26 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

26 Ekim Hangi Burç

26 Ekim doğumluların burcu Akrep Burcudur. 26 Ekim'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

26 Ekim 2020 Akrep Burcu Yorumu

Ay'ın Balık burcundaki seyahati sizi romantik bir ruh haline sokuyor.Aşk hayatınız, flörtleriniz, çocuklarınız ve hobilerinizle ilgili konular gündemde olacaktır. Partnerinizle keyifli zaman geçirmek ve çocuklarınıza vakit ayırmak için bugünü değerlendirebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmayı ve eğlenmeyi ihmal etmeyin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ekim 2019 Akrep Burcu Yorumu

Ay'ın Terazi burcunda ilerlediği bir güne merhaba diyorsunuz. Fakat uyanmanızla beraber sert etkilere alışkın olmalısınız. Çünkü bugün Ay ve Mars arasındaki olumsuz açı sizleri psikolojik olarak gelebilir. Ayrıca rahatsızlıklarınız varsa kesinlikle tehlikeli işler yapmayın. Akşam saatlerinde gerçekleşen Satürn'ün açısı nedeniyle psikolojik olarak gerçekçi olmak isterken daha fazla üzülebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ekim 2018 Akrep Burcu Yorumu

Bugün kulağınıza gelen bazı bilgiler sizi çok şaşırtabilir. Bu kadar şaşırmanızı saflığınıza bağlayacaksınız. Bu durumu daha önceden anlamanız için pek çok ipucu vardı ama siz onları görmezden geldiniz. Yine şaşırmak ve hayal kırıklığı dışında fazla bir kaybınız olmayacak. Sağlık sorunu olan bir yakınınız özellikle sizden ilgi bekliyor. Ona zaman ayırıp bu ilgiliyi göstermenizde yarar var.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ekim 2017 Akrep Burcu Yorumu

Burcunuzda meydana gelen Jüpiter ve Güneş kavuşumu size hayatınızın önümüzdeki dönemiyle ilgili önemli kararlar aldıracak. İkili diyaloglarınızdaki gelişmeleri şekillendireceksiniz. Karşınızdaki kişilere çok fazla baskı uygulamadan fikirlerinizi tatlılıkla kabul ettirmeyi deneyin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ekim 2016 Akrep Burcu Yorumu

Her şey her zaman kolay olmuyor. Fakat azimli kişiliğiniz sayesinde zorlukların altından kalkmayı herzaman başarabilirsiniz. Bu yönünüz sevdiğiniz insanı da çok etkiliyor. Onu kendinize daha fazla bağlıyorsunuz. Eğer sevdiğiniz biri yoksa etraftaki insanların da dikkatini çekeceksiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 35' 23" R
Ay
İkizler
17° 18' 59" R
Merkür
Terazi
13° 18' 04" R
Venüs
Yay
18° 27' 01"
Mars
Terazi
26° 07' 08"
Jüpiter
Kova
22° 24' 06"
Satürn
Kova
07° 02' 10"
Uranüs
Boğa
13° 14' 32"
Neptün
Balık
20° 47' 08"
Plüton
Oğlak
24° 23' 41"
Chiron
Koç
09° 43' 36"
Lilith
İkizler
10° 54' 08"
True Node
İkizler
01° 54' 50"
Son Güncelleme : 24/10/2021 22:10

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>