10 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

10 Aralık Hangi Burç

10 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 10 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

10 Aralık 2022 Yay Burcu Yorumu

Çocuklarınızın endişeleri sizi de düşündürebilir. Onları cesaretlendirmek adına ilk adımı siz atabilirsiniz. Hayatın yaşandıkça tecrübe edilen ve güzelleşen bir olgu olduğunu anlatmak, sizin kendi hayatınıza verdiğiniz önemle mümkün olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

İçinde bulunduğunuz ilişki sizi strese sokmuş. Bundan kurtulmak için, olumsuz düşüncelerinizden ve eski alışkanlıklarınızdan vazgeçip, eğlenmeye bakın. İşinizle ilgili kendinizi baskı altında hissediyorsunuz. Uzun zamandır beklediğiniz bir haberin gelmesiyle birlikte iş hayatınızdaki tüm sorunlar yoluna girecek. Beklemediğiniz bir harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak bu durum bütçenizi sarsmayacak. Ara sıra teraziye çıkıp, kilolarınızı kontrol etmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Ay Terazi burcunda ilerlerken sosyal paylaşımlara oldukça açık bir gün olabilir, arkadaşlarınızla, dostlarınızla bir araya gelebilir, onların yanlarında duygularınızı daha çok ortaya koyabilir, fikirlerinizi, görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Bugün sabrınız test edilebilir. Bu yüzden önceden günü planlamanız iyi olacaktır. YAY Aşk ve İlişkiler : İlişkinizde anlayış, eş ya da sevgiliniz ile iyi bir ilişki kurmanıza olanak sağlayacaktır.YAY Finans: Miras yolu ile para kazanma şansınız olabilir. Aynı zamanda doğru yatırımlar yapmak için destek almalısınız.YAY Sağlık: Güne olumlu bakış açınız sayesinde formda ve enerjik olacaksınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Destek almak isteyeceksin! Beklentilerin ve hayal kırıklıklarının arasındaki çizginin daha çok belirginleştiği bir gün, öyle değil mi? Son günleri bir düşün. Yeni fırsatlar giriyor hayatına. Belki şuan bu fırsatı anlamasan da ilerleyen günlerde kendini gösterecek gelişmelere hazır ol. İş arayışında olan bir Yay burcuysan, kendi alanının dışında bir iş teklifi alabilirsin. Hemen cevap vermek yerine düşünmek isteyeceksin. Bugün aynı zamanda bir arkadaşının sorununa çözümleyici düşünceler geliştiriyorsun. Kafanda her zaman, uğraştığın bir iş var. Bu anlamda edineceğin somut uğraşılar seni hayata karşı motive edecektir. Ancak bir yandan da yeteneklerin konusunda övgü ya da destek almak isteyeceksin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 04' 38" R
Ay
Yay
24° 57' 26" R
Merkür
Boğa
20° 35' 29"
Venüs
Yengeç
29° 25' 13"
Mars
Aslan
08° 50' 09"
Jüpiter
Boğa
04° 14' 27"
Satürn
Balık
07° 04' 35"
Uranüs
Boğa
20° 25' 05"
Neptün
Balık
27° 30' 20"
Plüton
Kova
00° 06' 06"
Chiron
Koç
18° 58' 53"
Lilith
Aslan
16° 30' 54"
True Node
Boğa
03° 26' 16"
Son Güncelleme : 05/06/2023 02:10

Astroloji Gündemi

4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Haziran 2023, Pazar 4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları Sabah 06:42’de Yay burcunda meydana gelecek dolunay ile güne başlayacağız. Dolunay anının haritasını çıkarmak istediğimizde ü... Devamını Oku >>