23 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

23 Aralık Hangi Burç

23 Aralık doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 23 Aralık'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

23 Aralık 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Ev ve aileye ilişkin konular gündeminize gelirken sorumluluklarınızın bilincinde hareket edebilirsiniz. Geçmiş, tarih ve anılar size yol gösterebilir. Evinizle, tadilat, tamirat işleriyle daha çok ilgilenirken ev kazalarına karşı dikkatli olmaya özen gösterin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Aralık 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Gün içinde sosyal ilişkilerinizde gözden kaçabilecek detaylara, ilişkilerinizde yanlış anlama ve anlaşılmalara karşı daha dikkatli olmalı, olayları biraz da oluruna bırakmalısınız. Akşam saatlerinde etrafınızdaki hareketlilik olumlu yönde artsa da, seyirci kalmayı tercih edebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Yönetildiğini hissediyorsun! Son dakika çıkan işler telaşlanmana neden olabilir. Kendini bugünlerde arada kalmış gibi hissediyor olabilirsin. Sanki sen şartları değil de şartlar seni yönetiyormuş gibi bir durum söz konusu. Ama bu durum biraz da senin çabanla bu günden itibaren son buluyor. Düşüncelere daldığın bugünde keyfini hiçbir şey kaçırsın istemiyorsun. Duygusallığı bir yere bırakarak günü olumlu geçirmek isteyeceksin. İlişkisi olmayan bir Oğlak burcuysan, arkadaşın aracılığı ile tanışacağın kişinin ilgisi duygularını harekete geçirebilir. Ailenden uzakta yaşıyorsan, akşam saatlerinde uzun telefon görüşmeleri yapabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Aralık 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ilk yarısında parasal konular konular üzerinde daha çok durabilirsiniz. Akşam saatlerinde yaratıcı düşünceler içindesiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Aralık 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Sabah saatlerinde işleriniz gündeminizi meşgul edebilir. Hedeflerinizi ulaşmak için çok çalışacağınız bir gündesiniz. Kontrol edemediğiniz şeyleri kabullenme içine girebilirsiniz. Otorite olan kişilerle iletişiminize dikkat etmenizde fayda var. Öğleden sonra geleceğinizle ilgili planlar yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle yolculuk planları olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
04° 55' 29" R
Ay
İkizler
21° 19' 50" R
Merkür
Terazi
25° 27' 08" R
Venüs
Akrep
19° 18' 32" R
Mars
Terazi
08° 19' 30" R
Jüpiter
Kova
23° 01' 02" R
Satürn
Kova
07° 01' 33" R
Uranüs
Boğa
14° 12' 01"
Neptün
Balık
21° 25' 09"
Plüton
Oğlak
24° 20' 00"
Chiron
Koç
10° 54' 55"
Lilith
İkizler
07° 54' 58"
True Node
İkizler
03° 25' 53"
Son Güncelleme : 27/09/2021 23:00

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>