21 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

21 Ekim Hangi Burç

21 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 21 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

21 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Bazen biraz hoşgörü, etiketteki fiyatın çok ötesinde bir değere sahiptir. Günün ortasında bir köpük banyosu için kendinize zaman ayırın; bir kitapçıda gezinerek geçirdiğiniz lüks bir saat; uzun zamandır ihtiyaç duyduğunuz özel bir eşarp veya kıyafet. Bunlar bugün ruhunuzu dürtülemenin yollarından sadece birkaçı. Neden yapmıyorsunuz ki? Bunun için şu an kendinizi destekleyebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Yüzde elli şansınız olduğu düşünüldüğünde muhtemelen problem çözme yeteneklerinizi bugün gösterme fırsatına da erişebileceksiniz. Doğal bir yeteneğiniz olan olayların kökenine inmek, tüm gerçekleri birleştirip olayları aydınlatmanızı sağlayacak. Bu da sizi müthiş bir dedektif yapıyor. Yine de dikkatli olun, sonuçlara doğrudan atlamayın. Elinizde koca avuç dolusu gerçekler olsa bile, durumu yaratan birileriyle karşılaştığınızda onlara açıklama şansı verdiğinizden emin olun.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Sağlık sorunlarından uzaklaşıp, partnerinizle heyecan dolu bir pazar yaşamak için hazır olun. Onun ego baskın tavırları sizi öfkelendirmesin. Zira yarattığı adrenaline ihtiyacınız olacak. Araba yolculuğunu tercih etmeden tekne gezintisinin keyfine varın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Bugün kendi yeteneklerinizi iyi değerlendirebileceğiniz imkanlar var. Kazançlarda ve harcamalarda abartılı koşullar dikkaty çekebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Eskiden yararını gördüğünüz yöntemler şu sıralar etkili olmayabilir. Son dakika gelişmeleri sıklaşabilir. Mevcut sosyal ilişkileriniz tehlikeli bir hal alabilir ve rutin akışınız bir anda tepe taklak olabilir. Günün Atmosferi:Ev, aile ya da toplumsal olaylar önümüzdeki iki günün başlıklarından olabilir. Sabah saatlerinde gereksiz ve aşırı hareketler olumsuz sonuçlar yaratabilir. Öğle saatlerinde ise hassas konular, yaratıcı işler ve entelektüel başlıklar öne çıkıyor. Fakat ne yazık ki günün geri kalanında Pazartesi günü yazdığımız negatif enerjiler hakim olacak. Agresif tepkiler, tartışmalar ya da ufak tefek kazalar söz konusu olabilir. Mars ve Plüto konumu tepkilerin dozunu artırabilir ve kötü etkileri tetikleyebilir. Fakat bir yandan da algılarımız açık olursa ve beklentileri daha net anlarsak, pek çok şeyin üstesinden gelecek gücü yeniden bulabiliriz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları