30 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

30 Ekim Hangi Burç

30 Ekim doğumluların burcu Akrep Burcudur. 30 Ekim'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

30 Ekim 2020 Akrep Burcu Yorumu

Yeni bir ev arayışına girmişken, tercihini yeni bir lokasyondan yana kullanmak isteyebilirsin. Ailede miras konuları gündeme gelebilir. Geçmişte birine verdiğin borç geri gelebilir veya iş yerinden bir anda prim alabilirsin. Çocuğu olan bir Akrep burcuysan, onların geleceği ile ilgili yatırım yapmaya karar veriyorsun.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ekim 2019 Akrep Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün geçmiş hesaplarını kapatman için önüne fırsatlar sunabilir. Geçmişi düşünüyor olman tesadüf değil. Bugün beklenmedik gelişmeler ile seni şaşırtan bir gün olabilir. Eski sevgilin aniden hayatına dâhil olmaya çalışarak, ?dersimi aldım, yeniden deneyelim? diyebilir. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar analiz ederek nihai karara varman senin için iyi olacaktır. Rekabetin ön planda olduğu bir işte çalışıyorsan, kendini daha iyi bir şekilde ortaya koymak isteyeceksin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ekim 2018 Akrep Burcu Yorumu

Neşeli tarafınızı harekete geçirin. Sosyal hayatınız canlanıyor. Sürpriz bir romantik yakınlaşma var.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ekim 2017 Akrep Burcu Yorumu

Haftanın ilk gününde isteklerinizin, tutku ve heyecanlarınızın peşinden koşabilirsiniz. Gönlünüzden geçenleri gerçeğe dönüştürmek isteyebilirsiniz. Bu durumu destekleyen de enerjiler var.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ekim 2016 Akrep Burcu Yorumu

Gün içinde her türlü ikili ilişkinizde sınırlarınızı, kurallarınızı ve tavrınızı her zamankinden daha net ve keskin olarak ortaya koyarak, hayatınızda kimin nerede durması gerektiğine daha rahat karar verebileceğiniz bir etkidesiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları