8 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

8 Aralık Hangi Burç

8 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 8 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

8 Aralık 2023 Yay Burcu Yorumu

Bu aralar aşk hayatınızda kendinizi iyi hissedeceğiniz ve bu tutumunuzu çekinmeden partnerinize de gösterebileceğiniz bir dönemdesiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Aralık 2022 Yay Burcu Yorumu

Bazen insanın canı kaos ister. Eğer o insan bir burç olsa bu tamamen sen olurdun sevgili Yay. Bugün gezegenlerin hayatındaki etkisi, içine sinmeyen şeyleri yıkmakla ve yerine yenilerini koymakla alakalı olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Şu anda, finansal sorumluluklarınızı hatırlamak ve fazla harcama yapmadığınızdan emin olmak için iyi bir gün. Bu konuda kabataslak da olsa bir planınızın olması önünüzü daha iyi görmenizi sağlayabilir. Sosyal veya romantik ilişkilerde karşınızdakini yanlış anlama olasılığı yüksektir ve hüsnükuruntu başkaları hakkındaki fikrinizi veya onların size bakışını bulanıklaştırabilir. Görmeden inanmayın!

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugün finansal konularda düzenlemeler ve detaylı planlamalar gündeminizde olabilir. Hedefleriniz doğrultusunda harcamalar yapabilirsiniz. Stres ve gerilim durumlarına dikkat.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Bugün istediğiniz sonuçlara ulaşmakta zorlanabilirsiniz. Dengeyi kaybetme ve kışkırtma eğiliminde olabilirsiniz. Daha iyi sonuçlara ulaşabilmek için işlerinizi akıllıca yapmalısınız.YAY Aşk ve İlişkiler : Sert konuşma ve eylemler ilişkinize zarar verebilir. Bu aynı zamanda ilişkideki dengeyi de etkileyecektir. Sakin kalmaya çalışmalısınız.YAY Finans: Gün içinde daha fazla harcama yapmanız gerekebilir. Endişeye kapılıp, ek bir yüke sahip olabilirsiniz.YAY Sağlık: Kendinizi ruhsal disipline uygun hale getirmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Balık
06° 07' 11" R
Ay
Başak
14° 02' 30"
Merkür
Balık
03° 30' 18"
Venüs
Kova
10° 37' 02"
Mars
Kova
09° 14' 41"
Jüpiter
Boğa
10° 31' 33"
Satürn
Balık
09° 20' 01"
Uranüs
Boğa
19° 27' 11"
Neptün
Balık
26° 34' 04"
Plüton
Kova
01° 05' 16"
Chiron
Koç
17° 00' 11"
Lilith
Başak
16° 07' 06"
True Node
Koç
16° 04' 35"
Son Güncelleme : 25/02/2024 09:03

Astroloji Gündemi

24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay - Burçlara Etkileri 22 Şubat 2024, Perşembe 24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar 24 Şubat'ta Başak burcunun 5 derecesinde gerçekleşecek Dolunay hem içten hem dışta... Devamını Oku >>