8 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

8 Aralık Hangi Burç

8 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 8 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

8 Aralık 2022 Yay Burcu Yorumu

Derin düşünceler içinde olmanız, kişiliğinizi olumsuz etkiliyor. Sevdiklerinizi korumak adına, fazla sorumluluk alıyorsunuz. Kendinizi aşan konularda bile gereksiz bir yük içindesiniz. Farklı ortamlarda bulunmak istiyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Sağlık alanında özellikle kişisel bakım ve kendinizde istediğiniz bir takım değişiklikleri yapmak için uygun bir gün.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Gökyüzü iş hayatınızda planlı ne istediğini bilen bir tarzda hareket etmeye başladığınızdan beri sizleri mükafatlandırıyor adeta. Yaşanan sıkıntılı deneyimlerden çıkardığınız derslerle şimdi her zamankinden çok daha güçlüsünüz. Bu süreçte kariyerinizi ilgilendiren konularda kendinizi elinizdekilerle sınırlandırmadan hareket etmelisiniz. Bu süreçte kazanımlarınızı güvendiğiniz yakınlarınızın tavsiyelerini alarak değerlendirmelisiniz. Göksel enerjiler bu süreçte kendini analiz edebilmeniz için sizlere uygun ortamları sunuyor. Hayatınızın her alanında kazandığınız deneyimleri aynı olayları bir daha yaşamamak adına kullanmalısınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

İstediğiniz şeyi elde edebilmeniz için ilk yapmanız gereken şey bu isteğinizi dile getirmektir. Karşınızda biri olmasa bile isteklerinizi yüksek sesli bir şekilde söylemek evrene işaret göndermektir. Siz işareti verin ve gerisini evrene bırakın.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yaylar saat 10:56 Ay-Chiron görünümü, ilişkinizle ilgili konuların sizi bir hayli düşündürdüğünü gösteriyor. Kaçıp kurtulma arzunuz yoğundur. Sizi bağlayan koşullardan sıkılırsınız. Saat 13:00-15:01 arası Ay-Boşluk etkisinde, alışverişe çıkacaksınız ben derim ki, almak istediğiniz ürünün içeriğini ve fiyatlarını gözden geçirin. Boşluk bitiminde Ay-Yay burcunda seyrine başladığında fazladan para harcamanız mümkündür. Saat 15:01 Ay-Oğlak geçişinde, kendimizi güven içinde hissettirecek durumlara, kazanç anlamındaki işlere ciddiyetle eğileceğiz. Saat 22:20 Ay-Venüs görünümü, parasal konularda bir hayli endişeli düşünmemize neden olabilir. İlişkilerimizde karşılıklı çıkarlarımızı gözetmekten yana davranırız. Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 56' 02" R
Ay
Yay
07° 51' 51" R
Merkür
Boğa
19° 04' 19"
Venüs
Yengeç
28° 16' 26"
Mars
Aslan
08° 08' 24"
Jüpiter
Boğa
03° 59' 17"
Satürn
Balık
07° 03' 00"
Uranüs
Boğa
20° 21' 11"
Neptün
Balık
27° 29' 19"
Plüton
Kova
00° 07' 08"
Chiron
Koç
18° 56' 06"
Lilith
Aslan
16° 22' 53"
True Node
Boğa
03° 32' 18"
Son Güncelleme : 03/06/2023 21:30

Astroloji Gündemi

3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 3 Haziran 2023, Cumartesi 3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Akrep burcunda ilerleyen gergin ve yorgun Ay saat 03:51’de son açısını Venüs ile son açısını kurduktan sonra sabah 08:04’e de... Devamını Oku >>