24 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

24 Aralık Hangi Burç

24 Aralık doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 24 Aralık'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

24 Aralık 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Arkadaş grubundaki anlaşmazlıklara karşı daha sert bir tutum içinde olabilirsin. Fazla açık sözlü olman kalp kırabilir dikkatli olmalısın. Bugün kendine farklı alışkanlıklar edinmek isteyebilirsin. Evde yapabileceğin farklı spor dallarını araştırıyorsun. Akrabaların seni arayarak sana ilginç bilgiler verebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Aralık 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün arka planda kalarak, ince eleyip sık dokuyarak riskleri iyi hesaplamayı ve temkinli olmayı tercih edebilirsin. Bilinçaltını kurcalayan kontrolün dışındaki gelişmelere iyimser çözümler bulurken; finansal açıdan güçlü kişilerin desteğini alabilmen mümkün. Fakat bugün aldığın kararları uygulamakta zor olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerek iş gerek özel hayatınızda herşey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin vermeyin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Aralık 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün hem aşk, hem de iş konusunda mantığına dayalı kararlar alıp geleceğini yönlendirmek isteyeceksin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Aralık 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Arkadaşlarınızla birlikte yaratıcı zihinsel etkinliklerine katılmak, hoşça vakit geçirmek ve bir parça duygusal derinleşme yaşamanız mümkün olacaktır. Dışa dönük davranıp sosyal ilişkilerinizdeki motivasyonun keyfini çıkarabileceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları