13 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

13 Eylül Hangi Burç

13 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 13 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

13 Eylül 2022 Başak Burcu Yorumu

Bugün hayattan keyif alacağınız yaratıcı bir gün yaşayabilirsiniz. Aşktan ve şanstan yana daha motive ve hareketlisiniz. Güzel ve sevimli hediyeler söz konusu olabilir. Eğlence ve zevkleriniz için yapılan harcamalarda artış mümkün. Girdiğiniz ortamlarda dikkatleri üstünüze toplayacaksınız. Zevklerde abartıya kaçmamayı iyi beceriyorsunuz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Yaşadığın iletişim sorunlarının hayatına etki etmesine izin vermiyorsun. Her ne olursa olsun kendini ifade etmekten vazgeçmeyip, biçimini değiştirmeyi düşüneceksin. Yaşamın karşına çıkaracağı yeniliklere odaklanıp yeni başarıların için kendini hazırlıyorsun. Eğer sevgilisinden yeni ayrılmış bir Başak burcuysan, bir süreliğine kendi kabuğuna çekilmek isteyebilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Partnerinizle aranızdaki ilişkiler biraz gergin olabilir. Ona karşı daha ilgili ve anlayışlı davranmaya çalışın. Sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Fakat, sizin anlayış göstermeniz gerekiyor. İş hayatınız yorucu. Bu yorgunluğu işyerinizdeki sıcak insan ilişkileriyle azaltmaya çalışın. Önümüzdeki günlerde küçük bir unutkanlık bazı işlerin aksamasına yol açabilir. Güvenilir bilgilerle yaptığınız bir yatırım ciddi tehlike altında. Çok geç kalmadan paranızı nasıl ellere bıraktığınızı araştırın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Tüm gün Ay, Balık burcunda hareket ediyor. Merkür'ün Venüs ile burcunuzda kavuşum yaptığı gün içinde güzel haberler alabilirsiniz. Güzelliğinizle ilgili değişimler için bugünü tercih edebilirsiniz. Yeni stilinizle göz doldurabilirsiniz. Güneş ve Plüton arasındaki uyumlu açı sayesinde akşam saatlerinden itibaren aşk hayatınızda da gelişmeler yaşayamaya başlayabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Akrep burcuna yerleşen Ay sizin zihninizin ne kadar açık olduğuna ışık tutacak. Derin bir konuyu kaleme almak, spiritüel yaşamın kapılarını aralamak, kardeşinizin hayatındaki sır ve sis perdesini açıklığa kavuşturmak için size fırsat tanıyacak. Ayrıca komşuluk ilişkilerinizde de bugün farklı bir paylaşım yaşayabilirsiniz. Evde yarım kalan işlerinizi tamamlayın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
11° 26' 41" R
Ay
Aslan
17° 53' 33"
Merkür
Koç
26° 06' 19"
Venüs
Boğa
18° 32' 07"
Mars
Yengeç
03° 25' 23"
Jüpiter
Koç
19° 13' 41"
Satürn
Balık
02° 46' 19"
Uranüs
Boğa
16° 49' 11"
Neptün
Balık
25° 44' 06"
Plüton
Kova
00° 08' 43"
Chiron
Koç
15° 36' 05"
Lilith
Aslan
09° 17' 12"
True Node
Boğa
04° 14' 50"
Son Güncelleme : 01/04/2023 13:40

Astroloji Gündemi

1 Nisan 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 1 Nisan 2023, Cumartesi 1 Nisan 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Ay Aslan burcunda...Kendimizi ortaya koymak ve isteklerimizin peşinden ilerlemekten çekinmeyeceğimiz bir gün bizleri beklemek... Devamını Oku >>