26 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

26 Ekim Hangi Burç

26 Ekim doğumluların burcu Akrep Burcudur. 26 Ekim'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

26 Ekim 2020 Akrep Burcu Yorumu

Ay'ın Balık burcundaki seyahati sizi romantik bir ruh haline sokuyor.Aşk hayatınız, flörtleriniz, çocuklarınız ve hobilerinizle ilgili konular gündemde olacaktır. Partnerinizle keyifli zaman geçirmek ve çocuklarınıza vakit ayırmak için bugünü değerlendirebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmayı ve eğlenmeyi ihmal etmeyin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ekim 2019 Akrep Burcu Yorumu

Kendinizle baş başa kalmaktan daha fazla keyif aldığınız ama genel anlamda hem iletişim kurmaktan kaçındığınız hem de hayatınızı yönetmekte zorlandığınız bir dönemden geçiyorsunuz. Akrep burçlarının kafaları kazan gibi oldu. Üst üste biriktirdikleriniz hem fikirsel olarak hem de fiziksel olarak sizi yoruyor.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ekim 2018 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrepler Saat 01:18 Ay-Mars görünümü, ilişkide güven arzumuzun işaretçisidir. Baskı kuran, bize saygı duymayan biriyle olamayız. Bireyliğimizi koruma arzumuz bu saatlerde epeyce yoğun. Buna saygı duymayan kişilere tepki gösteririz. Saat 03:15 Ay-Pluto görünüm etkisinde ilişkimizi derinlikli bir şekilde gözden geçireceğiz. Artık yaş tahtaya ayak basmak istemiyoruz. Eğer gerçekten doğru ise devam edeceğiz. Yoksa uzatıp daha fazla canımızı sıkmayacağız. Huzur ve güvenin hayatınızdaki önemi her anlamda kıymetlenir. Tutarsız ve geleceği olmayan hiçbir şeyi hayatınızda görmek istemezsiniz. Saat 11:46 Ay-Merkür karşıtlığı, ilişki konularında her iki tarafın da birbirine yönelmelerini sağlayan arzuların işaretçisi. Bir taraf oldukça baskın ve dediğim dedik, diğer taraf da ipleri kaptırmaktan yana değil. Bu saatlerde duyguların doyurulması, her iki tarafın da ilişkisinde mutlu olması için esnek düşünmelerinde yarar var. Saat 17:16 itibariyle gerçekleşecek Güneş-Venüs kavuşumu, burcunuz üzerinde oluştuğu için, sizleri ilişkilerde baskın ve oldukça etkin bir birey haline getiriyor. Fiziksel anlamda size seksapellik ve çekicilik kazandırıyor. İstediğiniz bir kimseyi kolaylıkla elde edebilecek kadar cazibeniz yüksek. Aşkta kendinizden taraf olmanız mümkün. Ancak gerektiğinde kaybetmemek için, her türlü yol mübahtır sözünü de benimsersiniz. Yüreğinizin içinde hayli etkili olan arzularınız, sizi karşı cinse doğru çektiği gibi, o kişiyi her şekilde hayatınızda tutmanızı da sağlayıcıdır. Derin bakan gözleriniz, giyiminizdeki özel ayrıntılar, duruşunuz ve kendinize olan hakimiyetiniz bugün, bir çok kişinin ilgisini çekebilecek güçlüdür. Benim olan benimle kalmalı, değilse bir başkasının da olmamalı diye spontan tepkilerde bulunmaya adaysınız. Bu görünüm size hakikaten büyük bir kuvvet veriyor. Nasıl kullanacağınız biraz da kişiliğiniz, yaşadığınız süreç ve ilişkilere bağlı olarak gelişecektir. Saat 17:49-22:41 arasında Ay-Boşluk sorumluluklar ağır gelir. İnsanlar sizi anlamamakta ısrar edebilirler. Üzerinizde kontrol kurabilirler. Hassasiyet yüksektir. Ancak elden geldiğince sakin olalım lütfen. Benim tavsiyem olabilecek her türlü duruma belirli bir ılımlılıkta yanaşmanız ve kendinizce mantıklı bir açıklamada bulunmanızdır. Ani karar vermeyiniz. Saat 22:41 sonrası İkizler burcunda ilerleyecek Ay, önümüzdeki iki gün boyunca alacak-borç konuları ve ilişkinizle ilgili meseleler üzerinde mantıklı olmanın önemini vurguluyor. Sözgelimi bir kredi işimiz varsa, geri ödeme yükümüz ağır olabilir mi diye düşünelim. Bir iş teklifinde bulunurlarsa, şartları soralım ve alacağımız miktarı bilelim. Evraklarımızı kontrol edelim. Hukuki bir konuda danışmadan, haklarımızı öğrenmeden kendi başımıza işlere kalkışmayalım. Özel ilişkimizde, duygularımız ile sözlerimiz birbiriyle paralel olmalı. İçimizden hayır demek geliyorsa, sırf karşı tarafı memnun edeceğiz diye onaylamak yanlış olur. Hepimiz için olumlu gelişmelere işaret bir gün geçirmemiz dileğimle,

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ekim 2017 Akrep Burcu Yorumu

Bugün kulağınıza gelen bazı bilgiler sizi çok şaşırtabilir. Bu kadar şaşırmanızı saflığınıza bağlayacaksınız. Bu durumu daha önceden anlamanız için pek çok ipucu vardı ama siz onları görmezden geldiniz. Yine şaşırmak ve hayal kırıklığı dışında fazla bir kaybınız olmayacak. Sağlık sorunu olan bir yakınınız özellikle sizden ilgi bekliyor. Ona zaman ayırıp bu ilgiliyi göstermenizde yarar var.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ekim 2016 Akrep Burcu Yorumu

Size gelen bazı haberler can sıkıcı olabilir. Daha bireysel ve bağımsız bir yol çizerek, insanların desteğini kazanabilirsiniz. Yaratıcı zekanız ve bakış açınız hedeflerinize ulaşmanızda sizi merkezi bir konuma getirebilir. Yeni yöntemler deneyebilirsiniz. Günün Atmosferi:Bekleyen işler bir an önce tamamlanmalı! Çok fazla bekleyen iş var. Bir an önce tamamlanmalı ya da çözülmeli. Çalışmalarımızın karşılığını göreceğimiz günlerdeyiz. Aşk biraz kafamızı kurcalıyor olabilir. Fakat eski hatalar tekrarlanmayacak, sorunlar varsa çözüme kavuşacak. Yanlışlarımızdan çok şey öğrenebiliriz. Geçmişte bizi üzen olayları unutabilir, kendimizi daha güvenli ve daha az endişeli hissedebiliriz. Hatta bu noktada yakınlarımızdan da destek görebiliriz. Jestler, sürpriz hediyeler ya da teklifler alabilir, motivasyon kazanabiliriz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları