17 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

17 Ekim Hangi Burç

17 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 17 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

17 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Sevdiklerinin de etrafında olduğu endişelerinin ortadan kalktığı bir günden geçiyorsun. Biraz rahatlamaya ve dinlenmeye olan ihtiyacını günübirlik lokasyonları tercih ederek sağlamaya çalışabilirsin. Aile ve düzen konusunda yeni kararlar alıyorsun. Sağlık sorunları beklenmedik anda ortaya çıkabilir, bu sebeple gününün keyfi biraz bölünebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Bugün öğrenme açlığınızı gidermek için çevrenizdekilerle iletişim halinde olabilirsiniz. Uluslararası konular ön plana çıkabilir. İş hayatınızda yeni girişimlerde bulunabileceğiniz imkânlar var. Öğlen saatlerinde kararsızlığa düşeceğiniz zamanlar olabilir. Akşam saatlerin de ise düşünceleri aktarmak daha kolay.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Zorlandığınız maddi konular üzerine eğilebilirsiniz. Ticaretle uğraşanlar çok şanslı etkilere sahip olacaklar. Alım-satım ve değiş tokuş işleri için uygun bir dönem olacak.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Özgürlüğünüze düşkünsünüz. Ancak ailenizi ihmal etmeyin. Yaptığınız fedakarlıklar karşı taraf tarafından görülüyor ve biliniyor şüpheniz olmasın. d/

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları