1 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

1 Ekim Hangi Burç

1 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 1 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

1 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Biri vantilatörü en yüksek ayara getirdi ve birden tüm kağıtlar havaya uçuştu. Düzenli yığınlar karman çorman oldu ve herkes bunun için ne yapılması gerektiğini bağıra çağıra birbirine duyurmaya çalışıyor. Bu sırada, sizden halledemeyeceğiniz şeyler isteyen insanlar var. Sakin olup durumunuzu diğer insanlara anlatın. İçinde bulunduğunuz açmazla igili anlayışlı ve destekçi tavırlarla karşılaşacaksınız. Kargaşa çok yakında sonra erecek.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Karmaşık ve farklı duygular içinde olabileceğiniz bir gün. Karışıklıklardan etkilenmeniz mümkün. Biraz daha rahat ve akılcı olmaya çalışın. Sorunları büyütmekten kaçının. Kuruntularınızı sevgilinize yansıtmayın. İşinizle ilgili alacağınız bazı haberler huzursuzluk yaratabilir. Ama düşüncelerinizin karışmasına izin vermeyip üzerinde çalıştığınız projeyi sonuçlandırmayı başarabilir, isteklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Kışın yaşadığınız sağlık problemlerinden kurtuldunuz, şimdi sıra kilolarda.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Görüşlerinizi kabul ettirmek konusunda çok inatçısınız ve amaçlarınız doğrultusunda ilerlemek için kararlısınız. Yine de zorlu günler var kapınızda, çünkü mutlu olmak için çok uğraşmanız gerekiyor. Yılgınlığa kapılmayın. Fakat bu zor günler kısa sürecek.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Özel yaşamınızda şanslı bir gün. Aileden biri evlenebilir ya da bir bebek heyecanı yaşanabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler Ay-Kova burcu etkinliği altında ne kadar özel biri olduğunuzun partneriniz veya etrafınızdaki kişiler tarafından kabul edilmesini beklersiniz. Olaylara farklı bir bakış açısıyla yanaşarak çözüm üretmeye yatkın oluruz. Kendimizi nasıl daha rahat hissedebiliriz, bunların hesabını yapabiliriz. Farklı bir aşkın, yaşamın, iş hayatının özlemini duyarsınız. Artık rutinleşen, sonu baştan belli olan hiçbir şeye tahammülünüz yoktur. Dostlarla sohbet, kafanıza uymayan kişilerden uzak kalmak istersiniz. Sen ve ben ayrımı yapmadan eşitlik ilkesi içindeki paylaşımlar bugün sizi oldukça rahatlatabilir. Eğer birkaç gündür süren tatsızlıklar varsa bugün bunları konuşmak yerine, sanki hiçbir şey olmamış gibi davranırsınız. Keyifli bir Pazar günü geçirmenizi diliyorum. Canı gönülden sevgilerimle,

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
06° 24' 42" R
Ay
İkizler
25° 22' 33" R
Merkür
İkizler
17° 11' 49" R
Venüs
İkizler
06° 03' 18"
Mars
Koç
24° 56' 59"
Jüpiter
Koç
07° 13' 05"
Satürn
Kova
24° 49' 27"
Uranüs
Boğa
17° 37' 26"
Neptün
Balık
25° 26' 33"
Plüton
Oğlak
27° 51' 57"
Chiron
Koç
16° 14' 02"
Lilith
Yengeç
08° 15' 32"
True Node
Boğa
21° 51' 14"
Son Güncelleme : 28/06/2022 05:30

Astroloji Gündemi

27 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 27 Haziran 2022, Pazartesi 27 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Hafta ortasında Yengeç burcunda bir yeniay gerçekleşeceğinden enerjilerin artık kapanış aşamasında olduğu bir haftaya giriş y... Devamını Oku >>