8 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

8 Aralık Hangi Burç

8 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 8 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

8 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Yanlış konularda tamamlanma yaşamak istediğinizin farkına varıyorsunuz. Bu noktada ne yapacağınızı bilemeyebilir yanlış olduğunu bile bile yine de bu durumu deneyimlemek isteyebilirsiniz. Bu noktada yapacaklarınızın sorumluluğunu aldığınız sürece kimseyi suçlayacak bir bahane bulamayacaksınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Ay tüm gün Başak burcundaki seyahatine devam edecek.Kariyer hayatınızın ön planda olacağı bir gün olacaktır. İş plan ve stratejilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Önemli iş görüşmeleri yapabilir, üstlerinizle zam ve terfi konuşmaları yapabilirsiniz. Kariyer hedeflerinize yönelik somut adımlar atmak için bugünü değerlendirebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

10:29'dan itibaren boşluktaki Ay, Boğa burcuna geçiyor. Ay'ın Jüpiter ve Uranüs ile etkileşimde olduğu gün içinde duygusal olarak enerjinizin yükselişe geçtiği, sürprizler aldığınız bir gün geçirebilirsiniz. Güneş ve Neptün arasında oluşan olumsuz açı sebebiyle ise hayallerinizi ertelemeniz gereken kararlar almak zorunda kalabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Etrafındakilerin niyetlerini öğreniyorsun! İşlerini sakin ve dikkatli bir şekilde yapmalısın. Aceleye getirmen zararlı çıkmana neden olabilir. Aşk hayatınla ilgili konular başta olmak üzere, ailedeki gençler üzerinde daha dikkatli düşünmende yarar var. ?ilgimi çeken biriyle hala tanışmadım ?diyen bir Yay burcuysan, kalbinin hızla atacağı bir gün seni bekliyor. Gün içerisinde amacını bir türlü çözemediğin insanların niyetlerini öğrenme fırsatı yakalayabilirsin. Karşı tarafın ağzından laf almanız kolaylaşabilir. Bu yüzden soru sormaktan çekinme derim. Kim bilir, belki de merak ettiğinden fazlasını duyarsın. Kilo problemi olan bir Yay burcuysan, kalorisi yüksek gıdalardan uzak durmanda fayda var.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Yabancı ortamlarda dikkat çekebilirsiniz. Kendinizi fazla sosyal hissetmeniz, insanlarla temas etmenizi kolaylaştırıyor. Temiz hava almak için gayet güzel bir gün olacak.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Oğlak
27° 55' 23" R
Ay
Yengeç
28° 47' 23" R
Merkür
Kova
09° 05' 25" R
Venüs
Oğlak
13° 41' 26" R
Mars
Yay
25° 19' 20"
Jüpiter
Balık
04° 05' 04"
Satürn
Kova
13° 49' 54"
Uranüs
Boğa
10° 49' 07"
Neptün
Balık
21° 02' 11"
Plüton
Oğlak
26° 29' 38"
Chiron
Koç
08° 49' 41"
Lilith
İkizler
20° 21' 15"
True Node
İkizler
00° 08' 02"
Son Güncelleme : 18/01/2022 04:40

Astroloji Gündemi

17 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 17 Ocak 2022, Pazartesi 17 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yengeç burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saatlerinden itibaren hassas, alıngan ama bir o kadar da sev... Devamını Oku >>