1 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

1 Ekim Hangi Burç

1 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 1 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

1 Ekim 2023 Terazi Burcu Yorumu

Arkadaşlık ilişkilerinde başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz. Dostlarınız ve sevdikleriniz sizinle vakit geçirmekten ne kadar keyif aldıklarını size gösterebilirler.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ekim 2022 Terazi Burcu Yorumu

Aşk yaşantınızla ilgili ilginç olaylar gündeme gelecektir. Bugün partnerinizin sizden beklediği ilgiyi ona göstermelisiniz. Ortak çalışmalar içinde olmak onu mutlu edecek ve birlikte aktiviteler yapmak isteyecektir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Bugünlerde güven ve sorumluluk duygularınız gündemde olabilir. Çalışma hayatınızda kafanıza takılan bazı konularda sezgilerinizi dinlemenin yararını görebilirsiniz. Bu ara her şeyi dengede tutmaya çalışabilir ve kendinizi dağılmış bir şekilde hissedebilirsiniz. Özel ilişkilerinizde veya ekonomik konularda yaşayabileceğiniz krizleri yönetmek konusunda zaman zaman zorlanabileceğiniz durumlar içerisinde olabilirsiniz. Ev ve aile konularında zorlandığınız ve fazlaca tepki verdiğiniz konular gündeme gelebilir. Hobilerinizle uğraşarak veya ufkunuzu genişleterek sanatsal faaliyetlerle ilgilenebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Biraz gösteriş yapıp yapmamak sana kalmış. Doğuştan gelen hünerlerini göstermek konusunda bu denli çekingen olmaya devam edersen, hayatının anlamını bulmak senin için zorlaşır. Günün gezegen hareketleri, yeteneklerini biraz ciddiye alman için seni zorluyor. Bu yeteneklerden kolayca yararlanabilirsin; nasıl olabileceğini anlamak için iç dünyana bak.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Duygusal anlamda ilgilenilmek istiyorsunuz. Etrafınızda sizinle ilgilenen insanlar var belki ama sizin beklentiniz daha romantik bir ilgi. Partneriniz yok veya partnerinizden beklediğiniz ilgiyi alamıyorsunuz. Arkadaşlıklarınız sizin için değerli olabilir ama yalnızlık da sadece Tanrıya mahsus. Sizi çok seviyorum! Doğum günlerinizi kutluyoruz ve bence yeni yaşınız sizin yılınız olacak! O prens/prenses buraya gelecek!

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
25° 21' 44" R
Ay
Yengeç
14° 14' 35" R
Merkür
Koç
20° 23' 01"
Venüs
Koç
11° 56' 53"
Mars
Balık
17° 46' 17"
Jüpiter
Boğa
20° 24' 17"
Satürn
Balık
15° 05' 43"
Uranüs
Boğa
21° 29' 23"
Neptün
Balık
28° 24' 17"
Plüton
Kova
02° 01' 41"
Chiron
Koç
19° 45' 52"
Lilith
Başak
21° 37' 25"
True Node
Koç
15° 33' 52"
Son Güncelleme : 14/04/2024 23:10

Astroloji Gündemi

25 Mart 2024 Terazi Burcunda Ay Tutulması - Burçlara Etkileri 30 Mart 2024, Cumartesi 25 Mart 2024 Terazi Burcunda Ay Tutulması - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar 25 Mart'taki Terazi burcundaki Ay Tutulması ile bazı defterleri yeniden ama son ke... Devamını Oku >>