15 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

15 Aralık Hangi Burç

15 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 15 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

15 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Toplum baskısı karşısında bazı kararlarınızı mecburiyetten almış olabilirsiniz. İlerde bir hata oluşmaması için kaderinizle ilgili bir karar alırken hayatı kendi pencerenizden tartmalısınız. Çevreniz sizi etkileyebilir ama yaşamın son kararının size ait olduğunu unutmayın.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Hayallleriniz gibi başkalarının bakış açılarını anlama yeteneğiniz de genişliyor. Sizin anlayışınız edebiden daha ziyade görseldir. Siz şeyleri mantıksal olarak anlamak yerine onları daha fazla hissediyorsunuz. Yaratıcılığınızı geliştirmek için bu süreyi iyi kullanın.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yaylar saat 05:18 Ay-Mars kavuşum etkisinde, bilinçaltınızda veya kişisel derinliklerinizde huzur duygusu bir hayli önem kazanır. Mahremiyetinize verdiğiniz önem belirgin bir şekilde ortaya çıkar. Olumsuz hiçbir şeye tahammülünüz yoktur. İlişki- iş hayatınız-eviniz ve ailenizle ilgili konuların tarafsız ve gerçekçi bir şekilde ele alınması, karar verilmesi iyi olur. Saat 08:04 Ay-Pluto görünümü, aile, ev ve ihtiyaçlarınızı karşılama yönünde etkili olup mali açıdan güçlenmek arzunuzu vurguluyor. Saat 14:49-16 Aralık saat 03:44 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre boyunca, dikkat edilecek husus, kendinizde ve gücünüzden şüpheye düşmemek, azmin elinden hiçbir şeyin kurtulmayacağını bilmektir. Bizi olabilecek zararlardan koruyucu en önemli olgu, kendimizin farkında olmaktır. Bu süre içinde, gerçek duygu ve düşüncelerinizi dışa karşı ifade etmekten sakınabilir, susmayı tercih edebilirsiniz. Önünüzü net olarak görmekte zorlanabileceğiniz bu sürede, kafanızın içi epeyce meşguldür. Çözüm bulmakta zorlandığınız meseleleri kendi içinizde ele almayı tercih edebilirsiniz. Saat 23:38 Ay-Chiron etkisi altında, aile hayatımız, yerleşim yerimiz, yuvamızla ilgili konular üzerinde hassas davranabiliriz. Hayatın tüm sorumluluklarına karşın, kendimizi en rahat, en mutlu hissettiğimiz yer, evimiz olsun isteriz. Keyfinizce geçecek bir Cumartesi günü dileğimle,

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Bugün meydana gelen dolunay, yakınlarınızla olan ilişkilerinizde sarsıcı etkiler meydana getirebilir. Ne yazık ki gerginlikler artıyor. Fakat siz olgun bir tavır sergileyerek bu tip tatsızlıkları sonlandırabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları