10 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

10 Ekim Hangi Burç

10 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 10 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

10 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

İş gereği kısa mesafeli seyahat planları yapabilirsiniz. İletişim trafiğinizin artacağı bugünlerde sinir ve stres durumlarına dikkat etmeli ruh sağlığınızı her şeyden üste tutmalısınız. Kendinize dinlenmek için zaman ayırmayı es geçmeyin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Gökyüzü resmi işler de sorunlar yaşayabileceğinize işaret ederken belge ve bilgiler konusunda hassas olmanız içinde uyarıyor sizleri. Özel yaşamınızda ise özlem duygunuz karşı tarafa kıskançlık ve baskı olarak yansımamalı sevip seviliyorken huzurunuzu bozacak cümlelerden kaçınmalısınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Her şeyin üstesinden rahatlıkla gelebileceksin! Güne Ay'ın su burcundaki seyriyle başlıyorsun. Bütçe planlaması yapmak için ideal bir gün? Maddi konularda birtakım aksilikler yaşanabilir; planlar bozulabilir. Bugün mücadele etmeni gerektirecek olaylarla karşılaşabilirsin. Sabırsızlığının önüne geçebilirsen, pratik yönünü ortaya koyarak, her şeyin üstesinden rahatlıkla gelebileceksin. İlişkisi olan ya da evli bir Terazi burcuysan, değer verdiğin kişiyle ilişkinize yeni bir soluk getirmek isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Finansal konular gün boyu sizi meşgul edecektir. Denkleşmesi zor olabilir, gün boyu harcamalarınıza dikkat edin. Yeni kaynaklar yaratmak ve üretmek için fikirleriniz olabilir, riskli başlangıçlardan kaçının, sade ve günün koşullarına uygun tercihler yapın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Hep kendi pencerenizden baktığınız bu yaşamda kayıplarınızın olması doğaldı. İş yaşantınızda anlaşılma savaşları veriyorsunuz. Aşkı algılama biçiminiz çok farklı. Kendinizi haklı görmek için, aracılara ihtiyacınız yok..

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Çocuklarınızla ilgili bir karar alma konusunda uygun zamanda bulunuyorsunuz. Doğru ve akılcı bildiğiniz bir karar için fırsatlar ayağınıza gelmiş bulunuyor.Bilimsel filmlere gidebilir, bu türden kitaplarla zamanınızı geçirebilirsiniz. Yaşadığınız aşkla ilgili biraz özgürlük hissine sahip olma düşüncesine kapılabilirsiniz. Sıra dışı keyif alanlarına yönelmek isteyebilirsiniz. Beklenmedik fırsatları doğru değerlendirebilmek için fikirlerinizi ve planlarınızı kendinize saklamanız gerekebilir. Dolayısıyla biraz daha ketum davranmayı seçebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
07° 50' 38" R
Ay
Terazi
06° 44' 05" R
Merkür
Yay
08° 13' 02" R
Venüs
Oğlak
19° 47' 40"
Mars
Akrep
20° 35' 26"
Jüpiter
Kova
25° 14' 02"
Satürn
Kova
08° 52' 49"
Uranüs
Boğa
11° 48' 09"
Neptün
Balık
20° 24' 12"
Plüton
Oğlak
25° 00' 30"
Chiron
Koç
08° 36' 56"
Lilith
İkizler
14° 53' 52"
True Node
İkizler
01° 42' 30"
Son Güncelleme : 29/11/2021 23:40

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2021, Pazartesi 29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Başak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Yaklaşık bir buçuk yıldır devam eden İkizler Yay hattındaki tutulma... Devamını Oku >>