10 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

10 Ekim Hangi Burç

10 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 10 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

10 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Adil olmaya çalıştıkça bu dengeni bozmak isteyen arkadaşların olduğunu fark ediyorsun. Bu tür arkadaşların ile iletişimini koparabilirsin. Zamanını iyi değerlendiriyorsun programının dışında hareket etmek istemeyebilirsin. İşler yolunda ilerlediğinde kendini güvende hissediyorsun.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Kibir ve düşüncesiz eylemlerinizle fırsatları bozmamaya dikkat etmelisiniz. Sizde hedeflerinize doğru ilerlemek yeteneği var, ama kendinizden fazla emin olmayın. Kendini beğenmişlik ya da dikkatsiz davranışlarla şansınızı tehlikeye atmayın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Maddi konularda emeklerinizin karşılığı alacaksınız. Başarı devletle ilgili işlerden gelebilir sizlere.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Önümüzdeki 1 yıl boyunca parasal konularda şansınız yüksek olacak. Maddi olarak eliniz bollaşıyor. Yatırımlarınız artabilir, ticari oluşumlarınız büyüyebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelmek isteyebilirsiniz. Kendinizi kolayca ifade edebileceğiniz olaylar yaşanabilir. İşlerinizle ilgili eğitimler alabilirsiniz. Zevk aldığınız şeyler için para harcamak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerin üzerine gidip, sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınız renklenebilir. Çocuklarla ilgili konular gündeme gelebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları