13 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

13 Eylül Hangi Burç

13 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 13 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

13 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Bugün planlarınızda değişiklikler olabilir. Aile büyükleriyle ilgili konular öne çıkabilir. Sağlık veya estetik kaynaklı medikal destekler, operasyonlar gündeme gelebilir. Gün batımı sonrasında rahatlamaya odaklanıyorsunuz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Hayat felsefen sana doğal yollardan geliyor. Başkaları ise üzerine düşünüyor, uzmanlara başvuruyor veya çeşitli topluluklara biat ediyorlar. Öte yandan sen, geçmiş deneyimlerinden yaptığın çıkarımlarla, hayat üzerine engin bir bakış açısına çoktan sahip olmuşsun. Felsefeni biraz büyütüp, somut bir şeye dönüştürmeye çalışmak senin için ilginç bir deneyim olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Bugün yakın çevrenizde, komşu ve kardeş ilişkilerinizde beklenmedik durumlara dikkat etmeli, iletişimde, söz ve konuşmalarınızda fazla risk almamaya çalışmalısınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Maddi zorluklarınız için çözüm üretmeye çalışırken bir dostunuz yardımınıza yetişecek. Güne kötü başlasanız da tatlı bitireceksiniz. Sevdiğinizden...

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Evinize yeni eşyalar almak ya da taşınmak için hiç uygun bir zaman değildir. Arka, arkaya gelen aksilikler yüzünden bir türlü eve yerleşemezsiniz. Ayrıca evinize aldığınız her yeni eşya da çok kısa sürede bozularak canınızı sıkacaktır. Üstelik Merkür düz konuma geçmeden de bu konuyu halletmenin yolu yoktur.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları