30 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

30 Kasım Hangi Burç

30 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 30 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

30 Kasım 2022 Yay Burcu Yorumu

Sevgilinizin size olan duygularını çok iyi değerlendirmenize karşın, nedense ilişkinizin geleceği sizi korkutuyor. Bu korkuları yendiğinizde eski çekiciliğinize kavuşacaksınız. Bugünlerde iş hayatınızda daha bir sakin olmanız gerekecek. Bir bağlantınızla, bir daha hiç iş yapamayacak şekilde gerginleşiyorsunuz. Gelirinizin azalması harcamalarınızı azaltmıyor. Bazen tedbiri elden bırakabiliyorsunuz. Frenleyemediğiniz gece yemekleri zamanla size kilo olarak geri dönüyor.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Kasım 2021 Yay Burcu Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili görüşmeler içinde olabilirsiniz. Sabah saatlerinde hızlı ve kendiliğinden akan iletişim söz konusu. İş hayatınızda alacağınız destekler sizin daha rahat ilerlemenize neden olacaktır. Mesleki gruplar ön plana çıkabilir. Akşam saatlerinde aşk ilişkilerinizle ilgilenebilirsiniz. Keyif alacağınız ortamlarda olmak isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

Hayatınızda radikal bir karar almak üzere olabilirsiniz. Önemli olan bu kararda sizleri destekleyen kişilerin görüşleri düşüncenizi netleşmesinde rol oynayabilir. Yapmak istediklerinizin fırsatını yakalamışken değerlendirmelisiniz. İlişkilerde ve yeni kazanımlarda bir yol belirliyorsunuz. Kendinize güven duyun.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Maddi gücü olan Yay burçları gün boyu kendilerini çok iyi hissedecekler. Kendinizi günlük hayatın koşuşturmasında güvende ve huzurlu hissedeceksiniz. Değerleriniz değişip, dönüştükçe daha da sakinleşiyorsunuz. Büyük fırtına sonlandı. Yeni yaş size çok iyi gelecek.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Planların değişiyor! Güne dair yaptığın planların çoğu son dakika değişikliklerine uğrayabilir. Kalabalık arkadaş gruplarındaki dostlarının ısrarcı davetlerine ?hayır? demekte zorlanabilir; günü onlarla bir arada geçirebilirsin. İyi ki davetlerini kabul etmişim diyeceğin biriyle tanışacaksın. Medya, iletişim odaklı konularda özel toplantılar gerçekleşebilir. Gelir kazanacağın işlerin peşine düşebilirsin. Bu vesile ile ortalıkta dönen dedikoduları yakalayabilirsin. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Yay burcuysan, evlilik fikrine sıcak bakmaya başlayacaksın. Eğer çocukları olan biri isen onların ders programlarına alternatif oluşturacak sosyal etkinlikler düzenlemek peşinde olabilirsin. Akşamüzeri ailenle bir araya gelerek, uzun zamandır ertelenen önemli meseleleri konuşmak isteyeceksin. Ancak bazı söylemlerin yanlış anlaşılmana ve niyetinin sorgulanmasına neden olabilir, aman dikkat!

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Kasım 2017 Yay Burcu Yorumu

Çevre bağlantılarınızı sistemli bir şekilde yürütmekten yanasınız. Partneriniz, sizin değişen fikirlerinize karşıt düşünceler geliştirebilir. İş hayatınızla ilgili gelişmeleri takip ederken, başarınızı garantilemekte fayda var.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 49' 05" R
Ay
İkizler
25° 26' 43" R
Merkür
Oğlak
03° 00' 33" R
Venüs
Yay
28° 28' 35" R
Mars
İkizler
15° 49' 26"
Jüpiter
Balık
29° 11' 09"
Satürn
Kova
20° 23' 50"
Uranüs
Boğa
15° 45' 40"
Neptün
Balık
22° 39' 07"
Plüton
Oğlak
26° 58' 55"
Chiron
Koç
12° 01' 54"
Lilith
Yengeç
26° 34' 10"
True Node
Boğa
13° 05' 23"
Son Güncelleme : 09/12/2022 01:45

Astroloji Gündemi

8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 8 Aralık 2022, Perşembe 8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Bugün saat 07:08’ de İkizler burcunun 16 derecesinde Marsiyen bir dolunay gerçekleşiyor. Önümüzdeki onbeş gün boyunca gündemi... Devamını Oku >>