23 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

23 Aralık Hangi Burç

23 Aralık doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 23 Aralık'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

23 Aralık 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak burçları, geçmişte hallettiğini düşündüğünüz bazı konuların yeniden gün yüzüne çıktığını fark edecek ve tedirgin olacaksınız. Kafanızı meşgul eden meseleler nedeniyle günlük konulara odaklanma konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. İç sesinize odaklanarak isteklerinize kulak verin. Kendinizle alakalı olarak daha önce keşfetmeniz bazı durumlarla karşılabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Aralık 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün ve yarın hayallerine özellikle dikkat et. Bazı geceler rüyaların uç derecede heyecan saçabiliyor ama sabah olunca bu hayalleri hatırlamıyorsun bile. Fakat şu anda gezegenler bilinçdışını harekete geçirecek potansiyele sahipler. Rüyaların aracılığıyla sana önemli mesajlar gelebilir. Sabahları uyandığında rüyalarını bir rüya günlüğüne not edebilirsin. Çözümlemek isteyeceğin önemli sinyallerle karşılaşabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Aralık 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Bu ara çevrenizden önemli bir mesaj bekliyor olduğunuzu görüyorum. Sizlere gelecek bir para var ve kısa süre içerisinde gelecek. Elinize geçen paraları bir anda harcamak ve tutumlu kullanmamak gibi bir şey yaparsanız sonraları zor duruma düşersiniz. Evlilik hayatınızda güzel günler kapıda. Ailenizden gelen bir yardımla kendiniz için gayrimenkul almayı, bununla yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. İnsanlar ile güzel iletişim kurma yetinizin olması herkesin ilgi odağı merkezi olmanıza etki edecektir. Eğer aklınızda günü birlik deniz kenarına gitme gibi bir düşünce varsa deniz sıcaklıklarını kontrol edip yola çıkmanızda fayda var. Orada hayal kırıklığı yaşamamak adına temkinli olmanız gerekir. Bu ara ruh eşinizin gelirinde artış olacak gibi görüyorum. Bu durum evinizde daha rahat bir yaşam sürmenize yardımcı olacaktır. Kendiniz için beğendiğiniz bir kıyafet varsa indirimleri takip ederek bu ara alabilirsiniz. Hayatı neşe dolu eğlenceli bir şekilde yaşayacak olduğunuz günler kapıda. Biraz daha sükunet ile sabır etmenizde fayda var. Her şey bir anda istediğiniz gibi güzel bir şekilde sizler için gelecek.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Aralık 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün 05:25 - 18:34 saatleri arasında Ay Boşlukta hareket edecek. Bugün duygusal kararların yerini mantığına bırakabilir, hem aşk hem de iş konusunda mantığına dayalı kararlar alıp geleceğini yönlendirmek isteyeceksin. Karşılıklı konuşmalarda duygularını arka plana atıp, tavsiyeye ihtiyacı olan sevdiklerine rasyonel tavsiyeler verebilirsin. Kariyerinde yerinde saydığını hissettiğini düşünen Oğlak burçları zamanını farklı arayışlar için harcayabilir. İlişkisi olan bir Oğlak burcuysan, sevdiğin kişi ile geleceğiniz hakkında önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Evli ve çocuğu olan bir Oğlak burcuysan, çocuğunuzun gelişimi için kurs arayışı içersine girebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Oğlak burcu maddi anlamda yaptığınız seçimlerde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Böyle seçimler söz konusu olduğunda mutlaka mantıklı karar vermeye ve duygusal davranmamaya çalışmalısınız. Artan rüyalar, aklınıza gelen ilginç fikirler söz konusu olacaktır. İsterseniz bu fikirleri değerlendirebilir veya anlamlandırmaya çalışabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
18° 16' 36" R
Ay
Kova
28° 57' 53" R
Merkür
Boğa
26° 45' 38"
Venüs
Aslan
03° 32' 08"
Mars
Aslan
11° 24' 05"
Jüpiter
Boğa
05° 09' 19"
Satürn
Balık
07° 09' 11"
Uranüs
Boğa
20° 39' 11"
Neptün
Balık
27° 33' 42"
Plüton
Kova
00° 02' 03"
Chiron
Koç
19° 08' 39"
Lilith
Aslan
17° 00' 24"
True Node
Boğa
03° 03' 18"
Son Güncelleme : 09/06/2023 11:30

Astroloji Gündemi

9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 9 Haziran 2023, Cuma 9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Gerilimi yüksek iki günün ardından sabah saatlerinde inatlaşmaya devam edebiliriz. Hatta kendimizi uzlaşmaya ve anlaşmaya iyi... Devamını Oku >>