30 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

30 Ekim Hangi Burç

30 Ekim doğumluların burcu Akrep Burcudur. 30 Ekim'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

30 Ekim 2022 Akrep Burcu Yorumu

Duygusal hayatınızda bazı sorunlarla karşılaşmanız mümkün. Eğer kontrolünüzü kaybetmeden sabırlı olabilirseniz uzlaşmacı yaklaşımınızla sorunlarınıza çözümler getirebilirsiniz. Mesleğinizde önemli bir yere sahip olmak istiyorsunuz ve bunun için her türlü çabaya hazırsınız. Kafanızdaki planlar biraz gerçekçilikten uzak olsalar da bu düşleriniz sizi yanıltmayacak. Maddi birikiminizi, karlı yatırım alanlarında değerlendirmek için karşınıza fırsatlar çıkabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ekim 2021 Akrep Burcu Yorumu

Yeniden ilerlemek ve yeniden başlamak için güçlü nedenleriniz olmasına rağmen yeni bir adım atma cesaretiniz olmamasına kendinize kızıyor olabilirsiniz. İlişkilerde sert cümlelerden kaçının. Herkes hatasını fark eder.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ekim 2020 Akrep Burcu Yorumu

Ay tüm gün Koç burcundaki seyahatine devam edecek.Günlük rutinleriniz, çalışma hayatınız ve sağlığınızla ilgili konular ön planda olacaktır. Ay'ın Merkür ile karşıtlığı birlikte çalıştığınız kişilerle yaşanabilecek iletişim problemlerine işaret ediyor. Mesai arkadaşlarınızla gerginlik yaratacak tartışmalardan uzak durmanızda fayda var.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ekim 2019 Akrep Burcu Yorumu

Gücünüzü korumak ya da kazanmak için yumurta kabuğu üzerinde yürümelisiniz. Ciddi bir şekilde test edileceksiniz. Bu test için ruhsal durumunuzu altüst etmeğe değer mi? Eğer durum bu ise, sizin olanları korumak için, köprüleri yapmadan diş ve tırnakla mücadele edin. Artık saklanamazsınız. İşin püf noktası başkalarına sizi yenmek için araçlar vermeden ayaklarını sağlam bir şekilde toprağa basmaktır.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ekim 2018 Akrep Burcu Yorumu

Önceliklerini belirlemen gereken bir gün? Özellikle çalışma ortamında başkalarına yardım etmekten ziyade kendi sorumluluklarını aksatacaksın. İşlerini son dakikaya bırakmak zor durumda kalmana neden olabilir. İş teklifleri, uluslararası bağlantılar gerçekleşirken bir yandan aşk hayatında hız alacağın gelişmeler oluşabilir. Uzun süreli ilişkinde ayrılmak ve aklında başkasının olması gibi uç örnekler yaşayabilirsin. Çocukları olan bir Akrep burcuysan, kişisel ve duygusal gelişimlerini destekleyecek eğitimlerin araştırmasını yapabilirsin. Uzun zamandır kendini ihmal ettiğinin farkında mısın? Plates, yoga ya da resim türünden kurslara kayıt yaptırmaya ne dersin?

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 57' 13" R
Ay
Yay
08° 09' 32" R
Merkür
Boğa
19° 05' 53"
Venüs
Yengeç
28° 17' 39"
Mars
Aslan
08° 09' 08"
Jüpiter
Boğa
03° 59' 33"
Satürn
Balık
07° 03' 02"
Uranüs
Boğa
20° 21' 15"
Neptün
Balık
27° 29' 20"
Plüton
Kova
00° 07' 07"
Chiron
Koç
18° 56' 09"
Lilith
Aslan
16° 23' 01"
True Node
Boğa
03° 32' 13"
Son Güncelleme : 03/06/2023 22:00

Astroloji Gündemi

3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 3 Haziran 2023, Cumartesi 3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Akrep burcunda ilerleyen gergin ve yorgun Ay saat 03:51’de son açısını Venüs ile son açısını kurduktan sonra sabah 08:04’e de... Devamını Oku >>