28 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

28 Aralık Hangi Burç

28 Aralık doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 28 Aralık'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

28 Aralık 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Yeni yıl öncesinde finansal hesap kitaplarınızın bolca olduğu bir gün olabilir. Kendi keyfiniz, mutluluğunuz için harcamalar yapacaksınız gibi duruyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Aralık 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Saat 00:02-08:20 arasında Ay, hareketini boşlukta sürdürüyor. 08:20'den itibaren ise Ay, Kova burcuna geçiyor. Maddi koşullarınızın öne çıkacağı bir gündesiniz. Beklediğinizden fazla gelirinizden artış olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Duygusal dünyanızda biraz daha içe dönük hissedebilirsiniz. Yalnızlık hissinden arınmalı ve çevrenizde olup bitenlere karşı daha duyarlı bir yapı sergilemelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Aralık 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün yaratıcılık gereken konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sanatsal uğraşlar keyfinizi yerine getirecektir. Farklı konulara ilgi duyabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda eğitimlere katılabilirsiniz. Bugün harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Bazı konularda daha kolay risk alabileceksiniz. İşlerinizi toparlama fırsatı bulacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Aralık 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 01:05 Mars-Kuzey düğüm görünümü, hedefe yönelik şekilde hareket etmenin, çevrenizle bağlantı kurmanın faydalı olacağını işaret ediyor. Siz öfkenizi birilerine boşaltmayı, içinizdekileri dile getirmeyi, bazı insanları hayatınızdan kopartıp atmayı istersiniz. Ancak bunu başarmak pek kolay değildir. Bazen yumuşak bazen de sert tepkilerde bulunursunuz. Yakınlarınız sizdeki garipliğin farkındadır. Ancak benim tavsiyem, enerjinizi boşa harcamak yerine, bilakis yeteneklerinizi gösterecek alana yönelmektir. Başarınızla onları susturabilir, gereken cevabı vermiş olursunuz. Bunu yaparsanız siz kazanırsınız. Saat 04:45-18:12 arası Ay-Boşluk etkisi altındayız. Boşluk süresince enerjinizi yenileyecek, size kendinizi huzurlu hissettirecek bir şeyler yapmak istiyorsanız, size -Harikasınız diyebilirim. Çünkü bu zaman dilimi içinde en iyi yöntemlerden biri budur. Saat 18:12 itibariyle burcunuz üzerinde ilerleyecek Ay, önümüzdeki iki gün boyunca, yeni bir karar verme aşamasında iseniz, acaba ne kadar doğru olur, ilerisi adına yarar getirir mi, beni zorlar mı diye bir bakalım. Temeli sağlam olsun ki, sonradan bizi uğraştırmasın diye düşünmeliyiz. Halledilmesi gereken zorunlu işlerinizi bitirmeniz, düzgün bir şekilde yerine getirmeniz mümkündür. Mali konular üzerinde kazanç-kayıp anlamında değerlendirmeler gündemimizde yer alabilir. Sağlamlaştırma, düzenleme, işler hale getirme anlamında yararlıdır. Saat 21:49 Güneş-Merkür kavuşumu, geri hareket döneminde olduğumuz için, belki biraz daha dikkatli olmamız gerekiyor. Geçtiğimiz 10-11-12-13 Aralık tarihindeki meseleler karşımıza çıkabilir. Yeniden bakmakta yarar var. Enine boyuna bakmak, incelemek gerekiyor. Eksiklerimiz var mı diye gözden geçirmede bulunmak gerekiyor. Temkinli ve dikkatli düşüneceğiz. Karşımıza çıkan tekliflere, işleri, projeleri ciddi şekilde analiz edeceğiz. İşte bu dikkat, bize önümüzdeki ay başarılı ilerlemede destek olabilir. İşlerinizde kolaylıklar, gönlünüzde huzur ve mutluluk dileklerimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Balık
07° 54' 20" R
Ay
Aslan
24° 11' 46"
Merkür
Kova
12° 26' 55"
Venüs
Balık
00° 56' 11"
Mars
Boğa
26° 37' 37"
Jüpiter
Kova
15° 59' 37"
Satürn
Kova
08° 10' 34"
Uranüs
Boğa
07° 30' 12"
Neptün
Balık
20° 09' 11"
Plüton
Oğlak
25° 57' 33"
Chiron
Koç
07° 05' 47"
Lilith
Boğa
14° 14' 41"
True Node
İkizler
16° 16' 28"
Son Güncelleme : 26/02/2021 10:10

Astroloji Gündemi

26 Şubat 2021 Yükselen Burç Yorumları 26 Şubat 2021, Cuma 26 Şubat 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 26 Şubat 2021 Cuma yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>