29 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

29 Ekim Hangi Burç

29 Ekim doğumluların burcu Akrep Burcudur. 29 Ekim'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

29 Ekim 2020 Akrep Burcu Yorumu

Muhtemelen enine boyuna düşünüp taşındınız. Hayatınızı nasıl değiştirmek istediğinize karar vermiş ve aklınızdan bunu nasıl başaracağınıza dair bir liste çıkarmış olabilirsiniz. Bugün ayaklarınızı yere sağlam basıp yeni hedefinize yol alırken faydalı olacak küçük şeyler yapmaya başlamanın tam zamanı. Ev işleri, telefon görüşmeleri ve günlük tutmak da bugün yapabilecekleriniz arasında.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Ekim 2019 Akrep Burcu Yorumu

Hayatınız boyunca benimsediğiniz davranışlar ve kavramları bu dönemde sorgulayabilirsiniz. Genellikle hizmet odaklı birisiniz ve bugün bir yakınınıza yardım etmek isteyebilirsiniz. Fakat bu kişinin çok derinlere ittiği ve yalnızca kendi başına halledebileceği sorunları olabilir bu yüzden yardımınızı takdir etmeyen tavırlarla karşılaşabilirsiniz. Daha sonra sorunun bu olmadığını anlayacaksınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Ekim 2018 Akrep Burcu Yorumu

Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Uzaktan gelecek biri hayatınızın akışını değiştirecek.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Ekim 2017 Akrep Burcu Yorumu

Yurtdışındaki bir arkadaşınızı, onunla ilgili bazı gelişmeler nedeniyle merak ediyorsunuz. Ama dostunuz muhtemelen birkaç gün içinde karşınıza çıkıp sizi sevindirecek. Haberiniz olmadan, sizi referans gösterip küçük çıkarlar elde etmeye çalışan birileri olabilir. Buna dikkat etmelisiniz. Araştırıp üstüne gitmeniz halinde, şaşıracaksınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Ekim 2016 Akrep Burcu Yorumu

Ay'ın öğle saatlerinden itibaren boşluk etkisine girmesi nedeniyle ağır enerjilere sahip olabileceğiniz bir süreç meydana gelecektir.İçinize kapanmak ve kontrolünüz dışında gelişen konularla ilgili düşünmeniz ve strateji belirlemeniz gerekebilir. Finansal konularda ciddiyet ve sorumluluk gerektiren bir dizi mesele üzerinde yoğunlaşmanız gerekebilir. Zaman etkeninin sizi sıkıştırabileceği bir süreç olabilir. Kendinizden yaşça daha olgun birisinden maddi ve manevi desteler alabileceğiniz bir etkiye sahip bulunuyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları