8 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

8 Aralık Hangi Burç

8 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 8 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

8 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Maddi konulardaki değerlendirmeleriniz son derece göreceli. Bir an değerli olan, başka bir zaman gözünüzde değerini yitiriyor. Direkt olarak performansınızı yansıtacak bir konuda gerekli ihtimamı göstermiyorsunuz, dikkat.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Bugünlerde ailenin ya da büyüklerinin bunaltıcı sorumluluğunun stresini taşıyorsun. Atacağın adımlara karar verirken, bu durumun ne kadar süreceğini göz önünde bulundurman gerekecek. Eğer hala eğitimi devam eden bir Yay burcuysan farklı donanımlar kazanmak için araştırmalar yapabilirsin. Öğle saatlerinde kendini daha iyi ifade edeceğin ortamlarda bulunacaksın. Tanışacağın kişilerle yeniden görüşmek için sözleşebilirsin. Aşktan gözünün kararması arkadaşların tarafından eleştirilmene neden oluyor. Sürekli ilişkinden bahsediyor olman, arkadaşlarını bunaltmış olabilir. Gün içinde daha iyi görünmek için bazı harcamalar yapabilirsin. Evine ve düzenine dair yapmak istediğin değişiklikleri abartılı bulan kişiler olacak.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yaylar saat 10:56 Ay-Chiron görünümü, ilişkinizle ilgili konuların sizi bir hayli düşündürdüğünü gösteriyor. Kaçıp kurtulma arzunuz yoğundur. Sizi bağlayan koşullardan sıkılırsınız. Saat 13:00-15:01 arası Ay-Boşluk etkisinde, alışverişe çıkacaksınız ben derim ki, almak istediğiniz ürünün içeriğini ve fiyatlarını gözden geçirin. Boşluk bitiminde Ay-Yay burcunda seyrine başladığında fazladan para harcamanız mümkündür. Saat 15:01 Ay-Oğlak geçişinde, kendimizi güven içinde hissettirecek durumlara, kazanç anlamındaki işlere ciddiyetle eğileceğiz. Saat 22:20 Ay-Venüs görünümü, parasal konularda bir hayli endişeli düşünmemize neden olabilir. İlişkilerimizde karşılıklı çıkarlarımızı gözetmekten yana davranırız. Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Ay Aslan burcunda seyahat ederken, yurt dışı konularıyla ilgili olumlu geri dönüşler alırsınız. Diğer yandan medyayla bağlantılarınızda sürpriz gelişmeler meydana gelir. Tanınırlığınızı artırma şansı yakalarsınız. Uzaklardaki sevgiliniz size aşkını ilan eder. Seyahat etmek ruhunuzu besler.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
14° 58' 06" R
Ay
Terazi
14° 45' 57" R
Merkür
Yengeç
03° 36' 05" R
Venüs
İkizler
16° 47' 17" R
Mars
Boğa
01° 16' 31"
Jüpiter
Koç
07° 57' 09"
Satürn
Kova
24° 26' 34"
Uranüs
Boğa
17° 58' 51"
Neptün
Balık
25° 25' 18"
Plüton
Oğlak
27° 39' 48"
Chiron
Koç
16° 21' 54"
Lilith
Yengeç
09° 15' 33"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 04:50

Astroloji Gündemi

6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 6 Temmuz 2022, Çarşamba 6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay Terazi burcuna geçiyor. Haftanın hararetli günlerinden birindeyiz. Sabah saatlerinde iletişim... Devamını Oku >>