27 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

27 Eylül Hangi Burç

27 Eylül doğumluların burcu Terazi Burcudur. 27 Eylül'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

27 Eylül 2022 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Terazi burçları, bugün kendinizi her zamankinden daha enerjik ve iyimser hissediyorsunuz. Özellikle iş hayatınızda yaşadığınız yeni gelişmelerle birlikte kendinizi yepyeni bir başlangıcın eşiğinde bulacaksınız. İşle alakalı olarak bazı seyahatler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Eylül 2021 Terazi Burcu Yorumu

Senin gibi yoğun tutkulu biri için ilginç bir gün olabilir. Evet, tutku, heyecan ve diğer duygusal dışa patlamalara hazır ol. Sahip olduğun müthiş teoriler ve yüreklendirici felsefi bakış açıları bugünün moduna uygun olup olmadı net değil. Fikirlerini kendine saklarsan iyi olacaktır.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Eylül 2020 Terazi Burcu Yorumu

Ay'ın Kova burcunda devam eden seyahati hayatın keyifli yönlerine dikkat çekiyor.Hobilerinize, flörtlerinize veya çocuklarınıza vakit ayırmak iyi gelecektir. Merkür'ün Akrep burcuna girişi ile finansal konular önem kazanıyor. Bütçe planlaması yapmak için önümüzdeki günleri değerlendirebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Eylül 2019 Terazi Burcu Yorumu

Uzun süredir içinize attıklarınızı dile getirmek konusunda ısrarcı olacaksınız. Birçok yakın arkadaşınız yaptığınız çıkışlardan nasibini alacaktır. Sonradan pişman olacağınız hareketlerden kaçınmalısınız. İş hayatınızda, yapışık ikiz gibi gezen insanlar huzurunuzu bozuyor olabilirler.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Eylül 2018 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler saat 10:16 itibariyle etkili olacak Ay-Boğa burcu geçişinde, huzurumuz ve güvenliğimiz son derece kıymetli hale geliyor. Bizim için kıymetli olanı koruyacağız ve dışa karşı savunacağız. Hiç kimseye taviz vermekten yana değiliz. Zor kazandığımızı, birilerinin hafife almasından hoşlanmayacağız ve değerlerimizden ödün vermeyeceğiz. Parasal konular da emniyette olma isteğimiz yüksektir. Saat 13:11 Ay-Uranüs kavuşumu, başkalarıyla ilişkimizi maddi-manevi değer ölçülerimize göre ele almamızı ve aradaki farkı tespit etmemizi sağlıyor. Saat 15:04 Ay-Kuzey düğüm görünümü, başkalarıyla mecburen kurduğumuz ilişkinin işaretçisidir. Ancak bizim asıl istediğimiz, gönlümüze göre yaşamaktır. Şartlar buna izin vermediğinde canımız sıkılır. Saat 15:35 Ay-Satürn görünümü, güven unsurunu bilhassa önemsediğimiz bu saatlerde huzurumuzu kaçıran insanlardan uzak dururuz. Saat 18:50 Ay-Mars görünümü, güvende yaşamak arzumuzu işaret ediyor. Maddi-manevi açıdan bize baskı uygulayan kişilere ve zorluklara isyan edebiliriz. Gün boyunca tüm işlerinizde başarı ve gönlünüzce mutluluk dileklerimle,

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Eylül 2017 Terazi Burcu Yorumu

Aniden bir davet alabilirsiniz. Bu davette sizi çok etkileyecek kişilerle tanışabilir ve hayatınıza dahil edebilirsiniz. Ruhsal sağlığınızı korumaya dikkat...

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 35' 11" R
Ay
Boğa
03° 45' 08" R
Merkür
Yay
26° 46' 51" R
Venüs
Yay
23° 14' 39"
Mars
İkizler
17° 25' 51"
Jüpiter
Balık
29° 00' 05"
Satürn
Kova
20° 05' 60"
Uranüs
Boğa
15° 54' 20"
Neptün
Balık
22° 38' 42"
Plüton
Oğlak
26° 52' 28"
Chiron
Koç
12° 05' 39"
Lilith
Yengeç
26° 06' 09"
True Node
Boğa
13° 14' 34"
Son Güncelleme : 04/12/2022 21:40

Astroloji Gündemi

4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Aralık 2022, Pazar 4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları Ay Koç burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Sabah saatlerinde hem bedensel hem de zihnen oldukça aktifiz...Yine hızlı k... Devamını Oku >>