31 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

31 Ekim Hangi Burç

31 Ekim doğumluların burcu Akrep Burcudur. 31 Ekim'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

31 Ekim 2020 Akrep Burcu Yorumu

Sizin hayal kurma yetiniz nadir bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca partnerinizi veya sevgilinizi gerçekçi olmayan bir şekilde de değerlendire bilirsiniz. Günümüzün yaratıcı etkisinin keyfini çıkarın, ama vizyonlarınızı gerçek zemine oturtun.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ekim 2019 Akrep Burcu Yorumu

Günün bütününde Ay, Yay burcunda seyrini sürdürüyor. Ay'ın Jüpiter ile kavuşmasıyla bugün gelirinizde artış yaşayabilirsiniz. Ay, saat 17:29 itibariyle boşluğa giriyor. Bugün sizlerin burcunda yılın son Merkür retrosu başlıyor. 20 Kasım'a kadar retro etkisini sizler daha çok hissedebilirsiniz. Belli konularda işleriniz yavaş ilerleyebilir. İnsanlarla yanlış anlaşılmalara sebebiyet verecek durumda olabilirsiniz. Hayatınızın her konusunda dikkatli ve sabırlı olmanız gereken bir süreçte olacaksınız. Merkür retro yazısı için tıklayınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ekim 2018 Akrep Burcu Yorumu

Bugün içinden geldiği gibi hareket etmeye yatkın olduğun bir gün geçireceksin. Özellikle iş yerinde birlikte hareket ettiğin insanla ilgili bazı konularda kontrolsüz davranman söz konusu olabilir. Çalışmaya ara vermiş bir Akrep burcuysan, kendini büyük bir boşlukta hissedeceksin. Ancak bugün sende önemli bir yeri olan yakınının vereceği taktikler daha farklı düşünmeni sağlayacak. Boş zamanlarını önemli getirilere çevirmenin yollarını arayacaksın. Uzun zamandır ilişkisi olmayan bir Akrep burcuysan, artık yalnız kalmak istemediğini yakınlarınla paylaşabilirsin. Ailenden uzakta yaşıyorsan, bazı gelişmelerden geç haberdar olmak keskin konuşmalar yapmana neden olabilir. Özellikle yaşça küçük kardeşlerine biraz daha duyarlı ve sorumlu davranmaları gerektiğini dile getireceksin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ekim 2017 Akrep Burcu Yorumu

İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilir ve sabırsızlık hissedebilirsiniz. Alacağınız teklifler sizi heyecanlandıracak. Şanslı bir...

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ekim 2016 Akrep Burcu Yorumu

Yeni yıla girerken yakın dostlarınız, partneriniz veya eşinizle keyifli zaman geçirebilir, eğlenceli etkinliklerde yer alabilirsiniz. Enerjinizin yüksek olacağı bugün ilişkilerinizde ılımlı davranmanız faydalı olacak. Mutlu yıllar.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Balık
06° 48' 10" R
Ay
Aslan
09° 09' 08"
Merkür
Kova
11° 56' 13"
Venüs
Kova
29° 33' 53"
Mars
Boğa
25° 59' 52"
Jüpiter
Kova
15° 44' 31"
Satürn
Kova
08° 03' 23"
Uranüs
Boğa
07° 27' 55"
Neptün
Balık
20° 06' 44"
Plüton
Oğlak
25° 55' 48"
Chiron
Koç
07° 02' 19"
Lilith
Boğa
14° 07' 22"
True Node
İkizler
16° 27' 56"
Son Güncelleme : 25/02/2021 07:50

Astroloji Gündemi

Koç Burcu Erkeği 25 Şubat 2021, Perşembe Koç Burcu Erkeği Koç burcu, burç kategorisinde yer alan ilk burçtur. Bu yazımızda, koç burcu erkeğinin temel özelliklerinde, fiziksel özellikl... Devamını Oku >>