23 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

23 Aralık Hangi Burç

23 Aralık doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 23 Aralık'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

23 Aralık 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Yüklendiğiniz sorumluluklar hedefinize giden yolda dahi olsa size fazla gelebilir, doğal olarak dinlenmeye ve hayattan keyif almaya ihtiyaç duyabilirsiniz...

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Aralık 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Kariyerinizle ilgili ummadığınız şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Elinize geçen her fırsatı iyi değerlendirmeli ve üstünüze düşenleri layıkıyla yerine getirmelisiniz. Bazı şeylerden vazgeçmek yerine üstüne gitmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, eşinize ya da sevgilinize daha çok zaman ayırmanız ve duygusal açıdan hazır olmanız gerekebilir. Evlilik ya da ortaklıklar yönünde daha hassassınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Aralık 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün hayatınızın her hangi bir alanını yeniden yapılandıracağınızı müjdeliyoer sizlere. Bugün size zararı dokunan alışkanlıklarınızı değiştirmek içinde bir adım atabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kan bağınız olan kişilerden dürüst olmayan nahoş davranışlarla karşılaşabilirsiniz. Yaşamınızı yeniden yapılandırabileceğiniz bu dönemde eskiyle kıyaslamaları bir kenara bırakmalı ve geleceğinizi olumlu yönde şekillendirecek düşüncelerinizi Netleştirerek gerçekleştirmek için bir an evvel adımınızı atmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Aralık 2016 Oğlak Burcu Yorumu

İş hayatınız, görev ve sorumluluklarınız konusunda bolca hedef ve planınız olabilir, sizi bekleyen veya sizden beklenen işleri kendi ellerinizle yaratmış olabilirsiniz. Bir noktada bu durumun yarattığı baskı karşısında çıkış yolu aramanız gerekebileceğini unutmayın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları