30 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

30 Kasım Hangi Burç

30 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 30 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

30 Kasım 2022 Yay Burcu Yorumu

Dışarıya yansıtmadığınız her şeyi içinizde kendi kendinize yaşamaktan vazgeçmelisiniz. Güvendiğiniz kişilerle yaşadıklarınızı paylaşmak hem ruhsal olarak yükünüzü hafifletecek hem de günlük akışınıza daha iyi odaklanmanızı sağlayacaktır.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Kasım 2021 Yay Burcu Yorumu

Adım atmaktan korktuğunuz konularda soğukkanlılığınızı koruyamıyorsunuz. Duygusal davranışlarınıza ikili ilişkileriniz yardımı ile çözüm bulabilirsiniz. Bu konuda çevreniz vasıtasıyla atacağınız adım sizi rahatlatabilir ve kafa karışıklığını sonlandırarak yönünüzü belirlemenize neden olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

Gökyüzü iş ve özel yaşamınızda dengeleri sağlamakta zorlanacağına işaret etmekte. Zamansızlıktan şikayet etmek yerine çalışma programı yapmalı ve öncelik sıranızı gözden geçirip sevdiklerinize zaman ayırmalısınız. Kendinizi savunmaya geçmek yerine çözüm üretmek yapılacak en doğru davranış olacaktır.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Bugün parasal açıdan biraz daha gerçekçi olmaya bakmalısınız. Kısıtlamalar ya da engeller gündeme gelebilir. Destek bulmanız da gerekebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Planların değişiyor! Güne dair yaptığın planların çoğu son dakika değişikliklerine uğrayabilir. Kalabalık arkadaş gruplarındaki dostlarının ısrarcı davetlerine ?hayır? demekte zorlanabilir; günü onlarla bir arada geçirebilirsin. İyi ki davetlerini kabul etmişim diyeceğin biriyle tanışacaksın. Medya, iletişim odaklı konularda özel toplantılar gerçekleşebilir. Gelir kazanacağın işlerin peşine düşebilirsin. Bu vesile ile ortalıkta dönen dedikoduları yakalayabilirsin. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Yay burcuysan, evlilik fikrine sıcak bakmaya başlayacaksın. Eğer çocukları olan biri isen onların ders programlarına alternatif oluşturacak sosyal etkinlikler düzenlemek peşinde olabilirsin. Akşamüzeri ailenle bir araya gelerek, uzun zamandır ertelenen önemli meseleleri konuşmak isteyeceksin. Ancak bazı söylemlerin yanlış anlaşılmana ve niyetinin sorgulanmasına neden olabilir, aman dikkat!

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
01° 55' 33" R
Ay
Kova
03° 58' 02" R
Merkür
Başak
14° 31' 29" R
Venüs
Aslan
19° 38' 29" R
Mars
Terazi
18° 41' 14" R
Jüpiter
Boğa
14° 52' 19" R
Satürn
Balık
01° 48' 04" R
Uranüs
Boğa
22° 46' 28"
Neptün
Balık
26° 06' 44"
Plüton
Oğlak
27° 57' 02"
Chiron
Koç
18° 23' 41"
Lilith
Aslan
29° 04' 28"
True Node
Koç
25° 04' 40"
Son Güncelleme : 25/09/2023 09:03

Astroloji Gündemi

25 Eylül 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 25 Eylül 2023, Pazartesi 25 Eylül 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Akrep burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saat sekiz civarında Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte... Devamını Oku >>