10 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

10 Aralık Hangi Burç

10 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 10 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

10 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Aşk hayatınızda gizli kalmış defterleri açmak için çaba göstermemelisiniz. Sizler ve partneriniz geçmişi düşünmek yerine geleceğe birlikte yürümenin planlarını yapmalısınız. Yeni projeler ve hedefler bugünün konusu olacaktır. Bunlara odaklanın.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Ay, gün içinde 04:12-19:46 arası boşlukta ilerliyor. Çalışma hayatınızda bir hayli efor sarf edebilirsiniz. Düzgün giden işlerinizde gecikmeler yaşandığından verdiğiniz çaba da sizleri yormaya başlayabilir. Fakat akşam olduğunda bu stresten kurtuluyorsunuz. Saat 19:46'da Ay, İkizler burcuna geçiş yapıyor. Sizler için ilişkinizde iletişim yönünüzün arttığı bir akşam geliyor. Konuşarak her şey tatlıya bağlanabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Aşk hayatınızla ilgili güzel gelişmeler her an kapınızı çalabilir. Karar verirken olmayacak şeyleri kafanızda fazla büyütmeyin. Sadece gerçek ihtimallere itibar edin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yaylar, saat 01:57 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, özgür seçimlerde bulunma isteğimizdir. Yaratıcı tarzda çalışmaların, yeniliklerin, girişimlerin işaretçisidir. Hevesliyizdir. Her şey güzel olacak iyimserliği üzerimizde hakimdir. Saat 12:30 Merkür-Uranüs görünümü, en ufak bir sorun olduğunda tepki gösteririz. Sabırsız davranırız. Özgürlük kanımızın son zerresine kadar sinmiştir. Aşkla büyümek, hayatın tüm zevklerinden yararlanmak arzumuz yoğundur. Buna birileri karşı çıkmış veya bizi eleştirmiş pek de umurumuzda olmaz. Ancak geri hareket döneminde biraz sakin olmak, verilen kararlara dikkat etmek gerekiyor. Saat 16:47 Venüs-Neptün görünüm etkisinde, neye önem veriyorsak, onu elde etmekten, yaşamaktan yanayız. Ancak gerçekçi olmalıyız. Abartılı bir iyimserlik, hayalcilik bir anda yanlış bir ilişkiye, ailevi ve evimizle alakalı konularda abartılı bir karar vermemize neden olabilir. Dağılmayacağız. Etrafımızdaki gelişmeleri bilinçli şekilde takip edeceğiz. Günün güzellikleri bizlerden yana olsun. Gerçek sevgiye her dem selam olsun. Kalben en güzel dileklerimle,

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Görüntüne dair değişiklik yapmak isteyebilirsin. Satın aldığın eşyalar, ilerleyen zamanda seni memnun etmeyebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları