23 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

23 Aralık Hangi Burç

23 Aralık doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 23 Aralık'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

23 Aralık 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Ev içindeki kazalara dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Elinizde olmayan nedenlerden ailevi konular içinde kalabilirsiniz. Gizli düşmanlar edineceğiniz zamanlar olabilir. Korkularınız gün yüzüne çıkabilir. Babanıza ait konuları ihmal etmemeye özen gösterin. İç sesinizi dinleyerek birçok konunun üstesinden gelebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Aralık 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün 05:25 - 18:34 saatleri arasında Ay Boşlukta hareket edecek. Bugün duygusal kararların yerini mantığına bırakabilir, hem aşk hem de iş konusunda mantığına dayalı kararlar alıp geleceğini yönlendirmek isteyeceksin. Karşılıklı konuşmalarda duygularını arka plana atıp, tavsiyeye ihtiyacı olan sevdiklerine rasyonel tavsiyeler verebilirsin. Kariyerinde yerinde saydığını hissettiğini düşünen Oğlak burçları zamanını farklı arayışlar için harcayabilir. İlişkisi olan bir Oğlak burcuysan, sevdiğin kişi ile geleceğiniz hakkında önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Evli ve çocuğu olan bir Oğlak burcuysan, çocuğunuzun gelişimi için kurs arayışı içersine girebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Yönetildiğini hissediyorsun! Son dakika çıkan işler telaşlanmana neden olabilir. Kendini bugünlerde arada kalmış gibi hissediyor olabilirsin. Sanki sen şartları değil de şartlar seni yönetiyormuş gibi bir durum söz konusu. Ama bu durum biraz da senin çabanla bu günden itibaren son buluyor. Düşüncelere daldığın bugünde keyfini hiçbir şey kaçırsın istemiyorsun. Duygusallığı bir yere bırakarak günü olumlu geçirmek isteyeceksin. İlişkisi olmayan bir Oğlak burcuysan, arkadaşın aracılığı ile tanışacağın kişinin ilgisi duygularını harekete geçirebilir. Ailenden uzakta yaşıyorsan, akşam saatlerinde uzun telefon görüşmeleri yapabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Aralık 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Gelecek planlarınızda rahatlamalar yaşayabilirsiniz. Ancak önemli planlarınız için harekete geçmemeye özen gösterin. İletişiminizi sıkı tutun.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Aralık 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Önümüzdeki günlerde şehir dışından konuklarınız olabilir. Onlarla ilgilenmek bazı planlarınızı alt üst edecek, ama hem duygusal açıdan hem de maddi açıdan onlarla geçireceğiniz günlerden hoşnut kalacaksınız. Epeydir yaşamak istediğiniz türden bir gün geçirebilirsiniz. Yaşama sevinciniz bugün iyice açığa çıkacak ve karşılığını bulacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
20° 57' 09" R
Ay
Koç
04° 24' 47"
Merkür
Koç
12° 02' 26"
Venüs
Koç
24° 51' 52"
Mars
İkizler
22° 13' 04"
Jüpiter
Kova
25° 02' 35"
Satürn
Kova
12° 03' 53"
Uranüs
Boğa
09° 31' 53"
Neptün
Balık
21° 45' 20"
Plüton
Oğlak
26° 44' 11"
Chiron
Koç
09° 34' 27"
Lilith
Boğa
19° 03' 15"
True Node
İkizler
11° 57' 02"
Son Güncelleme : 10/04/2021 17:50

Astroloji Gündemi

10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 10 Nisan 2021, Cumartesi 10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 10 Nisan 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>