3 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

3 Aralık Hangi Burç

3 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 3 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

3 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugün etkileyici rüyalarla güne başlayabilirsiniz. Günün ilk yarısında enerjiniz düşük olabilir. Öğle saatinden sonra şartlara ve koşullara göre hareket edebilir, yatırım ve alım-satım konularıyla ilgilenebilirsiniz. İlişkiler ve sevdikleriniz ön planda olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Enerjiniz sizi ruhsal olarak başkalarına yardım etmeye itecek. Aile ve dostluk ilişkilerinde başkalarının iyiliğini düşünme potansiyeliniz ortaya çıkabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Ara verdiğiniz işlerinizi tamamlayacaksınız. Her düşündüğünüz işler için başkalarına ihtiyaç duymayın.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi için planlarınızı sistemli bir şekilde uygulamalısınız. Rüyalarla yaşanmayacağının farkında olarak, bu gün duygularınızda fazla ileriye gitmemelisiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Bugün iletişim konusunda kararsızlıklar yaşayabilir, alacağınız bazı haberlerden yüzdeyüz mutlu olmayabilir ve eğitim kurumlarından gelen işler, davalar gibi beklediğiniz süreçlerde tatminsizlik ve beklentinizin dışında gelişen olaylarla karşılaşabilirsiniz. Gün içinde hislerinizden emin olmadan harekete geçmemeniz önemlidir. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, aşk hayatınızda fırsatlarla karşılaşabilir, eşle iletişim konusunda olumlu paylaşımlarda bulunacağınız şanslar elde edebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları