10 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

10 Aralık Hangi Burç

10 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 10 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

10 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Gün içinde ailevi konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Örneğin geçmişte kalan konular tekrar gündeme gelebilir. Dostlarınızla zaman geçirmek ve sanatsal konulara zaman ayırmak size iyi gelecektir. Zevk aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak önem kazanabilir. İlerleyen saatlerde hareket halindesiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Ay günün tamamında Terazi burcunda seyahat ediyor.Sosyal çevrenizle ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizin ön planda olacağı bir gün. Güneş ile Mars arasındaki etkileşim romantizm için destek sunuyor. Bugünlerde kendiniz olmak kolay olmayabilir, yakınlarınızın sizi yönlendirdiğini hissedebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Gökyüzü tamamen sizin için çalışıyor. Hala Yay burçlarının doğum günlerini kutluyoruz. Bu demektir ki; bir sonraki yıla kadar hayatınızda olacakları bu dönemlerde oluşturuyorsunuz. Her hareketinize dikkat edin ve en önemlisi sizin o güzel pozitif enerjinizin bozulmasına izin vermeyin. Yakın çevrenizle ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Aşk hayatınızla ilgili güzel gelişmeler her an kapınızı çalabilir. Karar verirken olmayacak şeyleri kafanızda fazla büyütmeyin. Sadece gerçek ihtimallere itibar edin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Cesaretli birisiniz. Ama bir zamanlar düşünmeden gözünüzü kararttığınız birçok şeye karşı şimdi çekingenlikler gösterebiliyorsunuz. Dostlarınız arasındaki işle alakalı bir yakınlaşmaya mani olmak isteyeceksiniz. Bu konu hiç ummadığınız biçimde şekillenebilir. Aile içinde sizi çok mutlu eden biri var. Onunla ilgili bugünlerde bazı girişimleriniz olacak.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
14° 55' 31" R
Ay
Terazi
14° 10' 27" R
Merkür
Yengeç
03° 30' 36" R
Venüs
İkizler
16° 44' 02" R
Mars
Boğa
01° 14' 38"
Jüpiter
Koç
07° 56' 58"
Satürn
Kova
24° 26' 42"
Uranüs
Boğa
17° 58' 45"
Neptün
Balık
25° 25' 19"
Plüton
Oğlak
27° 39' 52"
Chiron
Koç
16° 21' 53"
Lilith
Yengeç
09° 15' 15"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 03:45

Astroloji Gündemi

6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 6 Temmuz 2022, Çarşamba 6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay Terazi burcuna geçiyor. Haftanın hararetli günlerinden birindeyiz. Sabah saatlerinde iletişim... Devamını Oku >>