3 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

3 Aralık Hangi Burç

3 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 3 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

3 Aralık 2022 Yay Burcu Yorumu

Kısıtlı iş çevreleri size göre değil. Bugün Ay’ın konumu, sizi daha kuralcı yapıyor ve kendinizi ispat etme çabası içinde olacağınızı gösteriyor. Bulunduğunuz ortamlarda yeni durumunuzu istediğiniz tarzda oluşturacaksınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Eğer uzun süredir hayata geçirmek için çalıştığınız bir projeniz varsa, şimdi bir atılım yapabilirsiniz. Ancak yine de, kaynaklarınızı etkin bir şekilde tahsis etmeli ve dikkatsizlik etmemeli ya da başarı sarhoşluğuna kapılmamalısınız. Çevrenizden gelecek yardım ve tavsiyeleri kabul edin, böylece çok daha farklı bir sonuç elde edebileceksiniz. Ancak kendi kabiliyetinizden de şüpheye düşmeyin, sandığınızdan çok daha önem taşıyabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugün etkileyici rüyalarla güne başlayabilirsiniz. Günün ilk yarısında enerjiniz düşük olabilir. Öğle saatinden sonra şartlara ve koşullara göre hareket edebilir, yatırım ve alım-satım konularıyla ilgilenebilirsiniz. İlişkiler ve sevdikleriniz ön planda olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Enerjiniz sizi ruhsal olarak başkalarına yardım etmeye itecek. Aile ve dostluk ilişkilerinde başkalarının iyiliğini düşünme potansiyeliniz ortaya çıkabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Beklemediğin haberler kapında! Bugün hiç beklemediğin haberler alabilirsin. Cesur kararlar alacağın bir gün yaşarken hedeflerine daha yakın olduğunu da fark edeceksin. Yaz aylarından itibaren işin ile ilgili yaşadığın sorunları da artık bir bir çözmeye başlayacaksın. Duygularını kasıp kavuran konuları da gündemine alıyorsun. Artık çözülmemiş bir gönül meselen olsun istemiyorsun. Bir küs bir barış olduğun ilişkin varsa, artık daha tutarlı adımlar atmak isteyeceksin. Bu durum seni ciddi konuşmalar yapmaya itecek. Hayatında eksik olanın ne olduğunu arıyorsun. Bu sorgulamalar sana kendini yeniden keşfettiriyor. Hobilerine ve sosyal becerilerine geri dönüş yapabilirsin. Bir süredir ihmal etmediğin kurs, kulüp, vakıf gibi çalışmaları yeniden yaşamına dâhil edebilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
18° 17' 23" R
Ay
Kova
29° 09' 51" R
Merkür
Boğa
26° 46' 54"
Venüs
Aslan
03° 32' 54"
Mars
Aslan
11° 24' 34"
Jüpiter
Boğa
05° 09' 30"
Satürn
Balık
07° 09' 11"
Uranüs
Boğa
20° 39' 14"
Neptün
Balık
27° 33' 43"
Plüton
Kova
00° 02' 02"
Chiron
Koç
19° 08' 41"
Lilith
Aslan
17° 00' 30"
True Node
Boğa
03° 03' 16"
Son Güncelleme : 09/06/2023 11:50

Astroloji Gündemi

9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 9 Haziran 2023, Cuma 9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Gerilimi yüksek iki günün ardından sabah saatlerinde inatlaşmaya devam edebiliriz. Hatta kendimizi uzlaşmaya ve anlaşmaya iyi... Devamını Oku >>