13 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

13 Eylül Hangi Burç

13 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 13 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

13 Eylül 2022 Başak Burcu Yorumu

İletişimsel kopukluklara karşı önlem almanız gerekebilir. Özellikle birebir iletişim yolu ile olan durumlarda kendinizi yanlış ifade edebilirsiniz...

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Kendinizi şarj etme ihtiyacı duyduğunuzda otomatik olarak verdiğiniz tepki yalnız bir şekilde meditasyon yapmak ve dünyadan uzaklaşmak oluyor. Zaman zaman yalnız vakit geçirme ihtiyacı hissediyorsunuz. Ama bugün dış dünyaya karşı açık olacaksınız, bu sizin için büyük bir sürpriz olacak. Eğer kendi düşüncelerinizde kaybolmazsanız, muhtemelen birisi ile tanışacaksınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda muazzam olumlu destekler alırken, finansal durumunuzda artış görebilir, karlı işler yapabilir, kariyerinizle ilgili olumlu görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal konular, gruplar ve takım çalışmalarında yer alabileceğiniz bugün, özel yaşamınızda keyifli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Tüm gün Ay, Balık burcunda hareket ediyor. Merkür'ün Venüs ile burcunuzda kavuşum yaptığı gün içinde güzel haberler alabilirsiniz. Güzelliğinizle ilgili değişimler için bugünü tercih edebilirsiniz. Yeni stilinizle göz doldurabilirsiniz. Güneş ve Plüton arasındaki uyumlu açı sayesinde akşam saatlerinden itibaren aşk hayatınızda da gelişmeler yaşayamaya başlayabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Aile içinde biriyle birtakım problemler yaşıyorsunuz. Bu problemlerin önü alınamayacak yerlere varmasından çekiniyorsunuz. Aranızda karşılıklı sorumsuzluk suçlamaları var. Bugün içinizde sebebini bulamadığınız garip bir coşku var. Bu keyfiniz çevrenizdekilere de yansıyor. Akşam saatlerinde kalabalık bir konuk ağırlayacağınızı öğrenecek ve içinizdeki coşkuya veda edeceksiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar saat 03:50 Güneş-Satürn görünümü, ev içindeki düzenleme, derleme, toparlama işlerimizi gösterdiği gibi, ofis içindeki işlerin yoluna koyulması anlamında etkilidir. Bir şeyler tam olarak aklınıza yatmayabilir, birileri beğenmeyebilir, bir şeyler size uygun gelmeyebilir. Böyle durumlarla karşılaştığınızda endişelenmeyin. Bunlar biraz da, bir hafta önceki meselelerin karşınıza çıkması veya kendini hatırlatması nedeniyledir. Bir daha gözden geçirmekte yarar var. Aile içi ilişkilerimizde anlayışlı olmak, yaşça büyük kişilerle tartışmadan kaçınmak faydalıdır. Saat 09:25 itibariyle İkizler burcunda sondördün oluşacak. Güneşin burcunuzda ilerlemesi nedeniyle, güçlü bir ifade tarzına sahipsiniz. Ay-İkizler burcunda her konuda öne çıkmanızı sağlıyor. Etrafınızdaki olayları gayet iyi ayırt edebilir, neyin yanlış ve neyin doğru olduğu konusunda tespitler yapabilirsiniz. Bu durum doğal olarak eksiklerinizi tamamlamanızı ve daha olumlu bir şekilde hareket ederek, kendinize en uygun seçimde bulunmanızı sağlayıcıdır. Kafanızın içinde işinizle alakalı konular baş sırayı alabilir. Bunun en önemli nedeni, mesleki konulardaki doğru bir tercihin sizi toplum içinde iyi bir yere getireceğine olan inancınızdır. Size düşen iyi bir strateji belirlemek ve gerginliğe düşmeden seçim yapabilmek olmalıdır. Saat 10:47 Ay-Satürn karşıtlığı, ailemiz, evimiz, alım-satım ve yenileme işleri, yerleşim yerimizle ilgili konularda yaşanması muhtemel zorlukları işaret ediyor. Fikirsel farklılıklar iletişimde sorunlara yol açarken, bize hayli sorumluluk yüklüyor. Saat 11:25 Ay-Venüs görünümü, bazı kişilerle yaşanan sürtüşmelerin veya işin yoğunluğu nedeniyle yaşanan koşuşturmanın sizi bir hayli tedirgin etmesine yol açabilir. Sabırlı olmakta zorlanıyorsunuz. Mecburen içinize atıyorsunuz. Ancak bir yere kadar dayanmaktasınız. Saat 15:44 Ay-Jüpiter görünümü, bir iş teklifi almanızı, elinize bir para geçmesini veya işvereninizle yapılacak bir görüşmenin işaretçisidir. Maddi açıdan rahatlamak istersiniz. Şu andaki mevcut sorunlar uzlaşıyla çözüme kavuşabilir. Saat 21:36-14 Eylül saat 01:12 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Hangi konuda olursa olsun, gerçekliğe önem vermemiz lazım. Mantık sınırları içinde hareket etmemiz yararlı olur. Gününüz keyifli paylaşımlara, güzel haberlere işaret olsun. Kalben sevgilerimle,

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 36' 07" R
Ay
Balık
11° 39' 52" R
Merkür
Yay
20° 49' 10" R
Venüs
Yay
18° 18' 44" R
Mars
İkizler
18° 55' 58"
Jüpiter
Balık
28° 52' 52"
Satürn
Kova
19° 50' 30"
Uranüs
Boğa
16° 02' 57"
Neptün
Balık
22° 38' 52"
Plüton
Oğlak
26° 46' 42"
Chiron
Koç
12° 10' 01"
Lilith
Yengeç
25° 39' 45"
True Node
Boğa
13° 09' 25"
Son Güncelleme : 30/11/2022 23:20

Astroloji Gündemi

30 Kasım 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 30 Kasım 2022, Çarşamba 30 Kasım 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabaha karşı erken saatlerde 03:15’te Ay’ın Balık burcuna geçişiyle birlikte önümüzde uyum ve dengeleri sağlamak için bir hay... Devamını Oku >>