3 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

3 Aralık Hangi Burç

3 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 3 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

3 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Ay'ın Yengeç burcundaki seyahati finansal konuları ön plana taşıyor.Maddi destek arayışına girebilir, kredi ve borç başvurusunda bulunabilirsiniz. Partnerinizle ve iş ortaklarınızla gelir paylaşımı üzerine konuşmalar yapmak için bugünü değerlendirebilirsiniz. Miras ve nafaka konularıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Bugün iletişim konusunda kararsızlıklar yaşayabilir, alacağınız bazı haberlerden yüzdeyüz mutlu olmayabilir ve eğitim kurumlarından gelen işler, davalar gibi beklediğiniz süreçlerde tatminsizlik ve beklentinizin dışında gelişen olaylarla karşılaşabilirsiniz. Gün içinde hislerinizden emin olmadan harekete geçmemeniz önemlidir. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, aşk hayatınızda fırsatlarla karşılaşabilir, eşle iletişim konusunda olumlu paylaşımlarda bulunacağınız şanslar elde edebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Gün boyu orjinal ve yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Huzur arayışınız yüksek ancak ani gelişen öfkeli tutumlar olası. Suçlu aramadan üretim içinde kalmak, geçmişin yükünü güne yansıtmamak ve dengeyi korumak önemli.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Bazı umutlar bağlayıp gelişmesini beklediğiniz bir konu var. Konu sizi gerçekten umutlandıracak bir boyutta. Fakat gelişmeyi çabuklaştırmak için daha fazla çaba göstermeniz gerekiyor. Bu hafta sonu değerlendiremediğiniz tatili, hafta içi bir günlük kaçamakla telafi edeceksiniz. Bu akşam bir arkadaşınızın davetinde güzel vakit geçirecek, yeni insanlar tanıyacaksınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Her şeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden fazla dikkat çekeceksiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
03° 14' 39" R
Ay
Oğlak
00° 03' 19" R
Merkür
İkizler
16° 13' 49" R
Venüs
Yengeç
26° 47' 60" R
Mars
Aslan
08° 00' 51"
Jüpiter
Balık
02° 09' 36"
Satürn
Kova
12° 42' 46"
Uranüs
Boğa
13° 32' 27"
Neptün
Balık
23° 11' 58"
Plüton
Oğlak
26° 06' 14"
Chiron
Koç
12° 44' 12"
Lilith
Boğa
27° 21' 45"
True Node
İkizler
10° 41' 08"
Son Güncelleme : 24/06/2021 16:10

Astroloji Gündemi

24 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 24 Haziran 2021, Perşembe 24 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 24 Haziran 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>