28 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

28 Aralık Hangi Burç

28 Aralık doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 28 Aralık'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

28 Aralık 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün iş hayatında yeni bir sorumluluk alabilir, iş hayatında ilerlemek adına kendinizi geliştirmeye odaklanabilir, eğitim ve sınavlarla ilgilenebilirsiniz. Gündüz saatlerinde dalgınlık ve kazalara dikkat etmeli. Planlarınız değişebilir. İş görüşmeleri yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Aralık 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Uzaktaki arkadaşlar sizi arayabilir ve ziyaret için yakınınızda olduklarını söyleyebilirler. Bunu duymaktan memnun olacaksınız ve evinizi yukarıdan aşağıya şöyle bir süzüp evinizi elden geçirmeye karar verebilirsiniz. Aile üyeleri de katılabilir - protesto etseler de! Yine de, herkes bu ziyaret için sabırsızlanıyor olmalı. Tartışma çıktığında ne yapacağını biliyorsun çünkü, çok sayıda tartışma çıkmasını bekliyorsun. İyi eğlenceler!

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Kendi bildiğin yolda ilerliyorsun! Yalnızlık bugün tam sana göre ancak gezegenlerin seyri pek de yalnız kalamayacağını işaret ediyor. Etrafındaki insanlarla bir arada hareket etmekte, belli bir plana sadık kalmakta bugün biraz zorlanabilirsin. İşleri kendi bildiğin yoldan halletme isteği içerisindesin. Elektronik eşyaların bozulması seni yarı yolda bırakabilir. Eğer iş görüşmesinin sonucunu merak ediyorsan, telefon alabilirsin. Ya da bambaşka alanlara ilgi duymak, yurtdışında eğitim fırsatını düşünmek gibi fırsatlar gelişebilir. İlişkisi olan bir Oğlak burcuysan, sevgilinin yapacağı sürpriz karşısında sevinç gözyaşları dökebilirsin. Aile hayatını, aile bireyleri ile özellikle evdeki kadınlarla ilgili önemli gelişmelerin yaşanacağı bir gün yaşayacaksın. Kilo problemin varsa, fitness, plates gibi spor dallarına yazılabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Aralık 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Çocuklarınla ilgili sorumlulukların seni sosyal hayattan uzaklaştırabilir. Var olan koşullardan sıkılabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Aralık 2016 Oğlak Burcu Yorumu

İç sesinize kulak verin. O size ne yapmanız gerektiğini fısıldayacaktır. Hiç beklemediğiniz türden teklifler alabilirsiniz. Fakat hemen kabul etmemeli ve iyi araştırmalısınız. Başkalarının gündemiyle ilgilenmemeli ve kendi planlarınıza odaklanmalısınız. Günün Atmosferi:Baskı yapan kişi ve durumlara daha mantıklı bakmalıyız

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
29° 19' 13" R
Ay
Koç
12° 25' 58" R
Merkür
Terazi
24° 09' 22" R
Venüs
Akrep
12° 51' 39" R
Mars
Terazi
04° 36' 00" R
Jüpiter
Kova
23° 26' 33" R
Satürn
Kova
07° 10' 36" R
Uranüs
Boğa
14° 21' 23"
Neptün
Balık
21° 34' 25"
Plüton
Oğlak
24° 21' 56"
Chiron
Koç
11° 10' 10"
Lilith
İkizler
07° 16' 57"
True Node
İkizler
03° 43' 29"
Son Güncelleme : 22/09/2021 05:40

Astroloji Gündemi

02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek 21 Eylül 2021, Salı 02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek Saat yaklaşık 03:00’ te Balık burcunda gerçekleşen dolunay; duygularımızı en üst seviyede yaşayacağımız, bol bol rüya göreceğ... Devamını Oku >>