28 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

28 Eylül Hangi Burç

28 Eylül doğumluların burcu Terazi Burcudur. 28 Eylül'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

28 Eylül 2021 Terazi Burcu Yorumu

Maddi olmasa da manevi destek vermeniz karşınızda ki dostunuzu bir hayli memnun oluyor. Biraz şakacı ve espritüel olmanız harika.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Eylül 2020 Terazi Burcu Yorumu

Finansal konularda kaynaklarınızı arttırmak için kafa yoracağınız bir dönem başlıyor. Aralık ayına kadar paranızı büyütmek isteyeceksiniz, arada nakit akışının zorlandığı dönemleriniz de olabilir. Daha stratejik ve ketum olmakta fayda var.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Eylül 2019 Terazi Burcu Yorumu

Evinizde yaptığınız, belki de yapmak zorunda kaldığınız değişikliklerden sonra, kendinizi evinizde çok iyi hissediyorsunuz. Evinizde olmak, evde zaman geçirmek ve belki eviniz için bir şeyler yapmak çok hoşunuza gidiyor. Yeni yaşlarınızı kutlamaya başladık. Yeni yaşın size şans getireceğini bilmelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Eylül 2018 Terazi Burcu Yorumu

Aile içindeki bir gerginliğin çok sevindirici bir şekilde sonuçlanması sizi mutlu etti. Gelecekle ilgili umutlarınız arttı. İnatçı bir tarafınız var. Arkadaşlarınız bundan şikayetçiler. Takıldığınız bir konuyu sonsuza dek unutmuyorsunuz. Fakat unutmuş gibi davranmayı da çok iyi beceriyorsunuz. Bu akşam bir davet alıp güzel vakit geçireceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Eylül 2017 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler, Perşembe gününe iki dikkate değer görünümle adım atıyoruz. Saat 05:53 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak ilkdördün etkisindeyiz. Kendimizin farkında olmamız yönünde önem taşıyor. İnsanın edindiği tecrübeleriyle olgunlaşması, bunları sindirmesi hayata karşı kuvvetli yaklaşımını sağlar. Kimileri hayatını kurmuş, geleceğini garanti altına almış ve huzur içinde yaşıyor olabilir. Ancak bir çoğumuz sorumluluklar nedeniyle zorlanıyor. Belki yuvamızda yeteri kadar mutlu değiliz veya ağır iş şartları ve sağlıkla mücadele ediyoruz. Belki çok sevdiğimiz birinden ayrıyız veya son zamanlarda şans bize gülmüyor. İlkdördün etkisi altında, bu yetersizliklere rağmen güçlü olmak zorunda kalışımız bizi rahatsız edebilir. Mecburen günü sakin bir şekilde geçirmemizde yarar görüyorum. Saat 07:25 Jüpiter-Uranüs karşıtlığı aile yaşamınız, ikili ilişki, evlilik, iş ortaklığı konularında gerçekçi olmalı, sorumluluklarımızın bilincinde hareket etmeli, kararlarımızı vermeden önce bir daha düşünmeliyiz. Gün boyunca her şey umduğunuz gibi geçsin. Adım attığınız her şeyde mutluluk sizinle olsun. Kalben sevgilerimle,

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Eylül 2016 Terazi Burcu Yorumu

Parlak bir dönem başladı ama siz yine memnun değilsiniz. Çünkü yapınızda hiçbir zaman olanla yetinmemek gibi bir dürtü var. Bu nedenle var olan şeylerin tadını çıkaramıyorsunuz. İşlerinize ve arkadaşlarınıza ayırdığınız zamanın bir bölümünü de sevgilinize ayırın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 55' 43" R
Ay
İkizler
21° 19' 23" R
Merkür
Terazi
13° 37' 59" R
Venüs
Yay
18° 47' 57"
Mars
Terazi
26° 20' 45"
Jüpiter
Kova
22° 24' 34"
Satürn
Kova
07° 02' 38"
Uranüs
Boğa
13° 13' 43"
Neptün
Balık
20° 46' 45"
Plüton
Oğlak
24° 23' 52"
Chiron
Koç
09° 42' 46"
Lilith
İkizler
10° 56' 24"
True Node
İkizler
01° 55' 22"
Son Güncelleme : 25/10/2021 06:20

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>