15 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

15 Aralık Hangi Burç

15 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 15 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

15 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Toplum baskısı karşısında bazı kararlarınızı mecburiyetten almış olabilirsiniz. İlerde bir hata oluşmaması için kaderinizle ilgili bir karar alırken hayatı kendi pencerenizden tartmalısınız. Çevreniz sizi etkileyebilir ama yaşamın son kararının size ait olduğunu unutmayın.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Dostlarınızı kaybetmemek için daha olumlu cümleler kurmaya çalışın ancak yenilikler ve anda kalmaktan da çekinmemeye çalışın. Dengeyi kurun.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

İş ve çalışma hayatınızda dikkatinizden kaçan bazı detaylar canınızı sıkabilir. Gün içerisinde oluşan plan iptalleri sizi olumsuz düşünmeye sevk etmemelidir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yaylar çok önemli üç önemli enerjinin etkisinde Cuma günümüz başlıyor. Saat 15:15 Venüs-Kuzey düğüm ve saat 19:17 Merkür-Kuzey düğüm görünümleri, geri hareketle örtüştüğü için, ay sonuna kadar kişisel olarak yanlış anlaşılmalara, tersliklere, yolunda gitmeyen, toparlanmayan işlere, gelişmelere neden olabilir. Tam oldu bitti derken, bir tuhaflık bizi geriye çekebilir. Geçtiğimiz ay adım attığımız işlerde gecikmeler oluşabilir. Biraz sağlık sorunları zihnimizi bulandıran geçmişe ait konular keyifsizlik yaratabilir. Sözler tutulmaz, beklenen haberler gecikir, iletişim araçları (telefon, bilgisayar v.b) arızalar yaşanabilir. Bunları normal karşılayacağız. Gölgeli günleriyle birlikte ay sonuna kadar sabırlı olacağız. Sinirlenmek, ona buna çatmak veya acil kararlar vermek yerine bilinçli olacağız, sakince olan bitene bir bakacağız. Saat 17:10 Merkür-Venüs kavuşumu da aynı şekilde geri hareket dönemine rastladığı için ay sonuna kadar kırıcı konuşmalardan, gereksiz tartışmalardan kaçınmamız lazım. Bugünlerde sorunları abartmamak, hepimizin sabırsız ve anlayışsız olduğunu düşünerek anlayışlı olmak gerekiyor. Kime ne söylüyoruz, bize neler söz veriliyor. Bunlara iyi bakmak gerekiyor. Anlamadan dinlemeden konuşmayalım. Önyargılı olmayalım. Gün boyu huzur dileğimle,

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişerek tüm olumsuzlukları giderecek. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
04° 07' 60" R
Ay
Balık
10° 36' 35" R
Merkür
Yengeç
27° 38' 45" R
Venüs
Başak
05° 52' 60" R
Mars
Aslan
28° 09' 58" R
Jüpiter
Balık
00° 10' 10" R
Satürn
Kova
10° 39' 13"
Uranüs
Boğa
14° 33' 13"
Neptün
Balık
22° 56' 47"
Plüton
Oğlak
25° 20' 44"
Chiron
Koç
12° 52' 34"
Lilith
İkizler
00° 57' 01"
True Node
İkizler
09° 12' 15"
Son Güncelleme : 27/07/2021 01:20

Astroloji Gündemi

26 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 26 Temmuz 2021, Pazartesi 26 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 26 Temmuz 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>