15 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

15 Aralık Hangi Burç

15 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 15 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

15 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Önceden denenmiş yöntemlere güvenmek ne kadar cazip gelse de, bu tür bir yaklaşım insanı zamanla paslandırabilir. Başarıyla ulaşmak için yeni yaklaşımlar keşfetmeye çalışın. Çevrenizdekiler olumlu tepki verecek ve hatta yeni bir başlangıç olasılığı varsa size yardım teklifinde bulunacaklar. Bu yardımı tevazuyla kabul edin, çünkü başkalarının tecrübelerinden öğrenebileceğiniz çok şey var.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla sorumlulukları paylaşmakta anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde uyum içinde olmak size iyi gelecektir. Hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde olası tartışmalardan uzak durmaya özen göstermelisiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Saat 06:55'i gösterdiğinde Ay, Aslan burcuna geçiş yapıyor. Pozitif bir güne başlıyorsunuz. Seyahatlere çıkmak için harekete geçebilirsiniz. Yüksek öğrenimle ilgili yeni başvurular yapmayı düşünebilirsiniz. Başladığınız egzersizlerle rahatça form tutabilirsiniz. Ayrıca bugün oluşan Jüpiter-Uranüs olumlu açısı sayesinde maddi olarak sürprizler yaşayacağınız birkaç gün geçirebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Bugün evdeki işlerinizi bir türlü bitiremezsiniz. Bu nedenle yeni işlere başlamaktan ziyade eskileri tamamlayın. Evde su borusunun patlaması, zeminden su çıkması, evi su basması gibi problemlerle karşılaşabilirsiniz. Buna göre önlem almakta fayda var. Diğer yandan para konularında gecikmeler gündeme gelebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yaylar çok önemli üç önemli enerjinin etkisinde Cuma günümüz başlıyor. Saat 15:15 Venüs-Kuzey düğüm ve saat 19:17 Merkür-Kuzey düğüm görünümleri, geri hareketle örtüştüğü için, ay sonuna kadar kişisel olarak yanlış anlaşılmalara, tersliklere, yolunda gitmeyen, toparlanmayan işlere, gelişmelere neden olabilir. Tam oldu bitti derken, bir tuhaflık bizi geriye çekebilir. Geçtiğimiz ay adım attığımız işlerde gecikmeler oluşabilir. Biraz sağlık sorunları zihnimizi bulandıran geçmişe ait konular keyifsizlik yaratabilir. Sözler tutulmaz, beklenen haberler gecikir, iletişim araçları (telefon, bilgisayar v.b) arızalar yaşanabilir. Bunları normal karşılayacağız. Gölgeli günleriyle birlikte ay sonuna kadar sabırlı olacağız. Sinirlenmek, ona buna çatmak veya acil kararlar vermek yerine bilinçli olacağız, sakince olan bitene bir bakacağız. Saat 17:10 Merkür-Venüs kavuşumu da aynı şekilde geri hareket dönemine rastladığı için ay sonuna kadar kırıcı konuşmalardan, gereksiz tartışmalardan kaçınmamız lazım. Bugünlerde sorunları abartmamak, hepimizin sabırsız ve anlayışsız olduğunu düşünerek anlayışlı olmak gerekiyor. Kime ne söylüyoruz, bize neler söz veriliyor. Bunlara iyi bakmak gerekiyor. Anlamadan dinlemeden konuşmayalım. Önyargılı olmayalım. Gün boyu huzur dileğimle,

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 02' 52" R
Ay
Terazi
15° 51' 37" R
Merkür
Yengeç
03° 46' 13" R
Venüs
İkizler
16° 53' 17"
Mars
Boğa
01° 20' 00"
Jüpiter
Koç
07° 57' 30"
Satürn
Kova
24° 26' 19"
Uranüs
Boğa
17° 59' 02"
Neptün
Balık
25° 25' 17"
Plüton
Oğlak
27° 39' 41"
Chiron
Koç
16° 21' 58"
Lilith
Yengeç
09° 16' 07"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 06:50

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>