30 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

30 Kasım Hangi Burç

30 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 30 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

30 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugün biraz farklı bir şey yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bir porje ya da halletmeniz gereken ufak bir iş sizin için biçilmiş kaftan olabilir! Adım atmaktan ve yeni görevler üstlenmekten çekinmeyin. Şu sıralar çeşitlilik arzusu içinde olabilirsiniz. Yetenklerinizin ve yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayan bir iş başarmak isteyebilirsiniz. Yeni şeylerin gerçekleştiği bir alana konumlanın. Yenilikçi olmak hoşunuza gidecek.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Saat 06:56-23:13 arasında Ay, hareketini boşlukta sürdürüyor. Gün boyunca yapacağınız maddi işlemlerde problemler, aksaklıklar yaşayabilirsiniz. 23:13 olmasıyla birlikte Ay, Kova burcuna geçiş yapıyor. Sizler için daha pozitif ve sosyal olacağınız bir geceye ilerliyorsunuz. Güzel haberler alabilirsiniz. Jüpiter, Pazartesi günü burcunuzu terk edip Oğlak burcuna geçiyor. Detaylı yazı için tıklayabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yaylar saat 03:19 Başak burcundaki sondördün etkisi, bir yanıyla özgür davranmak ve kararlarınızı kendi başınıza almak isteğinizi işaret ediyor. Ancak diğer yandan sorumluluklarınız veya mecburiyetleriniz nedeniyle kendinizi kısıtlanmış hissetmenize yol açıyor. Bu durumda bir içsel çatışma yaşanabilir. Benim tavsiyem, işlerinizi tekrar bir gözden geçirmeniz ve kendinize zaman ayırmayı da bilmenizdir. Saat 05:19 Ay-Mars karşıtlık etkisinde, iş hayatımız ve evimizle ilgili konular üzerinde düşünürüz. Birilerine bağımlı olmaktan sıkılırız. Özgür olmak isteriz. Saat 13:34 Ay-Neptün karşıtlığı oluşacak. Tersliklerle uğraşmak istemezsiniz. Detaylar, sorumluluklar sizi yorduğu için, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşma ihtiyacı duyarsınız. Saat 23:48 Ay-Pluto görünümü, maddi konularda güçlü olma, mücadele ederek amacınıza ulaşma konusunda sizi sabırlı olmaya çağırıyor. Çünkü bu sabır hem sizi yanlıştan koruyucu hem de gereksiz endişeler yüzünden kaybetmenizin önüne geçicidir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Kasım 2017 Yay Burcu Yorumu

Gün içinde yaratıcılık gerektiren işlerle uğraşabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek sizin için önemli olabilir. İşlerinizin teknik kısımları hakkında eğitim alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerlemek için risk alabilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Kardeşlerinizle birlikte zaman geçirebilirsiniz. Aşk hayatınız gündeme gelebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Kasım 2016 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yaylar Saat 09:20 Ay-Jüpiter görünümü, dostlarınıza ve genelde çevrenizde bulunanlara karşı nazik, arkadaş canlısı, pozitif ve uyumlu davranmanızı sağlayıcıdır. Neşeli, paylaşıma açık, kibar ve gayet seçkinsiniz. Bir kutlama, parti veya bir etkinlikte gözler üzerinize çevrilir. Belki de bu saatte karşınıza çıkan kişi, sizi bir hayli etkileyebilir. İnsanlar sizden söz ederler. Doğallığınızla göz doldurursunuz. Saat 11:16 Ay-Satürn kavuşumu üzerimizdeki sorumlulukların bazen gereğinden fazla yorucu olduğunu düşünmemize neden olur. Olumsuz bir durum olmasa da, kendimizi pek rahat hissetmeyiz. Ciddiye alınmak, saygı görmek isteriz. Öyle samimi ve içten davranmayabiliriz. Saat 17:17 Ay-Chiron görünümü bazı gelişmelerin, işinizde veya özel hayatınızdaki durumların sizi bir hayli düşündürdüğünü gösteriyor. Kaçıp kurtulma arzunuz yoğundur. Sizi bağlayan koşullardan sıkılırsınız. Saat 17:45 Ay-Uranüs görünümü, her türlü olumlu yöndeki değişime, yeniliklere açık olduğumuzun göstergesidir. Bu görünüm, bize farklı ve heveslendirici olan ne varsa, ona doğru yönlenmemizde yardımcı olabilir. Güne hızlı şekilde adım atmamızda yardımcıdır. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
24° 36' 12" R
Ay
Balık
21° 44' 07" R
Merkür
Terazi
10° 11' 45" R
Venüs
Yay
11° 06' 53" R
Mars
Terazi
21° 26' 34" R
Jüpiter
Kova
22° 19' 47" R
Satürn
Kova
06° 54' 58"
Uranüs
Boğa
13° 31' 07"
Neptün
Balık
20° 55' 47"
Plüton
Oğlak
24° 20' 40"
Chiron
Koç
10° 01' 26"
Lilith
İkizler
10° 07' 27"
True Node
İkizler
02° 17' 43"
Son Güncelleme : 17/10/2021 21:30

Astroloji Gündemi

Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz 17 Ekim 2021, Pazar Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz Ay Balık burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Merkür ve Venüs arasındaki uyumlu açı yakınlarımızla kolay iletişime ge... Devamını Oku >>