30 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

30 Kasım Hangi Burç

30 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 30 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

30 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

Gökyüzü iş ve özel yaşamınızda dengeleri sağlamakta zorlanacağına işaret etmekte. Zamansızlıktan şikayet etmek yerine çalışma programı yapmalı ve öncelik sıranızı gözden geçirip sevdiklerinize zaman ayırmalısınız. Kendinizi savunmaya geçmek yerine çözüm üretmek yapılacak en doğru davranış olacaktır.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yay; finansal alanda ve değerlerinle ilgili alman gereken sorumluluklar ve istikrarlı ancak yetersiz bulduğun gelirin; üstünde duygusal baskı hissetmene neden olabilir. Çalışma temponu artırma konusunda yeni fikirler geliştirebilir ve işin aracılığıyla tanıştığın insanlardan destek görebilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Ay tüm gün Başak burcunda seyahat ederken kariyer ile özel hayat arasındaki dengeyi nasıl korumanız gerektiği konusu zihninizi meşgul edebilir. Hayat amacınızı şekillendirmek için nüanslara takılmadan büyük resme odaklanmanız önemli olacaktır. Her şeyin mükemmel olmasını beklerseniz zaman kaybedersiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Kasım 2017 Yay Burcu Yorumu

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Kasım 2016 Yay Burcu Yorumu

Son dakika sürprizleri hatta ek kazançlar gündeme gelebilir. Bu hafta tüm baskılara rağmen daha bağımsız hareket etme isteği içinde olacaksınız. Keyfinize göre davranmanın tadını çıkarın.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları