1 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

1 Ekim Hangi Burç

1 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 1 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

1 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

İkili ilişkilerinizdeki olaylarda kendinizi fedakâr hissedebilirsiniz. Yaşadığınız olaylar da sıkışma hissedebilir. Sonrasında kabullenme içine girebilirsiniz. Karşınızdakilerle uyum içinde olmak isteyebilirsiniz. Gün içinde yapacağınız anlaşmalarda dikkatli olmalısınız. Sosyal konulara yönleneceğiniz zamanlar olabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Partnerinize karşı sürekli bir araştırma halinde olabilirsiniz. Bu kadar kuşkucu olmanızı gerektiren bir durum yok. Bunu takıntı haline getirmeyin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Bugün Ay tüm gün boşlukta hareket edecek. Yapılan işlerde kalabalıkla birlikte hareket etmek, daha hızlı sonuç getirebilir. Çevrendeki insanlarla olumlu yönde ilerleyen ilişkilerin, hayatının diğer alanlarında da etkisini gösteriyor. Aile şirketinde çalışan bir Terazi burcuysan, hisse, mal paylaşımı gibi konular gündeme gelebilir. İlişkisi olan ya da evli bir Terazi burcuysan, değer verdiğin kişinin ilgisizliğinden dem vurabilirsin. Ancak fevri çıkışlar yapmak yerine sadece günün stresini bu şekilde yansıtıyor olabileceğini bir kez daha düşünmelisin. Akşamüzeri bir süredir görüşmeye çekindiğin bir arkadaşınla karşılaşabilirsin. Oturup, kendini açıklamak ve onu dinlemek üzerindeki yükü atmanı sağlayacak.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

İlişkilerinize zaman tanıyın ve fevri hareket etmeyin.. Karşıt Jüpiter'in ters hareketi ise her zaman olumsuz etkiler vermemektedir. Bulunduğunuz koşulları çevrenizdeki kişilerin tepkisiyle birlikte harmanlayacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler, 1 Ekim saat 03:11 Terazi burcunda doğacak Yeniay, insanın kendini hakikaten önemli, güzel, seçkin, dışa karşı güçlü, huzurlu ve uyumlu tarzda yansıttığı ve bu duygular içinde A dan Z ye kendine özen gösterdiği zaman ve kararların işaretçisidir. Bu kararların ardında mutluluk ve doyum arzusu bilhassa önem taşır. İlişki meseleleri de bu Yeniayda ailevi konularda ve maddi alanda bir hayli etkili olur. Yeniayın görünümleri bize aydınlatıcı şekilde yol gösterir. Ay-Satürn görünümü, iş veya yakın çevremizde bulunan kişilerle bağımızı ciddi manada ele aldığımızın göstergesidir. Yolculuklar kısa süreli olup, hayati anlamda bir karar verilecekse mutlaka artı ve eksileriyle ele alınmalıdır. Yabancı dil öğrenmek, çevreyi tanımak, bilgilenmek, bilgimizi sağlam bir temel üzerine oturtmak, ilerisi adına düşünmek bu yeniayda bir hayli etkilidir. Ay-Pluto görünümü, ailevi ve yerleşim yerimizle alakalı konularda bir karar aşaması veya önemli bir konunun görüşülmesi yönünde etkilidir. Taşınmak, satın almak veya yuva kurmak veya özel hayatımızla ilgili meselelere eğilmek vaktini işaret eder. Biraz düşünürüz, bazen zorlanırız. Bizim düşündüklerimizle, şartlar arasında bir güçlük çıkabilir. Sizin için bir analiz zamanı olduğunu söylemek isterim. Her yönüyle ölçüp tartınız. Venüs-Neptün görünümü, hem maddi hem de çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda hayalci veya aşırı endişeli düşünmemek lazım. Ortalama, dengeli, sağlıklı ve verimli olana yönelmek, uzun vadeli kararlar vermeden önce artı ve eksilerine bakmak faydalıdır. Estetik operasyon, güzellik, bakım gibi konuları da uzman kişilere yaptırmanız yerinde olur.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
15° 57' 02" R
Ay
Balık
14° 49' 37" R
Merkür
İkizler
03° 44' 54"
Venüs
Boğa
26° 31' 49"
Mars
Yengeç
07° 45' 38"
Jüpiter
Kova
29° 04' 17"
Satürn
Kova
13° 16' 41"
Uranüs
Boğa
10° 59' 39"
Neptün
Balık
22° 31' 44"
Plüton
Oğlak
26° 47' 29"
Chiron
Koç
10° 58' 31"
Lilith
Boğa
21° 53' 57"
True Node
İkizler
11° 01' 19"
Son Güncelleme : 06/05/2021 09:20

Astroloji Gündemi

6 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları 6 Mayıs 2021, Perşembe 6 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 6 Mayıs 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında... Devamını Oku >>