28 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

28 Aralık Hangi Burç

28 Aralık doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 28 Aralık'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

28 Aralık 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Kendine ait özel detayları herkesle paylaşmamaya özen gösteriyorsun. Çocukluğuna ait göreceğin bir fotoğraf seni geçmişe götürürken, duygusal anlar da yaşatabilir. Maddi anlamda elinin güçlenmesi, lüks tüketimini artırabilir. Kardeşlerin varsa, sosyal yaşamlarına dair tutucu bir tavır sergileyebilirsin. Aile evinden taşınmaya dair düşüncelerin, köklenebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Aralık 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Bazı zamanlar gerçek duygularınızı ifade etmek hoşunuza gitmiyor. Asıl düşüncelerinizi kendinize saklayarak gizemli adamı oynamayı tercih ediyorsunuz. Çevreyi izlemekten ve etrafınızdaki insanları gözlemlemekten hoşlanıyorsunuz. Bu durum daha stratejik hamleler yapmanıza olanak veriyor! Ancak bugün insanlara karşı daha açık olmaya hazır olacaksınız. Umutlarınız ve hayallerinizle ilgili önemli bir itirafta bulunursanız, kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Aralık 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Eğer önemli konuşmalarını ertelemez ve bugünü değerlendirmek istersen senin için harika bir sonuç olacaktır. Özellikle; ev, yuva, aile kavramı üzerine ikili ilişkilerinde ortak yolu bulmaya çalışacaksın. Sorun çözmek isteyeceksin. Gerginliklerden uzaklaşmak ve huzura kucak açmak istiyorsun. Ev arıyorsan emlak ve gayrimenkul gibi konularda olumlu etkiler var. Maddi konuda bugün ekstra cömertsin, elin bol. Sevdiğin bir yakının seninle iş kurmak için sana başvurabilir. İş değiştirmek isteyen bir Oğlak burcuysan, şu anda çalıştığın işten daha az sorumluluk isteyen bir iş arayışı içine girebilirsin. İlişkilerinde daha az baskıcı bir ruh halindesin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün yeni ufuklara açılma istediği ve heyecanı içinde olabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek için hevesli bir gündesiniz. Gün içinde akşamı planlamak için koşturma içinde olabilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Akşam için eğlenceli organizasyonlar söz konusu.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Aralık 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Mars ile Neptün'ün olumlu etkileşimi kapalı gruplarla kuracağınız iletişim sizi mistisizm dünyasıyla tanıştırabilir. Ruhunuzu başka bir frekansta titreştirmek size farklı deneyimler yaşatacaktır. Meditasyon yaparak iç sesinize yönelin. Yeni yılda kendi blokajlarınızdan arınmak size iyi gelir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
06° 27' 05" R
Ay
İkizler
25° 52' 07" R
Merkür
İkizler
17° 15' 50" R
Venüs
İkizler
06° 06' 17"
Mars
Koç
24° 58' 45"
Jüpiter
Koç
07° 13' 19"
Satürn
Kova
24° 49' 21"
Uranüs
Boğa
17° 37' 32"
Neptün
Balık
25° 26' 33"
Plüton
Oğlak
27° 51' 54"
Chiron
Koç
16° 14' 05"
Lilith
Yengeç
08° 15' 48"
True Node
Boğa
21° 51' 01"
Son Güncelleme : 28/06/2022 06:30

Astroloji Gündemi

27 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 27 Haziran 2022, Pazartesi 27 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Hafta ortasında Yengeç burcunda bir yeniay gerçekleşeceğinden enerjilerin artık kapanış aşamasında olduğu bir haftaya giriş y... Devamını Oku >>