3 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

3 Aralık Hangi Burç

3 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 3 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

3 Aralık 2022 Yay Burcu Yorumu

Karşındaki kişinin seni dinlemesi için sakin olman şart... Eğer olaylara karşı bakış açını değiştirmeyi becerebilirsen ailenle çatışmaktan vazgeçebilirsin. İlişkisi olan bir Yay burcuysan aranızda var olan sorunlar daha da derinleşebilir. Ayrılık kararı almadan güvendiğin dostlarına fikirlerini danışıyorsun.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Beklemek senin için bir anlam ifade etmiyor. Bugün tesadüf eseri tanışacağın birisi, sana unuttuğun bir konuyu hatırlatabilir. Hiç ummadığın kişiler seninle iletişime geçmek isteyebilir. İş arayışındaysan, başvurun yanıtlanabilir. Duygusal anlamda seni yükselten olaylarla karşı karşıya kalabilir, bu durumu iyi yönetmek için çaba sarf edebilirsin. Bir süre yalnız kalmak isteyebilirsin. Yakınların da dahil olmak üzere kişisel alanına kimsenin girmesini istemiyorsun.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugün gelir gider dengesi üzerine düşünebilirsiniz. Duygusal hareket etmek yerine mevcut kazancınız ve ihtiyacınız doğrultusunda hamle yapacağınız bir plan oluşturmanız gerekebilir. 

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yay; sabah saatlerinde iletişim trafiğin devam edebilir, bir sürü dedikoduya maruz kalsan da rahatsız olmadan çevrendekileri dinleyebilirsin. Fakat artık yeni kararlar almamalı, birkaç gün boyunca akışta kalmalısın. Öğleden sonra evde, ailevi konularda ve işinle ilgili gelişmeler yaşanmaya başlayabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Son derece dikkatli ve planlı davranabileceğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Fakat, planlarınızı sürekli değiştirebilir, olaylardan çok fazla etkilenebilirsiniz. Aile toplantılarına katılıp eğlenceli vakit geçireceksiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Bazı umutlar bağlayıp gelişmesini beklediğiniz bir konu var. Konu sizi gerçekten umutlandıracak bir boyutta. Fakat gelişmeyi çabuklaştırmak için daha fazla çaba göstermeniz gerekiyor. Bu hafta sonu değerlendiremediğiniz tatili, hafta içi bir günlük kaçamakla telafi edeceksiniz. Bu akşam bir arkadaşınızın davetinde güzel vakit geçirecek, yeni insanlar tanıyacaksınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 52' 15" R
Ay
İkizler
26° 04' 29" R
Merkür
Oğlak
03° 05' 09" R
Venüs
Yay
28° 32' 30" R
Mars
İkizler
15° 48' 15"
Jüpiter
Balık
29° 11' 19"
Satürn
Kova
20° 24' 04"
Uranüs
Boğa
15° 45' 34"
Neptün
Balık
22° 39' 08"
Plüton
Oğlak
26° 59' 00"
Chiron
Koç
12° 01' 52"
Lilith
Yengeç
26° 34' 31"
True Node
Boğa
13° 05' 05"
Son Güncelleme : 09/12/2022 03:00

Astroloji Gündemi

8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 8 Aralık 2022, Perşembe 8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Bugün saat 07:08’ de İkizler burcunun 16 derecesinde Marsiyen bir dolunay gerçekleşiyor. Önümüzdeki onbeş gün boyunca gündemi... Devamını Oku >>