28 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

28 Eylül Hangi Burç

28 Eylül doğumluların burcu Terazi Burcudur. 28 Eylül'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

28 Eylül 2020 Terazi Burcu Yorumu

Aşk hayatınız ile ilgili konular öne çıkarken, sevdiklerinize odaklısınız. Kişiliğinizin renkli, canlı, parlak ve estetik yönlerini ortaya koyabilirsiniz. Estetik ve yaratıcılığı yüksek işlerde başarılı olabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Eylül 2019 Terazi Burcu Yorumu

Kelimeler dilinizin ucunda ve dökülmelerine izin vermekten korkuyorsunuz. Dikkatli olun çünkü sözleriniz karşınızdaki kişiye düşündüğünüzden daha sert gelebilir. İşinizi yapın ve başkalarının draması üzerinde durmayın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Eylül 2018 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler saat 02:34 Güneş-Mars görünümü, moral ve motivasyonumuzu güçlendirir ve dilediğimiz gibi hareket etmemizi kolaylaştırır. Bu enerjiyle güne olumlu adım atacağız. Tabii ki ilişki, maddi konular, günlük hayatın içinde yaşananlar bizi düşündürse de, en azından bugün kendimizi keyifli hissederiz. Arkadaşlarımızla ilişkimiz keyiflidir. Paylaşırız, konuşuruz, ortak bir noktada buluşuruz. Aşkta şansımızı yükselir. İnsanlar bizi hayranlıkla izler. Güzel haberler alırız. Aşkta şanslıyız. Saat 04:02 Ay-Venüs karşıtlığı, özellikle maddi-manevi anlamdaki paylaşım ve ilişki konularında etkin olduğunu gösteriyor. Bu alanda gerginlikler yaşanması mümkün. Al gülüm ver gülüm hesabı şaşarsa, biz kazanmak isterken, başkaları daha fazla kendini düşünürse tabii ki canımız sıkılır. Saat 12:43 Ay-Neptün görünümü, hem başkalarıyla iletişiminizi güçlendirici hem de güven ve sevgi olgusunu ön planda tutmamızın işaretçisidir. Değerlerimize sahip çıkacağız. Saat 20:20 Ay-Pluto görünümü, hem ev-aile hem de mali konular üzerinde güçlenme yönünde tüm kararların tekrar bir ele alınmasının önemini vurguluyor. Vergiler, muhasebe, kredi ile borçlanma gibi meselelere ilerisi adına güvenli yoksa değil mi diyerek bakmanızda yarar var. Hem başkalarının hem de bizim, kendimizi garanti altına alma eğilimi göstereceğiz. Bir ilişkiden, bir işten, bir girişimden neler kazanabiliriz veya kaybedebiliriz bunlara önem vereceğiz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Eylül 2017 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler, Perşembe gününe iki dikkate değer görünümle adım atıyoruz. Saat 05:53 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak ilkdördün etkisindeyiz. Kendimizin farkında olmamız yönünde önem taşıyor. İnsanın edindiği tecrübeleriyle olgunlaşması, bunları sindirmesi hayata karşı kuvvetli yaklaşımını sağlar. Kimileri hayatını kurmuş, geleceğini garanti altına almış ve huzur içinde yaşıyor olabilir. Ancak bir çoğumuz sorumluluklar nedeniyle zorlanıyor. Belki yuvamızda yeteri kadar mutlu değiliz veya ağır iş şartları ve sağlıkla mücadele ediyoruz. Belki çok sevdiğimiz birinden ayrıyız veya son zamanlarda şans bize gülmüyor. İlkdördün etkisi altında, bu yetersizliklere rağmen güçlü olmak zorunda kalışımız bizi rahatsız edebilir. Mecburen günü sakin bir şekilde geçirmemizde yarar görüyorum. Saat 07:25 Jüpiter-Uranüs karşıtlığı aile yaşamınız, ikili ilişki, evlilik, iş ortaklığı konularında gerçekçi olmalı, sorumluluklarımızın bilincinde hareket etmeli, kararlarımızı vermeden önce bir daha düşünmeliyiz. Gün boyunca her şey umduğunuz gibi geçsin. Adım attığınız her şeyde mutluluk sizinle olsun. Kalben sevgilerimle,

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Eylül 2016 Terazi Burcu Yorumu

Bugün yediğinize içtiğinize her zamankinden daha çok dikkat edin. Sağlıklı beslenmeniz ve gücünüzü yerine getirecek besinleri almanız önemli. Aldığınız bir tedavi varsa dikkat edip, yan etkilerinden korunduğunuzdan emin olun.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
07° 03' 59" R
Ay
Koç
19° 48' 50" R
Merkür
Aslan
04° 06' 46" R
Venüs
Başak
09° 33' 24" R
Mars
Başak
00° 05' 26" R
Jüpiter
Kova
29° 50' 22" R
Satürn
Kova
10° 25' 37"
Uranüs
Boğa
14° 36' 37"
Neptün
Balık
22° 53' 46"
Plüton
Oğlak
25° 16' 23"
Chiron
Koç
12° 50' 33"
Lilith
İkizler
01° 17' 24"
True Node
İkizler
08° 54' 50"
Son Güncelleme : 30/07/2021 03:00

Astroloji Gündemi

29 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 29 Temmuz 2021, Perşembe 29 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 29 Temmuz 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>