28 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

28 Aralık Hangi Burç

28 Aralık doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 28 Aralık'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

28 Aralık 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Dürüstlüğü hak ediyorsunuz. İnsanların sizi kandırmasına izin vermemelisiniz. Kendiniz gibi iyi kalpli insanlarla olmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Aralık 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Duygusal gücünüzü başkalarına ilham verip eyleme geçirmek için kullanın. Erkeklerle ilişkiler tercih edilmektedir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Kendi bildiğin yolda ilerliyorsun! Yalnızlık bugün tam sana göre ancak gezegenlerin seyri pek de yalnız kalamayacağını işaret ediyor. Etrafındaki insanlarla bir arada hareket etmekte, belli bir plana sadık kalmakta bugün biraz zorlanabilirsin. İşleri kendi bildiğin yoldan halletme isteği içerisindesin. Elektronik eşyaların bozulması seni yarı yolda bırakabilir. Eğer iş görüşmesinin sonucunu merak ediyorsan, telefon alabilirsin. Ya da bambaşka alanlara ilgi duymak, yurtdışında eğitim fırsatını düşünmek gibi fırsatlar gelişebilir. İlişkisi olan bir Oğlak burcuysan, sevgilinin yapacağı sürpriz karşısında sevinç gözyaşları dökebilirsin. Aile hayatını, aile bireyleri ile özellikle evdeki kadınlarla ilgili önemli gelişmelerin yaşanacağı bir gün yaşayacaksın. Kilo problemin varsa, fitness, plates gibi spor dallarına yazılabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Aralık 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 08:59 Mars-Neptün olumlu görünümü, ideallerinizin peşinden kararlı bir şekilde giderek hayallerinizi gerçekleştirmenizde yardımcı oluyor. Manevi anlamda huzur bulmanızı sağladığı gibi, bunca terslik ve mücadeleye sabreden bir kişinin eninde sonunda ödüllendirileceğini vaat ediyor. Saat 09:23 itibariyle Boğa burcunda ilerleyecek Ay, aşk hayatınızı yakından ilgilendiren konularda huzur ve güvence olgusunun ön plana gelmesi anlamı taşır. Zevkli ortamlarda sevdiğiniz kişiyle baş başa bulunmak veya aşkı yeniden teninizde hissetmek, heyecanlanmak arzunuz yüreğinizde büyüyebilir. Geçici veya kalıcı olsa da, aşkın o ilk ürpertilerini tenimde hissetmek ne de güzel olurdu diyebilirsiniz. Erotizm duygunuz oldukça seçkinleşir. Dokunma ve hissetme ihtiyacınız bir o kadar yükselir. Saat 11:03 Ay-Satürn ve ardından saat 16:37 Ay-Venüs olumlu görünümü aşk hayatınızı ilgilendiren konularda olduğu gibi yaşamın zevkli ve güzel yanlarını verimli ve düzgün bir şekilde hissetmenizi sağlar. Boğa burcunda ilerleyen Ay ile burcunuzda ilerleyen Venüs bir Oğlak için her zaman rahatlatıcı, sakinleştirici bir etki yaratır. Sorunları olsa dahi kişi bunlara daha ılımlı tarzda yanaşabilir veya bir şekilde düzenlemeye çalışabilir. Aşk konusunda gösterişli sözlerden ziyade gerçekçi bir düşünce ön plandadır, Romantizm duygunuzun bile içeriğinde sağlamlık arama olgusu yatabilir. Bu görünüm altında, maddi konular üzerinde düşünebilir. Saat 21:47 Ay-Güneş görünümü gayet olumlu bir etkidir. Sizi sakinleştirir. Kendinizle barışık ve olumlu bir ruh haliyle akşamı geçirmenizi sağlar. Gün boyunca mutluluk sizinle olsun. İşlerinizde kolaylıklar ve hayatınızda güzellikler dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Aralık 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Gün içinde kontrolünüz dışında gelişebilecek durumlara karşı dalgınlık ve unutkanlıktan kaynaklanabilecek problemlere dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde Ay burcunuza ilerlediğinde kendinizle ve sağlığınızla daha çok ilgilenmeniz gerekebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
15° 59' 03" R
Ay
Balık
15° 15' 34" R
Merkür
İkizler
03° 48' 25"
Venüs
Boğa
26° 34' 23"
Mars
Yengeç
07° 46' 54"
Jüpiter
Kova
29° 04' 33"
Satürn
Kova
13° 16' 44"
Uranüs
Boğa
10° 59' 46"
Neptün
Balık
22° 31' 47"
Plüton
Oğlak
26° 47' 28"
Chiron
Koç
10° 58' 37"
Lilith
Boğa
21° 54' 11"
True Node
İkizler
11° 01' 13"
Son Güncelleme : 06/05/2021 10:10

Astroloji Gündemi

6 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları 6 Mayıs 2021, Perşembe 6 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 6 Mayıs 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında... Devamını Oku >>