8 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

8 Aralık Hangi Burç

8 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 8 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

8 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Ay tüm gün Başak burcundaki seyahatine devam edecek.Kariyer hayatınızın ön planda olacağı bir gün olacaktır. İş plan ve stratejilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Önemli iş görüşmeleri yapabilir, üstlerinizle zam ve terfi konuşmaları yapabilirsiniz. Kariyer hedeflerinize yönelik somut adımlar atmak için bugünü değerlendirebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Bugün istediğiniz sonuçlara ulaşmakta zorlanabilirsiniz. Dengeyi kaybetme ve kışkırtma eğiliminde olabilirsiniz. Daha iyi sonuçlara ulaşabilmek için işlerinizi akıllıca yapmalısınız.YAY Aşk ve İlişkiler : Sert konuşma ve eylemler ilişkinize zarar verebilir. Bu aynı zamanda ilişkideki dengeyi de etkileyecektir. Sakin kalmaya çalışmalısınız.YAY Finans: Gün içinde daha fazla harcama yapmanız gerekebilir. Endişeye kapılıp, ek bir yüke sahip olabilirsiniz.YAY Sağlık: Kendinizi ruhsal disipline uygun hale getirmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Önümüzdeki günlerde uzakça bir yerden davet alacaksınız. Bu davetin sizi mutlu etme, size hayatla yeni bağlar kurdurma olasılığı oldukça fazla. Çok sorunlu bir ikili ilişki içindesiniz. Bu ilişkinin, diğer ilişkileriniz açısından da bir an evvel çözüme kavuşması gerekiyor. Bu problemde inatçılık temel sorun gibi duruyor. Bugünlerde ilginç ziyaretler yapabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Bugün yeni şeyler öğrenmeye açık bir gündesiniz. Bazı konularda farkındalığınız artabilir. Düşüncelerinizi paylaşmak önem kazanabilir. Yabancılarla ilgili projenizi tekrar gündeme getirebilirsiniz. Eğitsel konularda mücadele verebilirsiniz. Başladığınız sonlandıramadığınız işleri tekrardan gündeminize alabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Kartınız Ruh... Bugün sağlığınıza önem vermelisiniz. Gece hayatınızdan dolayı sağlığınızı ihmal ettiniz. Uykusuzluk asla size göre değil.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları