3 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

3 Aralık Hangi Burç

3 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 3 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

3 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Yeni taşındığın evin ile ilgili çeşitli düzenlemelere hız verebilirsin. Tadilat işlerinin uzamaması için önlemler alıyorsun. Aile üyelerinin birbiriyle yardımlaşma halinde olması işini kolaylaştırıyor. Çocuklara olan bir Yay burcuysan onlara zaman ayırmakta biraz zorlanıyor olabilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Eşsiz bir düşünce tarzınızın olması sizin için hem çok kutsal hem de lanetli. İnanılmaz parlak fikirlere imza atabilmeniz size çok büyük avantajlar sağlarken insanlarla zıtlığa düşmeniz sizi bazen zorluyor olmalı. Bugün bu düşünce tarzınızı biraz törpülemek sizin için daha iyi olacak.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Gün boyu orjinal ve yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Huzur arayışınız yüksek ancak ani gelişen öfkeli tutumlar olası. Suçlu aramadan üretim içinde kalmak, geçmişin yükünü güne yansıtmamak ve dengeyi korumak önemli.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Saat 17.00'a kadar olan zaman diliminde kariyer gelirleri, arkadaş çevreniz, toplantı ve görüşmelerle ilgili iletişim problemleri, finansal konularda geçici zorlanmalar yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında etkinlik, davet ve organizasyonlarda yer alabilir, yakın çevre ilişkileri ve iletişimden yana fırsatlar elde edebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

İnternette gezinebilir, sosyal medya sitelerinde çeşitli bağlantılar kurabilirsiniz. Herhangi bir internet alışverişine girişmeden önce ödeme koşullarını ve bütçenize uygunluğunu denetlemelisiniz.Medya, internet ve diğer haberleşme araçları üzerinden iletişimle kendinizi tanıtmanız kolaylaşacaktır. Sosyal medya bilhassa gecenin temasını oluşturabilir. Bilgiye ulaşma konusunda hem özel hem de mesleki alanınızda sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Ancak maddi kaynaklarınızla ilgili önemli bilgi alışverişine odaklanacağınız bir süreç başlıyor.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
24° 39' 06" R
Ay
Balık
22° 21' 29" R
Merkür
Terazi
10° 11' 18" R
Venüs
Yay
11° 09' 58" R
Mars
Terazi
21° 28' 31" R
Jüpiter
Kova
22° 19' 47" R
Satürn
Kova
06° 54' 60"
Uranüs
Boğa
13° 31' 01"
Neptün
Balık
20° 55' 44"
Plüton
Oğlak
24° 20' 41"
Chiron
Koç
10° 01' 18"
Lilith
İkizler
10° 07' 46"
True Node
İkizler
02° 17' 24"
Son Güncelleme : 17/10/2021 22:40

Astroloji Gündemi

Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz 17 Ekim 2021, Pazar Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz Ay Balık burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Merkür ve Venüs arasındaki uyumlu açı yakınlarımızla kolay iletişime ge... Devamını Oku >>