık 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Ortaklarınızla iletişimsel gerginlikler yaşamamanız için günü kendinize ve düşüncelerinize hakim olarak geçirmeniz gerekmektedir. Olası gerginlikleri büyütmeden işsel konuları sadece değerlendirip kapatmanız yararınıza olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Aralık 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Bir arkadaş ya da bir aile üyesiyle aranızda geçen bir anlaşmazlık, başladığı an müdahale edilmezse, duygularınızın incinmesine ve kafa karışıklığının artmasına sebebiyet verebilir. İletişim anahtardır. Tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu veya ne vermeye hazır olduğunuzu ayrıntılı olarak açıklayarak yanlış anlaşılmaları önlediğinize emin olun. Bunu zaten herkesin bildiğini varsayalım. Bunu yapabiliyorsanız eğer yüz yüze yapın, telefon ve e-posta gibi iletişim cihazları normalden daha az etkili olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 04:23 Ay-Pluto karşıtlığı ilişkide tartışmalara yol açabilir. Biriniz başka diğeri başka düşünür. Ortaklaşa düşünmek zor olur. Böyle durumlarda sözler pek hoş olmaz. Bir daha duruma bakalım. Saat 11:38 Ay-Mars görünüm etkisinde, güven olgusunu ilişkilerde önemseyeceğiz. Değerlerimize bizim kadar sahip çıkan, koruyan ve kollayan kişiye ihtiyacımız var. Bu saatlerde moralimizi yükselten gelişmeler yaşanır. Saat 16:42 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, ilişkimizi geleceğe yönelik şekilde gözden geçirmemizi sağlar. Partnerimize güvenmek isteriz. Beraberliğin maddi-manevi yönde güçlü olması, bizim için son derece önemli kriterdir. Saat 17:51-19:59 arasındaki kısa süreli Ay-Boşluk etkisinde, iş ortaklığı, sözleşmeler veya kontrat gibi imzayı gerektiren işleriniz için beklemede kalınız. Saat 19:59 itibariyle Ay-Aslan burcuna geçiş yapacak. Bugün duygularınızı kolaylıkla ifade edebilmeniz, keyiflenmeniz, mutlu olmanız için, hayatında her şeyin çok iyi gidiyor olması gerekir. Sözgelimi, maddi açıdan bir sıkıntınız varsa veya partnerinizle aranızda bir anlaşmazlık yaşanıyorsa, kendimizi pek rahat hissetmeyiz. Genelde hem içe dönük bir şekilde hayatı gözden geçireceğiz hem de düşüncelerimizden taviz vermeyeceğiz. Dış etkenlerin üzerimizde baskı kurmaması için insanlarla aramıza belli bir mesafe koyabiliriz. Esenlik dolu bir hafta geçirmeniz dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
01° 21' 06" R
Ay
Koç
08° 27' 47"
Merkür
Koç
06° 08' 37"
Venüs
Boğa
06° 23' 15"
Mars
İkizler
28° 26' 55"
Jüpiter
Koç
16° 47' 22"
Satürn
Balık
01° 40' 50"
Uranüs
Boğa
16° 20' 21"
Neptün
Balık
25° 21' 13"
Plüton
Oğlak
29° 58' 37"
Chiron
Koç
15° 00' 29"
Lilith
Aslan
08° 08' 40"
True Node
Boğa
04° 17' 52"
Son Güncelleme : 22/03/2023 09:03

Astroloji Gündemi

22 Mart 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 22 Mart 2023, Çarşamba 22 Mart 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Dün gerçekleşen yeniayın ardından hız kesmeden girişimlere devam edeceğimiz bir gündeyiz. Gün boyunca kendimizi ifade edebili... Devamını Oku >>