22 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

22 Ekim Hangi Burç

22 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 22 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

22 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Partneriniz sizi kıskandırmaktan hoşlanıyor olabilir. Onun bu oyununa gelmeyin. İşinizle ilgili size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için bir süre daha tanımalısınız. Üstüne üstüne giderseniz ipleri koparmanız mümkün. Ne aleyhinizde düşünen var, ne de çalışan, içiniz rahat olsun. Parasal konularda dikkatli yatırımlara önem vermenizin zamanı. Yaşamınızdaki karmaşalarla boğuşurken, sağlığınıza karşı da sorumluluklarınız olduğunu unutmamanız gerekiyor.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Olayları hızlı ve ani bir şekilde başlatmak isteği bazı sorunlara yol açabilir. Bu yüzden bugün daha sakin kalmalı ve fevri hareketler içinde olmamalısınız Bazı şeyler sizi harekete geçiriyor ama bu noktada harekete geçerken vereceğiniz tepkiler oldukça önemlidir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde sorumlu olduğunuz işlerde karar vermeniz gereken durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde partnerinizle tamamlanma söz konusu olabilir. Kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Mars burcunuzda ilerlerken neden bu kadar sinirli, öfkeli, kararsız olduğunuza bir türlü anlam veremeyeceksiniz. Diğer yandan cesaret edemediğiniz ilişkilere adım atabilirsiniz. Kendinizi bir kahraman olarak görebilirsiniz. Bu dönemde başlayan ilişkiler kalıcı olmaz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler  saat 08:44 Ay-Uranüs görünüm etkisinde, aile hayatınız, eviniz  ve mesleki konularda yenilikçi düşünürsünüz. Ancak iç dünyanızda sizi üzen, rahatsız eden ve içinize attığınız meseleler vardır. Bunlar sizi tedirgin eder. Saat 15:30 Ay-Merkür görünümünde, güven unsurunu bir hayli önemsersiniz. Dışa karşı nazik ve sevecen davranırsınız. Aynı ilgiyi de görmek istersiniz. Sizin için huzur bu saatlerde bir hayli önemlidir. 22:14-22:34 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında size karşı anlayışlı davranılmasını beklersiniz. Hassasiyetiniz yoğundur ve takdir edilmeyi beklersiniz. Özel yönlerinizle  kendinizden söz ettirmek,  geleceğinizi garanti altına alacak şekilde ve kimsenin kahrını çekmeden hayatınızı devam ettirmekten yanasınızdır. Bütün bunlar boşluk diliminde hissedilen duygulardır. Saat 22:34 itibariyle etkili olacak Ay-Aslan burcu geçişi sosyalleşmenizi sağlar. Ayrıca kişisel anlamda kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizde yardımcıdır. Sizi güçlendirir. Böylece gün boyu hassasiyet nedeniyle oluşan baskıları üzerinizden alır. Cumartesi gününüz güzelliklerle dolu geçsin. Canı gönülden sevgilerimle,    

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 07' 45" R
Ay
İkizler
23° 47' 33" R
Merkür
Terazi
25° 26' 06" R
Venüs
Akrep
19° 32' 32" R
Mars
Terazi
08° 27' 40" R
Jüpiter
Kova
23° 00' 12" R
Satürn
Kova
07° 01' 17" R
Uranüs
Boğa
14° 11' 39"
Neptün
Balık
21° 24' 49"
Plüton
Oğlak
24° 19' 57"
Chiron
Koç
10° 54' 21"
Lilith
İkizler
07° 56' 21"
True Node
İkizler
03° 26' 04"
Son Güncelleme : 28/09/2021 04:00

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>