27 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

27 Eylül Hangi Burç

27 Eylül doğumluların burcu Terazi Burcudur. 27 Eylül'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

27 Eylül 2021 Terazi Burcu Yorumu

İçinizdeki sanatçının dışarı çıkmasına izin verin. Gezegen hizalanmaları bugün yaratıcı ifadeyi her zamankinden daha görünür hale getirebilir. Aslına bakarsanız, bu tarafınızı ifade etmenin bir yolunu bulamazsanız, bir şeyler eksikmiş gibi hissedebilirsiniz. Onu nasıl ortaya koyacağınız bir tercih meselesi olacak. Yapmaktan zevk alacağınız herhangi bir şeyin işinizi göreceğini bilin yeter.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Eylül 2020 Terazi Burcu Yorumu

Bugün, yakın çevrenizle yürütmekte olduğunuz ilişkileri daha da derinleştireceğiniz bir dönemin habercisi olabilir. Sosyal hayatınızda belirgin bir canlanma olması ve kalabalıkların sizi mutlu etmesi mümkündür.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Eylül 2019 Terazi Burcu Yorumu

Önemli bir süreç başlıyor! Hayatına dair en anlamlı kararları almaya başladığın önemli bir süreç başlıyor. İlişkisi olan ya da evli bir Terazi burcuysan, geçmiş bazı sorunları yeniden masaya yatırmak zorunda kalabilirsin. Ayrıca bugün değer verdiğin insanlara ihtiyaç duydukları konularda yardımcı olmak isteyebilirsin. 1970-1984 yılları arasında dünyaya gelen Terazi burçlarını ilginç bir gün bekliyor.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Eylül 2018 Terazi Burcu Yorumu

Aşk hayatınızda iletişiminizin kuvvetli olacağı ve sonuçlarından da memnun kalacağınız şanslı bir gün yaşayabilirsiniz. Bu anlamda önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirmeniz ve yaşamı her şeyiyle kabullenmeniz gerekebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Eylül 2017 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler, Saat 03:10 Ay-Kuzey düğüm görünümü, özgürce hareket etmemizi, sosyal hayatla birebir iletişimde bulunarak keyiflenmemizi sağlıyor. İnsan bu saatlerde keyiflenmek, yeni insanlarla tanışmak, yazışmak, konuşmak istiyor. Saat 03:15 Ay-Satürn kavuşumu çevremizle olan ilişkimizi ciddi kriterler anlamında ele almamızı sağlayacak. Öyle çok fazla iyimser veya sıkı fıkı bir samimiyet içinde olmayabiliriz. Kendimize göre önem verdiğimiz noktalar vardır. Buna saygı duyulmasını bekleriz. İşimize, emeğimize değer verilsin isteriz. Emir verilmesinden ziyade, nazik konuşulursa çok daha rahatlarız, verimli çalışırız. Saat 09:10 Ay-Merkür görünümü, haberleşme-ulaşım-iletişim gibi konularda gecikmeler, yanlış anlamalar, gerginlik oluşabilir. Randevularınıza daha erkenden gitmekte yarar var. Beklenmedik aksilikler olabilir. Tedbirli olmamız faydalıdır. Saat 13:46 Ay-Jüpiter görünümü, çevremizle iletişimi, paylaşımı ve güzellikleri çoğaltan bonus bir etkidir. Yazışırız, konuşuruz, ilgi uyandırırız. Genelde kaliteyi, güzelliği ve seçkinliği önemseriz. İlişkilerimizde uyumu gözetiriz. Ancak özgürlüğümüzü de önemseriz. Nezaket bizim için kıymetlidir. Fikirlerimizi kibar bir şekilde ifade ederiz. Hayattan zevk alırız ve aynı şekilde zevk veririz. Saat 14:08-19:23 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Çevremizin bize karşı tavırlarına dikkat edeceğiz. Laf söz fazla olabilir. Bir takım meseleler sizi rahatsız edebilir. Kimsenin size karışmasından hoşlanmazsınız. Yazdıklarınıza veya size söylenenlere iyice bakınız, tam olarak anlayınız ve tedbirli davranınız. Saat 19:23 Ay-Oğlak geçiş etkinliğinde, evimiz ve ailemizle ilgili meselelere ciddiyetle bakacağız. Duygularımız mesafeli veya tavırlı olabilir. Bu biraz da, şu sıralarda yaşananlara göre değişir. Eğer mutlu isek sorumluluk bilinciyle hareket ederiz. Tam tersine sıkıntılıysak, biraz karamsar düşünebiliriz. Günün tüm enerjilerinin size olumlu yönde yansıması dileğimle,

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
06° 26' 17" R
Ay
İkizler
25° 42' 15" R
Merkür
İkizler
17° 14' 30" R
Venüs
İkizler
06° 05' 17"
Mars
Koç
24° 58' 10"
Jüpiter
Koç
07° 13' 14"
Satürn
Kova
24° 49' 23"
Uranüs
Boğa
17° 37' 30"
Neptün
Balık
25° 26' 33"
Plüton
Oğlak
27° 51' 55"
Chiron
Koç
16° 14' 04"
Lilith
Yengeç
08° 15' 43"
True Node
Boğa
21° 51' 05"
Son Güncelleme : 28/06/2022 06:10

Astroloji Gündemi

27 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 27 Haziran 2022, Pazartesi 27 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Hafta ortasında Yengeç burcunda bir yeniay gerçekleşeceğinden enerjilerin artık kapanış aşamasında olduğu bir haftaya giriş y... Devamını Oku >>